30 geriausių Marilyn Monroe citatų, įkvepiančių jus

Marilyn Monrose neabejotinai buvo viena iš didžiausių visų laikų žvaigždžių. Gražus blondinė bomba buvo ne tik karščiausias sekso simbolis, norint įkvėpti Holivudo pasaulį – ji taip pat buvo trapi, subtilus ir mielas žmogus, kuris tiesiog norėjo mylėti ir būti mylimasis. Ji išlieka kaip viena iš labiausiai įkvepiančių visų laikų žmonių, ir jūs galite pamatyti, kodėl šios gražios, įkvepiančios ir kartais kvailios kabutės.

8bf720bc32a9c8aa01f91cba19fbaea9 1. “Esu savanaudis, nekantrus ir šiek tiek nesaugus. Aš darau klaidas, esu nekontroliuojamas ir kartais sunku elgtis. Bet jei negalite su manimi elgtis blogiausiu atveju, tada tu tikrai kaip pragaras nusipelno manęs ne visada. “

Marilyn Monroe Quotes_01

Daugelis žmonių manė ir dar galvoja, kad Marilyn Monrose buvo tobulas. Kodėl tu ne? Ji, atrodo, atrodė visiškai tobula 24 valandas per parą. Tačiau net Marilyn Monroe galėjo pripažinti, kad ji turi trūkumų. Ji taip pat pripažįsta, kad tas, kuris negalės sutikti su ja blogiausiu, neturėtų jos geriausiai. Tai puikus priminimas, kad niekada neturėtume išspręsti mažiau. Tik palaikykite žmones, kurie, išskyrus mus, už ką esame, yra geri ir blogi!

2. “Neprofesija yra grožis, beprotybė yra genijus, ir geriau būti visiškai juokinga nei visiškai nuobodu”.

Marilyn Monroe Quotes_02

Tai puikus priminimas, kad gerai, kad būtume sau. Gerai, kad šiek tiek išprotėjęs ir šiek tiek kvailas, ir visiškai gerai parodyti savo laukinę pusę ir gerai praleisti laiką. Pamiršk, ko kiti gali galvoti – būk pats; tavo laukinis, o-taip-beprotiškas savęs!

3. “Padovanok mergaitę tinkamus batus, ir ji gali užkariauti pasaulį”.

Marilyn Monroe Quotes_03

Tai šiek tiek kvaila citata, bet, gerbiam, tai tiesa! Atminkite, kad kiekvieną rytą turėtumėte įdėti į savo mėgstamus batus ir užkariauti pasaulį ir viską, ką jis turi nustatyti prieš jus. Ir jei neturite tinkamų batų, tai yra puikus pasiteisinimas apsipirkti!

4. “Aš esu geras, bet ne angelas. Aš nusidėjau, bet aš ne velnias. Aš esu tik maža mergaitė dideliame pasaulyje, bandanti rasti ką nors mylėti “.

Taip, tai tiesa. Marilyn Monroe nebuvo tobulas. Ji turėjo daug trūkumų, ir visa, ką ji tikrai norėjo galų gale, buvo kažkas mylėti. Mes turime prisiminti, kad mes irgi tobulėti, bet niekada neturėtume sustoti ieškoti ko nors rūpintis ir mylėti.

5. “Būtina būti nelaimingam vienam, nei nepatenkinti kažkuo – iki šiol”.

Marilyn Monroe Quotes_04

Kartais mes palaikome santykius tik todėl, kad bijome būti vieniši. Tai yra tvirtas priminimas, kad neturėtume bijoti būti vieni. Laikas ir energija yra ta, kad likti kažkas, dėl ko mums nepatinka, kai mes turėtume praleisti šį laiką, ieškodami laimės savimi ir kažkuo kitu.

6. “Sėkmė daro tiek daug žmonių, kurie jus nekenčia. Linkiu, kad tai nebūtų toks. Būtų nuostabu pasimėgauti sėkme, nematant pavydo aplinkinių tavo akyse “.

