Top 27 auksinių grandynų dizaino katalogas su pavadinimais | Stiliai gyvenime

Grandinės pagerina žmogaus išvaizdą. Gražiausias ir žavingas būdas pritvirtinti kaklą yra puoselėjant grandinę. Grandinė yra gražaus kaklo kritimo, be to, ji yra auksas, sidabras, metalas ir tt Grandinės yra plačiai naudojamos kaip papuošalai kaklo, riešų ir kulkšnių su dekoratyviniais pakabučiais arba žavesiais ir yra labai įvairios..

naujausios auksinės grandinės dizaino moterims ir vyrams

Jie taip pat turi tam tikrą ar kitą svarbą, priskirtą jiems. Bet grandines kaip visumą naudoja visi madingai, kad atitiktų savo stiliaus koeficientą.

Naujausios auksinės grandinės dizaino-mergaičių ir berniukų

Pridedant žavesį į savo asmenybę, suteikiant tokį pasitikėjimą, kad apibrėžta iškirptė, stilius ir mados, viena auksinė grandinė gali būti tik reikalingas dalykas.

Be to, kad pakeisite savo išvaizdą, auksinė grandinė taip pat apibrėš jūsų iškirptę. Ji suteikia kaklo formą ir taip papildo drabužio grožį. Skirtingų tipų modeliai ir dizainai atlieka svarbų vaidmenį. Ilga grandinė suteiks kitaip trumpą kaklą ir pailgą išvaizdą, o trumpi, kurie tvirtai priliks prie iškirpimo, jūsų kaklas atrodys puikiai suformuotos. Jie eis su drabužiais. Šokai priklauso šiai kategorijai. “Choker” įkvėptos auksinių grandinėlių rūšys yra naujausias miestas bižuterijos.

Įvairūs auksinių grandynų dizaino tipai:

Pasigrožėti šia ataskaita kaklo gabalas ir vienas yra gerai eiti! Čia pateikiame 27 grandinės aukso dizaino sąrašus.

1. Paprasta auksinė grandine vyrams ir moterims:

http://stylesatlife.com/articles/diamond-jewellery-designs/

Žodis auksas reiškia grynumą, sėkmingas progas, festivalius ir pan. Geltonasis metalas yra toks labai populiarus, kad žmonės plačiai naudoja auksą, norėdami įsigyti juvelyrinių dirbinių spinta. Aukso kolekcija niekada nebeleidžia mados ir pigios. Vienas iš jų gali būti saugus bet kokiomis auksinėmis papuošalais dėl spalvos, blizgesio, spindesio ir vertės. Vertė tik didėja. Aukso grandinės moterims ir vyrams yra nuostabios tradicinių drabužių vestuvėse, festivaliuose ar bet kuriuo metu. Jie atitinka bet kokį aprangą. Grynos auksinės grandinės dėvėjimas taip pat yra labai geras dėl sveikatos priežasčių.

2. Aukso grandinės su deimantais:

aukso grandinės su deimantais-aukso grandine-dizaino-2

Nešioti deimantai yra elegantiški ir stilingi. Jie sustiprina bendrą asmenybę. Vyrai ir moterys vienodai gali ištrinti deimantų papuošalus stiliumi ir elegancija. Vyrams gali pasigrožėti deimantų grandinėmis, žiedais, spaustukais ir tt, o moterims – juvelyrinių dirbinių deimantų sandėlis. Deimantai yra geriausias moterų draugas. Jie yra brangus turtas ir puikus dovanų pasirinkimas.

Jie gali būti brangios pusės, tačiau jie negali būti suderinti dėl jų blizgesio, gabalų ir blizgesį bet kokiam kitam papuošalui. Šis aukso kaklo grandinės dizainas su deimantais puikiai tinka bet kokiai progai, vestuvėms, vakarėliams, vakarienėms ir tt, nes jie tiesiog išsiskiria!!

