15 paprastų ir naujausių apyrankių tatuiruotės dizaino su reikšmėmis

Armband yra laikoma viena iš šauniausių vietų tatuiruotėms suprojektuoti. Dauguma žmonių mano, kad rankinės tatuiruotės rodo jūsų estetinę vertę. Vyrams stilius pakabukas yra labai populiarus, nes jie gali nustebinti savo artimuosius. Ši tatuiruotė yra populiari moterų liaudies funkcija, nes ji yra labiausiai matoma kūno dalis.

apranga tattoo

Tatuiruotė yra paveikslėlis ar raštas, kuris yra padarytas užpildant skylutes į odą ir užpildydamas spalvotą dažą. Tai patvirtina tiek vyrai, tiek moterys, visame pasaulyje yra visur. Jie labai vertinami vyrų, kaip jie paprastai norėtų pabrėžti savo rankas ir raumenis. Tačiau moterys mėgsta juos dėvėti.

Įvairūs megztinis tatuiruotės su nuotraukomis:

Tatuiruočių tatuiruotės ant jūsų rankos yra puikus būdas išreikšti save ir savo jausmus savo artimiesiems. Čia pateikiamos kelios nuostabios genčių ir keltų raiščių tatuiruotės, skirtos vyrams ir moterims su jų reikšmeis..

1. Vyšnių žiedų medžio lankeliu tatuiruotės:

vyšnia Blossom Tree Armband Tattoos 1

Vyšnių žiedų medžio raištelių tatuiruotės dizainai yra vienas iš svarbiausių ir populiariausių tatuiruočių moterims šiomis dienomis. Dizainas yra gražus ir subtilus žvilgsnis. Pačios vyšnių žiedų medis labai reikšmingas ir svarbus tokiose šalyse kaip Japonija ir Kinija. Kinija tai supranta kaip moteriškojo grožio, galios ir meilės simbolį. Japonija, kita vertus, mano, kad šie medžiai yra gyvybingumas. Tatuiruotė yra labai vaizdinga pažvelgti ir, žinoma, yra viena iš nuostabių rankinių tatuiruočių egzistuojančių šiuo metu.

Skaityti daugiau: Azijos Vyšnių žiedų tatuiruotės

2. “Musical Armband” tatuiruotės:

Geriausia Armband Tattoo Designs With Meanings-edited12

Muzikos tatuiruotės simbolizuoja muzikos, aistros ir energijos meilę muzikai. Muzika visada buvo laikoma stebuklingu būdu išreikšti save priešais tavo mylimus žmones. Muzikinės pastabos, kad tatuiruotes dažnai derina su kitais simboliais muzikos įrašams, kurie gali pakartoti muzikos kūrinį. Muzikantas ir menininkas paprastai graviruoja muzikinius raištelių tatuiruočių dizainus, kad parodytų savo intensyvią meilę ir santykius muzikai. Tai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Žiūrėti daugiau: Ožiaragio tatuiruotės dizainas vyrams

3. Indijos plunksnų apyrankės tatuiruotės:

Geriausia Armband Tattoo Designs With Meanings-edited13

Indijos plunksnų tatuiruotes galima sukurti įvairiais ir meniniais būdais. Indijos plunksnų tatuiruotės yra puikus pasirinkimas nuolat vaizduoti savo paveldą ir išreikšti savo šalies patriotizmą. Tai yra puikus pasirinkimas parodyti savo pasididžiavimą ir lojalumą tautos papročiams ir tradicijoms. Manoma, kad tai puikus pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, ir šios tatuiruotės gali būti stilizuotos ir skirtingomis spalvomis.

