9 Indijos paprasti koralų karoliai moterims

Moterims reikia lynų ir virvių, sukurta grandinė aplink savo nepriekaištingą kaklą ir Coral suprojektuotą vėrinį – tai puikus teisingumas. Koralų brangakmeniai yra labiausiai viliojantis, sudėtingas organinis akmuo, kuris buvo rastas senovės Egipto ir priešistorinių Europos laidojimo vietose ir iki šiol yra populiariausias brangakmenis. Koralo karoliai gali būti suprojektuoti kartu su gražiais koraliais arba karoliais su auksu, deimantais, sidabru ir koraliais.

koralų karoliai-dizaino

Koralai gali būti skirtingų spalvų, labiausiai pageidaujamiems koralams yra kalkinių koralų raudona (korallija rubrum), baltos, baltos iki gilios rožės, mėlynos ir conchiolin tipo juodos, rudos. Giliai raudoni koralai ir aiškiai balti koralai yra labai brangus rinkoje. Geriausi raudoni koralai kilę iš Viduržemio jūros. Koralai, naudojami brangakmenių gamyboje, yra kietojo koralo gaminiai, kurie gali užvilkti.

Įvairūs koralų karoliai:

Čia yra parodyta 9 populiarių koralų karoliai:

1. paprastas koralų karoliai dizainas:

koralas-karoliai-1

Koralas savaime suteikia grožį karoliui. Dėl šios priežasties moterys nori dėvėti suprojektuotus koralų karolius ir tai sukuria senovinę išvaizdą, taip pat gali būti naudojamas spalvų derinys, kad būtų išryškintos skirtingos spalvos koralų karoliai. Karoliai gali būti dviejų koridorių virvių korozijos virve ar korozijos pakabu ar koralų akmeniu, įvyniotu į pačią grandinę. Koralų karoliai puikiai tinka paprastam medvilnės saree ar medvilnės Kurta. kai moterys dėvi paprastus drabužius su koraliniais karoliais, ji laimėjo visus akis!!

2. Moterų raudonojo koralo karoliai dizaino aukso:

koralas-auksas-karoliai-2

Šis karoliai yra tipiškas tradicinis dėvimas brangakmenio gabalas. Auksinių papuošalų gamyba šventinio sezono metu yra indėnų dalis ir maišyta su koralu, tampa labiau pritaikyta tradiciniams drabužiams.

Koralas su aukso deriniu brangakmeniais, kuriuos labiausiai mėgsta 50 amžiaus grupė, nei jaunesnė karta, ir dizainai taip pat pagaminti taip, kad būtų tinkama moterims, vyresnėms už 50 metų. Kaklaraiščio dizainas: koralų perlai, pritvirtinti tarp auksinių karolių arba aukso karoliai su koralų brangakmeniais, kabantys kaip karoliukai.

3. Koralų kristalų karoliai:

koralų-kristalų-karoliai-3

Koralas gali vėl susieti su gamtos grožiu ir jo stebuklais. Su šia mintimi kristalų ir koralų derinys gali daryti stebuklus. Kadangi kristalai ir koralai suteikia dvasinę paramą gydant ir vidinę ramybę, taip pat padeda emociniam stabilumui. Kristalų švytėjimas sublimes su koralais.

4. Koralų pearl karoliai merginoms:

koralų perlas-karoliai-4

Kaip sako Jean de la Bruyere citatos: “Mažiausiai pasaulio daiktai, šalia supratimo dvasios, yra deimantai ir perlai”. Coral pearl derinys yra tikrai šedevras. Perlo gausumas ir koralų spalvėjimas eina rankomis. Tai yra karoliai, rekomenduojami šaliai dėvėti šiuolaikišką aprangą (išsiuvinėta suknelė, nėrinių suknelė) arba “Declaration Gown”.

Žiūrėti daugiau: Kryžiaus karoliai moterims

5. “Designer Coral Diamond” karoliai:

koralų ir deimantų karoliai-5

Pavadinimas Diamond visada yra “jos” dovanų sąraše. Deimantas yra laikomas meilės ženklu! Diamond necklace visada paklausa per vestuves ar šventinį sezoną visame pasaulyje. Juvelyrika kūrėjai tikrai pasirodė puikios idėjos derinti du brangiuosius akmenis ir dabar ji yra vertinama kaip geriausiai parduodamas brangakmenis šiandien. Garbingą koralų spalvą perka deimantai.

6. Raudonojo koralo sidabro karoliai:

koralų-sidabro karoliai-6

Sidabras yra ekonomiškiausia metalo papuošalai, palyginti su kitais tauriaisiais metalais, o moterys, taip pat vyrai – pageidaujamais metalais. Sidabrinio koralo karoliai rekomenduojami visai amžiaus grupei. Tai lengvas gabalas. Koralų akmenys gali būti įdėtos į sidabrinę grandinę arba gali būti pagamintas sidabro koralas. (Pvz., Koralų rutulys ir sidabro rutulys)

Žiūrėti daugiau: Crystal Necklaces

7. “Coral White Gold”:

koralų balta-aukso-7

Baltas auksas yra aukso lydinys ir vienas lydinys, baltos spalvos ir, kaip sakoma, sidabro spalvos su rodžio metalu. Baltasis auksas yra vienas iš jaunimo pageidaujamo. Kadangi aukso spalvos mokyklos ir koledžų mergaitės nėra palankios spalvos. Balto aukso ir koralų derinys taip pat gali būti tradicinis dėvėti.

8. Koralų emalio karoliai mergaitėms:

koralų emalio karoliai8

Koralų emalio populiariausia tarp visų amžiaus grupių ir yra prieinama rinkoje už prieinamą kainą. Šio tipo koralai yra trokštomi bet kokia norima forma, o šie iškirpti koralai yra susieti su spalvota emaliu, šie emalio brangakmenio gabalai taip pat gali būti padengti aukso arba baltojo aukso elementais.

Žiūrėti daugiau: Garbingi karoliai

9. Tradiciniai koralų Kundan karoliai:

koralų-kundan-karoliai9

Paskutinis karoliai yra su kundan akmenimis (žinoma kaip “Bikaneri” arba “Jaipuri Juvelyrika”). Garsiausias gintaro akmuo, užblokuotas auksu tarp akmens ir kalno. Ji tapo viena iš labiausiai Indijos brangakmenių ir tendencija. Nepoliruotas Kundos akmens, sumaišyto su koralais, išvaizda sukuria šiuolaikines perspektyvas.

Dėl intensyvaus žvejybos koralai yra jo gesinimo etape. Taigi žmonės turėtų atsižvelgti į šią minties idėją dėl koralų papuošalų. Dabar yra ir dienų sintetinių koralų, kurie atspindės tą pačią savybę ir guli tikrais koralais. Kuris taip pat gali pavargti perkant.

Koralų juvelyrinių dirbinių išsaugojimas yra labai svarbus, nes paprastai koralai perduodami iš kartos į kartą. Išvalykite švelnų švelnų šluostę ir rekomenduojama gerti švelniu šiltu vandeniu. Karalius niekada neturėtų būti pamirkę. Koralo saugojimas yra toks pat svarbus, kaip valymas. Jis turėtų būti laikomas minkštu audiniu ar savo paties brangakmenių dėžute. Koralų karolių dėvimas turėtų būti atliktas po to, kai baigėsi makiažas ir, jei reikia, pridedama kvepalų.

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.