20-oji nėštumo savaitė – simptomai ir vaisiaus vystymasis Stiliai gyvenime

Grįžęs prie prieš kelerius metus, tu sėdi savo draugo kūdikio dušu, nes visa tavo mergina supa tave laimingame ratu, kalbėdama apie naujojo gyvenimo šioje žemėje stebuklus. Begalinės galimybės pasimėgauti, visi šie specialūs gydymo būdai, nuolatinis alkio norų įvykdymas, nesuskaičiuojamos valandos vaikščioti kūdikių vardais; Ji tikrai padarė tai lengva. Dabar, praėjus trejiems metams, kai dabar esate atsakingas už naują gyvenimą viduje, visi tie šlovingieji šlovės, apie kuriuos ji kalbėjo, atrodo, išnyksta ir nuobodu.

20th Week Of Pregnancy

Jos geriausias ramybės laikas dabar užėmė jūsų ryte. Kiekvieną rytą, tiesiai prie aušros įtrūkio, tu skubi į vonios kambarį, išliekantį sau viduje po ilgos nemigos. Jos išminties žodžiai dabar atrodo beprasmiška, nes jūs regėjote, kad kenčia kasdien su naujesniais iššūkiais. Naujos nuotaikos svyravimai, bando kontroliuoti jūsų atsitiktines emocijas, jūsų staigius nerimą, sudarytus su visada alkančiu jausmu. Jūsų žarnas pasakoja jums geros naujienos.

Ką galvoti apie 20 savaitę nėštumo:

Nėštumas naujoms motinoms gali būti baisus. Tai naujas nuotykių pasaulis, atsargumo priemonės yra griežtos ir tvirtos. Dienos gydytojai apsilanko ir tiesioginė mityba ne visai supjausto liniją. Tačiau nėštumas, kai jūs priprasti prie jo, yra labai lengvas ir patogus laikas su artimaisiais, mėgindamas jums rūpintis geriausiais. Tai yra tavo laikas, kai esi naujojo gyvenimo šioje žemėje nešėjas, kažkas, kam tu gali pašaukti savo, kažkas, kurio gyvenimas yra tavo rankose, kai tu viską stengiasi, kad jam patogiai pailsėti. Kartu su nuotaikomis svyruojasi šis didžiulis jausmas, kad motina yra naujagimis. Tu žinai, kad jis yra tavo dalis, kai jis pradeda maitintis nuo tavęs ir tu iš karto prisijungia.

Žiūrėti daugiau: 28 savaičių nėštumo simptomai

Kūdikių vaisiaus vystymasis 20-osios nėštumo savaitės metu:

Tačiau ilgesni devyni mėnesiai skaičiuojant atliekami kas savaitę, kad būtų lengviau atlikti dažną stebėjimo metodą. Šį būdą per savaitę kūdikio vystymasis jūsų viduje gali būti stebimas ir, jei yra kokių nors nenormalumų, jį galima nedelsiant nustatyti. Bendra 40 savaičių suma iš 9 mėnesių su šiais savaitėmis suskirstyta į tris dalis. Pirmajame trimestre yra kūdikis, tačiau jis vis dar yra nepakankamas. Jis yra tik kiaušinis, kuris apvaisintas ir dabar kerta kiaušidę. Tuomet šis blastocistas sudaro embrioną ir galiausiai yra vaisius. Per kelias savaites įvyksta antrasis ir trečiasis trimestrai, o kiekvieną savaitę kūdikis vystosi šiek tiek daugiau nei anksčiau. Po 20-osios nėštumo savaitės pastebimi kūdikio pokyčiai.

Lyties klausimas:

20-osios savaitės akcentas yra lyčių pasirinkimas, kuris yra visiškai jūsų noras. Labai daug žmonių laukia didžiausio kiekio pabaigos, bet jei norėtumėte, kad šią savaitę galėtumėte pasimėgauti, kad galėtum pasikliauti vardais. Ultragarsas atskleidžia lytį, kuri šiuo metu yra akivaizdi ir aiški. Jei turite vyrų kūdikį, tai yra tikimybė, kad ji tikriausiai jau sukūrė savo kiaušidžius su primityviais mažais kiaušiniais viduje. Kiaušinių skaičius šiuo metu yra nuo šešių iki septynių milijonų, o tai žymiai sumažėja iki normalaus lygio, ty po dviejų milijonų. Jei turite kūdikio berniuką į kapšelį, jis jau vyksta, nes jo sėklidės yra ant pusės žemyn, o pilvas pradeda eiti į kapšelį.

