10 geriausių romanų animes

Kalbant apie anime, viena populiari kategorija – romantika anime. Šios pasakos yra apie meilės ir romantikos ieškojimą. Nesvarbu, ar tu tiesiog myli romantiką, ar nori dramos derinio savo meilės istorijose, ši romantika anime yra viena iš geriausių, kurią rasite.

10 geriausių romanų animes

1. Tonari no Kaibutsu-kun

Tai yra geriausias romantikos animes šiame sąraše. Tonari no Kaibutsu-kun yra gana nauja, taigi daugelis žmonių dar nėra susipažinę su ja. Nors tai yra nauja šou, ji turi keletą geriausių istorijų eilučių ir romantikos visame anime. Mielos meilės istorijos palieka tau daugiau, o daugelis santykių yra stebėtinai sveiki ir rūpestingi.

Visa sklypo linija, esanti aplink Shizuku Mizutani, yra didelis moksleivis ir jūsų tipiškas perteklius. Ji atsitiko būti labai šalta asmeniškai, bet neleisk tai kvailai jus. Vieną dieną mokytoja Shuzuku pasakė, kad mokytojas turi išdalyti kitus studentus, žinomus kaip Yoshida Haru. Šis studentas yra iš esmės diametrine priešinga Mizutani. Haru yra nepakankamas žmogus, kuris neseniai buvo sustabdytas mokykloje. Keista, Haru liečiama, kai “Shizuku” tiekia išdalines medžiagas. Nors jis pareiškia, kad jis liečiamas, ji atrodo visiškai šalta ir atšaukta. Jos ledinė elgesys galiausiai uždirbs jos “Sauso ledo” slapyvardį.

Iš pradžių Haru visiškai nekaltas dėl visų vykstančių socialinių situacijų. Vienu atveju pora yra gana panaši, nes jie abu yra nežinomi apie tai, ką kiti žmonės praeina. Anksčiau Haru suvokia, kad jis jaučia kažką Shuzuku, todėl jis pradeda sekti ja. Per daugybę komplikacijų ir klaidų jie pradeda vystytis širdies ir romantikos santykiams.

10 geriausių romanų animes

2. Gražus kompleksas

Šis anime yra beveik mielas, kad tikėtina. Jei norite šiek tiek mažiau dramos ir šiek tiek daugiau komedijų, tada ši saldi romantiška istorija jums tinka. Pasakoje, jūs turite klasikinę istoriją apie nesuderintą porą. Riza Koizumi yra neįprastai aukšta paauglių mergina, o Atsushi Otani yra neįprastai trumpas. Be to, jie taip pat turi asmenybes, kurios priešinasi vieni kitiems. Dėl šios priežasties jie dažnai kankina vienas kitą. Tuo pačiu metu yra ir daugybė panašumų, kurių dėka abi kartu sujungiamos.

10 geriausių romanų animes

3. Sakurasou ne Pet no Kanojo

Taip pat žinomas kaip Sakurasou Pet Girl, šis anime yra apie meilę. Tam tikrais būdais tai tik dar vienas haremo anime, tačiau taip pat yra labai sudėtingos istorijos linijos. Vietoje to, kad tiesiog sutelkti dėmesį į meilės aktą, jis susijęs su santykiais ir romantika apskritai. Simboliai yra stebėtinai gerai išvystyti, todėl gali būti, kad šou taip pat yra puiki sklypo linija. Net jei jūs įprastai neįsivaizduosite romėnų anime, ši istorijos eilutė atkreips jus ir norės žiūrėti kitą epizodą.

  40 filmų, kurie verks jus verkti

Istorijos eilutė seka Handos Soratos pasakojimu. Jis yra nuoširdus siela, ir jis negali pasilikti, kad katė būtų apleista ar benamis. Dėl to jis baigiasi, kad kiekvienas klampus naminis gyvūnas būtų su juo. Jis gyvena vietoje, kuri vadinama Sakurasou, kuri yra eklektiška zona, kurioje gyvena ekscentriškumas ir jų keistos įpročiai. Kadangi dauguma studentų turi savo ekscentriškumą, Sorata iš esmės nepastebi. Iki ilgai viena iš neįprastų, protingiausių merginų istorijoje persikelia į Sakurasou ir susitinka su Sorata. Soratai suteikiama užduotis rūpintis ja, o romantika atsiranda iš ten.

