Redaktoriaus pasirinkimas: “Bite Beauty” daugiapakopė spalvų lazda lūpoms, akims ir skruostuvams

“Bite Beauty” yra išsišakojusių, ir aš taip susijaudinęs. 

Nuo praėjus prieš penkerius metus Toronte įsikūrusi makiažo prekės ženklas (išskirtinis Sephora) buvo žinomas dėl savo neįtikėtinai kreminės, didelės pigmentinės lūpdaitės, pagamintos iš maistinių ingredientų. 

Dabar “Bite” išsiskyrė su lūpdažį primenančiu produktu, kuris atrodo taip gerai, kaip ir ant akių ir skruostų. Susipažinkite su “Multistick”! 

Jei tu'Kada nors priklausė lūpų dažai, tuomet yra tikimybė'Ve taip pat dėvėjo kaip raudoną, gal net ir akių šešėlį. “Bite Beauty” įkūrėjas Susanne Langmuir turėjo šį protą, kai ji atėjo su šiomis kreminės spalvos lazdelėmis, kurios eina bet kur ant veido, yra visiškai pastatomos ir taikomos pirštais, kempine ar teptuku. 

Jei tu'paklausti, arenai'T tik garsių “NARS Multiples” kartojimas. Bite'S formulėje nėra silikonų ir naftos chemijos produktų, o kiekvienoje lazdelėje yra 35 proc. miltelių ilgai dėvėti, nesvarbu, aukštos spalvos. Čia yra “Praline” atspalvių ingredientai, pavyzdžiui:

Trizostearoil Poligliceril-3 Dimer Dilinoleate *, hidrintas etilheksilio Olivate *, Squalane *, Silica *, Kokoso Alkanes *, C10-18 Trigliceridas *, Cera Albla (Beeswax) **, Butyrospermum Parkii (Shea) Sviestas **, Euphorbia Cerifera (Candelilla ) Vaškas **, Jojobos esteriai *, Copernicia Cerifera (Carnauba) vaškas **, Žėrutis *, Helianthus Annuus (saulėgrąžų) vaškas, bismuto oksichloridas *, hidrintas alyvuogių aliejus, nepanaudojamas *, skonis *, stearoil glutamo rūgštis *, koko-kaprilatas / Caprate *, Tocopherol *, Acacia Decurrens Gėlių vaškas *, Poliglicerinas-3 *, Trans-Resveratrol *, Vitis Vinifera (vynuogių) sėklų aliejus **. +/- Gali sudaryti: titano dioksidas (Ci 77891) *, geležies oksidai (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499) *, karminas (Ci 75470) *, mėlynas ežeras (Ci 42090), geltonasis 5 ežeras (Ci 19140) , Raudonasis 40 ežeras (Ci 16035), mangano violetinė (Ci 77742) *. * Natūralus, ** Ekologiškas.

Aš'Aš su jais žaisdavau ir, nors galėčiau jų nenaudoti kaip akių šešėliai (I'm daugiau šampanės / šaunios taupės mergaitės, ir man reikia neribojančios formulės), aš tikrai, tikrai myliu jas lūpoms ir skruostus.

Pasirengę pamatyti visus 18 atspalvių? Čia einu! (Don'Tau atrodo, kad mano šiek tiek praplaukite “, šiek tiek per daug saulės!)

“Bite Beauty” multistick “Blondie”

Blondie yra nuogi smėlio spalvos. Skirtingai nuo tiek daug nudes, tai'S yra ne kalkinti, o tai visiškai padengia natūralų lūpų toną – labai retai! Paveikslėlyje aš išpjaukiau tiesiai iš vamzdžio, bet tai's gražesnis / subtilis, kai išbluko. Labiausiai mėgsta kaip neutralų krūmyną.

“Bite Beauty” multistick “Papajoje”

Papaja yra koralas. Jis atsveria daugiau pinky nei oranžinė ir yra super gražus tarpas tarp šešėlio – tobulas, kai norite šiek tiek spalvos, bet ne kaip ryškiai raudonos arba fuksijos spalvos. Man tai patinka kaip lūpų dažai, nes aš'M pernelyg blizga, kad jį dėvėtų kaip raudoną akį (o ne pakankamai drąsūs dėvėti kaip akių šešėlį!). Tai vienas iš mano mėgstamiausių atspalvių.

