Top 9 Neutrogena šampūnai | Stiliai gyvenime

1930 m. Pradėjo Emanuelis Stolaroffas, kosmetikos kompanija, pavadinta “Natone”, pradėjo rengtis. Keletas gerų metų įmonei atskleidė naują pavadinimą Neutrogena, kuris tęsė tapti vienu iš geriausių kosmetikos prekės ženklų, veikiančių tarptautiniu mastu daugiau nei 70 šalių. Šiuo metu jis veikia pagal įprastą “Johnson and Johnson” konglomeratą. Kalbant apie kosmetiką, mes paprastai kalbame ne tik apie odos produktus, bet ir apie plačius plaukų priežiūros gaminių asortimentus, kurie paliks mus nustebę. “Neutrogena” ne tik tiki į grožį ir tobulumą, pasiektą per paprastumą, bet ir parodo mums aukščiausios klasės profesionalų įperkamų produktų asortimentą. Šiame straipsnyje mes aptarsime keletą geriausių šampūnų, kuriuos mums siūlo ši bendrovė, ir naudą, kurią mes galime gauti iš šios vietos..

Geriausi Neutrogena šampūnai Indijoje:

Tegul turime pažvelgti į 9 geriausius Neutrogena šampūnus.

1. “Neutrogena T-Gel” terapinis šampūnas:

Neutrogena Shampoos

Pažeidžiami plaukai gali būti pagrindinė kitų papildomų problemų priežastis, pvz., Sausa galvos oda, pleiskanos, pleiskanojimas ir niežėjimas. Švelnus ir nekontroliuojamas elgesys tiesiog iš to seka, todėl “Neutrogena” T-Gel gydomasis šampūnas naudoja patentuotą revoliucinį neutarą, kuris giliai patenka į ląstelių lygį, kad suteiktų jums saldžių ir minkštųjų spynų su valomu hidratuotu galu.

2. Neutrogena T-Gel 2 in 1 pleiskanų kontrolinis šampūnas:

Neutrogena T-Gel 2 in 1dandruff control shampoo

“Neutrogena” 2 iš 1 pleiskanų kontrolė naudoja vitaminą E kaip vieną iš neišvengiamų produktų. šampūnas, išbandytas dermatologijos būdu, ne tik pašalina iš jūsų galvos pleiskanų likučius, bet taip pat sumažina plaukų slinkimą ir blauzdinimą, minkštindamas ir švelnindamas jūsų kūnas. Šio šampūno metu gautos baltymų, gautų iš kviečių infuzijos, veikia kaip drėkiklis, kuris kruopščiai papildo jūsų plaukus.

3. “Neutrogena Clean Volume” šampūnas:

Neutrogena clean volume shampoo

Tankis ir storis yra tik dar vienas sveikų plaukų slenkstis, o jei manote, kad trūksta būtino tūrimo ir gyvenimo plaukuose, pasirenkate švarų kiekį šampūną, infuzuojant kūno stiprinimo formulę, kuri papildo skaidulą jūsų plaukų sruogoms stiprinti ir šlifuoti juos, o pridedant tomas ir bounce į savo kramtę negyvas plaukai.

4. “Neutrogena Triple Repair” stiprinantis šampūnas:

Neutrogena triple repair fortifying shampoo

Ši prabangi plaukų priežiūros sistema * buvo kliniškai įrodyta, kad iš karto galima ištaisyti tris pagrindinius plaukų pažeidimo požymius: sutankina galus; stiprina trapius plaukus; apsaugo nuo plyšimo. Ši sistema yra turtingų maistingųjų medžiagų kondicionierių, kurie gali prasiskverbti giliai į plaukų pluoštus ir nedelsiant pataisyti nuobodu, sausus ir pažeistus plaukus, todėl plaukai lieka stipresni, sklandesni ir labiau maitinami.

5. Neutrogena Replencijos drėkinamasis šampūnas:

Neutrogena replenishing moisturizing shampoo

Be nešvarumų pašalinimo ir gaminio kaupimo papildomas Neutrogena šampūnas veikia kaip plaukų slinkimo drėkiklis, kondicionuojantis ir atgaivinantis džiovinimo sutrikimus, ir atgaivina juos savo buvusiai šlovę. Šis šampūnas, kurį užtikrina gilus kondicionavimas, maitina ir atgaivina plaukus, išlaikydamas šviesą ir atnaujindamas.

Žiūrėti daugiau:  Maroko aliejaus šampūnas

6. “Neutrogena Anti-Residue Shampoo”:

Neutrogena anti-residue shampoo

Visą dieną jūsų plaukai arba jūsų kaukė susitrenkia pakankamai likučių tortui ir sudaro virš jūsų galvos esantį sluoksnį. Tai gali būti kažkas, nuo produkto susikaupimo iki pleiskanų, nuo teršalų iki priemaišų. Štai kodėl anti-atliekų šampūnu “Neutrogena” energingai ištraukia priemaišas iš galvos, taip atidarydamas poras, kad ji galėtų kvėpuoti, paliekant galvos sveiką ir maitinamą.

7. Neutrogena T-Gel riebios plaukų šampūnas:

Neutrogena T-Gel Greasy hair shampoo

Neutrogena T / Gel šampūnas Gaivinantis plaukų sluoksnis 250 ml atpalaiduoja niežėjimą ir pleiskanojimą, susijusį su net patvariausiu pleiskanų, tuo pačiu rūpinantis plaukais ir paliekant jį blizgiu ir lengvai valdomu. Neutrogena T / Gel šampūnas Gaivinantis plaukų sluoksnis 250ml yra unikalus gintaro, šviežios, kvapus preparatas, kuris gamina daug druskos ir yra pakankamai švelnus, kad būtų galima naudoti taip dažnai, kiek norite.

Žiūrėti daugiau:  Geriausias minoksidilo šampūnas

8. “Neutrogena” trigubo atnaujinimo stiprinimo šampūnas:

Neutrogena Triple Renewal volume boosting shampoo

“Neutrogena” trigubas atnaujinimo šampūnas skiriamas trims pagrindiniams dalykams: blizgesiui, stiprumui ir apimčiai. Tai greičiausiai todėl aminorūgštys yra naudojamos šiems šampūnams, kad sustiprintų ir maitintų jūsų plaukus, o išvestiniai baltymai užfiksuoti drėgmei, leidžiančiai sportuoti atspalvio minkštą blizgesį. Fortifieriai, sumaišyti su kitais vitaminais, suteikia jums gilesnį kiekį.

9. “Neutrogena Triple Moisture Cream Lather” šampūnas:

Neutrogena triple moisture cream lather shampoo

Trivietis drėgmės kremas švelnus šampūnas naudoja alyvuogių aliejų, migdolų ekstraktus ir Meadowfoam sėklos, kad padėtų išlaikyti odos maitinimą, drėkinimą ir valymą..

Žiūrėti daugiau: Švelnus šampūnas Indijoje

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.