10 karščiausi Airijos aktoriai

Čia yra kažkas apie airius, kurie tiesiog gauna daugiausia moterų krūvį. Gal tai akcentas? Labai mėgstamiausias nesąžiningas personažas, kuris visada atrodo, kad jį seka? Gal tai yra tie maži žali leprechaunai, kurie mums tai daro? Viena dalykas yra tikrai – dauguma mergaičių ten turi tą vieną airių, kad ji tiesiog negalėjo taip ne, kad …

 Tiesiog pažvelkime į tai, ką airiai gali pasiūlyti Holivude. Jums bus malonu, kad padarėte! ��

 1 – Colin Farrell

Na, tai viena rūšis savaime suprantama, ar ne? “Lethario” ir visapusiškas blogas vaikinas, Colin’as turėjo savo sąžiningą dalį “up and down”, kovodamas su romantikos gandais su daugybe moterų, tėvų vaikais ir priklausomybėmis nuo narkotikų ir alkoholio, tačiau jis vis dar yra daugelio mergaitės sienų plakatas. Jis yra labai karštas, tiesa?

10 Hottest Irish Actors_01

Jis gimė 1976 m. Gegužės 31 d. Dubline, Airijoje, todėl jis šiuo metu senatvėje sulaukė 38 metų. Mums buvo nustebęs sužinojęs, kad jis nebuvo toli nuo 40, ir mes manome, kad jūs tikriausiai būsite per daug.

Geros naujienos yra tai, kad 2015 m. Galėsime pamatyti daugiau Colin Farrell. Yra du filmai ir TV serialai, kuriuose galite pamatyti jį. Serialas yra Tikrasis detektyvas ir mato, kad jis žaidžia dalį Ray Velcro, ir du filmai yra Paguoda su Anthony Hopkinsu ir Omaras su Rachel Weisz.

2 – Liam Neeson

Paimta žvaigždė Liam Neesonas yra vaikinas, kurio jūs tikriausiai nenorėtumėte kirsti, bet jūs tikrai nenusilepsite, jei jis paprašys jūsų datą. Jis gali būti vyresnio amžiaus pabaigoje 62 metų amžiaus (gimęs 1952 m. Birželio 7 d. Antrimo apskrityje, Airijoje), tačiau jis yra aukštas, tamsus, gražus, greičiausiai gali išgelbėti jus, jei kada nors pagrobėte, ir kiekvienas colių tobulas džentelmenis jis vaizduojamas kaip sidabro ekranas.

10 Hottest Irish Actors_02

Imperija iš tikrųjų balsavo už šį vaikiną ne tik iš visų “Top 100” visų laikų kino žvaigždžių, bet ir tarp 100 populiariausių “Sexiest” žvaigždžių kino istorijoje. Mes visiškai sutinku su abu iš šių dalykų, ar ne?

3 – Cillian Murphy

Mes pirmą kartą įsimylėjome šį nuostabų airių žmogų, kurio “Hit Brit” filmui “The Blind” žiūri į akis 28 dienų vėliau kuriame jis prabudo ligoninėje, kuri pasirodė mėnesius po zombių apokalipsės. Jūs taip pat galite prisiminti 38 metų Cillian Murphy iš 2005 m. “Blockbuster” Betmenas pradeda, arba 2008 m Tamsus riteris, ar netgi 2010 m Pradžia? Jis padarė keletą gana didelių hitai jo metu, mažame miestelyje iš Korko apskrities, Airijoje.

10 Hottest Irish Actors_03

Iki šiol jis turi vieną filmą iki 2015 m., Ir mes tikimės, kad matysim. Viduje Širdies širdis mes pamatysime Cillian vaidmenį kartu su Chris Hemsworth ir Benjamin Walker filmą, pagrįstą realiais įvykiais, kurie įvyko dar 1820 m. Remiantis pranešimais, spermos banginis iš tikrųjų buvo išaugintas į banginių medžioklės laivą ir paliko įgulą, visiškai paliktą jūroje daugiau nei tris mėnesių. Šiame filme mes prognozuojame daug drėgnų drabužių karštose kūno dalyse!