Žiūrėti daugiau: 29 savaičių nėščia

Pusiaukelėje:

Jei nėštumas suskaičiuojamas iki 40 savaičių, 20 savaičių – nėštumo vidurys, nes jūsų kūdikis jau yra pusė tobulumo. Kai auga, jis auga šiek tiek daugiau, maždaug 26 cm ilgio ir sveria 11 uncijų. Tačiau tai yra maždaug priemonių, tačiau jūsų kūdikis greitai perima kūno masę ir kūdikio riebalus, todėl jūsų kūdikis jau dabar šiek tiek sunkesnis.

Fizinis vystymasis:

Kadangi jo baltos, riebios vernix užpjauna jį, jo oda dabar pradeda transformuotis, prisiderinusi prie išorinio pasaulio. Viduje drėgmės ir amniono skysčių kūdikio oda dabar yra padengta lanugo, kuri yra minkštas kūdikių plaukai ir vernix, kuris veikia pliuteną nuo minkštimo ar raukšlių odos skysčio. Jo pirštai ir nagai augo, o jo plaukai ant galvos gali būti akivaizdūs iki 20 savaitės.

Jausmai:

Iki 20-osios savaitės jo jausmai yra aiškiai apibrėžti kaip neuronai ir mielinas jo kūne, dabar sukūrė tobulą nervų sujungimą. Jo pojūčiai išsipildo. Dabar jis gali aiškiai suvokti motinos balsą. Jis žino apie savo aplinką. Dabar jis gali jaustis ir kvapas, turi regėjimo dovaną. Jo akys pradeda jautriai reaguoti į šviesą ir atsiranda skonio pojūčiai. Jo širdies plakimas yra toks garsus, kad paprastas stetoskopas motinos kūdikiui gali sugebėti nustatyti jo širdies ritmą.

Žiūrėti daugiau: 21 savaitė nėštumo priežiūros

Nurijus:

Šiame etape jūsų kūdikis praryja daug šio amniono skysčių, tai padeda paruošti savo mažylią laiką už motinos įsčiose ir padėti virškinimo sistemos veikimui. Šios nėštumo savaitės metu šią savaitę kūdikis praryja papildomai, o kūdikio funkcijose gyvena amniono skystyje. Kūdikiui prireikia beveik 300 ml per parą. Žinoma, jums neturėtų būti sunku atspėti, kad jūsų kūdikiui visada reikia šilumos. Dėl to temperatūra skiriasi, o jūsų kūno skysčiai šildo jūsų šiek tiek.

Mekoniumas:

Šiame etape, 20-osios savaitės metu jūsų mažasis išskiria tamsias lipnias medžiagas, dažniausiai žalias, vadinamas Meconium. Tai apima viską, ką turėjo jūsų mažasis žmogus, kai ji buvo tavo viduje. Tai gali būti laikoma jos pirmoji išskyra. Paprastai jis susideda iš Lanugo, gleivių, amniono skysčių, vandens ir tulžies. Labas dalykas jums, nors, yra mažesnis kvapas.

Simptomai 20-osios savaitės nėštumo ir kaip įveikti:

Motina kartu su kūdikiu taip pat auga.

