Saldūs romantiški gestai meilės gyvenimui

Meilė yra gražus dalykas, ir nors jūsų partneris mėgsta išgirsti šiuos tris specialius žodžius “aš myliu tave”, jie mėgsta tai pamatyti ir jaučiasi. Kaip tu gali tai padaryti? Tai nėra sunku – iš tikrųjų yra daugybės paprastų kasdienių gesų, kurie yra neįtikėtinai saldūs ir romantiški, ir leis jūsų partneriui žinoti, kiek jūs turite rūpintis.

Taigi, ko mes laukiame? Pabandykime su dviem 20 žaviu gundančiais garsais, galinčiais dirbti tame gyvenime esančiame specialiame vyrui ar moteriai.

40f053ad6f16f796d258088962b5eef1
Mąstytoji teksto žinutė
Aš apie tave nežinau, bet kai žmogus, kurio aš myliu, yra ne darbo ar mokyklos lauke, man nelieka jų kaip išprotėjęs! Aš negaliu padėti, bet norėčiau, kad jie būtų šalia manęs, kad galėčiau juos nuraminti apkabomis ir bučiniais. Na, tai neįmanoma. Deja, ir telefono skambutis nėra. Taigi, koks jūsų geriausias variantas? Žinoma, patogus dandy teksto žinutė! Užpildykite savo pašto dėžutę su adoring tekstiniu pranešimu, kurį jie gali perskaityti pertraukos metu, bet neabejotinai pagyvins jų dieną.

Loving Balso paštas
Nepamirškite teksto ar tiesiog nemanau, kad to pakanka? Gerai. Eik į priekį ir suteikk savo meilužiui skambutį, kai žinote, kad negalėsite atsakyti į telefoną. Nustebinkite juos su mylimu balso pašto pranešimu apie tai, kaip jie yra nuostabūs, kiek jų praleidote ir, žinoma, kiek jūs juos myli.

Mielos žinutės aplink namą
Du žodžiai: po jo užrašai. Jei jų neturite, nuvykite į savo vietinę dolerio parduotuvę ir saugokite stalčius; tu padėk mani vėliau. Kodėl? Kadangi “post-it” pastabos, pateiktos strategiškai aplink namą su mažais meilės įrašais, yra paprastas ir super mielas būdas parodyti savo rūpintoją partnerį. Įdėkite jį į vietas, kurias žinote, kad pamatysite: šaldytuvo viduje, televizoriaus nuotolinio valdymo pultelio viršuje, savo kompiuterio monitoriuje – jūs gaunate tašką!

Kuko vakarienė kartu
Jūs tikriausiai naudojote vakarienę, nustatytą ant stalo, kad jūsų mylimasis ateit pietums. Tai skanus maistas, pagamintas iš meilės, ir jie visada patiria tai. Ir koks gražus gestas! Bet kodėl ne jį pakeiskite? Valgomasis vakarienė su savo partneriu gali būti labai smagu. Padarykite visą naktį iš jos! Pirkite kietas prijuostes, šampano buteliuką paruoštu ant stalo, kad galėtumėte pailsėti visoje maisto ruošimo procedūroje, valgyk kovą – nėra jokių apribojimų, tiesiog linksminkitės ir mėgaukitės skaniu maistu!

Nustebink juos su mažomis dovanomis
Um, kuris nepatinka mažos dovanos iš savo partnerio? Ir sąžiningai, jūs galite eiti didelis ar mažas; tai kas jūsų biudžete. Bet nedidelis lobis visada yra didelis smūgis savaime, nes tai buvo SURPRISE ir labai apgalvotas gestas. Rasti ką nors, ką žinote, kad jūsų partneris norėjo, arba tiesiog surasti kažką, kas yra unikalus jiems, ir ką jūs žinote, kad jie gailės. Jie mėgsta, kad tu galvoji apie juos ir prisimena, ko jiems patinka; Tai sako LOT apie tai, kiek jums rūpi!

217aec89bc2ad5bd184d300eab45de63
“Date Night” planuota
Kas nemėgsta, kad jų draugas su dienos nakties planais įlaipintų jau dabar? Sunku, kad kiekviena mergaitė svajojo, ir aš tikiu, kad vyras nenorėtų, kad jo ponia nustebins jį su nuotykių naktį. Turi iš anksto pasiruošę savo mėgstamiausio restorano atmosferoje ir nepamirškite nusipirkti bilietų į filmą iš anksto, taigi jie pasirengę būti paimti iš priekio. Pasivaikščiok ledo slidę, eik pas pikniką į parką arba eik į sporto žaidimą. Galimybės yra NEBALS! Jei norite tikrai į ją įlipti, visą savo nakties drabužių spintelę reikia išimti ir nepamirškite, kad reikės tinkamų daiktų!