4 – Jamie Dornan

Jamie Dornan

Gerai … Kur mes pradedame nuo 32 metų Džeimio Dornano iš County Down Šiaurės Airijoje? Gimęs 1982 m. Gegužės 18 d. Jis neseniai šaudė po to, kai buvo įmestas į vieną iš THE Mėgaukitės 2015 m. filmais – nekantriai laukiame Penkiasdešimt pilkų atspalvių kuris matys, kad jis žaidžia švino P. Gray simbolis filme. Mūsų britų rašytojas jau užsisakė savo bilietus, kad pamatytumėte kuo anksčiau pasirodžiusį filmą, daug kartų perskaitydamas knygas, ir ji laukia (kaip ir likusios pasaulio moterų) kitam priekabos išleidimui iš raminančio romano “išjungto” -movie, kuri privalo gauti kalbas wagging!

5 – Jonathan Rhys Myers

Jis aukštas, tamsus, gražus ir atrodo blogas – 37 metų Jonathan Rhys Myersas gali būti tik kelerius metus nuo 40 metų, bet šis Dublino gimęs aktorius tik senesniame amžiuje!

10 Hottest Irish Actors_05

Galbūt geriau žinomas dėl 2002 m. Filmo Bend jį kaip Beckhamą, yra keletas kitų hitų po jo diržu, pavyzdžiui, 2006 m. filmas Misija: neįmanoma III kartu su žavinga Tom Cruise ar 2005 m. hitu Rungtynių taškas su kolega Holivudo hottie Scarlett Johansson.

Blogi berniukai, deja, liūdnai ateina su blogo berniuko gyvenimo stiliumi šiai airių kūne, ir jis jau keletą metų buvo nė vienas iš reabilitacijos, kovodamas su priklausomybe tiek su narkotikais, tiek su alkoholiu. Tik vos keletas metų atgal 2010 m. Jis buvo uždraustas visą gyvenimą skraidydamas su “United Airlines” dėl to, kad jis buvo girtas JFK oro uoste, nors atrodo, kad jis pradeda keisti dalykus įvairiais planais, numatytais ateinančiais metais.

2015 m. Pasirodys trys filmai, kuriuose dalyvaus airių aktorius Jonathan Rhys Myers, įskaitant dramą Akmeninė siena ir trileris Damasko viršelis. Vėliau po metų komedijos išleidimo darosi šiek tiek lengvesni Byrd ir bitės.

6 – Chris O’Dowd

Čia Herinterest mes mėgstame vaikiną, kuris gali mums juoktis, ir jūs negalite gauti daug juokingiau nei komikas ir aktorius Chris O’Dowd. 1979 m. Spalio 9 d. Airijoje, gimęs Roscommon grafystėje, jis pasirodė daugelyje hit filmų, įskaitant neseniai pasirodžiusį 2014 m. Kavalerija. Taip pat buvo visiškai puikus 2011 m. Filmas Bridesmaids, 2012 m. filmas Tai yra 40, 2010 m. hitai Gullivero kelionės ir daug daugiau!

10 Hottest Irish Actors_06

Jis taip pat yra puikus televizijos pasirodymas su garsiu “British Channel 4” šou IT pulkas, tačiau 2015 m. jis grįš į sidabrinį ekraną su biografiniu filmu Piktograma pasirodęs po Airijos žurnalistės, apimančios sportą, apsėstas idėja, kad dviratininkas Lanceas Armstrongas laimėjo dėl našumo didinimo (ir uždrausta) narkotikų. Tai žada būti labai geru ir labai prieštaringu žiūrėti, tai tikrai yra!

7 – Kolinas O’Donoghue

Kolin O’Donoghue (gimęs 1981 m. Sausio 26 d.), Gimęs ir augęs Airijos apygardoje, yra geriau žinomas ne tik dėl savo televizijos pasirodymų, bet ir apie jo filmus, nors jų buvo ir keletas. Tai buvo gražiai sukurta TV šou Vieną kartą kuris pamatė jį šaudyti į super-stardom vaidmenį Kapitonas Killian’as “Hook’as Jonesas”, bet jūs taip pat galite jį atpažinti iš 2013 m. filmo Apeigos su Anthony Hopkinsu.

