Tatuiruotės pašalinimo epinis vadovas – galimybės ir išlaidos

Etiko vadovas tatuiruočių pašalinimui. Žinau, kad tokia Betty Boop tatuiruotė ant riešo atrodė kaip puiki idėja 18-ą dieną. Tačiau, kai jūs ieškote darbo, reikalingo daugiau nei klausia "Ar jūs norėtumėte skrudinti su šia"? ", Tai gali būti galų gale neatrodo tokia gera idėja. Jei esate pavargę išbandyti neįprastus būdus padengti tatuiruotę, galbūt norėsite pašalinti ją.

Kokios yra tatuiruočių pašalinimo galimybės?

Kremo pašalinimas

Epinis Guide to Tattoo Removal - Options and Costs

Jūs neturite atrodyti labai toli rasti tatuiruotės pašalinimo kremas. Su tiek daug skirtingų tatuiruočių kremo variantų jūs norite įsitikinti, kad tyrinėjate tuos, kuriuos pasirinksite atidžiai pirkti. Tai yra klasikinis atvejis, kai jūs gaunate tai, už ką mokate. Pigesni kremai neveikia ir brangūs. Net su brangiausiu tatuiruotės pašalinimo kremu jūs ieškote nieko, palyginti su lazerio tatuiruotės pašalinimo kaina. Jei neturite lėšų lazerinei operacijai, tai, atrodo, yra geriausias jūsų pasirinkimas. Taip pat atrodo, kad tai yra viena iš pigiausių variantų.

Lazerinis tatuiruotės pašalinimas

Epinis Guide to Tattoo Removal - Options and Costs

Tai yra labiausiai paplitęs būdas, kaip žmonės pasirenka pašalinti savo tatuiruotes. Taip pat atsitinka, kad yra viena iš labiausiai skaudžių ir brangių. Kai kurie žmonės sako, kad tai jaučiasi kaip kepimo bekonas be marškinėlių. Tai taip pat gali sukelti daug randų ir turi būti suskirstyta į keletą procedūrų. Žmonės sako, kad technologijos, naudojamos tokio tipo tatuiruotės pašalinimui, pasistūmėjo taip, kad randų kartais netaikoma. Bet tai priklauso nuo tatuiruotės, kurią pašalinote. Lazerinio tatuiruotės pašalinimas taip pat būna viena iš brangiausių visų tatuiruočių pašalinimo metodų.

Gauti Laisvas Custom Tattoo Design Citata:
Riboto laiko pasiūlymas (spustelėkite nuotrauką)
Spustelėkite here to get your free custom tattoo design quote.

Intensyvus impulsinis šviesos terapija

Epinis Guide to Tattoo Removal - Options and Costs

IPL yra daugiau negu dermatologų biure. Tai veikia kaip lazerio terapija, bet yra mažiau skausminga ir daugelis žmonių sako, kad jie yra veiksmingesni. Tai yra brangesnis už kiekvieną nustatymą, kuris kainuoja daugiau nei 10 USD už impulsą. Geros žinios yra tai, kad dažniausiai reikia mažiau gydymo, todėl paprastai galite tikėtis rezultatų per 10-12 mėnesių. Yra daug tatuiruočių pašalinimo ekspertų, kurie nerekomenduoja intensyvios impulsinės šviesos terapijos. IPL yra efektyvesnis dėl didesnių tatų ir nerekomenduojama mažiems tatuiruočiams.

Dermabrazija

Dermabrasionas buvo naudojamas atsikratyti tatuiruotes dešimtmečius. Procesas iš esmės tik nusileidžia į odą. Aš apie tave nežinau, bet tai man atrodo gana skausminga. Tai primena man, kad Indijos kilimas yra klasėje, kuris niekada nebebus sustabdytas. Iš esmės tai pašalina odos sluoksnius, kurie buvo tatuiruotes. Po proceso, nauja oda auga atgal ir voila be tatuiruotės. Vietoje tatuiruotės labai tikėtina, kad bus daug randų. Tiesiog tam, kad būtų aišku, tai visiškai skiriasi nuo populiarios mikrodermabrazijos. Šios procedūros kaina konkuruoja su tatuiruotės pašalinimu lazeriu. Kitaip tariant, tai nėra pigus.

