15 skirtingų “Fastrack” krepšių tipų “Fashion 2018”

Fastrack yra olandų įkūrėjas. Įmonė yra pirmaujanti kompanija pasaulyje, kuri parduoda žaidimus keičiančius gaminius ir patentų gaminius, skirtus maišams, laikrodžiams, akiniams nuo saulės ir tt Fastrack maišeliai, rankinės yra puikus dizaino ir bendrovė naudoja geriausias medžiagas gaminti produktus. Tai nekelia pavojaus produkto kokybei ir kokybei.

fastrack bags

Krepšiai yra pagaminti iš aukštos kokybės odos, poliesterio ir kieto bei saugaus gaminio. Jos maišeliai yra tokie išskirtiniai, kad juos galima atsekti bet kur. Fastrack maišeliai ir aksesuarai yra prieinami visame pasaulyje ir yra lengvai prieinami visose firminėse parduotuvėse ir prekybos centruose.

“Fastrack” moterų ir vyrų krepšiai Indijoje 2018:

Pažvelkime į “Fastrack” rinkinius moterims ir vyrams:

1. “Fastrack” odinės kuprinės krepšys Brown:

Greitai Track Leather Bag for Women

Įmonė specializuojasi maiše, todėl, išdėstydama visas savo idėjas, gražus, grakštus odinis krepšys skirtas moterims nešioti. Krepšys pagamintas iš aukštos kokybės odos ir atsidaro iš vidutinio stilingo, bet stipraus aukso spalvos zip. Krepšys yra patogus nešioti prie pečių ir turi dvi aptakus, bet patogius juosteles. Tai dinamiška ieškojo maišas, sukurtas “Fastrack”, ypač moterims.

2. “Fastrack” pečių krepšiai moterims:

Greitai Track Shoulder Bag

Čia ateina sensacingas “Fastrack” rankinis krepšys. Krepšys turi platų maišelio laikymo vietą ir yra puikus krepšys, skirtas apsipirkti. Krepšys turi nedidelį maišelį priekyje, kuriame jūs galite išlaikyti savo mobilųjį telefoną arba valiutą, tuo pačiu išlaikydami laisvą ranką pirkdami. Krepšys turi intelektualųjį dirželį, kuriuo galima dėvėti ant pečių.

3. “Fastrack” nešiojamųjų kompiuterių krepšiai darbuotojams:

Greitai Track Laptop Bag

Dabar kiekvienas iš mūsų reikalauja, kad nešiojamieji kompiuteriai būtų perkeliami į darbo vietą, taigi kodėl gi neimti maišelio, kuris atrodo išskirtinis ir patrauklus. Taigi pirmasis pasirinkimas yra skirtas išskirtiniams “fastrack” nešiojamųjų kompiuterių krepšeliams, nes jis pasirodė labai protingas. Maišelyje yra gražus spausdinimas ir gražus spalvų derinys, todėl nešiojamas krepšys pasirodo nuostabus. Krepšys turi ir rankeną, ir kišenių numerį, ir polsteruotą skyrių, taip pat reguliuojamą diržą, kad galėtumėte nešioti pečių, taip palikdami rankas laisvam.

4. “Fastrack Sling” maišeliai, skirti merginoms iš poliesterio:

Greitai Track Polyester Sling Bag for Girls

Merginos nori turėti lentynėlių maišelį, kurį lengva pažvelgti, bet pasirodantis grakštus ir unikalus. Šis rausvos ir juodos spalvos krepšys yra labai gražus, kad atrodytų ir atrodytų išskirtinis. Šonai ir kraštai yra tinkamai susiuvami, o gražus rausvos ir mėlynos spalvos pleištas daro krepšelį dinamišką ir nuostabų. Krepšys turi blizgančią dvigubą rausvą spalvotą juostą, todėl mergaičių išvaizda pasižymi nuostabiu išvaizda.