10 Hottest Irish Actors_07

Jis turi tokį ramią, tamsią, pasibjaurėtiną išvaizdą apie tai, kas yra galbūt todėl, kad moterys įsimyli su juo, bet jo žaviosios akys yra tai, kas mus patraukia. Laimei, 2015 m. Pasirodys filmas, kuriame galėsite pastebėti jo – Dulkių audra.

8 – Aidan Turner

Tikriausiai geriau pažįstate 31-erių metų Aidaną Turnerį (gimę 1983 m. Birželio 19 d.) Iš Hobitas filmus, kuriuose jis grojo Kili, bet yra keletas kitų dalykų, kuriuos galbūt matėte. Ten buvo TV šou Būti žmogumi kuris praėjo dvejus metus nuo 2009 iki 2011 metų. Jis buvo Mitchell parodoje. Jis taip pat suvaidino žvaigždes epizode Tudorai 2007 m., kuris išpuolė pasaulį.

Aidanas Turner

Jis kviečiamas į naują 2015 m. Televizijos laidą Poldarkas ir tai matys Dublino gimęs Aidanas Turneris Ross Poldark serijoje, pagrįstoje Amerikos revoliucija ir tik po to.

9 – Stuart Townsendas

Mes pirmą kartą įsimylėjome Dublino gimtąja Stuart Townsend filme “Damned” karalienė kartu su liūdniai mirusiu Aaliyahu, bet jūs galėtumėte jį prisiminti iš tokių filmų Nepaprastųjų dailininkų sąjunga, Chaoso teorija, Širdis debesyse ir dar keletas.

Stuartas Townsend

Jai gali būti 42 metai (gimė 1972 m. Gruodžio 15 d.), Tačiau jis vis dar yra vienas iš karščiausi Airijos veikėjų mūsų ekranuose ir, laimei, iki 2015 m. Jis pasirodo televizijos laidoje ” Pradinis, žaisti “Del Druner” dalį. Šiuolaikinis “Sherlock Holmes” pasirodymas prasidėjo nuo 2012 m. Ir nieko nedarė, tik populiaresnis, todėl mes tikrai rekomenduojame jums to nepastebėti, jei dar to nepadarėte.

10 – Pierce Brosnan

Žinoma, negalime kalbėti apie airių karštus, nekalbant apie legendinį Obligacija Hunk Pierce Brosnan. Nors jūs negalėjote to pagalvoti, 61 metų Bondo vaikinas iš tikrųjų gimė toje pačioje vietoje kaip Colin O’Donoghue – Loutho apskritis.

10 Hottest Irish Actors_10

Ne tik aktorius šiomis dienomis, jis klasiokina save kaip aplinkosaugininką ir gamintoją, ir jis iš tikrųjų turi dešimt filmų pagal jo gamybos diržą. Ar prisimenate 1999 metų hitą “The Thomas Crown Affair”, pavyzdžiui?

2015 m. Yra keturi filmai, kuriuose vaidinaime šį vaidmenį. Laikykite akis nulupus Kupė, Išgyvenęs, Mėnulis ir saulė, ir Primygtinai reikalauti (kurį jis šiuo metu filmuoja.)

Taigi jūs turite juos – 10 karščiausių Airijos veikėjų, kurių pasaulis kada nors matė! Su savo žaviomis tamsiomis akimis ir aukštu, tamsiu, gražiu asmeniu, yra šiek tiek viliojanti apie šiuos vyrus, net ir jų blogo berniuko reputaciją!

Jei jums patinka šis akių saldainis, turėtumėte sužinoti, ką dar turime svetainėje. Kodėl nepastebėkite kai kurių iš šių:

  • 10 karščiausi plika aktoriai Holivude
  • 10 karštų kanadiečių vyriškių aktorių
  • 20 karšto vyro aktorių iki 2015 m. Amžiaus iki 20 metų