15 geriausių mažų ir trumpųjų barzdos stilių, tinkančių bet kokiam amžiui

Barkos stilius yra vienas dalykas, kurį dauguma vyrų mėgsta daryti. Nustatyta, kad tarp kai kurių yra aistra. Yra daugybė barzdos stilių, tačiau reikia pasirinkti vieną, kuris geriausiai atitiktų veido struktūrą. Yra daugybė veiksnių, kaip apsvarstyti geriausią barzdą, kuris teisingai atitiks jūsų ypatybes. Ilgos barzdos dažnai reikalauja, kad jie būtų išlaikomi taip, tarsi jie atrodo, kad jie auga. Taigi, pasirenkant mažus ir trumpus barzdos stilius yra geriausias pasirinkimas, o ne ilgosios barzdos, ypač vyrams, turintiems trumpus plaukus.

Mažos ir trumpos barzdos stiliai vyrams:

Čia yra keletas madingų trumpų ir mažų barzdos stilių vyrams, kurie pridedami prie oomph,

1. Balbo:

“Balbo” stilius yra vienas iš populiariausių trumpos / mažos barzdos stiliaus. Šis stilius atrodo geriausiai, kai turite smailą smakrą. Tai leidžia jums atrodyti baisus ir šio stiliaus taip pat lengva išlaikyti. Vienintelis kablys yra tai, kad turėtumėte auginti pakankamai plaukų, kad susidarytumėte tokios rūšies barzdą.

Trumpa Beard Styles Balbo

Norint gauti tokios rūšies barzdos, nejaukite, kol jūsų plaukai nebus visiškai išaugę. Kartu su barzda auga ir ūsai. Tada naudodamiesi vienkartine ar elektrine skustuvu nuimkite plaukus abiejose pusėse. Dabar naudokite tiesiai skustuvą, kad formos plaukus ant jūsų smakro, kad tinkamai gautumėte savo “Balbo” stilių.

  9 Pretty Brown spalvos blazers vyrams ir moterims

2. Apskritimo barzda:

“Circle Beard” geriausiai tinka vyrams su ovaliais ar apvaliais formos veidais. Tai suapvalinta čiobata ir ūsai. Ši bardo rūšis yra labai išreikšta ir geresnė galimybė vyrams, kurie negali atsisakyti savo barzdos.

Apskritimas Beard

Turėdamas apskritimo barzdą, auginkite pakankamai plaukų. Šios rūšies barzda gali būti geriausias salono pjūvis. Stenkitės, kad šis stilius namuose būtų sudėtingas ir nervingas. Tačiau po to, kai gaunate pirmąjį apdailą salone, jis gali būti laikomas formos, apipjaustytas namuose.

3. Paprastoji trumpoji barzda:

Ši bardo rūšis sukuria šešėlį. Brodė yra pilna, bet gerai nuplauta. Ant kaklo galima palikti natūraliai augti. Tai elegantiškas vaizdas.

Paprasta Short Beard

Jei norite turėti paprastą trumpą barzdą, leisk barzdos augti daug ilgio. Tada nuimkite trimmerius nuošalyje nuo skutimosi ir skruosto. Vaisiai taip pat pjaunami tokio paties ilgio kaip ir barzdos.

4. Trumpa ir purvina barzda:

Trumpalaikis ir duslintis barzdas paprastai gerai atrodo koledžo vaikams. Tai suteikia jiems tvirtą ir nerūpestingą išvaizdą. Brodys neapsukamas, bet paliekamas šiek tiek daugiau augti. Tai geriausiai atrodo vyrams su ilgu ir ovaliu veidu.

Trumpa and Shaggy Beard

Tegul jūsų barzda ir ūsai auga. Palikite šiek tiek tankus ant smakro ir atsikabinkite skruostus.

5. Trumpa stiebo banda:

Trumpas skutiklių barzdas niekada neišeis iš stiliaus. Tai vienas populiariausių stilių tarp jaunų vyrų. Tai leidžia jums atrodyti grubus ir sunkus. Tačiau su tinkamu apsirengimo stiliumi taip pat bus labai protingas ir formalus.

Trumpa Stubble Beard

Nėra jokio konkretaus būdo auginti tokios rūšies barzdą, nes kultivaras auga maždaug 4-5 dienas. Tiesiog įsitikinkite, kad jis tvirtas ir tvarkingas.

6. Box Fade Short Beard Style:

Dėžė Fade Short Beard Style

“Box Fade Short Beard Style” yra viena iš stilingiausių barzdos, kurią galite demonstruoti. Šis stilius linkęs pabrėžti tam tikrus jūsų veido veidus. Padidinkite plaukus storesnėje jūsų smakro srityje – tai suteiks jums galingą išvaizdą.

  Top 9 "Oriflame" lūpų balzamų gaminiai su kainomis Indijoje Stiliai gyvenime

7. Trumpa boxed barzda:

Trumpa Boxed Beard

Tai yra vienas iš labiausiai pageidaujamų stilių žmonių, kurie nemėgsta visiškai barzdos. Tai padės jums atkreipti dėmesį, nes tai yra vienas iš geriausių profesionalių išvaizdų. Tai taip pat tinka jūsų darbo vietai.

