25 geriausios Pixie šukuosenos moterims Stiliai gyvenime

Trumpas trumpojo laikotarpio raukšlių tendencija jau seniai buvo mados industrijoje. Jie tapo populiarūs ir juos lengva padaryti ir išlaikyti. “Pixie” yra viena tokia kirpimo priemonė, kuri gali suteikti jums didelį išvaizdą ir, kai atlikta profesionaliai, pridedama prie šukuosenos gyvenimo.

pixie hairstyles

Stilingas ir mielas Pixie šukuosenos su nuotraukomis:

Išvardytos kelios pixie šukuosenos, kurios yra amžinai žalios ir kurias gali lengvai išlaikyti visi. Perskaitykite, kas yra madinga, ir tai gali būti jums tinkama. Pereiti prie pixie šukuosenos ir painioti eiti, kurios šukuosenos? Puiki šukuoseną, kurią galima įžūsti kaip įžymybę.

1. Razor Edge Pixie šukuosena:

Pixie Hairstyles1

Išvaizda su šia tekstuota pixie yra labai moteriška ir minkšta. Šukuosenos yra trumpos į suklastotus kraštus ir drauge su ilgais plaukais. Tada jie sumaišomi su šalutiniais nudegimais. Išilgai išmintingo krašto plaukai aplink ausimis yra kaip plunksnios skruostai. Karūnoje plaukai supjaustomi į trumpus sluoksnius, pridedant daug tūrio.

2. “Super Short Spikes” Pixie Sumažėjimas:

Pixie Hairstyles2

Pjaustyti tiems, kurie mėgsta elegantišką išvaizdą ir labai trumpą šukuoseną. Baltai yra tekstūros ir labai trumpi. Visa karuna ir nugara yra tekstūros su sluoksniais, trumpi ir sumaišomi. Po to, su geru geliu, viršutinė dalis yra pasvirusi, todėl iškirpta išvaizda pasipiktinusi.

Žiūrėti daugiau: Shag šukuosenos nuotraukos

3. Curled Pixie šukuosena:

Pixie Hairstyles3

Tie, kurie turi natūralų susuktų garbanos ir mėgsta trumpus plaukus, išvaizda yra kaip pop žvaigždė. Tai yra populiariausias sunkiojo piksiukas, kuris įneša daugybę garstyčių ir palaipsniui minkštinamas link šonų ir nugaros. Kadangi pats plaukai yra aukštos priežiūros, trumpas ilgis leidžia jį valdyti.

Žiūrėti daugiau: Skirtingi šukuosenų tipai merginoms

4. Auginta Pixie kirpimas:

25 geriausios Pixie šukuosenos moterims Stiliai gyvenime

Kaip ir daugelis dalykų, pixie taip pat nėra nuolatinė šukuosena. Daugelis mėgsta išlaikyti plaukus trumpais, bet palaipsniui tampa neformalus. Geros naujienos yra tai, kad jūsų pasenusios spynos taip pat gali būti suprojektuotos į kažką labai gražaus ir madingo. Ši šukuosena yra apie keletą apdailos čia ir ten, kai jūs auginate savo plaukus.

5. Pieštukų Pixie šukuosena:

Pixie Hairstyles5

Pieštukinė pixie turi daug tekstūros, kuri papildo plaukus. Be to, grubiai supjaustyti kraštai suteikia labai madingą ir stilingą išvaizdą. Šakeliai taip pat prideda garsą, kuris patenka į smakrą ir virš kaktos, todėl išvaizda pasidaro. Tai geriausiai tinka ovaliais veidais.

Žiūrėti daugiau: Lengvas plauko stilius

6. supjaustyta garbanoti piksai kirpimas:

Pixie Hairstyles6

Garbanotieji plaukai suteikia daug apimties bet kuriai šukuosenai ir reikalauja labai mažai priežiūros. Plaukai susmulkinami į labai mažus kaklo ir skruosti sruogelius, tačiau šiek tiek palikdami aplink kaktą, palikdami minkštą išvaizdą. Tai labai moteriškas pjūvis ir gerai tinka širdies formos veidui.

7. “Red Hues Pixie” šukuosena:

Pixie Hairstyles7

Puikiai tinka aukštam veidui. Ši šukuosenelė yra stora karūnoje ir kupinas aplink ausis. Nugaros dalis yra netolygiai pridedama prie stiliaus tekstūros. Tai suteikia pilną roko elegantišką išvaizdą su raudonų atspalvių gradientu. Briaunos briaunos suteikia bendrą minkštą išvaizdą.

8. Spalvotas Pixie Sumažėjimas:

Pixie Hairstyles8

Šios pjūties stilius sustiprina cinamono spalvos. Tai puikiai tinka tiems, kurie turi natūralias minkštas garbanas. Išvaizda yra labai moteriška, plaukai trunka nuo visų pusių ir puikiai tinka visoms veido formoms. Tai yra vienas iš populiariausių moterų piksžio kirpimo priemonių.