Kepkite juos kažką
Taigi jis mėgsta šokolado lusų slapukus? Gerai, tai lengva. Smeigtukas išpilstomas, naudokitės širdies formos slapukų pjaustytuvu ir nustebink jį skaniu keptuvu iš jūsų. Ji mėgsta šiek tiek daugiau neaiškios, kaip vanilės ir braškių pyragas su aviečių kremo įdaru ir sausainių pluta? Gerai, gerai, duok jam geriausią fotografiją. Tai gali pasirodyti kaip parduotuvė, bet vis tiek jai bus malonu saldus gestas. Ypač, jei galite prisiminti LONG sąrašą savo mėgstamų desertų ingredientų!

74b3581b5480da30dc539ef00b683ab9
Visada laikyk rankas
Kur eidami, visada laikykite rankas. Rimtai. Kaip tai paprasta?

Žiūrėk į kiekvieną kitą akį
Pamiršk, kaip tai neįtikėtinai kuklios. Jei nuotaika yra teisinga ir jūs abu beprotiškai myliu vienas kitą, ji jaustųsi natūrali. Žinoma, jūs norite giliai pažiūrėti į mylimo žmogaus akis, ar ne? Pabandyk!

Kažkoks kažkas jie myli
Kiekvienas žmogus turi skirtingus interesus ir pomėgius, o kai abu jūs galite padaryti savo mėgstamus dalykus atskirai, dabar ir tada puiki idėja mėgautis savo partnerio pomėgiu. Net jei jūs nekenčiate pomėgių, kartais pasielkite su jais. Tai parodys jiems, kad jūs rūpinatės jais ir jų interesais ir nesistengiate daryti kažkokio nenorimo tiesiog praleisti šiek tiek laiko su jais.

Masažai!
Su masažu negalima eiti blogai. Viena, tai atpalaiduoja juos, o du rodo, kad norite jaustis atsipalaidavęs, ramus ir laimingas, net jei jūs negausite jo!

7f1dd785fd93d143006cc5cbd7f8f58d
Pusryčiai lova
Ar tai tikrai reikia paaiškinimo?

Pratęsti savo pasimatymą
Jei turite keletą papildomų minučių, kad galėtumėte atsikratyti ryte, kodėl gi ne atgailauti gerbėjai šiek tiek ilgiau? Vietoj to, kad greitai kumščiuotų ant lūpų, o paskubomis “Pasimėgauk vėliau”, pabandykite patraukti vienas kitą kojas ir susikibti romantiškai apkabinti minutę. Giliai žiūrėkite į vienas kito akis ir pasakykite vieni kitiems, kad nepasiduosite vieni kitiems ir galėsite turėti nuostabią darbo / mokyklos dieną. Pabandykite jį aistringai pabučiuoti ir pamatyti, kaip beprotiškai įsimylėjęs jaučiatės visą dieną!

Prisiminti!
Niekada nepamirškite, kaip svarbu susižadėti, nesvarbu, ar ketinate miegoti, žiūrėti filmą kartu, ar tiesiog pasikalbėti!

Komplimentas jiems
Kiekvienas myli komplimentą, ypač kai jis ateina iš savo svajonių vyro ar moters. Negalima netinkamai elgtis su komplimentu!

Komplimentas … priešais kitas
Gerai, yra tik kažkas, kad jūsų partneris viešai pasidžiaugia, kad yra labai saldus. Sakydami padavėję ar pasakodami barista, kad jūsų “grazi mergaitei” taps “Vanilės latte”, tai parodys, kiek jums rūpi. Jūs nebijote pasakyti KITAI, kiek jūs gerbiate savo partnerį, ir tai tikrai kažką sako.

Pabandykite kažką naujo kartu
Nauja patirtis, padaryta kartu, yra puikus būdas sustiprinti santykius ir sugriežtinti ryšius. Ne tik tai, bet tai gali būti LOADS of fun! Tai gali būti kažkas mažas, kaip kepimo klasė ar kažkas lauko, kaip šuolis nuo plaukimo. Ką naujus dalykus du iš jūsų bandys kartu?!

8abbe94787df0b2e579f0aa5e3977adf
Prisiminti praeitį
Prisiminti praeities momentus, kuriuos praleido kartu, yra akivaizdžiai romantiškas gestas, kuris visada suteikia jūsų partneriui taurius. Jūs iš tikrųjų prisimenate dalykus – net mažus dalykus – ir tai tvirtina, kad jums rūpi!

Įkaitinkite / atvėsinkite automobilį
Labai lengvas rytas? Pakelkite anksti ir iš anksto pašildykite savo automobilį. Labai karšta lauke kvėpuoti? Imk riziką ir atvėsinkite savo automobilį, kol jie turės įeiti. Jie vertins tai kaip niekas kitas, ir tai yra tam tikras romantiškas gestas; Jūs tikėjote šaltą / šilumą, kad užtikrintumėte patogumą!

Mielas slapyvardis
Nes tai, kad juos vadina savo vardu, yra toks nuobodus. Jūs esate įsimylėjęs, todėl išskirkite mielas naminių gyvūnų vardus!

Kokie yra jūsų mėgstamiausi saldūs ir romantiški kasdieniai gestai?