Pilvo skausmas:

Kai jūsų kūdikis gaus daugiau svorio, kūdikio suglebimas dabar jaučiasi šiek tiek sunkesnis nei praėjusią savaitę. Dėl to raumenys kiaušidėse ir skrandžio raumenys plečiasi, o tai iš tiesų nėra įpratusi. Štai kodėl, sėdėdamas ir bandydamas pakilti ar paslinkti miegoti, jaučiate šiek tiek dilgčiojimo skausmą. Nesijaudink, nes tik raumenys priprasti prie spaudimo ir išsiplėtimo. Jei per pilvo sritį galite dėvėti sandarus audinius, tai taip pat gali sukelti pilvo skausmą, todėl perimdami motinystę; galite įsigyti laisvas ir laisvas skutimosi pilvo srityje. Per šias savaites turėtumėte atsargiai ir labiau suvokti savo laikyseną ir savo padėtį šluostėmis, tuomet tik tu būsi malonu, kad tavo motinystė.

Išnaudota:

Tai gali būti bendras signalas, kai pasiekiate vidurinį ženklą. Tai yra ta tema – savaitė, kai kūdikis pradeda pilnai augti ir maitintis, daugiau viliojantis iš motinos. Jos raudonosios kraujo ląstelės ir jos maistas, jos energijos ląstelės ir jos maistinės medžiagos, galiausiai nuteka motina. Štai kodėl gera dieta yra reikalinga kūdikiui ir motinai maždaug tuo metu. Per šias dienas turėtumėte padaryti savo širdį ir protą taip pat laimingesnes, puikus būdas įveikti tokias problemas, rūpintis savo bendra sveikata ir rinkti informacinius patarimus iš savo šeimos narių, kurie anksčiau buvo šioje situacijoje tu. Kiekvieną kartą, kai turite laiko, turėtumėte atsipalaiduoti. Praėjus valandai po darbo turite laikytis lovos.

Antrinės problemos:

Dažnai gali kilti tam tikrų antrinių problemų, tokių kaip šilumos nudegimas, kojų mėšlungis, karščio pylimai, dėmės veido ir virškinimo sutrikimas. Per šį etapą gali atsirasti kai kurių makšties išskyros, bet daugiausia laiko; tai turėtų būti normalus dalykas visoms moterims. Tai yra dar vienas hormoninis kūno keitimas. Taip yra dėl to, kad jūs turite didelę įtaką jūsų gerovei ir higienai. Nėra jokio konkretaus būdo išspręsti šią problemą; tai padidins jūsų kūno infekcijos lygį. Jūs turite išlaikyti higieniškumą savo makšties srityse ir visada laikyti rankšluostį aplink savo makšties sritį ir išvalyti nuėmus išleidimo, kiek įmanoma dažniau. Nuvalykite sausą vietą ir išvengkite bakterijų problemų. Šiuo metu jūsų dubens regione yra patinimas. Geriausias būdas yra sumažinti šį skausmą ir išsiliejimą, jūs vartojate daugiau vandens savo kūnui. Per šį laiką jūs galite dėvėti laisvas šluostes ir vidines dėvėti paveiktoje zonoje ir suteikti jiems atsipalaiduoti.

Giliųjų veninių trombozė:

Čia reikia paminėti du dalykus: pavadinimas nėra toks keistas, kaip skamba. Kiekvienoje kitoje motinoje yra padidėjusi kojos dalis, po kurios gimsta milžiniškas skausmas ir bėrimas per nėštumą. Tai paprastai yra dėl kraujo krešėjimo venose. Tai reiškia, kad nėštumo metu kyla kraujo krešulio rizika. Tai skamba keistai, bet šiuo metu neatsižvelgiama į riziką, nes dabar esate užsiėmęs. Dažnai tai gali atsitikti taip, kad kojos indai visiškai nutraukiami nuo kraujo tiekimo. Tai gali būti mirtina kūdikiui. Norėdami pagerinti situaciją, pabandykite atsižvelgti į situaciją. Kreipkitės į savo gydytoją ir išvalykite savo abejones dėl geresnio saugumo ir užkirsti kelią nereikalingiems sunkumams.