“Bite Beauty” multistick kakavoje

Kakava yra giliai šokoladinis rudas. Nors tai'Siūloma ne tik mano komforto zonoje kaip lūpdažis, bent jau dienos metu, aš myliu, kaip turtinga ir dramatiška tai atrodo “, ir kad ji's nukrypimas nuo labiau nuspėjamų vampy uogų. Tai padaro gerą rudos atspalvį arba kontūrą (jei jūsų oda yra tamsesnė nei mano).

“Bite Beauty” multistick “Cerise”

Cerise yra raudonojo vyno atspalvis. Tai'Tai beveik klasikinis uogas, bet su rudais pojūčiais, kuris suteikia jai unikalią tvistą. Tai yra puikus kritimo lūpų atspalvis; Aš'D taip pat dėvėkite, kad imituotų rožinį praplaukimą ant mano skruostų. Kitas mėgstamiausias čia.

Bite Beauty Multistick Anese

Aniza yra giliai šilta ruda. Tai's panašus į kakavos, bet šiek tiek lengvesnis ir su šiltesniu, rausvu atspalviu. Dėl šios priežasties manau, kad ji yra labiau apkrauta kaip lūpdažis. Buvau nustebintas, kad man tai patiko! Tai būtų puikus pasirinkimas, jei jūs'bando eksperimentuoti su '90s rudos lūpų tendencijos. Akivaizdu, kad be brainer kaip akių šešėliai, arba kaip kontūro / nuogumas, skaistalai ant odos tamsesni nei mano.

“Bite Beauty” multistick “Biscotti”

Biscotti yra rožė. Gili, turtinga, rožė “iš tikrųjų gana tamsesnė ant lūpų, nei tikėjausi. Aš'm ventiliatorius; tai'S daug daugiau netikėtai nei įprasta nuobodžiauja vienkartinės ar karštos pinkės. Manau, kad tai dar viena'S dar geriau blotted į lūpų ar skruostų dėmių. 

“Bite Beauty” multistick “Macaroon”

Makaronas yra rausvas. Aš'd apibūdinkite ją kaip klasikinę vidutiniškai rausvą; kaip ir kiti atspalviai, suteikia lūpoms gražią, nepermatomą apimtį. Tai'S taip pat labai rausva kvaišta vidutinio odos tonus. Man tai'Tikriausiai šiek tiek pernelyg rausvos, kad galėtum elgtis kaip akių šešėliai.

Bite Beauty Multistick Moči

Mochi yra raudona. Tai gali būti puiki raudona lūpdažis, sąžiningai – geriausia tekstūra (nereikalaujama blotingų) ir geriausias atspalvis (ne per vyšnios ar per oranžinės spalvos). Nešvari, ji gali būti įdomi akims, nes raudonam šešėliui dabar truputį akimirka. Kaip raudona, tai būtų pernelyg klounas apie mane, bet nuostabi tamsi oda.

“Bite Beauty” multistick “Gelato”

Gelato yra šviesiai violetinė. Šviesūs, vėsioje atspalvių atspalviai niekada puikiai nemėgstu manęs kaip lūpų dažai, todėl aš'd būti linkę dėvėti tik ant mano skruostų; taip pat būtų gana šešėlis. Vėlgi, aš'Šių spalvų nepermatomumas buvo įspūdingas! Nė viena mano natūrali lūpos spalva neparodo.

Bite Beauty Multistick, Brioche

Brioche yra raudonmedis. Panašus intensyvumas yra ir Biscotti, rožė, bet su šiltesniais, raudonais raudonais atspalviais. Tai puiki galimybė, jei jūs'vėl galvojame apie inčiną į rudą šeimą, bet areną't neabejoju, kad tu gali nusikratyti Anise. Kaip raudona, tai'geriausia tamsiai odai, bet man patinka tai, kad visi odos tonai yra rusvai šešėlis.

“Bite Beauty” multistick į migdolą

Migdolai yra rausvai rudos spalvos. Tai's beveik tas pats tonas kaip Brioche, bet tamsesnis. Ar čia pastebėjote temą su visais rudais tonais? Aš radau tai gana liaudi, ir nauja alternatyva vėsioje tonuotų uogų. Tai isn't man reikia kaip skaistalai (I'm per šviesus), bet gali dirbti tamsesniais tonais.

Bite Beauty Multistick nektaru

Nektaras yra violetinė. Tai yra žaismingiausias atspalvis kompozicijoje, kremas violetine spalvota violetinė (ir labai tendencija!). Tai'Tai ne mano odos tonas kaip raudona, bet manau, kad tai bus įdomu, kaip dėmesio paimdavo lūpas. Jis taip pat gali atrodyti labai kietas su juodu pamušalu kaip dūminis violetinis šešėlis.