3. Auksas ir sidabrinės grandinės kartu:

aukso ir sidabro grandinės-aukso grandinės-dizaino-3

Populiariausias elementas po aukso yra sidabro apdailai ir išvaizdai. Auksas su sidabro papuošalais yra klasikinis derinys, kurį gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Jie gali būti storesni arba ploni, kaip norima dėvėti. Oziduotos sidabro grandinės, sterlingų sidabro grandinės arba juodas sidabras gali būti derinami su auksu, kad atsitiktinis, o ne pernelyg subtilus, bet žemiškas išvaizdą. Šios unikalios auksinės sidabro grandinės puikiai tinka ir atsitiktiniams aprangai. Šis aukso grandinės stilius yra geras pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui.

4. Layered Kundan auksinės grandinės:

sluoksniuotos kundos-auksinės grandinės-dizaino-4

Kundan yra svarbiausia vestuvių papuošalai ir tradicinės juvelyrikos Indijoje. “Kundan” juvelyrinių dirbinių auksinė grandinė yra brangių akmenų dirbinys iš gryno aukso. Jų grandinės ir karoliai užbaigia nuotaiką su kitais papuošalais, tokiais kaip apyrankės, rankų grandinės, auskarai, maangtikka ir kt. Jie puikiai atrodo kartu su blizgesiu, o veidas yra gražus ir nepriekaištingas. Jų dizainai yra unikalūs, rankų darbo juvelyriniai dirbiniai ir sluoksniuotos Kundan auksinės grandinės moterims atrodo apsvaiginimo ir paprasto drabužio, kaip ir saree. Jie yra lygos, kai kalbama apie etnines papuošalus.

5. Asmeninės auksinės grandinės:

individualizuotos grandinės-dizaino-5

Individualizuoti dalykai augo kaip tendencija ir žmonės pritaikė savo priedus ir kitus dalykus. Aukso grandines taip pat galima suasmeninti pavadinimais, žodžiais, datas, citatos, pasakojimais ir tt Jie labai madingi ir madingi. Šios stilingos auksinės grandinės gali lengvai pasigrožėti. Grandinės gali būti pagamintos auksu arba taip pat gali būti naudojamos su spalvingomis stygomis. Tai galėtų būti dar vienas aukso grandinės dizainas dovanoms.

6. Charm Gold Chains for Women:

žavesio grandinės-dizaino-6

Pagalvokite apie madingus juvelyrinius dirbinius aukso grandinėse ir prisimename žavesio. Bet šiuolaikinių mados aksesuaras yra labai šiuolaikiškas. Apyrankės plačiai naudojamos kojinių, rankinių laikrodžių, grandininių apyrankių ir tt. Charmo aukso grandinės dizainai gali būti pritaikyti pagal pasirinktą variantą, naudojant įvairias pasirinktis, pvz., Vieną arba kelis nestandartinius daiktus. Šios žavesio auksinės grandinės gali būti pritaikytos ir suprojektuotos pagal savo pasirinkimą. Nuo mažylių iki jaunimo šis bus gerai.

7. Trumpa auksinė grandinė su mažais perlais moterims:

aukso grandinės su perlais aukso grandinės dizaino-7

Moterys ir perlai yra populiarūs nuo neatmenamų laikų. Perlai simbolizuoja autorinį atlyginimą ir malonę. Perlai yra būklės simbolis ir suteikia madingą išvaizdą. Auksinės grandinės su spalvomis, pavyzdžiui, baltos, rožinės ir grietinėlės iš perlų atrodo dangaus kaklo. Perlo grandinės elegantiškai apipjausto iškirptę. Tai gali būti mados piktograma su perlų papuošalais. Bet kokie drabužiai, tokie kaip indėnų etniniai drabužiai, chalatai, vakariniai drabužiai, šalmai ir tt bus gerai perlai. Tai taip pat gali būti puiki dovanų galimybė. Ši paprasta grandinė iš tiesų yra klasikinis teiginys.

Žiūrėti daugiau: Naujausios grandininės konstrukcijos

8. Kalnų krištolas žiedų moterims:

Kalnų krištolas-auksinės grandinės-aukso grandinės-dizaino-8

Rhinestones atrodo labai panašus į deimantus, bet nėra tokie brangūs. Moterys puikiai gali pasigrožėti aukso grandinėmis auksu vienoje linijoje arba sluoksniuota grandine. Jie puikiai spindi ir todėl suteikia ryškią išvaizdą moteriai, ją dėvi. Modelyje ir akmenų fiksavime grandinėje yra didžiulis skirtumas ir gali būti tik ta grandine, kurią visada norėjote.