Krioterapija

Iš esmės krioterapija tiesiog sudegina tatuiruotę odą taip, kaip jūs sudegtumėte karpą ar pažeidimą. Tai nėra be skausmo pasirinkimas. Nors tai veikia mažesnių tatuiruotes, jūs tikrai nenorėtumėte jo naudoti visą nugaros dalį. Šio tipo tatuiruotės šalinimo išlaidų palyginimas yra toks kaip lazeris, IPL ir dermabrazija. Jūs tikrai turėsite atsisakyti piggio banko, kad gautumėte pinigų už šią. Išmintingą kainą žiūrite maždaug nuo 80 iki 100 dolerių už kvadratinį colį odos. Vienas iš šio tipo tatuiruočių pašalinimo trūkumų yra tas, kad rasti ką nors tai padaryti nebus lengva.

Salinas

Su druskingo tatuiruotės pašalinimu tatuiruočių menininkas išnyks tatuiruotę tatuiruočių druskos tirpalu tatuiruotės srityje. Salino pašalinimas geriausiai tinka senų tatuiruotėms. Ir daugelis žmonių sako, kad tai nėra labiausiai patikimas būdas pašalinti tatuiruotes. Verta pabandyti šviesios spalvos tatuiruotes ir tatams, kurie pradėjo išnykti. Tokio tipo pašalinimo ne daug tatuiruočių menininkų, todėl gali būti sunku rasti menininko. Šio tipo tatuiruotės pašalinimo išlaidos bus maždaug tokios pat kaip originalios tatuiruotės kainos.

Excision

"Excision" iš esmės yra tatuiruotės pjovimas ir aplink jį aptraukė odą. Akivaizdu, kad tai chirurginis variantas. Tai yra pigiau nei lazerio pašalinimas, ir visiškai pašalina tatuiruotę. Vienintelė problema yra tai, kad jūs likote randai toje vietoje. Šis tatuiruotės pašalinimas gali užtrukti keletą mėnesių, priklausomai nuo tatuiruotės dydžio. Dėl tam tikros priežasties mintis, kad aš nuplaunu savo odą ir siūbuoju ją kartu, daro šį variantą, kurį niekada nebūčiau pasirinkęs. Turbūt reikėtų paminėti, kad tai yra labiausiai paplitęs gydymas, kuris atliekamas lazerio gydymo metu. Dėl kokios nors priežasties ši galimybė atvedė į galvą kai kuriuos "redneck", naudojant savo medžioklės peilį, kad "Scarab" "Betty Sue" iš jo dilbio.

Namų tatuiruotės pašalinimas

Galite prisijungti prie interneto ir rasti būdų pašalinti tatuiruotes namuose. Beje, vis dar turiu Bubba galvoje šį metodą. Iš esmės jūs imate vandens, jūros druskos, vandenilio peroksido ir skysčio vitamino E, o jūs einate keletą žingsnių, kad pašalintumėte tatuiruotes namuose. Jums taip pat reikės minkštos audeklo, medicininės marlės ir medicininės juostos. Pasirinkdami šią tatuiruotės pašalinimo formą, jūs priversate save kraujuoti tatuiruotės vietoje kaip proceso dalį. Aš apie tave nežinau, bet man pats kraujavimas nėra pasirinkimas. Tačiau tai yra pigiausias variantas.

Tai liūdna tiesa. Nėra įrodyta 100% būdų pašalinti visą egzistavimą tatuiruotė. Jums liko randai, išblukusi oda, o dažnai keista linija - kai kurios tatuiruotės išnyko ir kitose vietose lieka. Štai kodėl taip svarbu, kad pirmą kartą sėdėtumėte į kėdę, kad įsitikintumėte, jog tatuiruočių vieta ir dizainas yra būtent tai, ko norite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 43 = 53