Dėžutė stiliaus atrodo gerai širdies formos ir apvalios arba ovalios veidų formos. Dėl širdies formos veido, tokio tipo barzda subalansuoja apatinę veido pusę. Ovalinis arba apvalus veidas įgauna papildomą tvarkingą liniją su kietu kampu. Jis netinka kvadratiniam veidui.

8. Mini trikampio barbė:

Mini Triangle Beard

Ši mini trikampio barzdelė puikiai tinka mažiems barzdos stiliams. Tai suteikia žavingą išvaizdą. Norėdami pasiekti tokios rūšies barzdos, augkite barzdą dideliu ilgiu. Tada sutvarkykite šonus ir smaką. Skustuvu nuvalykite šalia smakro esančią barzdos dalį, paliekant mažą trikampį, kuris nukreiptas žemyn. Tai atrodo labai sudėtinga. Jūs galite dėvėti šį išvaizdą į biurą ir būti atrakcijos centru.

Žiūrėti daugiau: Paskutinės Goatee barzdos

9. Klasikinė goatee barzda:

Klasikinis Goatee Beard

Žiurkėno barzda yra viena iš geriausių trumpų plaukų brolių stilių. Jis tinka tiek paaugliams, tiek suaugusiesiems. Tai tiek stilinga, tiek vyriška. Klasikinis žiurkėnas gali būti laikomas vienu iš geriausių trumpų barzdos stiliaus. Tai iš tikrųjų yra smakro barzda ir yra vos žemiau apatinės lūpos. Nėra ūsų, o kaklas ir skruostai yra švarūs. Šis stilius yra labai lengva gauti ir išlaikyti.

10. Išplėstinis žiemos stilius:

The Extended Goatee Style

Tai dar vienas klasikinis mažas barzdos stilius. “Extended Goatee” stilius taip pat vadinamas “Tailback” vardu. Tokiu stiliumi ožkūnas derinamas su ūsais. Vandenys atrodo taip, lyg ji yra sujungta su barzda. Čia šalutiniai kaukai pašalinami. Ši rūšis puikiai atrodo vidutinio amžiaus vyrams.

11. Inkaro barzda:

The Anchor Beard

Inkaro barzdeliai yra gana anglų stiliaus barzda. Šis stilius buvo vienas iš trumpesnių 2023 m. Stiliaus barzdos stilių, todėl jums atrodo labai drąsus ir puikiai atrodys. Vysvos yra piramidės stilius ir apibrėžiamos kartu su žandikaulio ir smakro sritimi. Inkaro barzda yra labai lengva augti ir palaikyti.

  15 laikini ir rašalo tatuiruočių dizainai vaikams su nuotraukomis

12. Burokėlių pjaustymas su ilgosios pusės nudegimais:

Aviena Chop with Long Side Burns

Šis stilius yra labai įdomus. Jame taip pat yra tokių pavadinimų kaip kiaulienos kumpiai ar ėriukų kumpiai. Jis jungia plaukus nuo žandikaulio iki burnos burnos. Šios rūšies barzda yra labai lengva palaikyti – būk tai skutimosi, apipjaustymas ar grooming. Laukinių špagų stilius ilgą laiką buvo labai žavėjęs, nes jis suteikia vyrišką išvaizdą.

Žiūrėti daugiau: Pilnas ir ilgas duonos stilius

13. Storosios pusės deginimo stilius:

Storas Side Burn Style

“Thick Side Burn” stilius yra dar viena lukštų krabų stiliaus raida. Šiame stiliumi laikomi tik šonkauliai ir smakro smakro banda. Šio stiliaus nėra ūsų ir net ant smakro bardo nėra. Tai labai lengva skutimosi ir lengvai prižiūrimi. Tai suteikia apytikrį vyrišką išvaizdą.

14. Prancūzijos barzdos stilius:

Prancūzų kalba Beard Style

Tai yra vienas iš populiariausių ir gerai išrinktų barzdos stilių. Šis stilius yra daug kelyje. Labai paprasta pasiekti prancūzų barzdos stilių. Augkite barzdą, kol pamatysite žalią išvaizdą, augkite šiek tiek kiškio. Tada tiesiog nuplaukite, kad pamatytumėte Prancūzijos išvaizdą ir apibrėžtumėte linijas, kad padarytumėte tobulą.

15. Batmano barzdos stilius:

Batman Beard Style

Tai funky ir keista norima šukuosena. Brodys iš tikrųjų apipjaustas, kad atrodytų kaip Batmano logotipas. Tai puikiai tinka išgalvotoms suknelių šventėms ar karnavalų vakarėliams. Net kolegijos vaikinai gali bandyti tai atrodyti, kad jie atrodytų kitokie. Tačiau jūs turite būti labai atsargūs, kai skutimosi ir kirpimas, nes vienas neteisingas pjovimas gali padaryti veidą keista.

Žiūrėti daugiau: Naujoji batutinė kumpis

Trumpos barzdos yra tikrai stilingos ir tvarkingos. Brodas turi būti tinkamai pasirūpintas. Tinkamas kirpimas ir formavimas turi būti atliekamas reguliariai, kad jums atrodytų nepakankamai. Reguliariai nuplaukite savo barzdą ir taip pat sureguliuokite jį su geru kondicionieriumi, kad jis būtų minkštas ir švarus.