Ši konkreti citata turėtų įkvėpti jus geriau elgtis su žmonėmis. Užuot įsiklausę į tai, ką kiti turi, atkreipkite dėmesį į tai, ką turėtumėte turėti sėkmės. Jei visi taip vertins sėkmę kitose šalyse, pasaulis būtų daug geresnė vieta. Kodėl negalima padaryti pasaulio šiek tiek ryškesnio ir padaryti teigiamus pokyčius mūsų pasauliui?

7. “Aš bandau rasti save. Kartais tai nėra lengva. “

Oho, tai daugiau negalėjo būti tiesa. Ir girdėdamas iš moters, kuriam mes visi manėme, turėjo viską, tai dar galingesnė. Marilyn Monroe gali atrodyti, kad ji turi viską, ką ji visada norėjo, ir ją taip pat lengva. Bet net ji išgyveno kiekvieno kito žmogaus kovą šioje planetoje. Ji stengėsi surasti save, ir ji žinojo, kad gyvenimas yra sunkus. Bet ji nuolat vyko – ir tai turėtume daryti.

8. “Mes visi esame žvaigždes, ir mes nusipelnėme mirksėti”.

Marilyn Monroe Quotes_05

Kitą kartą, kai jaučiatės mažai ir žemyn apie save, prisiminkite šią nuostabią citatą. Nepamirškite, kad esate ŽIŪRĖJIMAS, ir TIKSITE žvilgtelėti – tik todėl, kad esate JŪS.

9. “Išmintinga mergina palieka, kol ji paliekama”.

Marilyn Monroe Quotes_06

Tai dar viena puiki citata moterims santykiuose. Jei prilipiate prie laukimo, kol dalykai pasikeis arba pagerės, gerai žinodami, kad galų gale nesiruošia išsiaiškinti, geriausias dalykas, kurį galite padaryti, yra palikti. Negalima būti mergina, kuri liko – būk mergaitė, kuri buvo pakankamai protinga, kad paliktų savo nelaimę už jos.

10. “Baimė yra kvaila. Taigi apgailestauja. “

Gali pasirodyti labai trumpas ir įdomus pasiūlymas, bet kartais tai yra geriausias. Galų gale aš tiesiog norėčiau perskaityti šią citatą. Ar tai gali būti tvirtesnis? Ar gali būti daugiau gylio į šiuos 6 mažus žodžius? Ši citata yra puikus priminimas, kad neturėtume baimintis ir neturėtume apgailestauti. Taip, turėtume pasimokyti iš mūsų klaidų. Tačiau sugrįžimas ir apgailestauju dėl mūsų praeities yra tik laiko švaistymas. Pažvelk į ateitį!

c7f11681fa4c9f71508f1d4b6c6fc5c911. “Mes visi turėtume gyventi anksčiau nei mes seniai”.

Kadangi kartais mes taip stengiamės dirbti, užsidirbti pinigų ir pirkti daiktus, kad mes visiškai pamiršti sėdėti, atsipalaiduoti ir linksmintis. Nepamirškite, kad viskas bus lengviau, o jūsų gyvenimo laikas bus iki to, kai pasieksite senesnes, grįšite atgal ir norėsite, kad būtumėte atlikę tam tikrus dalykus!

12. “Moteris intuicija ar instinktas žino, kas geriausia už save”.

Marilyn Monroe Quotes_07

Puiki citata moterims. Niekada nepamirškite, kad esate MOTERYS, ir jūs tiksliai žinote, ko norite ir ką jaučiatės. Neleiskite kitam patekti į tai ar bandyti jus pakeisti. Neabejokite savimi.