4. Tribal Cross Armband tatuiruotės:

Geriausia Armband Tattoo Designs With Meanings-edited15

Šios tatuiruotės yra kilusios iš vietinių amerikiečių, tačiau juose pavaizduota konkrečios genties kultūra. Kiekvienas genties narys būtų užpildytas tapačiais tatuiruotėmis, nurodydamas jų giminės kilmę. Bet dabar atrodo, kad žmonės pasirenka tokius tatuiruočių tipus, kad jie galėtų atrodyti kietas, nepamirštant to gilesnio to dizaino prasmės, kurį jie sukūrė ant jų apyrankės. Bet iš tiesų šios tatuiruotės reiškia jėgą, meilę, ramybę, išmintį, meilę ir šeimą. Tai yra vienas iš populiariausių tatuiruotės dizaino, skirtų vyrams su išdrįstu.

5. Rožinio Thorno apyrankės tatuiruotės:

Rožė Thorn Armband Tattoos

Rožinis Thorn Armband tatuiruotės yra kūrybingi ir spalvingi. Paprastas, bet gražus, jis susideda iš erškėčių apsuptos rožės. Raudona dažniausiai naudojama, nors taip pat galima rinktis ir keletą kitų. Rožinio tatuiruotes dominuoja jų turtinga simbolinė prasmė ir grožis. Rožių reikšmė priklauso nuo spalvų. Raudona reiškia meilę, grožį, romantika, o geltona – džiaugsmas ir draugystė, o juodoji rožė simbolizuoja mirtį ir mirtį. Ši konstrukcija labai paplitusi tarp vyrų ir moterų liaudies. Tai yra labai geriausias tatuiruotės dizaino moterims, turinčioms meilę.

Žiūrėti daugiau: Eminem tatuiruotės reikšmė

6. Aztec Armband tatuiruotės:

Aztekas Armband Tattoos

Aztec tatuiruotės kilę iš senovės genčių, vadinamų azecikliais, kurie buvo žinomi dėl tatuiruočių įgūdžių. Jų tatuiruotės paprastai yra susijusios su oru, vaisingumu ir kūrybiškumu. Kiti simboliai taip pat gali būti saulės ir mėnulio tatuiruotės, kryžius ir ereliai, kurie reiškia kario jėgą. Aztec kalendorius ir princesės taip pat patenka į šį sąrašą. “Aztec Armband” tatuiruotės sukuria labai įdomią kategoriją pagal įvairias tatuiruotes, sukurtas ir vertinamas daugybe iki datos.

7. Polinezijos apyrankių tatuiruotės:

Polinezija Armband Tattoos

Polinezijos tatuiruotės dizainai yra gražūs ir patrauklūs. Jie atstovauja Polinezijos papročiai ir kultūrai ir tampa vis populiaresni laikui bėgant. Jie seka labai skausmingą įrašymo procesą ir buvo labai gerai įtraukti į šiuolaikinius dizainus.

8. Gėlių ir vynmedžių tatuiruotės:

Gėlė and Vine Armband Tattoos

Gėlių ir vynmedžių apyrankės tatuiruotės dizainai yra labai paprastas tatuiruočių stilius. Jie yra populiarūs ir susideda iš paprastų vynmedžių apsuptų gėlių. Jie yra patrauklūs ir juose gali būti keletas madingų dizainų. Šie tatuiruotes turi simbolinę reikšmę tiems, kurie nešioja dėl savo turtingos simbolizmo istorijos. Šie dizainai vaizduoja jėgą, jėgą, draugystę ir sėkmę. Dažniausiai moterys labiau mėgsta tokio tipo gėlių raištelių tatuiruotes.

Žiūrėti daugiau: Aries Tattoo Designs

9. Spygliuota vielos apranga tatuiruotės:

Sruoga Wire Armband Tattoos

Patyrę tatuiruotes patyrė tiek vyrai, tiek moterys. Jie yra populiarus pasirinkimas ir gaunami iš nuodų kultūros, kurią vėliau perėmė Pietų Kalifornijoje gyvenę Latinos. Visi jie simbolizuoja saugumą, išsaugojimą ir uždrausti praeiti.