Kvėpavimas:

Kai jūsų pilvas auga, jis nuolat slėgia jūsų vidaus organus ir gali kilti kvėpavimo problemų. Nėštumo metu įkvėpimas yra įprastas, todėl padidėja hormono progesterono šaltinis, kurį galite kvėpuoti giliau, todėl jaučiatės taip pat, kaip ir tuo atveju, jei turite dirbti sunkiau, kad gautumėte daugiau oro. Kadangi nėštumo ir gimdos vystymasis užima daugiau vietos. Tai sukuria kovą ir spaudimą jūsų diafragma. Kvėpavimas per burną nėra protingas pasirinkimas per šį laiką; geriausias būdas yra naudoti audinius visur su jumis, kad galėtumėte nušluostyti nosį. Negalima dėvėti nosine, nes juose yra daug bakterijų, dėl kurių esate rimtesnėje būsenoje. Gera ir laisva laikysena, nesvarbu, ar sėdėti ir stovėti, švelniai elgtis, pvz., Vaikščioti ir plaukioti, gali padėti padidinti širdies ir kraujagyslių funkciją.

20 savaičių nėščios veiklos:

Ši savaitė bus daugiau apie jūsų kūdikio planavimą ir motinystę ateinančioms kelioms savaitėms. Naujausia plėtra gali jus laikyti tualetu amžinai, bet jūs darysite puikiai! Galiausiai esate išaugęs motinos atsakomybe. Galite dėti daugiau pastangų savo kūdikio sveikatai. Ir dabar, kai esate pusiaukelėje, matote, kaip gerai jūs darote. Jūsų veikla bus įprasta patikrinti, miegoti ir valgyti sveikai.

Dieta ir pratybos 20 savaičių nėščia:

Dieta:

1. Omega 3 riebalų rūgštis:

Jums reikia šios riebiosios rūgšties, kad jūsų kūnas veiktų sveikas ir atitiktų jūsų kūdikio regos augimą. Keli geri maisto produktai yra žemės riešutų sviestas, sausieji vaisiai, lęšiai ir kiaušiniai.

2. Folio rūgštis:

Viena iš svarbiausių maistinių medžiagų, į kurias įeina dieta, – folio rūgštis. Folio rūgštis padeda sumažinti vaiko gimimo defektus. Geležies papildai to nepakanka, o daržovės, pavyzdžiui, špinatai, žiediniai kopūstai, lęšiai atvyks į jūsų gelbėjimą.

3. Mėsa:

Dauguma mėsos yra saugios vartoti nėštumo metu, nors baltos liesos mėsos reikia daugiau. Ar įsitikinkite, kad jūros gėrybių kelias nebus imtas procesas.

4. Vitaminai:

Vitaminas yra pagrindinė maistinė medžiaga šešių mėnesių nėštumui. Tai padeda sumažinti vėmimą ir pykinimą. Užuot vartoję vaistus, turėtumėte vartoti sveikus daržoves ir grūdus, žemės riešutų sviestas, riešutus ir lašišas ir tt.

5. Geležis:

Geležis yra viena iš svarbiausių jūsų kūno maistinių medžiagų. Per šį laiką turite vartoti geležies užpildytą turinį ir maisto produktus. Į savo kasdienį maistą įpilkite apelsinų ir šviežių daržovių. Galite pridėti kiaušinių, pupelių ir daugiau bulvių į savo mitybą, šie maisto produktai yra daug geležies.

Pratimas:

1. Vaikščiojimas:

Poveikis vaikščioti nėštumo metu padės išlaikyti jūsų sveikatą. Vaikščiojimas palaiko jus sveiką ir verčia jus aktyviai. Kiekvieną dieną turite vaikščioti nėštumo metu. Daugelis gydytojų taip pat teigia, kad.

2. Pilvo išsiplėtimas:

Už šį pratimą sėdėk ir kryžkitės kojomis. Už šį pratimą sėdėk ir kryžkitės kojomis. Įkvėps ir kvėpuojate kvėpavimą ir reguliariai atliksite mankštą, tai padės jums išlaikyti sveiką.

3. Teminiai kvėpavimas:

Kvėpavimo pratimai suteiks daugiau gryno deguonies kūdikiui ir mamai. Jei raumenys yra gerai deguonimi, jie gali efektyviau veikti jūsų ir jūsų kūdikį.

4.Joga:

Joga yra puikus būdas išlaikyti savo kūno formą. Jogą galite reguliariai atlikti; tai padės jums gyventi ilgą gyvenimą ir pagreitins jūsų kūdikį. Per šį laikotarpį turėtumėte išbandyti keletą paprastų jogos pozų.