10 geriausių romanų animes

4. Specialus A

Romances yra puikus, bet sklypų linijos yra vienodai svarbios. Specialusis A sugeba turėti abu, tai yra viena iš didžiausių priežasčių, kodėl jis padarė šį sąrašą. Tai taip pat puiku, jei negalite nuspręsti, ar jums patinka romantika, komedija ar dramos, nes pasirodymas apima visus šiuos aspektus. Šiame scenarijuje scenarijaus autoriai viską daro žingsniu toliau, tada įprasta, sukuriant keletą sklypų linijų. Užuot įsimenėję vienos poros pojūtį, pamatysite keletą meilės istorijų ir laiko diagramos. Istorijoje vis dar yra pagrindinė pora, ir ši pora linkusi kovoti tarpusavyje, norint įgyti kontrolę, kol galiausiai supras, kad jie sukūrė jausmus vieni kitiems. Skirtingai nuo kai kurių romanų, “Special A” taip pat sugeba greitą, įdomų sklypo liniją.

Istorija yra aplink Kei Takashima ir Hikari Hanazono. Jie buvo draugai ir konkurentai, nes jie buvo maži vaikai. Visų jų santykių pagrindas – konkuruojantis vienas su kitu, nors Kei visada iškyla aukščiau. Dabar, kai jie pasiekė vidurinę mokyklą, jie kovoja, kad ją būtų galima pasidaryti į specialią A klasę, kur eina tik geriausias ir ryškiausias. Hikari yra įsitikinęs, kad ji paims šią vietą iš Kei, bet mūšis prieš Hikarias baigiasi atsibundančiais jausmais, kurių ji niekada nesitikėjo arba suvokė, kad ji turi.

10 geriausių romanų animes

5. Ao Haru važinėti

Tai dar viena naujausio anime, kuriai pavyko padaryti šį sąrašą. Ji turi modernią istoriją ir puikų romantika. Be to, meno elementai šou yra išskirtinai dievai. Charakterio kūrimas yra puikus, ir rašytojai sugebėjo natūraliai atskleisti romantiką. Be to, ši istorija pasidaro širdies šilumos, sveiko elemento, kuris šiuolaikiniuose laidose ne visada būdingas.

  "The 50 Best Disney" filmus XXI amžiuje (2000-2023)

Į istoriją daugiausia dėmesio skiriama Yoshioka Futabai. Ji yra vidurinės mokyklos moksleivė, kurią, deja, nepatinka jos kolegos studentai dėl savo kuklumo. Su tiek daug žmonių prieš ją, ji tiesiog nori baigti vidurinę mokyklą, kad ji galėtų pradėti naują mokyklą. “Yoshioka” visada turėjo įtakos Tanaka-kun, tačiau ji niekada neleido jam pasakyti, kaip ji jaučiasi, nes ji bijojo, kad jis jai nepatinka lygiai taip pat, kaip ir visi kiti.

Dabar, kai ji pagaliau pasiekė aukštąsias mokyklas, Yoshioka davė sau visą versiją ir turi mažiau moteriškos elgesio. Ji yra pasiryžusi nesiimti tų pačių klaidų, kurias ji padarė vidurinėje mokykloje. Ji vėl susitinka su Tanaka-kun, dabar vadinama Mabuchi Kou. Jis prisipažįsta, kad jam taip patiko. Tačiau labai pasikeitė nuo vidurinės mokyklos, taigi turėsite žiūrėti parodą, kad sužinotumėte, ar jų jausmai vis dar yra vienodi.

10 geriausių romanų animes

6. Auksinis laikas

Tai puiki laida, jei norite pažiūrėti geriausius romantikos animes. Tai stebėtinai reali ir atrodo kaip kažkas, kas realiai galėjo įvykti. Nors jis turi įprastą meilę, flirtavimą ir romantinį elgesį, kurį galėtumėte tikėtis romantikos anime, ji taip pat turi realią istorijos liniją, apimančią romantikos lazdos realaus gyvenimo komplikacijas.

Istorijoje Tada Banri pradeda teisinę mokyklą ir tiesiog eina į savo pirmąją mokyklos dieną. Pakeliui jis susitinka su kito vaikinu, vardu Mitsuo Yanagisawa, kuris taip pat yra mokyklos vadovas. Prieš tai, kai jie gali tapti pernelyg draugiški, į Yanagisawa veidą, kaip “Kaga Kouko” statines į aikštę, sulaužomas gėlių puokštė. Pasirodo, kad Kaga buvo Mitsuo vaikystės draugė, ir ji turėjo nenormalų manieros su juo. Siekdamas atsikratyti savo manieros, Mitsuo persikėlė ir pradėjo mokytis. Kaga seka paskui jį, o Tada dabar yra įtraukta į keistą situaciją.

