10 mados ir grožio patarimai vyrams nuo 60 metų

Moterims, vyresniam nei šešiasdešimtiems metams, susiduria šiuolaikiška populiari kultūra, giria jaunimą Tačiau, vadovaudamiesi šiomis gairėmis, daugiau nei šešiasdešimt metų moteris sužinos, kaip naudotis savo amžiaus ir žavesio nauda, ​​kad atrodytų puikiai ir rafinuotai.

  1. Rasti savo asmeninį stilių.

1

Šešiasdešimt septyniasdešimt metų reiškia tik vieną dalyką: atėjo laikas gauti asmeninį parašo stilių, kuris išskiria jus iš šimtų kitų moterų, kurių amžius. Stilius pagamintas iš jūsų plaukų, makiažo, jūsų aksesuarų, taip, kaip jūs dėvite tuos kelnes, kuriuos turi visi kiti, jūsų laikysena ir vaikščiojimo būdas. Užsirašykite savybių ir funkcijų, kurios jus daro, sąrašą ir laikykitės asmeniškai sukurtų gairių.

  1. Priimkite, kaip keičiasi jūsų kūnas.

Diane Keaton

Diane Keaton

Priešingai nei populiarus įsitikinimas, nėra prieštaravimo tarp jūsų kūno priėmimo ir tinkamo išvaizdos kitiems. Jūsų kūnas pasikeičia ir tikriausiai daug pasikeitė, nes buvo keturiasdešimt ar penkiasdešimt, tačiau šis procesas yra natūralus ir nėra sudėtingos būti sudėtingos moters amžiaus. Sužinokite, kaip mylėti save, kai tik jūs tai atliksite, kiti patys jus patys patrauktų. Priimdamas savo kūną, esminė dalis yra ieškoti savo geriausio po šešiasdešimties.

  1. Būkite tikri.

Jane Seymour

Jane Seymour

Pasitikėjimas yra gražiausias dalykas, kurį galite dėvėti. Daugeliu atvejų jūsų požiūris yra svarbiausias dalykas, nors tai, ką dėvėjote, atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant pasitikėjimą savimi ir savimi..

  1. Iššaukti stereotipus.

Susan Sarandon

Susan Sarandon

Gyvas gyvenimas su aistra. Rasti naujus pomėgius ir interesus. Jūs gyvenote šešis gyvybingus dešimtmečius, taigi jūs įgijo teisę daryti viską, ko norite savo kūnui, kad jausitės gerai. 68-erių metų Susan Sarandon sako, kad ji gracingai senėjosi. Nors ji neturėjo plastinės chirurgijos, ji nesutinka su moterimis, kurios turi. Jos nuomone, tai yra estetinis pasirinkimas kiekvienam asmeniui atskirai.

  1. Gaukite siuvėjo.

Susan Sullivan

Susan Sullivan

Būtų naudinga pirkti drabužius parduotuvių parduotuvėse arba pardavimo sezono metu ir pritaikyti juos jums. Tai apima suknelę, kelnių pora, virvę ir striukę arba megztinį, kad prireikus padengti rankas ir pečius. Svarbiausia, kad šie daiktai būtų pritaikyti puikiai, nes tada nėra jokių apriboti nuostabių komplektų, kuriuos galite pastatyti su tinkamais priedais ir madingais daiktais. Jei manote, kad siuvimo paslaugos yra per brangu, pagalvokite apie visus pinigus, kuriuos praleidžiate ant diržų, kad užveržtumėte netinkamai pritaikytus kelnes, niekada nenaudojamus marškinius ir kitus daiktus, kurie tiesiog užimtų vietą jūsų spintoje; tada staiga siuvimo atrodo derėtis. Kita alternatyva yra prisiminti tas siuvimo klases, kurias tikriausiai turėjo mokykloje.

  1. Sekite tendencijas.

Helena Mirren

Helen Mirren

Žinoma, aš nereiškia, kad turėtumėte aktyviai nusipirkti visų mados žurnalų ir suknelė kaip modeliai juose. Taisyklė yra tai, kad nenaudokite pasenusių daiktų, kuriuos turėjote, kai buvo 30-40-50. Tai buvo stilius prieš metus ir niekas nieko neklysta, ypač šešiasdešimt metų moterys.

  1. Sukurkite savo pagrindinę drabužių spinta.

7

Po šešiasdešimties drabužių spinta turėtų būti keturių puikiai pritaikytų drabužių pagrindai. Jūsų privalumai – suknelė, pora tvirtinamų kelnių, marškiniai ir striukė. Tinka puikiai, galite sumaišyti ir suderinti juos su madingais aksesuarais ir daiktais.

  1. Sukurkite savo asmeninį grožio procedūrą.

8

Rūpinkitės savo plaukais, ir jūs susidursite. Drėkinamasis kremas ir apsaugos nuo saulės priemonės yra du pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia pradėti naudoti reguliariai, nes jūsų oda tampa jautresnė ir sausesnė. Be to, po šešiasdešimties galbūt norėsite pakeisti tai, kaip jūs naudojote makiažui. Naudokite švelnesnes ir šviesesnes spalvas, pavyzdžiui, smėlio spalvos, minkšta rožinė, rožinės spalvos ruda spalva ir praleiskite akių pieštuką. Galite nuspręsti nustoti mirti savo plaukus ir eiti į gerą sluoksniuotą šukuoseną, kuri bus rėmas minkštai jūsų veidą vietoj. Visada dėvėkite saulės akinius ir skrybėlę lauke.

  1. Gauk gerus batus.

9

Jūs uždirbo teisę dėvėti patogiai. Patogūs batai daug reiškia mūsų nuotaiką ir tai, kaip mes einame ir jaučiame.

  1. Gaukite paskatinimo.

Meryl Streep

Meryl Streep

Moterims yra daugiau nei šešiasdešimt tinklaraščių, kurie padės jums suprasti, kad šis amžius yra tik vienas skaičius, o jūs galite būti stilingas ir stilingas bet kokio amžiaus. Gaukite taip pat įkvėptas įžymybių, kurios vaikšto į savo 60-ųjų malonę ir orumą.

Moterys virš 60 yra ypatingos. Jie turi teisę būti ir tuo pačiu metu, jie realistiški ir tikisi, kad žmonės kalbės sąžiningai. Tai tikrai tiesa apie madą ir grožį. Taigi, jei norite 60-aisiais atrodyti savo geriausiu, būk tikra, teisinga ir mylėti save.
(visi vaizdai, gauti per pinterest)