Priepuolių priežastys ir simptomai | Stiliai gyvenime

Taip pat žinoma kaip Hanseno liga, raupsai yra lėtinė sveikatos būklė, kurią sukelia bakterinė invazija, kuri kartais sukelia mirtinas pasekmes. Pagrindinis šios ligos pobūdis yra mycobacterium leprae, kuris yra vienintelė bakterija, atsakinga už raupsų.

Priežastys and Symptoms of Leprosy

Tai yra viena iš ligų, kurios jau praėjo dešimtmečius ir yra pripažinta viena seniausių ligų. 1873 m. G. A. Hansenas iš Norvegijos pirmą kartą nusipirko šias bakterijas į šlovę, nes atrado patogeną, kuris paleidžia save šeimininko kūne ir gauna savo reikmes iš šeimininko. Tačiau jis taip pat pažymėjo, kad šios bakterijos yra lėtai augančios gamtos ir lėtesnis dauginimuisi.

Lėtinė prigimtis dažniausiai susijusi su oda ir nervine sistema. Tai pirmiausia sukeltų fizinę žalą odai, kuri buvo lengva ir subtili gamtoje, tokia kaip dėmės, kurios niekada nesukėlė jokių nepatogumų. Dėl to jis buvo ignoruojamas tol, kol nepasibaigė nervų susitraukimas. Tomis dienomis tinkamas vaistų nuo raupsų gydymas buvo neįmanomas dėl minimalių žinių ir palaikymo.

Šiandien, žinoma, yra vaistų ir tablečių, kad sustabdytų vykstantį procesą. Tačiau raupsai yra šiek tiek užkrečiami, nors jie nėra įsimenami, pavyzdžiui, šalčio ar karščiavimas. Iš tiesų, gydytojai sako, kad tai yra gana reta atvejis, kuris vis dar mažėja, nes dienų srautas yra retas.

Yra trys skirtingi būdai, kaip aptikti raupsų ir jo rūšis. PSO, pasaulio sveikatos organizacija suklasifikavo pasipriešinimą, pagrįstą paveiktos odos ar padaryti žalą. Panašiai, tuberkuliozinė raupsai yra lengvas raupsų formos, kai yra pažeista daugelis dermos sluoksnių. Paprastai yra keletas opos, o tai yra jo pabaiga. Lepromatinis raupsai turi įtakos blogai paveiktai oda, pavyzdžiui, odos formos gabalėliais.

Žiūrėti daugiau: Maliarijos požymiai ir simptomai

Tada yra daugybinė raupsai, sukelianti daugiau nei penkias mazgelių, turinčių bakterijų. Paucibaciliarinė raupsai neturi daugiau nei vieno ar dviejų mazgelių, paprastai nėra bakterijų. Trečiasis metodas turi šešis skirtingus skirtumus, pagrįstus būklės sunkumu. Jie gali būti klasifikuojami kaip tarpinė raupsai, kurie ateina ir išgydo savo, pasienio lepromatinio raupsai, pasienio tuberkuliozės raupsai ir kt..

Raupsų priežastys ir simptomai:

Šis straipsnis padės išsiaiškinti, kokios yra pagrindinės raupso priepuolių priežastys ir simptomai, kurie padės jums žinoti apie tai.

Raupsų priežastys:

Žemiau pateikiama keletas priežastys ir priežastys, dėl kurių atsiranda Lepros:

1. Bakterijos:

Kaip dabar, gydytojai vis dar supainiojo dėl raupsų šaltinio buvimo. Anksčiau tai buvusi viena iš labiausiai niokojančių sunkių ligų. Bet dabar su laiku jis išgydytas, o dabar tai gana reta atvejis. Tačiau pagrindinė priežastis sukelia bakterijas, trumpalaikius Mycobacterium leprae arba M. leprae. Išskyrus žmones, tam tikrų gyvūnų grupė buvo pripažinta kaip šios bakterijos šaltinis, o šarvai yra specifiniai. Šios lazdelės formos bakterijų buvimas yra visiškai kaltinamas raupsu atvažiavimu.

2. Kontaginis:

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad procentas amerikiečių, kuriems buvo raupsai, praeityje gyveno aplinkinių paslaptingų ligonių. Tai turi būti, kodėl pacientai atgal per dienas susiduria su didžiuliu segregacijos problema. Žmonės tomis dienomis buvo vertikalūs ir sumanūs, dėl kurių raupsų pacientai kenčia daugiau.

Žinoma, kad raupsai yra perduodami per kontaktą, pvz., Nosies lašai, pvz., Lašai nuo nosies ar burnos, pvz., Dalijami tie lėkštelės ar maistas, arba jei kas nors čiaudina jus. Tačiau patys gydytojai nėra visiškai tikri dėl kokių priežasčių ar kokio kelio ji turi.