10 geriausių romanų animes

7. Toradora

Ši romantiška komedija puikiai tinka visiems, nes ji turi puikią charakterio raidą ir puikią istoriją. Nors kartais ji ribojasi su klišeju, verta laiko praleisti žiūrint. Prieš pat ilgą laiką jūs atsidursite visiškai įsimenėję istorijoje.

Istorijoje Takasu Ryuuji yra nepilnametis nusikaltėlis, kuris linkęs įbauginti aplink jį esančius žmones. Tuo tarpu Aisaka Taiga suvokia kaip subtilus, švelnus mergaitė, tačiau ji gali būti stipri ir stipri, kai to reikalauja situacija. Iš pradžių pora iš tikrųjų mėgsta geriausius draugus. Kai Taiga daro klaidą dėl Ryuuji ir jos sutrupintų maišų, ji bijo, kad jos jausmai bus atskleisti. Ji ketina sulaikyti jį nuo paslapties skleidimo, bet supranta, kad jam patinka jo draugas. Užuot kovojusios, jie sudaro paktą, kuris padeda viena kitai susitvarkyti.

  10 populiariausių Bolivudo filmų pasaulyje

10 geriausių romanų animes

8. Clannad

Ši istorija yra viena iš geriausių dramos ten ir puiki sklypo linija. Nors ji gali neturėti vienos bučiavosi scenos, ji tikrai suteikia meilę ir dramą gyvybei.

Okazaki Tomoya pasakoja, kad Nagisa Furukawa vaikšto į mokyklą. Jie tampa draugais ir plėtoja draugišką pagarbą, tačiau jų draugystė tampa ilgainiui keičiama. Prieš giliai sekdami vingiuojančiomis kalnelėmis pasisukant, pasisukdamas ir širdies skausmingas emocijas, žiūrite šiuos simbolius arčiau.

10 geriausių romanų animes

9. Kimi ni Todoke

Ši unikali istorija gali būti populiariausi šiame sąraše, tačiau ji verta daugiau dėmesio nei ji gauna. Jame yra visi puikūs meilės istorijos elementai. Gamybos komanda padarė puikų darbą, kad pasakotų apie gyvenimą.

Kuronuma Sawako sukūrė slapyvardį apie Sadako už bauginimus, tačiau iš tikrųjų ji yra klaidingai suprasta dėl jos sunkumų. Tuo tarpu “Kazehaya Shouta” yra populiarus vaikinas iš vidurinės mokyklos, kuriam visi myli. Kazehaya pasakoja visiems ir visiems, todėl nenuostabu, kad jis baigiasi kalbėtis su Kuronuma. Ji jaučiasi dėkinga, kad netgi nerimauja pasikalbėti su ja, ir ji tikisi, kad tai sukels draugystę ar kažką daugiau.

10 geriausių romanų animes

10. Kaichou wa Maid-sama

Tai dar vienas geriausių romantikos animes, kuriuos galite žiūrėti. Tai labai įtikimi simboliai, kurie buvo gerai išvystyti, kad atitiktų vienodai įdomų sklypo liniją. Sakoje simboliai atrodo kaip kažkas, su kuriuo norėtumėte būti draugais. Jie yra malonūs, ir visos jų problemos atrodo kaip dalykai, kuriuos jūs ar kažkas, ką žinote, galėjo patirti tam tikru momentu. Tai taip pat puikus anime, kad galėtumėte stebėti, ar tavo mėgstamos komedijos, kurios turi mielas jausmus ir juoktis. Istorija yra gana paprasta, taigi tai nėra geriausias pasirinkimas, jei jums patinka sudėtingesni sklypai.

Istorija prasideda visų berniukų mokykloje, kuri tampa bendra. Iš pradžių mergaičių, atneštų į mokyklą, jaustis nepatogiai ir nepatogiai. Ayuzawa Misaki baigia tapti studentų tarybos pirmininku, nes ji nori išlaikyti mokyklos pusiausvyrą, tačiau jai nepatinka berniukai, kurie nenori, kad jos valdžia. Kadangi ji nori atrodyti patiko geležies ritinio prezidentas, Ayuzawa turi išlaikyti savo po pamokų paslaptį, nes ji dirba kaip tarnaitė kavinėje. Usui Takumi vaikšto į kavinę ir atskleidžia savo paslaptį. Iš ten atsiranda likusi meilės istorija.