Žiūrėti daugiau: Mielas hipis šukuosena

9. Snieguotos Pixie šukuosena:

Pixie Hairstyles9

Šukuosenos išvaizda pasižymi ilgais nelygia nugaros ir nugarinės džiūvimo priekine dalimi. Tai suteikia didžiulį išvaizdą karūną ir puikiai tinka daugumai veido formų. Be to, skubotai tai yra greitas plaukas.

10. Pixie brushed į vieną pusę:

pixie-šukuosenos-pixie-šepečiu-į-vieną pusę

Iš vienos pusės šukuoti plaukai yra įprasta šukuosena, bet daro ją su pixie, neįprasta. Iš vienos pusės suminkšta blondinių plaukų kombinacija, o mėlynos akys išryškina vieną išvaizdą. Ši šukuosenos rėminė veidas, dėl kurio pjūvis atrodys moteriškas ir gražus, nepaisant to, kad toks trumpas.

11. “Hawk-like” šukuosena:

pixie-šukuosenos-vanagai-kaip-šukuosena

“Hawk” tipo šukuosena yra viena iš populiariausių “Pixie” šukuosenų. Tai ilgas ant viršaus ir kūgio formos šonuose. Tai pasakiškas suklastotas Mohawkas, iki sidabrinio atspalvio. Šis šukuosenas puikiai tinka laikyti aukštus šuolius. Tai atrodys gerai be plaukų purškimo, atrodydamas šiek tiek purvinas.

12. Edgy Asymmetrical Pixie Hair Cut:

pixie-hairstyles-edgy-asymmetrical-pixie

Ilgą laiką turėjau gerai išlygintą šukuoseną, dabar bandykite kažką asimetriško. Šis aštrias asimetriškas kirpimas yra geriausias iš abiejų pasaulių. Jis yra ilgas priekyje ir viršuje, trumpas ir sukrautas nugaroje. Didesnė tomas pridedamas prie nugaros ir mažesnio priekinio rėmo veidui ir pabrėžia plaukus. Sienelėje yra skirtingų ilgių, kuriuos galima paryškinti ryškiu atspalviu, kad jis atrodytų vėsesnis.

13. Buzzed Pixie šukuosena:

pixie-šukuosenos-buzzed-pixie

“Buzzed pixie” yra labai trumpoji “Pixie” versija. Tai nereiškia, kad bent jau atrodys berniukas, kai jis bus suporuotas su auskarais. Šis pjovimas atliekamas elektriniu skustuvu, kad jis atrodytų stilingas. Galima lengvai pasireikšti ilgiu, nebūtina baigti jį trumpuoju ilgiu.

14. Undercut Pixie Hair Cut:

pixie-šukuosenos-pjovimo pixie

Sumažintos pixie šukuosenos yra glaudžiai apipjaustytos, beveik nuskusti ant šonų ir susmulkintos viršuje, o ilgis pakyla link kumščių. Panašu, kad viršuje yra drožyba. Tai suteikia labai švarų išvaizdą ir atrodo, kad velnias yra kietas.

15. “Side Design Pixie” šukuosena:

pixie-šukuosenos-side-design-pixie

Norėdami, kad pixie išvaizda būtų gyvybinga, šoninis projektavimas atliekamas. Spalva yra aštri, tamsi šviesos pagrindu ir atvirkščiai. Tikras traukos gobtuvas yra nuskustas. Skirtingi dizainai tampa patrauklu. Apatiniai ir blizgantys siūlantys daug erdvės meno kūriniams. Tai yra viena iš geriausių moterų pixie šukuosenų.

16. Tapered Pixie Sumažėjimas:

pixie-hairstyles-tapered-pixie

Kūgio formos pixie eina su ovaliu veidu ir didelėmis akimis. Pridėkite raudonos lūpas ir mielas spaustukus, kad sustiprintumėte moteriškumą, palyginus su vyrišku šukuosenu.

17. Chick Short Pixie šukuosena:

pixie-šukuosenos-chick-short-style

Prabangus, trumpas stilius pusės ir nugaros pusės yra panašios į profesionalius vyrų pjūvius. Norėdami kontrastuoti šią šukuoseną, ji ilgai viršuje ir švelniai plunksna į priekį. Susiejimas su ilgais auskarais yra modernus klasikinio pjovimo atnaujinimas.

18. “Cool-Toned Pixie” plaukų kirpimas:

pixie-šukuosenos-cool-toned-cut

Švelniai supjaustytas pjūvis puikiai tinka moterims, turinčioms plonų sruogų, kurios nori, kad jų trumpi pjūviai atrodytų storesni. Tai atrodys labai kietas dėl dūmų tonuotų plaukų spalvos. Šis atspalvis yra sudėtingas sidabro mišinys; violetinė ir tamsiai ruda prie pagrindo, kad jis neatrodo pilkas dėžės dažų.