13. “Stipri vyras neturi būti dominuojantis link moters. Jis neatitinka jo jėgos prieš silpną moterį su meile. Jis sutinka su pasauliu. “

Marilyn Monroe Quotes_08

Marilyn Monroe tikrai turėjo daug protingų dalykų kalbėti apie santykius, ar ne. Ir tai tikrai vienas iš jų, ypač moteriai, kuri yra užgauliuotas piktnaudžiaujančiais santykiais. Atminkite, kad jis turėtų būti švelnus ir mielas tau, o tau du turėtų kovoti su pasauliu!

14. “Viena geriausių dalykų, kurie man visada atsitiko, yra ta, kad aš moteris. Tai yra taip, kaip turėtų jaustumtis visos moterys “.

Aš negalėjau pasakyti, kad tai geriau ne pats. Moteris, prisimink tai. Visada.

15. “Karjera yra nuostabi, bet jūs negalite su juo sušukti per šalto naktį”.

Kartais mes užsiimame karjera, pamiršame rasti meilę ar pamiršti palaikyti savo santykius. Netgi Marilyn Monroe su visomis savo sėkmėmis žinojo meilės svarbą ir mes taip pat neturėtume pamiršti to. Galų gale ji teisinga. Ar jūsų karjera vyksta su tavimi, kai atvykstate namo naktį? Ne.

16. “Visai mergaitei, kuri manote, kad esate riebalu, nes nesate lygus nuliui, tu graži, tai visuomenė, kuri yra negraži”.

Marilyn Monroe Quotes_09

Tai gėda, bet tai tiesa: visuomenė daug dėmesio skiria dydžiams, ir atrodo, kad kuo mažesnė, tuo geriau. Bet tai negali būti daugiau nuo tiesos. Kiekvienas yra gražus, ir mes turime tai prisiminti. Kitą kartą, kai jaučiatės dėl savęs, prisiminkite šį nuostabų Marilyn citatą.

17. “Pagarba yra viena iš didžiausių gyvenimo lobių. Aš turiu galvoje, ką visa tai papildo, jei neturite to? “

Marilyn Monroe Quotes_10

Vietoje ant!

18. “Kai kas man pasakė:” Jei penkiasdešimt procentų Holivudo ekspertų pasakytų, kad neturite talento ir turėtumėte atsisakyti, ką tu padarei? “Mano atsakymas buvo tada ir vis dar yra:” Jei šimtai man pasakė, visi šimtai procentų būtų neteisingai “.

Marilyn Monroe Quotes_11

Tai tik nuostabi citata. Tikrai įkvepiantis. Net jei KIEKYBAS jums pasakys, kad esate nepakankamai gerai, jei tiki savimi, JŪS galite įvykdyti NIEKADA.

19. “Aš galvoju, kaip žiūrėjau į Holivudo naktį:” Turi būti tūkstančių mergaičių, sėdinčių vieni, kaip aš sapnuoju, kad būčiau kino žvaigždė “. Bet aš nesijaudinsiu apie juos. Aš svajoju sunkiausia. “

Kadangi dienos pabaigoje, jei nori kažko, turėsite tai gauti. Net jei jūs visa tai darysite savarankiškai.

20. “Kartais jaučiu, kad mano visas gyvenimas buvo vienas didelis atmetimas”.

Manau, kad mes visi jaučiamės taip vienoje ar kitoje vietoje – net Marilyn Monroe turėjo šias mintis. Bet ji nuolat eina – būtent tai turime daryti.

5a3ac42087a6b69fbbc83082b75ee96621. “Moterys, siekiančios būti lygios su vyrais, neturi ambicijų”.

Negalima manęs neteisingai, moterys turi būti lygios su vyrais. Bet tu žinai ką? Man patinka tai, ką sako Marilyn Monroe. Kodėl įsikurti lygiai lygiai, kai mes galime būti dar geriau? Tai yra galinga!

22. “Jei norėčiau laikytis visų taisyklių, niekada neturėčiau niekur.”

Marilyn Monroe Quotes_12

Aš nesakau, kad išeikite ir nutraukite visas taisykles. Bet kartais taisyklės turi būti sugadintos sekti mūsų svajones.

