10 filmai kaip lengvai

Jauna mergaitė nusprendžia sugadinti savo reputaciją gulėdama apie prarastą nekaltybę. Jis prasideda kaip maža melu, bet greitai pradeda sniego gniūžtę į didžiulį gandą. Jei tai nėra gerai pažįstama, tuomet nedelsdami nustosi skaityti šį straipsnį ir žiūrėti “Easy A.”, vaidinsiančią Emma Stone, “Easy A” – tai viena iš geriausių aukštosios mokyklos satyrų, kurių kiekviena pagaminta. Tiems iš jūsų, kurie anksčiau žiūrėjo “Easy A”, čia yra 10 filmų, kurie yra panašūs į “Easy A.”. Jei aš praleidau bet kurį iš jūsų mėgstamų filmų, tokių kaip “Easy A”, nepamirškite palikti jį komentare žemiau.

hs

Amerikos vidurinė mokykla

Išleista 2009 m., Ši romantiška komedija buvo vadovaujama Sean Patrick Cannon. Pagrindinis veikėjas, Gwenas Adamsas, bando pasitraukti nuo savo tėvo susituokęs su vyru. Iš pradžių ji jautėsi turtu su vyru ir savo nauju gyvenimu. Kaip ir “Easy A”, jos laikina laimė trunka ilgai. Galų gale, Gwenas Adamsas turi atrasti savo pasitikėjimą savimi ir save vertina, kai jos gyvenimas tampa grubus. Kaip ir “Easy A”, tai yra kelionė į tiesą ir (šiek tiek) savirealizacija.

beth

Aš tave myliu, Beth Cooper

Jei ieškote komedijos, aš tave myliu, Beth Cooper yra puikus filmas žiūrėti. Šis filmas iš tikrųjų buvo pagrįstas romanu, bet aš negaliu iš tikrųjų rekomenduoti romano, nes aš jo ne skaitau. Tačiau filmas yra puikus. Tai remiasi istorija apie žmogų, Dennisą Coovermaną, kuris eina per papuošalus, kurie yra įsimenėję gražioje cheerleader Beth Cooper. Jis nepatogiai atskleidžia savo nemirtingą meilę, kuri piktina savo buvusį berniuką. Kaip filmas progresuoja, Beth Cooper laukia nuotykių su Dennis. Ar jie bus tikra meilė, pabaigiama šio filmo? Jūs turėsite jį pamatyti, kad sužinotumėte.

  Populiariausi 100 labiausiai romantiškų filmų iš 2000 - 2013 m. (B dalis)

prisipažinti

Sociopatinio socialinio alpinistro prisipažinimas

Išleistas 2005 m. Sociopatinio socialinio alpinizmo prisipažinimus vadovavo talentingas Dana Lustig. Kaip ir aš tave myliu, Beth Cooper, šis filmas buvo pagrįstas romanu, kad (man gėda sakyti) aš neskaitė. Tai iš esmės seka moters prisipažinimu reklamoje. Būdama korporatyvine vadovybe, ji sukūrė savo karjerą, nusinešė kitus žmones. Filmas seka jai gana linksma socialinį alpinizmą ir meilės istoriją. Tai verta žiūrėti savaitgalio popietę ar savaitės vakarą.

Pirmas

Pirmasis kartas

Jei jums patinka romantiškos komedijos, pirmą kartą yra linksma. Išleistas 2012 m. Šis palyginti naujas filmas pasižymi Aubrey ir Dave personažais. Jūs praleisite daugumą šio filmo tik norėdami, kad Aubrey ir Dave prisijungtų. Žinoma, abu pagrindiniai veikėjai savo gyvenime užima kiti žmonės. Dave yra visiškai suvynioti mintys apie merginą, kad jis negali turėti. Tuo tarpu Aubrey susipažįsta su vyru, kuris tiesiog nėra jos tinkamas vyras. Kiekvienas, kuris kada nors buvęs meilės trikampyje, arba skirtas vaikui, kuris jiems netinka, simpatija pagrindiniais šio filmo veikėjais.

teisiškai

Teisiškai šviesiaplaukė

Stebint Reese Witherspoon ir Luke Wilson, “Legally Blonde” yra viena iš dešimties visų laikų romantiškų komedijų. Šis filmas prasideda istorija apie korporacijos karalienę, kuri ketina vieną dieną susituokti su savo vaikinu. Tiesiog prieš atvykstant į teisės mokyklą, jis suskaido su ja, nes jis nori turėti žmoną, kuri galėtų būti kartu su juo kampanijos trasoje. Ji baigia studijas Teisės mokykloje tik parodydama, kad turi protą ir verta daugiau, nei mano. Šis filmas yra labai juokingas žiūrėti ir yra privalomas filmas, jei jums patinka žiūrėti “Easy A”.