10. Native American Armband Tattoo Design:

Geriausia Armband Tattoo Designs With Meanings-edited10

Ši tatuiruotė yra virvės, susietos prie rankų. Ši virvė daugiausia susideda iš karvių ir pora plunksnos iš jo. Netgi jūs galite sukurti tokias tatuiruotes kaip velnio kaukolė, svajonių gaudytojas ir kiti miniatuotos tatuiruotės. Šis tatuiruotės dizainas yra susijęs su Native American kultūra.

11. Smeigtukai ir žvaigždės apranga tatuiruotės:

Šie sustorėjimai ir žvaigždės, aprangos tatuiruotės, yra labai populiarios vyrams. Šios tatuiruotės gali atrodyti mažos, bet ji turi puikią idėją su prasme, kurią dauguma myli dauguma žmonių. Tai reiškia tiesą, dvasia, viltis ir religiją. Kaip žinoma, kad žvaigždės išskiria šviesą visatoje, kur kada nors yra tamsa, atrodo, kad ji vedė jus per nežinomus gyvenimo kelius.

Geriausia Armband Tattoo Designs With Meanings-edited11

Šie tatuiruotės dizainai reikalauja daug įgūdžių, kad jį būtų galima suplanuoti kaip žvaigždes, į kurias turite prisijungti prie kelių atskirų tatuiruočių taip, kad jie atrodytų kaip tęstinis dizainas. Jei įmanoma, kvalifikuotas menininkas turėtų pateikti tik puikų ir unikalų tatuiruotę.

12. Tribal Armband tatuiruotės:

15 paprastų ir naujausių apyrankių tatuiruotės dizaino su reikšmėmis

Tribal Armband Tatuiruotes buvo labai populiarus tarp žmonių iš skirtingų kultūrų ir regionų šimtus ir šimtus metų. Žmonės mėgsta nešioti jį dažniausiai todėl, kad tai reiškia visuomenę, kultūrą ar civilizaciją, kuri suteikia etninę išvaizdą. Jame taip pat gali būti daug veislių.

13. Havajų apyrankių tatuiruotės:

15 paprastų ir naujausių apyrankių tatuiruotės dizaino su reikšmėmis

“Hawaiian Armband” tatuiruotes tikriausiai yra naujausios ir geriausios tatuiruotės. Ji atstovauja Havajų kultūrai ir paprastai susideda iš Havajų augmenijos ir gyvūnijos, tokios kaip orchidėjos, delfinai, vėžliai ir daugelis kitų. Tai tikrai atrodanti stilinga ir madinga ant rankų ir suteikia jai elegantišką išvaizdą.

14. Vardai, sukurti raišteliu:

Geriausia Armband Tattoo Designs With Meanings-edited14

Pavadinimą tatuiruotes labai siekia tiek vyrai, tiek moterys. Šios tatuiruotės pavadinimų pavadinimai atspindi asmens, kuris yra arti jūsų širdies, vardas. Taigi prieš nusprendžiant pavadinimą reikia daug laiko, kad vardas būtų gauti rašalu. Taip yra dėl to, kad naudojamų raidžių pavadinimas gali sudaryti daugiau ar mažiau įskaitomą skaitymo vardą. Suknelės pavadinimo sukūrimas yra geriausia vieta, todėl vieta yra lengvai matoma ir jūsų emocijos gali būti lengvai išreikštos.

15. “Celtic Armband” tatuiruotės:

Keltų kalba Armband Tattoos

“Celtic Armband” tatuiruotės žinomos kaip pavyzdys keltų žmonių menui ir gyvenimui. Žvelgiant atgal į istoriją, keltų tatuiruotės buvo naudojamos per karo laikotarpius, kad bauginti priešus. Kiekviena tatuiruotė turi svarbią prasmę. Moterys taip pat dėvi šią tatuiruotę su moteriškų simbolių, tokių kaip širdys ir gėlės, deriniu.