19. Giliai raudona su banginiais bangomis:

pixie-šukuosena-giliai-raudona-su-bangais-bangų

Jei vienas turi blizgančią veido spalvą, tada giliai raudona spalva yra geriausias variantas, kontrastingas odą. Spalva išsiskiria savaime. Jis gali būti suprojektuotas tiesiomis ar aštriais siūlais arba pridedant bangas į trumpo sluoksnio pjūvį. Tai išlaikys minkštą romantizmą viename stiliumi.

20. “Super Short Pixie” kirpimas:

pixie-šukuosenos-super-short-pixie

Super trumpas pixie pjūvis skirtas kvadrato formos veidui, jei vienas išdrįstų pjaustyti spynos, kad gautų labai įdomų išvaizdą. Padarius tai šiek tiek purvinas ir baigiant pabrėžtus, pridedamus ilgais auskarais, puikiai atrodys, kad sukurtumėte vakarėlį.

21. Trumpas meno pixie šukuosena:

pixie-šukuosenos-trumpas-work-of-art-pixie

Trumpi pixies yra visai patraukli ir niekada nepasieks tendencijos. Norėdamas, kad vaizdas atrodytų šviečiantis, dažymas ant popieriaus, dabar galima pabandyti dažyti dizainą į plokščią dalį, kuri yra pjaunama, kurią galima lengvai išplauti pabaigos dieną. Tai yra labai nuostabi idėja, skirtingų dizainų skirtingoms dienoms.

22. “Jagged Pixie” kirpimas:

pixie-šukuosenos-dantyta-cut

Dantyta iškirptoji šukuosena – tai būdas trumpais stilius be ryškių dažų ar beprotiškų piešinių. Šis kirpimas sugeba valdyti pakuotę su smulkiomis detalėmis. Tai yra įdomus ir funky pixie laukinės tekstūros šukuosena. Tai netgi suteikia aiškų kaktą. Giliai vidurnakčio violetinės spalvos ir smarkiai sluoksniai pakelia klasikinį pjūvį.

23. Trumpa ir smoky Pixie šukuosena:

pixie-šukuosenos-trumpas ir dūminis

Trumpoje ir dūminėje šukuosenoje nupjauta daroma taip, kad nugarą ir šonus apkarpytų trumpai, o viršuje liko ilgai. Švelniai padauginkite “Mohawk” stiliaus stilių arba nuvalykite ilgą kirpimą, kad atrodytų pasakiškas. Viršuje pabrėžiamos tamsios ir šviesiai violetinės spalvos, sukuria dūminį spalvų derinį, kuris yra ir minkštas, ir edgy.

24. Trumpa Alyva Flip Pixie Plaukų kirpimas:

pixie-šukuosenos-trumpas-alyvinė-flip

Apkarpytas supjaustymas yra sunkus šviesos atspalviu ir smulkiomis sruogomis, tačiau trumpas yra labai gražus sprendimas. Pixie su trumpais akių kraštais ir tvarkingai šukuojamas atgal ilgiau viršuje atrodo labai stilingas. Tai gali būti pridėta auskarų ir nosies kaiščių atrodyti visiškai nuostabus.

25. “Sugary Pixie” šukuosena:

pixie-hairstyles-sugar-pixie

Saldainio pixie yra elegantiškas atsisakytas saldainių spalvos pjaustymas. Tai neabejotinai puikiai atrodys plonoms sruogoms. Ši šviesiai blondinė spalva turi minkštą pinky atspalvį, kuris papildo gylį ir matmenis, bet jį galima dažyti įvairiais atspalviais. Tai suteikia paprastą ir apsvaiginimo išvaizdą.

Šukuosenos atrodo tiesiog apsvaiginančios ir dauguma jų daroma atsižvelgiant į įprastą plaukų tekstūrą. norint išlaikyti šukuoseną, būtina naudoti geros kokybės produktus.

Pixie pjūvis yra trumpa šukuosena, paprastai trumpa ant galvos ir galvos, o šiek tiek ilgiau – viršaus. Priklausomai nuo stiliaus, pixies svyruoja nuo maždaug pusės colio kai kuriose vietose iki dviejų ar trijų colių kituose. Pixie gabalai visuotinai glostantys. Laikui bėgant, buvo daug puikių piksiukų gabalų, nuo Emma Watson’s apsvaiginimo supjaustyti į Scarlett Johnson įspūdingą quaff. Pixies yra labai lengva laikyti ir gali būti dėvimi atsitiktinai arba apsirengę ypatingai progai. Jas galima paryškinti atitinkamai ir kaip vieną norą. Jie tikrai atrodo, kad atrodo kietas ir nuostabus.

.