9. Repero auksinių grandinėlių dizainas:

reperis-auksas-grandine-dizainas-9

Rapsai ir gangsteriai dėvi šias storas ir sunkias aukso grandines. Tai yra jų stilius ir todėl jie yra žinomi kaip reperis ir gangsterių grandinės. Jie tiesiog dėvi vieną storą grandinę arba nešioti daug grandinių. Jie atlieka šį ypatingą aukso grandinės išvaizdą su juodais arba bling apranga ir paprastai yra sunkūs su svoriu.

10. Blogi akių auksiniai grandininiai dizainai:

blogos akies-auksinės grandinės dizaino-10

Blogioji akis įgijo populiarumą vėlai, kad liktų nuoširdžiai nuo žmonių, kurie, kaip manoma, sukelia nesėkmę ar kažką blogo, akivaizdoje. Blogos akys yra populiarios kaip raktų grandinės, apyrankės, grandinės ir tt, o žmonės netgi ją naudoja automobiliu. Naudojant blogą akį grandinėje ir dėvėti, manoma, kad tai naudinga asmeniui. Tai vienas pakabintas iš aukso grandinės ir sujungtas galais su pakabu.

11. Rožių aukso grandinės tiek vyrams, tiek moterims:

rožinės grandinės-aukso grandinės-dizaino-11

Ši nauja aukso grandinė yra aukso ir vario lydinys, vadinamas Rose Gold. Šis unikalus pavadinimas yra dėl aukso spalvos. Rose auksas yra labai populiarus gaminant papuošalus, tokius kaip žiedai, grandinėlės, apyrankės, juodos juvelyrikos ir tt Rose auksas taip pat žinomas kaip raudonasis auksas ir rožinis auksas, priklausomai nuo vario dydžio, o tai yra prabangūs ir aukščiausios klasės žmonės. Jie yra brangesni. Šios rožių auksinės grandinės vykdo klasę ir eleganciją. Rose auksinės grandinės gali būti tiek vyrams, tiek moterims.

12. Antikvariniai auksiniai ilgieji grandininiai dizainai:

antique-gold-chain-designs-12

Antikvariniai aukso grandinės, perduotos iš daugelio kartų, yra didžiulės pasididžiavimo, kultūros, šeimos ir paveldo simboliai. Šios vertingos grandinės turi tiek piniginę, tiek emocinę vertę. Jie iš tiesų yra labai ypatingi ir vertinami turtai. Juose yra gražių dizaino, iškirpti ant jų, šventyklų dizainai, deivių dizainai, brangieji akmenys, taurieji metalai ir tt. Palaiminti tie, kurie turi paveldą ir antikvarinius papuošalus, perduotus per kartas. Jie gražūs ir paprastai yra šiek tiek sunkūs.

13. Aukso grandinės su Swarovski kristalais:

auksinės grandinės su-swarovski kristalai-13

“Swarovski” kristalai yra labai populiarūs ir šiais laikais madingi, su žiedais, apyrankėmis, grandinėmis ir kt. Šie nuostabūs, atrodantys kristalai taip pat naudojami įvairiuose kitokiuose daiktuose, pavyzdžiui, laikrodžiuose, drabužiuose, rankinėse ir kt. Jie turi dizainerio elementą. “Swarovski” kristalų su auksine grandine perlais sukūrimas gali būti tik gražiai sukomponuotas papuošalas, kad būtų galima atlikti visą išvaizdą su kitais atitinkamais priedais.

14. Aukso rodyto grandinės:

Rodo ir aukso grandines-dizainai-14

Labai populiarus elementas po sidabro kūdikystės ir madingų juvelyrinių dirbinių gamyba yra rodis ir rodis pagaminti metalai. Jie puikiai panaši į sidabro išvaizdą ir apdailą. Jie atrodo labai madingas ir geros kokybės. Netgi rodžio apdaila naudojama aukso ir sidabro juvelyriniuose gaminiuose, taip pat ir tai unikalaus spindesio. Šis ponios aukso grandinės dizainas yra paprastas ir prieinamas.