3. Jūsų kūno sugebėjimas:

Mokslininkai ir gydytojai sutiko, kad bakterijos M. leprae daugumoje mūsų kūnų yra fragmentais. Tai yra organizmo nesugebėjimas bendradarbiauti su bakterijomis, dėl kurių atsiranda raupsai.

4. Nosies ir burnos lašeliai:

Daugelio ekspertų nuomone, raupsai yra perduodami per nosies ir burnos lašus. Tai yra viena iš svarbiausių ir atsimins raupsų priežastis. Uždarytos ilgalaikės kontaktai gali būti šių ligų atsiradimo priežastis. Ši bakterija sparčiai plinta ir kūnas silpnas iš vidaus. Jei neišgydysite tinkamu laiku ir naudosite tinkamus metodus, tai gali pakenkti jūsų organizmui ir sukelti silpnumą. Remiantis daugeliu pranešimų, “Lepros” šiuo metu yra viena iš labiausiai paplitusių ligų.

5. Silpna kūnas:

Tas, kuris turi silpną kūną, gali pažeisti šias kenksmingas bakterijas. Viena dažniausių raupsų priežasčių yra silpna fizinė būklė. Jei turite blogą nervų būklę, turite didelę tikimybę, kad būsite nukentėjęs nuo raupsų simptomų. Tai vyksta ir vyrams, ir moterims, o kartais ir paaugliams bei vaikams. Tai yra viena iš labiausiai kenksmingų ir sparčiai besivystančių bakterijų infekcijų kada nors ir jei turėtumėte imtis tinkamų priemonių, kad apsisaugotumėte nuo užsikrėtimo šia liga.

6. Silpna imuniteto sistema:

Jei turite sutrikusią imuniteto sistemą, yra didelė tikimybė, kad gali būti užsikrėtę raupsų bakterijomis. Bakteriją pirmą kartą įkūrė arba atrado Gerardas Henrikas Amrmauras Hansenas, kuris buvo gydytojas. Pasak jo, jei vyrui ar moteriai yra silpna imuniteto sistema, tai tam tikram asmeniui yra didelė tikimybė, kad pavyks atsikratyti raupsų. Dėl šios priežasties nėra jokio konkretaus gydymo, ir tai gali lengvai užkrėsti bet kurį žmogų, ir kiekvienas gali nukentėti nuo šios konkrečios ligos, jei jo kūnas negauna tinkamo maisto tiekimo, kuris sukurs imuniteto sistemą.

7. Gleivės:

Pasak gydytojų, buvo įrodyta, kad Leproas skleidžiamas dėl infekuotojo žmogaus gleivių. Tai yra viena iš pagrindinių raupsų priežasčių. Gleivėse yra mikrobų (ar viruso), ir tai gali plisti tarp žmogaus ir žmogaus. Raupų ​​pobūdis yra užkrečiamas (aptartas anksčiau). Paprastai pagrindinės bakterijos, kurios yra atsakingos už raupsus, plinta lėtai, o tai gali labai apsunkinti fizinę būklę. Galima nesunkiai susirgti įvairiais kenksmingais raupsų simptomais, jei jie netinkamai rūpinasi savimi. Užkrėstas asmuo taip pat turėtų įsitikinti, kad liga, sukelianti gemalų, neplistų iš jo į lauką.

8. Mycobacterium Leprae:

Mictobaterium leprae anksčiau buvo aptartas šiame straipsnyje, tačiau šis punktas pateikia keletą faktų apie šią bakteriją, kurią turėtumėte žinoti.

Mycobacterium leprae laikomas vienu iš pagrindinių raupsų priežasčių. Tai greitai rūgštus organizmas ir greitai išplaunamas visame kūne. Tai gali padaryti organizmą silpną per labai trumpą laiką. Tarp daugelio raupsų priežasčių tai laikoma pagrindine.

9. Kitos vyraujančios ligos:

Jei jau kenčia nuo kokių nors ligų ar infekcijos, tai gali būti ir raupsų. Viena bus lengvai užsikrėsti šia bakterija, jei kai kurios anksčiau vyraujančios ligos jau susilpnino jūsų fizinę būklę ir imuniteto sistemą.

10. Kiti priežastys:

Yra daugybė kitų priežasčių, kurios gydytojams nėra žinomos dėl raupsų. Raupsų priežastys gali skirtis priklausomai nuo asmens fizinės būklės. Nieko, ką tu gali padaryti apie tai. Galima tik palinkėti, kad jis ar ji nepasikartotų ir nepasikartotų nuo šios kenksmingos bakterinės infekcijos. Dievo fizinė būklė (viduje) gali išgelbėti jus nuo invazijos.

Žiūrėti daugiau: Limfomos simptomai vyrams

Simptomai iš raupsų:

Žemiau pateikti keli bendrieji raupsų požymiai ir simptomai:

1. Odos pataisos:

Dažniausiai pirmieji raupso požymiai yra odos pleistrai, tam tikri baltos, subtilios odos dėmės, nors ir yra niežėjimas ir skausmas mažiau disfigures odą. Tuo metu oda paprastai tampa sausa ir sluoksniuota, o dažnai kartais pradeda nulupti, jei subraižyta.