5. Stilingi Fastrack Sling maišeliai paaugliams:

Stilingas Fast Track Bag

Šis greito krepšelio tipas atrodo labai protingas, kai jį gabena paaugliai. Krepšys suprojektuotas mėlyna spalva, o raudonieji vamzdžiai kraštuose padidina maišo išvaizdą. Krepšys atsidaro iš priekio ir yra nedidelis saugojimo kameras. Šis maišelio tipas gali būti suporuotas su atsitiktiniais džinsais arba be aprangos ir yra puikus krepšys koliažams.

Žiūrėti daugiau: Naujoji Mulberry Bag

6. Fastrack mokykla arba kolegijos krepšys:

Greitai Track School or Collage Bag

Jauni berniukai ir mergaitės mėgsta nešti mokyklinį maišelį, kuris atrodo kitaip nei kitas, ir netgi leidžia jiems atrodyti kitaip priešais draugus ar bičiulius. Taigi, kas gali būti stilingesnė ir geresnė už Fastrack maišelius? Krepšys yra pagamintas iš aukštos kokybės produktų ir gražių dizaino viršuje. Krepšys turi puikų apmušimą iš visų pusių, kad jis būtų patogus nešioti ir turi daugybę maišelių, tai reiškia, kur jūs galite tilpti į viską nuo knygų iki esminių dalykų ir užkandžių. Yra daug įvairių ir formų, kurias galite pasirinkti pagal savo pasirinkimą.

7. “Fastrack” juosmens krūtinės paketas:

Greitai Track Waist Chest Pack

Šie “Fastrack” madingi krepšeliai yra labai populiarus tarp berniukų ir vyrų, nes jie yra pririšti prie jūsų krūtinės ar juosmens. Taigi, šie krepšiai yra patogūs nešti, o jūsų ranka yra laisva kiekvienu momentu. Tokio tipo maišai yra tinkami baikerių, bėgikų, vaikščiojimo kelionėms ar bet kokios rūšies lauko sporto, į kurią jūs įtraukiate. Kadangi tai gali susieti su krūtinės ląsta ir jūs galite sutelkti dėmesį į jūsų atliktą darbą. Krepšys taip pat turi mini dėklą, taip pat mažą korpusą jūsų mobiliajam telefonui.

8. Fastrack nuimamas vežimėlio krepšys:

Greitai Track Detachable Trolley Bag

Šie “Fastrack” kelioninių krepšių tipai yra nuimami ir gali būti sulankstyti. Krepšyje yra nedidelės blokuojamos kameros, kuriose galite laikyti savo asmeninius daiktus namuose. Jis turi nedidelius lygius ratus ir mažą dirželį, kuris gali būti vežamas į bet kurią vietą. Puikus maišas kiekvienam namui.

9. “Fastrack” pečių krepšiai vyrams:

Fastrack Shoulder Bags for Men

Kadangi vyrukai yra labai ypatingi savo reikmenimis ir garbiname nešioti maišą, kurį patogiai nešioti, ir padidins jų išvaizdą daugybėje raukšlių. Šie “Fastrack” kelioninių krepšių tipai jiems puikiai tinka. Krepšiai turi didelį skyrių daiktams saugoti ir mažoje kišenėje priekyje. Ji padengta pečių dirželiu taip, kad jį būtų galima perkelti pečiais.

10. Fastrack Duffle stiliaus kelionės krepšys:

Greitai Track Duffle Style Travel Bag

Įmonė tiki naujovėmis ir išrado maišą naujo stiliaus ir modelio. Tarp jų – “Fastrack” kelionių krepšys. Dvigubas maišas yra didelis cilindrinis formos maišas, kuris yra pagamintas iš bet kokio audinio, pavyzdžiui, poliesterio ar drobės su patogia pynimo virve, viršuje, kad būtų maišomas maišas. Iš pradžių maišą panaudojo kariuomenė, nes jie buvo labai patogūs naudoti ir nešioti. Krepšys turi giliai erdvę, norint saugoti reikalaujamus daiktus ir mažus maišelius, net jei norite laikyti smulkius daiktus.