“Bite Beauty” multistick “Lotus”

Lotus yra šviesiai rožinis. Paprastai šviesos rozetės turi tą pačią kreminę problemą, apie kurią minėjau. Bet šis yra kitoks. Tai'Tai tikrai labai linksma '60s kūdikių rožinė, su visišku aprėpimu, taigi jūs don't turi nerimauti dėl savo natūralaus lūpos tono, trukdančio spalvai. Tai'Be to, puikus rausvas raudonumas dėl blyškių odos atspalvių (nors gali būti nerodomas, jei esate tamsus).

“Bite Beauty” multistick kremo “Caramel”

Kremas Karamelė yra minkštas persikas. Jei pažįstate mane, tu žinai, kad myliu savo persikų ir apelsinų, todėl, žinoma, tai buvo mano vienas iš mano geriausių pasirinkimų visame sudėtyje. Tai'S labai sunku rasti persikų, kuris yra't mergaitė, todėl dėl šios priežasties aš'daug dėvinsiu. Tai'taip pat mano puikus rausvas atspalvis. Kalbant apie šešėlius … galbūt!

“Bite Beauty” multistick į Pralinas

Pralinas yra sudegęs oranžinis. Tai dar viena mano mėgstamiausia, nes ji's galutinis kreminės oranžinės spalvos, ne per geltonos, ne pernelyg raudonos ir tik pakankamai ryškios, kad pop. Man tai'S pernelyg intensyvi, kad traukti kaip skaistalai (arba šešėlis, kad šiuo klausimu!), bet tai būtų fantastinis giliai, šiltai odos tonai. 

“Bite Beauty” multistick su anakardze

Anakardžio violetinė rožinė. Tai gali jaustis kaip mes'Mes jau matėme šį atspalvį, bet mes turime prieglobstį't “, tai yra lengvesni ir purpuriniai variantai ruda. Jeigu ten'Štai viena spalva, kurią galima apibūdinti kaip “jūsų lūpas, tik geriau”, tai yra! Tai's neutrali I'Visur dėvėkite: lūpas, skruostus ir dangčius.

Bite Beauty Multistick Mascarpone

Mascarpone yra gili rausva. Tai yra tamsesnė “Papajos” versija ir tokia pat spalvinga lūpoms, panaši į klasikinį aviečių. Tai'”S” tikrai vienas iš labiausiai dėvimi lūpos atspalvių krūva. Tamsesniuose tonuose tai taip pat būtų puikus, kad imituotų natūraliai praplauti skruostus. 

“Bite Beauty” multistick “Honeywheat”

Honeywheat yra šilta šviesiai rudos spalvos. Nors tai atitinka mano plaukus, šis atspalvis buvo labiausiai nemalonus su mano veido spalva's tik gelsvai rudos spalvos! Tačiau aš galiu visiškai jį parašyti ant auksinių odos tonų, ypač kaip šiltas kirpimas.

Išvada

Jei manęs paprašysite, “Multisticks” yra vienas iš labiausiai įdomių metų kosmetologų! 

Jei “Bite Beauty” juos išleido tik kaip lūpų dažus,'vis dar būti virš mėnulio. Tai yra įspūdingas šešėlių asortimentas, pigmento turtingumas ir nepermatomas apšvietimas. Tas faktas, kad jie gali dvigubai susilpninti, nes nėra potencialiai užblokavusių silikonų “, – tai torto apledėjimas. Vidutinės odos tonai turės daugiausiai galimybių, nes kai kurie iš jų bus per giliai arba per blyškesni kitiems spektro galams. 

Kaip kreminės šešėliai, jūsų rida gali skirtis. Viskas pasidaro, išskyrus tai's neperšlampami (kas tai buvo't), bet vis dar galiu pamatyti save pasiekiant, kai tik noriu nešioti vieną spalvą mano piniginėje. Jie'yra ne tik patogus ir nešiojamas, bet ir imasi visų spėlionių, kad nepritaikytų jūsų atspalvių. 

Tikimės, kad jūs'Re as susijaudinęs apie šį paleidimą, kaip aš! Galite rasti visą spektrą 18 “Multistick” atspalvių “Sephora”.

Ar patikrinote “Multisticks”?
Kuris atspalvis yra tavo mėgstamiausias?