10 gražiausių Meksikos aktorių Telenovelės

Meksika yra žinoma dėl daugybės dalykų, ypač puikių skanių maisto produktų. Tequila yra dar vienas karštas eksportas iš šalies, taip pat gaminama ar auginama daugybė maisto produktų, įskaitant moliūgai ir šokoladą. Ar norite sužinoti, ką dar žinoma Meksika? Kai kurie iš gražiausių ir talentingiausių aktorių pasaulyje, tai, ką parodysime su dešimties gražiausių Meksikos aktorių “telenovela”.

Tikimės, kad esate patogiai sėdėjęs …

1 – Araceli Arámbula

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 1

Šaltinis: “Pinterest”

42-erių metų Aracely Arámbula gimė Meksikoje ir sukūrė gana savarankišką vardą modeliavimo, dainavimo ir veikimo pasaulyje. Tai buvo tada, kai ji buvo tik paauglys – 13 metų – kad ji pirmą kartą pradėjo savo kilimą į šlovę, ir tuo metu ji buvo konkuruojanti įvairiose grožio varžybose. 1996 m. Jos laimėtojo karjera iš tikrųjų prasidėjo “El rostro de El Heraldo de México”.

Jos pirmuosius kūrinius sudaro telenovelai, tokie kaip Prisionera de amor 1994 m, Acapulco, cuerpo y alma, tik po vienerių metų, taip pat y Canción de Amor, tik po vienerių metų. Tada ji pradėjo pasirodyti Cañaveral de pasiones, trečiaisiais savo studijų metais, be abejo, nepabaigė.

Nuo telenovelų atėjo muzikos karjera, ir ji netgi tapo tam tikru verslininku. Ji nupirko ir bendrai valdo spa su savo broliu ir vadovu dr. Leonardo Arambula, ir netgi nuvyko tapti įvairiąja kosmetikos ir kvepalų kompanija savo šalyje. Gana sėkmingai viskas, mes pasakyti!

2 – Maite Perroni

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 2

Šaltinis: “Pinterest”

34-erių metų Majė Perroni gimė Meksikoje ir tapo labai garsi savo darbo “telenovela” pramone. Ne tik aktorė, bet ir dainininkė, buvo atlikta eilė darbų, įskaitant 2015 m Antes muerta que Lichita, Cachito de cielo 2012, Mi Pecado 2009 m., ir Rebelde 2004 m. – jos pirmasis.

Kaip ir numeris vienas šiame sąraše, “Telenovela” karjera netrukus tapo muzikine karjera, o Maite tapo RBD, lotynų grupės, vadovu. Jie turėjo ne mažiau kaip devynis studijų albumus ir pardavė milžinišką 15 milijonų albumų visame pasaulyje. Tada ji toliau solo karjerą, taip pat bendradarbiaudama su kitais dideliais įmonės pavadinimais ir dirbo su įvairiomis televizijos ir žurnalų reklaminėmis kompanijomis.

3 – Angelica Vale

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 3

Šaltinis: “Pinterest”

Jūs galbūt girdėjote apie Meksikos Sweetheart (“La Novia de Meksika”), bet Angelica Vale yra šios mylėtės dukra – Angélica María. 42 metų aktorė yra ne tik aktorė, bet ir didžioji komedijos pasaulyje vardas, netgi dainuojanti. Tiesą sakant, ji turėjo įspūdingą karjerą, o jos veikianti veikla buvo skirta tik trisdešimt metų.

Dar karta, 2006 m., Iš tikrųjų buvo dar neišvengiama, kad ji padarė didelį šlovės kilimą, kurio visi tikisi. Ji gali šiek tiek padėkoti La Fea Más Bella (kuris verčia į Geriausi negryna mergina), telenovela, kurioje ji vaidino pagrindinį veikėją. Iš šio taško, žinoma, buvo daugybė televizijos laidų ir filmų, ir dabar ji yra ne tik viena iš talentingiausių žvaigždžių iš šalies, bet ir viena iš gražiausių.

4 – Thalía

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 4

Šaltinis: “Pinterest”

Thalía, tikras vardas Ariadna Thalía Sodi Miranda yra 46 metų aktorė, dainų autorė ir dainininkė bei vienas iš didžiausių Meksikos vardų. Visame pasaulyje ji dažnai vadinama “Lotynų populiarumo karaliene”, ir tai nenuostabu, kai manote, kad jos muzikinė karjera trunka ilgiau kaip tris dešimtmečius.

Yra didelė tikimybė, kad jūs jau girdėjote apie šią Meksikos aktorę, nes kai kurie jos telenovelai buvo rodomi daugiau nei 180 šalių visame pasaulyje. Iš tikrųjų tai yra viena iš pasaulinės šlovės priežasčių. Nuolat laimėjusi apdovanojimai kairėje, dešinėje ir centre, nuo 2013 m. Ji netgi turi savo Holivudo žvaigždės vardą.