15. Aukso grandinės su “Peacock” modeliais:

aukso grandinės su povai-dizaino-15

Auksiniai grandinėlės, įkvėpti povaičiai, yra tradicinių papuošalų dalis. Povas ir povas gali būti auksinių grandinėlių dalis, kurios gali būti susietos su etniniu nusidėvėjimu. Povaižo malonės ir grožio savybes galima palyginti su moterimis ir gali atstovauti moterims, kurios gali prisijungti prie šių savybių.

Žiūrėti daugiau: Sidabrinė grandinė moterims

16. Plunksnios auksinės grandinės:

plunksnuota aukso grandine-dizainas-16

Plunksnios auksinės grandinės nėra tos pačios senosios, nuobodžios grandinės. Tai atrodo gražiai moterims, kad atsitiktinis išvaizdą. Plunksnos yra už laisvę, o paukščiai simbolizuoja laisvę ir sparnus. Moterys yra labai nepriklausomos, todėl turi savo pasirinkimo laisvę. Pasigrožėkite šiais gražiais grandinėmis visomis nuostabiomis moterimis!!

17. Žvaigždžių auksinės grandinės:

auksinių snake-box-chain-17

Mada aksesuaras vyrams ir sprogimo stilius yra gyvatės grandinės gryno aukso. Ne tos įprastos plonos grandinės, jos yra storos ir sunkios, taigi ir pavadinimas gyvatės dėžutės grandinės. Grandinės kritimas labai panašus į gyvatę, taigi ir pavadinimas.

18. Auksinė grandinėlė su žiedo pakabu:

auksinė grandinėlė-a-žiedo pakabukas-18

Naujausia ir populiari mados tendencija yra auksinės grandinės su žiedais. Pakabukas būna pirštu žiedu šioje auksinėje grandinėje. Trendy aukso grandinės, skirtos kasdieniam dėvėjimui, gali būti sujungtos su kasdieniais drabužiais. Jie yra lengvi, todėl juos galima naudoti kasdien. Jie yra lengvi, o galas sujungia su pakabu.

19. Auksinės grandinės su akmenimis:

auksinės grandinės su akmenimis-aukso grandinės-dizaino-19

Auksinės grandinėlės, pagamintos brangakmeniais ir pusbrangiais akmenimis, tokiais kaip rubinas, safyras, smaragdas ir tt, gali atrodyti gražiai ir elegantiški, kai meniškai išdėstyti. Jie gali būti dėvimi kaip atskira papuošalų dalis. Jie gali būti naudojami bet kokiam etniniam drabužiui. Akmenų spindesys taip pat sustiprina bendrą juvelyrinių dirbinių išvaizdą.

20. Auksiniai grandinėlės su raidėmis:

alfabetas-žodis-auksas-grandinė-dizainas-20

Unikalios vienos žodžių grandinės arba abėcėlė, kaip nurodyta pirmoje jūsų vardo raidėje, sutuoktinių vardas, vaiko vardas ir kt. Tinka kasdieniam dėvėjimui. Ši grandinė gali būti priminimas apie visas geras žmogaus mintis mūsų gyvenime ir gali būti mūsų kasdienis įkvėpimo šaltinis. Šis naujausias moterų aukso grandinės modelis yra tikrai individualus.

21. Auksinė grandinė su oda:

odos ir aukso grandinės dizaino-21

Originalios odos grandinės labai populiarios tarp vyrų ir labai mados. Jie gali turėti laukinių dizainų pagal savo pasirinkimą, pavyzdžiui, pelėda, erelis, vanagas ir tt Oda su auksu gali padaryti savo stiliaus pareiškimą. Šį išvaizdą gali sužavėti tiek vyrai, tiek moterys. Yra daugybė būdų, kaip naudoti šias odines grandines, pavyzdžiui, diržo priedą arba kaip kablys. Jie skirti tokiai atsitiktinei išvaizdai ir kiekvieną kartą pagal kiekvieno komplektą gali būti stilingi. Mada suvoki žmonės gali eksperimentuoti su šiomis natūralios odos auksinėmis grandinėmis.