23. “Aš esu vienas pasaulyje labiausiai savimonių žmonių. Man tikrai reikia kovoti “.

Jūs tikriausiai niekada, per milijonus metų svajojo, Marilyn Monroe turėjo problemų su savimi. Žinodamas, kad net pati gražiausia moteris žemėje turėjo savęs sąmoningas problemas, ji turėtų suteikti jums šiek tiek jaukumo ir patogumo!

24. “Aš atstatyti save, kai aš esu vienas. Karjera gimsta viešajame – talentingame privatumo gyvenime. ” 

Truputį primename, kad mes turėtume visada pailsėti iš mūsų džiovos gyvenimo. Siekdami dirbti su savo talentais ir tapti geriausiais, mes galime būti to, kas mus domina!

25. “Kaip moteriai neteisinga tikėtis, kad žmogus pastatys pasaulį, kuria nori, o ne kuria save”.

Marilyn Monroe Quotes_13

Tai puikus, bet subtilus priminimas, kad jums nieko nereikia – net žmogus – statyti save ir tapti to, ko nori būti. Atminkite, kad galite pasiekti net ir jūsų drąsiausius sapnus. Jums tiesiog reikia eiti ir niekada atsisakyti, kaip Marilyn Monroe.

26. “Aš žinojau, kaip buvo trečiasis kursas. Iš tiesų galėjau jausti trūkstamą talentą, tarsi jis būtų pigus drabužis, kurį dėviau viduje. Bet, mano Dievas, kaip aš norėjau mokytis, keistis, tobulėti! Aš nenorėjau nieko kito, o ne žmonių, o ne pinigų, o ne mylėti, bet sugebėti veikti “.

Marilyn Monroe Quotes_14

Ak, ši citata iš tikrųjų negalėjo būti tvirtesnė. Aš visiškai dievinu šią citatą. Tai puikus priminimas, kad mes visada turėtume viską išbandyti, kad gautume tai, ko norime. Mes visada turėtume stengtis tobulėti, ką darome, ir mes visada turėtume būti pasirengę mokytis. Sunkus darbas yra KEY!

27. “Man buvo paklaustas:” Ar tu neprisimeni gyvenimo vyro pasaulyje? “Visada atsakau:” Ne taip ilgai, kaip aš galiu būti moteriu “.”

Tiesa, mes visada turėtume didžiuotis, kad esame moteris, net jei tai yra “žmogaus pasaulis”.

28. “Šlovė eis, ir taip ilgai aš jus garsiu. Jei tai vyksta, aš visada žinojo, kad tai buvo nepastovi. Taigi, bent jau tai yra kažkas, su kuria susiduriu, bet tai ne kur aš gyvenu “.

Net jei jūs gausite, kur norite eiti – ar tai būtų filmo žvaigždė, gydytojas, teisininkas, ar kepėjas – visada atminkite, iš kur atkeliavote. Prisiminkite gyvenime svarbius dalykus, tokius kaip meilė, šeima ir draugai. Nepamirškite savo sėkmės!

29. “Ką aš tikrai noriu pasakyti: tai, ko pasaulyje tikrai reikia, yra tikras giminystės jausmas … Mes esame visi broliai”.

Tai grazus ir toks puikus priminimas, kad visi yra vienodi ir turime taip elgtis vieni su kitais.

30. “Aš noriu senėti be veido išvaizdos. Aš noriu turėti drąsos būti ištikimam asmeniui, kurį aš padariau “.

Marilyn Monroe Quotes_15

Iš esmės, Marilyn Monroe sako, kad turėtume būti laimingi su savimi. Mes turėtume sugebėti senėti ir pažvelgti į savo praeitį, neturėdami jokių apgailestauju. Mes galiausiai turėtume būti laimingi tuo, kas mes esame ir ką mes tampa, kad galėtume senėti be veido išvaizdos – viduje ar išorėje.

Kokia tavo mėgstamiausia Marilyn Monroe citata??