2. Nervų nuolaužos:

Viena iš pagrindinių vietų, kurios jums sukelia raupsai, yra jūsų periferiniai nervai. Raupas yra lėtinė liga, kuri ilgesnį laiką išlaiko žemą žemesnę padėtį, kai čia ir ten yra nedideli patarimai, pavyzdžiui, odos pleistrų. Kai stiprumas padidėja, nervai pradeda daryti įtaką. Jei ilgai ignoruojama, tai gali sukelti tam tikrų dalių jausmų tirpimą.

3. Nosies sutrikimai:

Dažnai sakoma, kad jūsų nosis gali būti šios ligos siųstuvas iš vieno kūno į kitą, nes bakterijos palieka vieną kūną, kad priimtų save kitoje. Šios parazitinės bakterijos dažnai veikia nosį kraujavimo iš nosies forma. Gali pasireikšti lengvas kraujo per nosį praradimas kartu su sunkumais ir nosies.

4. Išeminė būklė:

Kai liga plečiasi, dažnai būna spengimas ausyse, kuris sukelia opų po pėdų padais. Tai, jei ignoruojama, gali sukelti tokią blogą reakciją, kad pėdų amputacija tampa vieninteliu sprendimu.

5. Smeigtukai ir virinimai:

Nors lopai yra tik nedidelis raupsų efektas, pagrindinis odos iškraipymas yra dėl to, kad mazgeliai atrodo kaip gabalėliai ir virti, kurie nudegina odą kartu su nejautriais pojūčiais, kurie gali būti paralyžiuojami.

6. Optikos priežiūra:

Dažnai kartais mes galime nežinoti, bet mūsų akių regos nervai jaučia įtaką. Tai, jei ilgai, netgi gali prarasti regėjimą.

7. Raumenų skausmas:

Vienas iš labiausiai paplitusių raupsų simptomų yra raumenų silpnumas ir atsitiktinis nuovargis. Tai būdinga seniems žmonėms ir net subrendusiems vyrams ir moterims. Jei esate užkrėstas šiomis kenksmingomis bakterijomis, tai yra gana įprasta, kad jūs patirsite raumenų simptomus. Net tie paaugliai, kurie kenčia nuo raupsų, yra susipažinę su šiuo konkrečiu simptomu. Tai dažnai lydi gniužulų raumenyse pernelyg stiprus skausmas ir raumenų jutimo pojūtis. Žmonės, kuriems būdingas šis raupsų simptomas, visą ligos stadiją turi eiti per sunkų laiką.

8. Jausmo praradimas:

Tarp visų raupsų simptomų šis yra labiausiai žinomas. Šis konkretus simptomas pastebimas žmonių visame pasaulyje ir vyksta su visų amžiaus grupių žmonėmis, neatsižvelgiant į tai, ar jie vyrai, ar moterys. Pasak gydytojų, dėl šio tipiško simptomo galima lengvai išsiaiškinti, ar šis asmuo praeina per žalingą raupsų bakterijų užkrėtimo etapą. Šiuo atveju pagrindinis kaltininkas yra periferinių nervų įtraukimas. Būklė gali būti labai griežta, nes jei simptomas nenustatytas, tai gali sukelti nuolatinį nervų jutimo sutrikimą.

9. Blakstienų praradimas:

Akių skausmas nėra galas. Yra daug kitų raupsų simptomų, susijusių su akimis. Remiantis tinkamu tyrimu, atliktu dėl daugelio raupsų atvejų, buvo išnagrinėta, kad prakaito infekcijos metu gana dažnai pasitaiko blakstienų ir blakstienų praradimas. Dėl raupsų gali lengvai prarasti regėjimą (laikinai) ir, deja, tai yra vienas iš labiausiai pastebimų raupsų simptomų. Šis simptomas patyrė ir vyrai, ir moterys, ir tai gali sugadinti jų išvaizdą. Kadangi su pažeista oda, jei yra prarasti akių prausiklius ir blakstienas, tada vienas atrodys negratiškas realybei.

10. Odos storinimas:

Kartu su odos pleistrų, yra gana populiarus raupsų simptomas. Oda tampa labai stora, o viena patiria raupsų. Odos storėjimas dažnai susijęs su sunkiomis odos ligomis, taip pat daugeliu papildomų odos ir kūno skausmų. Šis simptomas yra vienas iš blogiausių raupsų simptomų kada nors.

Žiūrėti daugiau: Simptomai plaučių vėžio

Šiame straipsnyje yra keletas geriausių raupsų simptomų ir priežasčių, kurie buvo įrodyti visiškai tikslūs. Tai yra labiausiai matomi asmenys, ir šis sąrašas buvo sudarytas remiantis ryškia studija apie raupsų priežastis ir požymius.