5. Visas drugelis:

Pradėkite lenkdami savo kelius, kad pėdų pėdos prisilietė prie kitos, kad jūsų kojos kulnai būtų arčiau kūno, tada palikite šlaunies raumenis atsipalaiduoti. Padėkite rankas ant kelio sąnarių ir švelniai slopinkite savo sąnarius.

Seksas per 20-ąją nėštumo savaitę:

Nepriklausomai nuo to, ką kiti jums sako, neleiskite, kad nesaugumas jūsų vaiko saugumui apeitų jūsų sprendimą. Jūsų mažylis yra tiesiog gerai ir sveikas. Galite pasveikinti mažą intymumą jūsų gyvenime, ypač dėl to, kad nuotaikos svyravimai ir bloga sveikata atneša jus. Galėtum padaryti šiek tiek pakėlimo scenoje.

Patarimai, kaip įveikti stresą per 20-ąją nėštumo savaitę:

 • Valgyk gerai ir sveikas maistas.
 • Pasinaudokite daugiau poilsio ir sutelkite dėmesį į savo kūną.
 • Paimkite paprastą pratimą
 • Atostogų sūpuoklės ketina jus nerimauti, nes dabar tai yra 20-oji savaitė. Tiesiog įsitikinkite, kad kas nors apie kiekvieną kartą nerimą skambina.

Medicininiai gydymo ir patikrinimai 20 savaičių nėščiosioms:

Niekas, išskyrus ultragarsą, nesieks, kad nustatytų, ar jūsų vaikas yra sveikas ir gerai vystosi. Kiti simptomai gali ateiti ir eiti. Nors vaistiniai preparatai nėra tiksliai jūsų saugiausias būdas, nes jie gali sąveikauti, keli vaistiniai preparatai, kuriuos reikia laikyti prie lovos:

 • Ligos ir skausmai – Acetaminofenas. Atsargiuokite nuo Ibuprofeno ir Naproxeno.
 • Alergija-antihistamininiai preparatai ir Ioratadinas. Venkite pseudoefedrino ir dekongestantai, tokie kaip fenilefrinas.
 • Kosulys- dekstrometorfanas ir guaifenesinas.
 • Vidurių užkietėjimas – Metamucilis ir Colace. Venkite vidurius ir mineralines alyvas.
 • Rėmuo – antacidai ir famotidinas.

Patarimai ir atsargumo priemonės:

 1. Goodbye Junk:Nepamirškite, kad iš savo dietos diagramos ištraukite nesveiką maistą. Tai apima ir riebalus bei angliavandenius.
 2. Sveiki Apsauginiai nuo saulės:Dabar esate nėštumo viduryje. Jūsų kūdikiui gali pakenkti žalingas UV spinduliai. Įsitikinkite, kad niekada nepalikite namo be apsaugos nuo saulės, netgi esant skėčiai rankoje.
 3. Bitė motinėlė:Gerkite daugiau vandens ir miegokite daugiau nei įprastai, kad jūsų kūnas atitiktų likusius poreikius. Nebijokite elgtis taip, kaip tu pats, pasaulis sėdi nenaudai. Jums reikia teigiamo vibro.
 4. Hobis bliuzas:Muzika leidžia jūsų vaikui ramiai ir laimingiau. Tai padės jums padaryti laimingesnes. Jūs galite žaisti geresnį ritmą aplink savo vaiką ir išlaikyti savo hormonų beprotybę.
 5. Klaidingi susitraukimai:Dabar jie bus reguliarūs dalykai, todėl priprasti prie jų ir įsitikinti, kad pranešate apie neįprastus simptomus.

Naujos nuotaikos svyravimai, bando kontroliuoti jūsų atsitiktines emocijas, jūsų staigius nerimą, sudarytus su visada alkančiu jausmu. Jūsų žarnas pasakoja jums geros naujienos. Tai, kad esate pusiaukelėje.

Vaizdai Šaltinis: “Shutterstock”