9 geriausi paplūdimiai Tamil Nadu su nuotraukomis | Stiliai gyvenime

Tamil Nadu yra žinomas dėl savo gražių ir ilgų paplūdimių, saulėtų dangų ir šilto klimato. Jis turi keletą gražiausių šalies paplūdimių ir yra gana populiari turistų vieta. Tie, kurie norėtų aplankyti Tamil Nadu, tikrai neturėtų praleisti labai įdomių ir įdomių paplūdimių. Čia mes išvardinome keletą geriausių šios valstybės paplūdimių, kad kitą kartą, kai planuojate kelionę, jūs žinotumėte, kur pasirinkti vietą.

Marina paplūdimys:

paplūdimiai in tamil nadu

“Marina” paplūdimys yra Chennai, daugiausia rytinėje pusėje. Čia esanti saulė yra kažkas laukia, o natūralus šio paplūdimio grožis yra toks gražus. Paprastai žmonės čia atvyksta plaukti, nors ši vieta yra visų rūšių maisto prekystalių ir kitų pramogų aikštelė. Tai taip pat yra puiki vieta visoms svarbioms valstybės funkcijoms.

Kovalamo paplūdimys:

Paplūdimiai in Tamil Nadu-Kovalam Beach

Tamil Nadu Kovalamo paplūdimys taip pat žinomas kaip Čenajos pasididžiavimas. Tai puiki vieta tiems, kurie ieško aplinkos, leidžiančios jiems atsipalaiduoti ir kvėpuoti. Tai yra tik dvidešimt minučių nuo Čenajos miesto ir yra vienas iš populiariausių paplūdimių čia.

Žiūrėti daugiau: Paplūdimiai aplink Mumbajuje

Elliot paplūdimys:

Paplūdimiai in Tamil Nadu-Elliot Beach

Elliot paplūdimys yra žinomas paplūdimys, kuris yra įsikūręs Basant Nagar. Žmonės paprastai eina ten maudytis, linksmintis, atsipalaiduoti ir džiaugėsi. Jame yra puikūs keliai ir šaligatviai, kurie padidina šios vietos grožį ir vertę. Čia niekada nepadėsite apgailestauti!

Mamallapuramo paplūdimys:

Paplūdimiai in Tamil Nadu-Mamallapuram Beach

Mamallapuram paplūdimys yra gražus, esantis pietinėje Čenajos dalyje. Jis yra pilnas rokinių šventyklų, akmeninių drožinių ir kitų įdomių vietų, tokių kaip krokodilų ūkiai ir skulptūros bei meno mokyklos. Tai puiki vieta visiems atostogų ieškotojams ir yra supakuota daugumoje metų kartų.

Žiūrėti daugiau: Geriausi paplūdimiai Orisoje

Kanyakumari paplūdimys:

Paplūdimiai in Tamil Nadu-Kanyakumari Beach

Kanyakumari paplūdimys yra ekstremaliuose pietuose Indijos. Jis yra žinomas dėl savo saulėtekio ir visą mėnesius ir yra puiki vieta atostogoms. Paplūdimyje yra kelių spalvų smėlio, todėl ši vieta yra unikali ir įdomi. Jame taip pat yra švyturys, iš kurio yra labai gražus ir vaizdingas vaizdas. Tai tikrai puiki vieta!

Poompuhar paplūdimys:

Paplūdimiai in Tamil Nadu-Poompuhar Beach

Poompuhar paplūdimys yra puikus paplūdimys, kuris turi daug istorinės reikšmės ir aktualumo. Šios vietos istorijos yra garsios Tamilų epochos “Silapathikaram” ir yra labai svarbios. Šis paplūdimys yra labai grazus ir yra pripildytas daug kurortų.

Žiūrėti daugiau: Gražūs paplūdimiai Maharashtroje

Rameswaramo paplūdimys:

Paplūdimiai in Tamil Nadu-Rameswaram Beach

Rameswaramo paplūdimys yra vienas iš istorinių Tamil Nadu paplūdimių, nes manoma, kad tai yra šventa Lordo Ramos žemė. Ši vieta yra pilna svarbių šventyklų, kurios yra įtvirtintos su visų pagrindinių Ramayana personažų statulomis. Ši vieta puikiai tinka mokomosioms kelionėms.

Muttukadu paplūdimys:

Paplūdimiai in Tamil Nadu-Muttukadu Beach

“Muttukadu” paplūdimys yra labai jaudinanti, įdomi ir įdomi vieta. Jis yra žinomas dėl savo ramybės ir mėlynų jūrų. Griovys prideda šios vietos žavesio ir daro ją labai įdomi vieta apsilankyti. Tai suteikia daugybės veiklos, pavyzdžiui, valčių ir plaukimo valtimis, ir yra ideali vieta saunoms maudytis.

Vattakottai Papludimys:

Paplūdimiai in Tamil Nadu-Vattakotai Beach

Vattakottai paplūdimys yra grazus ir izoliuotas paplūdimys, įsikūręs Tamil Nadu. Ši vieta buvo žinoma kaip Vattakotų fortas XVIII a. Tai verta aplankyti saulėtas paplūdimiai, kokoso medžiai, gražios vietos ir ramus oras.

Čia jūs pažvelgsite į kai kuriuos geriausius Tamilnadu paplūdimius, ar jums patinka, kokia yra jūsų nuomonė, pasidalink su mumis.

Vaizdo šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.