Žiūrėti daugiau: Hobo krepšiai moterims

11. “Fastrack” “Hobo” rankinės moterims:

Fastrack Hobo Handbags for Women

“Hobo” krepšiai yra moderni greitųjų rankinių ar rankinės, kurios yra pusmėnulio formos, švelnios struktūros ir mados mados dirželis, kurį galima nešioti pečių. Šie “Fastrack” rankinės yra pagamintos iš minkštų medžiagų ir paprastai sustoja. Šis “Fastrack” suprojektuotas “Hobo” krepšys atrodo labai įspūdingas, o juodos ir raudonos spalvos derinys atrodo elegantiškas ir elegantiškas. Kompanijos pavadinimas yra įspaudžiamas ant maišo, padidina maišo išvaizdą ir yra plačiai matomas ir kitiems. Idealus ir stilingas “Fastrack” sukurtas mergaičių krepšys.

12. “Fastrack” bagažinės krepšys vežimėlio stiliui:

Greitai Track Luggage Bag In Trolley Style

Šis “Fastrack” vežimėlio krepšelių tipas yra labai patogus nešiotis ir labai erdvus. Krepšys yra vidutinio dydžio, bet saugojimui jis turi gilų kamerą. Krepšys turi keletą kišenių ir netgi turi bagažo žymę, todėl nelabai rūpi prarasti krepšį keliaujant. Jame yra reguliuojama rankenėlė ir ritininiai dėžės ratai apačioje, todėl lengviau transportuoti bet kur eidami. “Fastrack” bagažo krepšiai yra įvairių dizainų ir modelių, kuriuos galite pasirinkti pagal pasirinkimą ir komfortą.

13. “Fastrack” kuprinė vyrams:

Greitai Track Backpacks for Men

Čia yra puikus “Fastrack” kuprinės vyrams. Kuprinės pagamintos iš lengvų medžiagų, todėl lengva nešioti. Krepšys turi spintelę ir mažus kišenės lauke arba saugo daiktus. Kuprinės prieinamos įvairiausiomis spalvomis ir spalvomis, todėl galite pasirinkti vieną pagal savo patogumą ir kelionės planus.

14. Paprasta “Fastrack White” rankinė moterims:

Greitai Track White Handbag for Women’s

Ši baltos spalvos fastrack rankinė atrodo labai patraukli ir maloni. Rankinė turi gražų viršutinį piešinį ir pagaminta iš geros odos. Juose yra gražus pjūvis priekyje, kraštai ir kampai susiuvami švelniai, todėl maišas yra fantastinis išvaizda. Maišelio juostos yra padengtos, kad nepažeistų jūsų pečių nešant maišą. Tai puikus krepšys, kurį galima pristatyti vakarėliuose ar apsipirkti.

Žiūrėti daugiau: Calvin Klein Krepšiai vyrams

15. Moterims Fastrack Tote Bags:

Greitai Track Tote Bags

“Fastrack” suprojektuotas tualetinis krepšys pagamintas iš spausdintų audinių medžiagų ir atrodo labai mielas, kai jį vežia merginos ar moterys. “Fastrack” moterų krepšeliai yra labai protingi, kai jie vežami. Jie yra labai įvairūs ir įvairiarūšiai, o labai nedideli kišenės. Taigi, jūs galite turėti kuo daugiau nori ir suderinti su savo aprangą ir pasigrožėti savo išvaizda. Tote maišeliai yra labai tendencija, o įvairūs stilingi dizainai, pagaminti iš “fastrack”, padaro asmenį įsimylėję šiais krepšiais

Yra keletas prekių ženklų, kuriems nereikalaujama jokio patikrinimo, ir jiems nereikalingi jokie žodžiai. Fastrack yra vienas iš jų. Krepšelio kokybė ir dizainas leidžia žmonėms tai beprasmiška ir beprotiška. Bagažo krepšiai, rankinės, kai buvo nupirktos, gali būti naudojamos visą gyvenimą. Rankinės dizaino yra tokios išskirtinės, kad atrodo, kad ji atrodytų stilinga ir spalvinga. Įmonė projektuoja tiek vyrams, tiek moterims skirtus produktus ir suteikia didelę pasirinkimo galimybę.

Vaizdai Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.