22. Aukso grandinės vaikams:

Thali-design-gold-chain-22

Kalbant apie auksą ir gali būti kūdikiams, mažiems vaikams ir vaikams! Tikrai ne. Dabar jie yra pirmieji bėgikai, kai kalbama apie madą, kuriomis jie kasdien susiduria su nauja išvaizda. Jie kiekvieną dieną eksperimentuoja ir derina savo išvaizdą ir nori kiekvieną dieną patys patobulinti save. Pareiškimas aukso grandines su ledkalniais, lėlėmis, drambliais, smuikais, gitara ir tt laikinais ir pakabučiais yra patrauklus ir patrauklus vaikams. Galite pasirinkti jiems labiausiai mėgstamą priedą.

23. Aukso Thali grandinės modeliai:

Thali-design-gold-chain-designs-23

“Thali” Pietų Indijoje yra grandinė su specifine pakaba, kurią dėvi ištekėjusios moterys, atstovaujančios Kerala ir Tamil Nadu. “Thali” auksinės grandinės yra ne įprastos plonos, bet paprastai yra storos ir sunkios auksinės grandinės su talija. Jie turi dėvėti grandinę po santuokos ir turi būti tik aukso. Jie turi daugybę variantų ir netgi galite nustatyti deimantus grandinei, kad jie būtų patobulinti ir turtingesni.

24. Auksinė grandinėlė su juodais karoliukais:

auksinės grandinės su juodos karoliukais-24

Simbolizuota ištekėjusioms moterims šiaurėje ir kitose Indijos šalyse, turintiems auksinę grandinę su daugybe mažų juodųjų karoliukų, vadinamų Mangalsutra, yra privaloma. Šios unikalios auksinės grandinės yra tarp juodųjų karoliukų. Juodosios karoliukai yra skirti apsaugoti nuo bet kokios blogos vedybų moterų ir juos apsaugoti. Galima juos rasti beveik kiekvienos ištekėjusios Indijos moters kaklelyje.

Žiūrėti daugiau: Diamond Chain Designs

25. Cubic Zircon (CZ) auksinės grandinės:

cubic-zirconcz-gold-chain-designs-25

Paskutinis aukso lygos dalyvis yra CZ arba kubiniai cirkonio akmenys. Tai yra ryškiai atrodantys, aštrius akmenis su šia bling juos ir CZ akmenys žinomi dėl jų blizgesio ir blizgesio. Aukso grandinė su CZ yra stiliaus teiginys pats savaime.

26. Auksinis pakabukas su kryžiais:

Auksas Pendant with Cross

Šis naujausias aukso grandinės modelis su kryžiumi yra įkvėptas iš tikėjimo. Grandinės kūnas yra aukso ir yra labai lengvas ir labai trumpas. Galai yra susieti su kryžiaus simboliu. Kai kurie iš jų yra sidabro, o kiti – auksu.

27. Paprastas aukso grandinės stilius:

Paprasta Gold Chain Style

Šis paprastas aukso grandinės stilius yra dar vienas juvelyrinių dirbinių, turinčių kryžių pakabą. Kryžiaus kraštai pasirinktinai gali būti deimantiniai. Grandinės kūnas yra storas ir yra kaip žiedo forma, todėl yra stiprus. Galite pasirinkti ir pirkti tarp sidabro ar aukso ir atitinkamai suprojektuoti kryžių.

Mada tapo simboline ir vyrams, ir moterims, ir jie turi laiko, kad nuolat atnaujintų savo mados dienoraščio. Pagyvenę žmonės, jaunuoliai net mažiems vaikams ir naujagimiui pasigirti savo stiliumi ir išvaizda. Taigi bauginanti, kad gražiai atrodanti auksinė grandinė gali būti geriausias mados sprendimas. Eksperimentuokite ir nustatykite, kaip ištirti naujesnes galimybes geriausioms kaklo reikmenims – įvairių metalų ir aukso grandinėms tapti akį traukiančia ir populiari. Šiek tiek tvirtas garderobas gali būti visiškai naujas auksinių papuošalų rinkinys. Grįžk, kad grįžtumėte!!

Vaizdo šaltinis: 12, 23.