Kaip naudoti rausvą kaukę jūsų žėrinčiai odai? | Stiliai gyvenime

Mes praleidome tiek daug pinigų odos priežiūros produktams. Kiekvienai odos problemai yra daug įvairių produktų. Visi gaminiai yra brangūs, o kai kurie iš jų suteikia jums tikėtinų rezultatų. Naudojant natūralius odos priežiūros produktus visada tinka jūsų odai. Jūs galite padaryti veido pakuotes namuose, graikinių riešutų kaukė turėtų būti tai. Riešutas yra labai geras ingredientas visuose veido paketuose. Jame yra baltymų, gerų riebalų, antioksidantų, skaidulų ir mineralų. Tai naudinga sveikatai ir odai.

Riešutų nauda:

  • Riešutmedžio riebalai pagerina kraujo apytaką ir padeda maitinti odą.
  • Riešutas yra geras riebalų ir Omega 3, kuris apsaugo jūsų odą. Taip pat jis hidruoja jūsų odą ir sukuria apsauginį sluoksnį ant odos.
  • Jis gali taisyti randas ir gilius žaizdos.
  • Graikinis riešutas yra antioksidantų, kurie padeda išvalyti odą pašalinant visas priemaišas.

Galite naudoti riešutų aliejų veidui. Reguliarus masažas su riešutų aliejumi palaiko odos hidrataciją ir suteikia odai jauno išvaizdą. Jūs taip pat galite naudoti graikinių riešutų miltelių veidui. Riešutmedžio veido pakuotės labai tinka jūsų odai.

Geriausi riešutų kaukės:

Čia yra keletas natūralių graikinių riešutų veido pakuočių, kurias galite išbandyti namuose.

1. Jogurto ir riešutų veido komplektas:

Jogurtas and Walnut Face Pack

Ši graikinių riešutų kaukė yra labai gera, kad gauti žėrinčią odą. Tai daro odą švarią ir pašalina visas priemaišas.

Kaip tai padaryti / Kaip pateikti / Kaip naudotis?

Imkis 2 šaukštai jogurto ir 1 valgomasis šaukštai riešutų miltelių. Puikiai sumaišykite ir tvirtai pritaikykite savo veidą. Masažas gerai sukamaisiais judesiais. Palikite ten 15 minučių. Nusiplauk savo veidą vandeniu ir išdžiovinkite. Po to užtepkite drėkintuvą. Darykite tai 2 kartus per savaitę, kad gautumėte geriausią rezultatą.

  9 geriausių ir kūrybingų reklaminių marškinėlių idėjos Stiliai gyvenime

Kodėl tai veikia:

Riešutas padeda kraujotaką ir pagerina odos išvaizdą. Jogurtas yra baltymų ir antioksidantų, kurie neleidžia pažeisti odos.

Atsargiai:

Būkite atsargūs su graikiniais riešutais, jei esate alergiškas.

Privalumai:

Ši graikinių riešutų veido pakuotė pašalina negyvas ląsteles ir atjaunina jūsų odą.

Žiūrėti daugiau: Namų veido pakuotės ir kaukės

2. Riešutmedžio medaus veido kaukė:

Riešutas Honey Face Mask

Ši graikinių riešutų veido pakuotė suteikia jums švarią ir jauną odą. Pagrindiniai ingredientai šiame veido pakuotėje yra “Grounded” graikiniai riešutai, medus, citrinų sultys, alyvuogių aliejus ir rožinis vanduo.

Kaip tai padaryti / Kaip pateikti / Kaip naudotis?

Paimkite 1 šaukštelis graikinių riešutų miltelių, 1 t.š. alyvuogių aliejaus, ½ šaukštai medaus, 2 šaukštelis rožinis vanduo ir 1 šaukštelis citrinų sulčių. Imkitės visų ingredientų, kad pakuotumėte ir sumaišytumėte juos dubenyje. Sumaišykite taip gerai, kad nebūtų gabalėlių, kad būtų galima įdėti gerai. Užtepkite mišinį ant veido po valymo vandeniu. Taikoma ir kaklo daliai. Laikykite pakuotę ant veido ir kaklo beveik 15 minučių ir nusiplaukite, naudodami įprastą vandenį. Naudokite švarų rankšluostį ir išdžiovinkite. Naudokite šį pakuotę bent kartą per savaitę.

Kodėl tai veikia:

Riešutas maitina odą; Alyvuogių aliejus padeda hidrinti odą, medaus ir citrinų sultys padeda jūsų odai lyginti ir šviesina odos tonas ir rožinis vanduo suteikia jai atsinaujintą išvaizdą.

Atsargiai:

Norėdami patikrinti, ar nėra alergijos, naudokite tam tikrą pastą ant nedidelio jūsų odos ploto.

Privalumai:

Ši veido pakuotė yra labai efektyvi bet kokio tipo odai, be odos sausos. Taip pat gausite žėrinčią odą.

Žiūrėti daugiau: Kaip padaryti veido kaukę

3. Cukrinių riešutų kaukė:

Ciberžolė Walnut Face Mask

Tai puikus veido kremas su graikiniu riešutu, kuris pagerina jūsų odos ryškumą. Jame yra papaja, ciberžolių milteliai, medaus ir graikinių riešutų milteliai.

  15 Home Remedies Pimples On Atgal Stiliai gyvenime

Kaip tai padaryti / Kaip pateikti paraišką / Kaip ją naudoti?

Paimkite 3 šaukštai papajos minkštimo, 1 valgomasis šaukštas medaus, 2 šaukštai graikinių riešutų pastos ir nedidelis smulkmenos ciberžolių miltelių. Sumaišykite visus ingredientus dubenyje ir pritaikykite šią pasta į jūsų veidą. Palikite ten 15 minučių ir plaukite veidą ir išdžiovinkite. Stenkitės tai padaryti vieną kartą per savaitę, kad gautumėte geriausią rezultatą.

Kodėl tai veikia:

Papajoje yra daug papaino, kuris atjaunina odą ir pašalina negyvas ląsteles. Graikinio riešuto milteliai ir kiti ingredientai apsaugo odą nuo infekcijos ir suteikia natūralų švytėjimą.

Atsargiai:

Nenaudokite, jei esate alergiškas riešutams arba bet kuriai iš sudedamųjų dalių.

Privalumai:

Ši veido pakuotė suteikia odai net tonas ir pagerina jo išvaizdą.

Galite naudoti riešutą veido švytėjimui. Visi šie veido paketai yra labai veiksmingi ir lengvai pagaminti. Jie taip pat neturi pašalinių efektų. Jūs gausite visą medžiagą tik iš savo namų, todėl tai bus tikrai veiksminga ir visuomet naudinga jūsų odai.

Žiūrėti daugiau: Valgomojo riešutų nauda odai ir plaukams