Kaip pasirinkti šukuoseną berniukams? | Stiliai gyvenime

Šukuosena visada buvo svarbus aspektas apibrėžiant bet kokį asmenybę, tai yra dėl to, kad šukuosena gali atrodyti bet kokia tendencija, o šukuosenoje paprastai vaizduojamas jūsų stiliaus teiginys. Berniukams mes paprastai manome, kad jiems nereikia daug ką daryti, kai jie turi savo plaukų stilių, bet tai nėra tiesa, nes iš tikrųjų tai dar sunkiau, nes berniukai pasirenka gerą plaukų kirpimą ar šukuoseną. Taip, berniukams tikrai reikia išlaikyti savo plaukus. Yra keletas patarimų ar patarimų, kuriuos reikia atsiminti prieš pasirenkant gerą berniukų plaukų stilių. Paprastai berniukai sako, kad vyrai, kurie sulaukia 10-25 metų amžiaus, taip pat šiuo amžiuje išmėgina savo lygį geriausiai atrodyti. Priežastis gali būti bet kokia, kad būtų įspūdį mergaitėms ar jaunikis savo asmenybei, bet geras šukuosena yra kiekvieno berniuko poreikis.

Norint pasirinkti gerą šukuoseną rekomenduojami tokie patarimai ir gudrybės.

kaip to choose hairstyle for men

Įvairūs šukuosena berniukams:

Stebėkite veidą:

Paprastai berniukai turi kvadratinį veidą, bet tai nėra svarbu, kad visi atrodytų taip; jums reikia gerai stebėti veidą. Kaip pagal jūsų veidą ir formą galėsite nustatyti plaukų stilių ir ilgį. Be to, formą taip pat svarbu nustatyti, ką paslėpti ir ką sustiprinti savo išvaizda, kai kuriems berniukams būdingos geros antakiai, kai kurie turi gerą kaktą ir tt.

Žiūrėti daugiau: Šukuosenos vyrams su ilgais plaukais

Plaukų tipas:

Žinokite, kokio tipo plaukus turite. Ar jie garbanoti? Ar jie tiesūs? Ar jie yra šiurkšti? Ar jie sklandūs? Tai yra kai kurie klausimai, kuriuos reikia atsakyti, jei norite atsinešti bet kokią šukuoseną. Nors tai nesvarbu, ar galite sumokėti viską, kad gautumėte savo pasirinktą šukuoseną, nes šiomis dienomis plaukų cheminė medžiaga ir gaminiai gali būti stilingi bet kokios formos ir dydžio, tačiau ilgą laiką arba jei neturite didelio biudžeto jūs turite apsvarstyti šiuos dalykus.

Laikas pasiruošti:

Ar mergaitėms reikia daugiau laiko pasiruošti? Ne. Tai mitas! Beveik 65% berniukų užima daugiau laiko! Daugiau reiškia daugiau nei 2 valandas, o iš jų jie 90% laiko skiria plaukams! Tačiau dar kartą klausimas yra tai, kad pasirenkant šukuoseną, ar jūs galėsite šiek tiek laiko suplanuoti savo plaukus kasdien? Jei ne, tada eikite į paprastą, bet madingą stilių.

Žiūrėti daugiau: Šukuosenos vyrams su trumpu plauku

Produktai:

Bižuterijos šukuosenas yra sudėtingas būdas, ir tiktai robiai gali suprasti, kaip jį stiliuoti, jums reikės įvairių tipų stiliaus gelio, plaukų kremo, kaukės plaukų ir pan., Nors kiekvienas berniukas turi šias savybes, bet to patartina naudoti kasdien! Bet jei jūs neturite jokių problemų, naudodami šiuos kasdienius pasirinkdami bet kokį plaukų stilių, tačiau jei jūs turite pasirinkti protingai.

Preference and personality:

Ką jūs norite pažvelgti šiandien? Kokia nuotaika tu esi? Tai yra tai, ką jūs turite užduoti sau prieš stilių. Kadangi tai gali lemti tik herojaus išvaizdą ar retro stilių. Jūsų dienos asmenybė ateis tik suformuojant plaukus. Be to, tai priklauso tik nuo jūsų pageidavimų; ar norite mažo ponio ar labai trumpo ilgio??

Žiūrėti daugiau: Japonų šukuosena vyrams

Stilistas:

Pasirinkite stilius, o ne kirpėjas! Taip, tai labai svarbus sprendimas. Skirtumas tarp abiejų yra tai, kad kirpėjas žino, kaip sumažinti plaukus, bet stilistas žino, kaip suteikti jums stilių, pasitelkiant savo plaukus. Norėdami tai padaryti, naršykite internete, patikrinkite žinomų stilistų apžvalgas, apsilankykite vietose, paklauskite jų nuomonės, stebėkite, ką sako vienas, o kiti ne! Bet nepamiršk, kad jis neleis tavęs kaip eksperimentas; turėtumėte pasirinkti tai, kas jums patinka ir nori, o ne tai, ko jis nori, kad atrodytumėte.