5 – Ana Brenda Contreras

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 5

Šaltinis: “Pinterest”

Kitas dainininkas, taip pat aktorė Ana Brenda Contreras, paprastai vadinama Ana Brenda, yra 30-ies metų žvaigždutė, iš pradžių gimusi Teksase, JAV. Būtent tada, kai ji buvo paauglys, ji persikėlė į Meksiką, ir tuo metu savo gyvenime ji iš pradžių gavo šlovę su labai mylimu realybės televizijos šou, Pop žvaigždės. Tuo metu ji buvo grupės narė, ir taip pat tapo galutiniu. Po keleto metų po to, 2005 m., Ji pasirodė savo pirmojoje telenoveloje ir nuo to laiko turėjo tiek vaidmenų, tiek pagrindinių veikėjų bei mažesnių. Ji netgi nusipelnė laimėti apdovanojimus už savo veikiančius darbus!

6 – Fernanda Romero

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 6

Šaltinis: “Pinterest”

Daugelis iš jūsų gali prisiminti, kad 34-erių metų Fernandą Romerą Akis, kartu su Jessica Alba, tačiau ji turėjo tik pagalbinį vaidmenį. Įvairiuose “telenovelas”, įskaitant jos labiausiai žinomą vaidmenį, Eternamente tuya, ji neabejotinai grojo pagrindinę dalį, ir ji buvo vaidmenį, kad ji grįžo atgal ir grįžti taip pat. Nebuvo blogo mažo žvaigždutojo, kuris pirmą kartą pradėjo savo karjerą grupėje ir iš tikrųjų gavo galimybę dainuoti popiežiui Jono Pauliui II. Ji patyrė bangas dar prieš savo aštuonioliktą gimtadienį, tačiau vaidino daugybę mados kampanijų, įskaitant “Pepsi”, “Apple”, “Clean & Clear” ir “Rock & Republic”.

7 – Bárbara Mori

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 7

Šaltinis: “Pinterest”

Iš pradžių gimęs Urugvajuje 39 metų Bárbara Mori yra labai gerai žinomas, nes jis yra meksikietiškų “telenovelas” aktorė, taip pat dirba kaip prodiuseris, rašytojas ir netgi modelis. Tiesą sakant, ji modeliavome, kad spardėme viską už šio nuostabaus žvaigždutę, ir, tik 14 metų, ji pradėjo mados modeliavimą. Per penkerius metus ji pamatė šuolį į televizorių filmavimą, o 2004 m. Ji atėjo, kad ji pasirodė permainoje, Rubí. Tai, žinoma, yra jos “proveržio” vaidmuo, atveriantis duris tarptautiniam pasisekimui ir sėkmei.

8 – Salma Hayek

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 8

Šaltinis: “Pinterest”

Galbūt ji yra viena iš žymiausių pasaulyje megztiniams aktorių, garsi filmų, tokių kaip Laukiniai vakarai 1999 m, Dogma 1999 m. ir Nuo Dusk Til Dawn 1996 m. Tai buvo 2002 m., kai iš tikrųjų ji pamatė, kad ji rengia rimtas bangas Holivude, tačiau, atsižvelgdama į Frida Kahlo personažą filme, Frida. Nuo to laiko buvo filmų serija, įskaitant naujausius Dešrelių partija, ir Suaugusieji 2 2013 m, Batuotas katinas 2011 m. (kaip “Kitty Softpaws” balsas) ir Suaugusieji 2010 m.

Iš tikrųjų tai buvo telenovelas, kad Salma pirmą kartą gavo šlovingą vardą, tačiau su savo pirmuoju vaidmeniu 1988 m Un Nuevo Amanecer.

9 – Sandra Echeverria

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 9

Šaltinis: “Pinterest”

32-erių metų Sandra Echeverria, gimusi Meksikoje, Meksikoje, pirmoji pakilo 2002 m., Kai ji pasirodė telenovela Súbete A Mi Moto. Tai taip pat suvaidino žvaigždę Bárbara Mori, dar viena gražiausių Meksikos aktorės telenovela.

Tačiau grįžo atgal į Sandra Echeverriją, ir nuo tada ji nuėjo gana ilgą kelią Gyvūnų slaptas gyvenimas tik praėjusiais metais, 2016 m., ir visai priimančiosios daugiau. 2023 m. Buvo gana geri starterio metai, kalbant apie meksikiečių filmus.

10 – Kate del Castillo

Labiausiai Beautiful Mexican Telenovela Actresses 10

Šaltinis: “Pinterest”

Ji 45 metų amžiaus, bet Kate del Castillo pirmą kartą išaugo iki rimtos šlovės telenovelas tik 20 metų amžiaus, o pagrindinis vaidmuo 1989 m. Muchachitas. Nuo to laiko pasirodė televizijos pasirodymų seka, per daug paminėti iš tikrųjų, tačiau jos pergalė į Holivudą tikrai buvo puikus pasirinkimas jai. Ji turėjo pagalbinių vaidmenų daugelyje hit filmų, įskaitant El Americano: The Movie, kurioje ji vaidina Rayito balsą, 33 2015 m. ir daug daugiau.