tai had

Tai turėjai būti tu

Ši komedija iš tikrųjų pirmą kartą buvo išleista 2002 metais. Režisierius Stevenas Federas pasakoja apie dvi poras, kurios rengiasi vaikščioti po viešbutį. Prieš santuokas faktiškai atsiranda, abi poros užsukamos į viešbutį netoli Centrinio parko. Nors jie pradeda ruoštis savo vestuvėms, p. Hudsonas pasileidžia į gražią Aną, esančią viešbučio lifte. Jis turėtų ištekėti už kažką kitą, tačiau jis įsivaizduoja, kad jis įsimylėjęs Anne. Meilė yra ore ir ši meilė … kvadratas? … yra juokinga, nepatogu ir linksma žiūrėti.

  10 filmų, kaip vaikščioti prisiminti

nekenčiu

Aš nekenčiu Valentino dienos

Pavargę nuo visų mielių pora renginių ir vakarienių Valentino dieną? Jei esate vienišas ar nori gero filmo, aš nekenčiu Valentino dienos puikiai tinka tau. Šis filmas yra romantiška komedija, kuri 2009 m. Pirmą kartą pateko į teatrus. Jame daugiausia dėmesio skiriama Ženevėjos istorijai. Geneviejus dirba kaip gėlininkas, bet mano, kad romantiškai gyvenimą galima pasiekti tik iki penkių datų. Po penkių datų ji suskaido su žmonėmis. Kaip jūs jau galėjote spėlioti, yra vienas tas vaikinas, kuris ją pakeičia. Ji susitinka su baisiu Gregu ir bando ją nutraukti penktą dieną. Ar ji galės išlaikyti savo status quo ar ji meldžiasi? Vienintelis būdas sužinoti yra žiūrėti filmą. Labai mielas ir juokingas žiūrėti. Dar geriau, ji turi abu “My Big Fat” graikų vestuvių aktorius, todėl jūs žinote, kad šis filmas bus geras.

žiaurus

Žiaurūs ketinimai

Anksčiau Choderlos de Laclos parašė prancūzų romaną, kuris vieną dieną taptų garsiu filmu “Dangerous Liaisons”. Jei jau žiūrėjote Pavojingus ryšius, tada “Žiaurūs ketinimai” turės gana pažįstamą sklypo liniją. Šis filmas iš esmės yra modernus prancūzų romanas. Tai žvaigždės Reese Withersppon ir Michelle Gellar. Filme žingsnis-brolis ir seseris seserys mėgsta žingsnį brolio gebėjimą miegoti su garsia pirmąja, žinoma kaip Annette (groja Reese Witherspoon). Panašiai kaip pavojingų ryšių, žiaurios ketinimai nebeveikia bent vienam iš pagrindinių veikėjų.

namas

House Bunny

“House Bunny” tuo pačiu metu sugeba būti išskirtinai kuklus ir mielas. Iš tikrųjų, šis scenarijus turėjo paslysti tarp įtrūkimų arba būti išmesti. Nors scenarijus ir šiek tiek kūnaus sklypo eilutė liko šiek tiek norimos, miela Anna Faris sugebėjo ištraukti viską kartu. Anna Faris vaidina atlaidus “Playboy zuiku”. Išmestas iš dvaro, nes ji yra per sena, Faris yra priverstas pakelti savo kelią į pasaulį … kaip motinystę namuose. Kas atsiranda, yra linksma ir juokinga katastrofa.

  "The 50 Best Disney" filmus XXI amžiuje (2000-2023)

vos

Barely legal

Paskutinis “must-see” filmų sąrašas yra filmas “Barely Legal”. Komedijoje siužeto linija susitelkia ties trimis mergaitėmis, kurios turi tą patį gimtadienį: “Cheryl”, “Sue” ir “Lexy”. Jau daugelį metų jie šventėje padarė ypatingą savo gimtadienį. Savo aštuonioliktojo gimtadienio trio nusprendžia, kad atėjo laikas prarasti nekaltybę. Šis 2011 m. Filmas rodo merginoms skirtingus būdus prarasti savo nekaltybę ir yra gana geras filmas žiūrėti.

Jei jums patiko “Easy A”, tuomet vienas iš šio sąrašo filmų bus intriguojantis. Kiekvienas filmas buvo įtrauktas į šį sąrašą atsitiktine tvarka, neatsižvelgiant į tai, kaip jis lyginamas su kitais devyniais filmais. Jei aš iš sąrašo palikiau visus “Easy A” filmus, užrašykite jį puslapio komentarų skyriuje.