55+ “Chrome” nagų dailės idėjos

Įdomus ir spalvingas manikiūras, kuriame chromu milteliai naudojami tik retkarčiais.

Šaltinis

Aš nežinau apie jus žmones, bet visada atkreipiu dėmesį į rankas, kai susitinkau su kuo nors nauja. Žinoma, tai nėra rimta, jei ponia turi šiek tiek išblukusią nagų lako, tai atsitinka todėl, kad kartais mes turime miną ir mes skubame kažką daryti, kai kuriuos kitus dalykus, kurie šiuo metu yra prioritetai.

Pasaulis nuolat tobulėja ir beveik kiekvieną dieną girdime ir skaito apie naujausius pasiekimus medicinos, fizikos, astronomijos ir farmacijos pramonėje, grožio industrijoje, naujausias tendencijas makiažo, manikiūro, šukuosenos, drabužiai, mados … Prieš keletą mėnesių atrodo tendencija, kuri tapo ypač madinga nagams, – tai chromo ir veidrodinio poveikio nagai. Manikiūro tendencija yra labai moderni ir įdomi. Aš nekalbėsiu apie tai, kaip populiarios metalinės spalvos ant nagų, nes ji žinoma kiekvienam tendencijos laikraščiui.

Tiesą sakant, veidrodinis poveikis nagams yra pasiekiamas naudojant specialius miltelius, kurie yra labai pigmentuoti ir su specialiu putplasčiu kaučiuku įtrinami į nagą, ant kurio anksčiau tepamas nagų lakas. Žinoma, jūs negalite naudoti įprasto nagų lako, bet nagų lako su gelio poveikiu, kuris yra pagrindas. Šie milteliai gaminami skirtingomis spalvomis, tačiau geriausias efektas pasiekiamas, jei naudojate sidabrinius miltelius juodo pagrindo gelio lako. Dėl chromo efekto galite naudoti ir kitus pagrindinius gelio lakus (geriausiai yra baltos ir rožinės spalvos). Įdėjus miltelius į nagą, užbaigiamas nagų lakas, kuris sureaguoja visą dalyką.

Mados industrijoje populiarėja tendencija, kurioje viskas spindi, žmonės dėvi sijonus, suknelės ir marškiniai metaliniais tonais. Grožio salonuose kosmetologai šiuose atspalviuose naudoja lūpų dažus, netgi nagi vengia nagų. Ši tendencija puikiai tinka trumpiems ir ilgiems nagams, tamsiomis dienomis tai atneš jūsų gyvenimo spindesį ir gerą nuotaiką. Su šia danga jūs galite papuošti bet kurias nagus arba tik keletą vinių ant abiejų rankų. “Chrome” milteliai yra lengvai naudojami, todėl galite, jei turite gerą ranką, kad tai padarytumėte vien savo namuose. Priešingu atveju, maloniai eikite į saloną ir leiskite specialistams dirbti.

Jei esate darbuotojas, jūs visada skubate, turite vaikų ir vyro, kurie laukia, kad atvyksite iš darbo namų, o labiau norėtumėte su jais praleisti laiką, eikite į saloną kartą per mėnesį, tą valandą ar dvi, galite pristatyti sau. Įdėkite gelį į nagus, todėl turėsite stiprių nagų, formos bus pastovios, o spalva tęsis, kol eisite į pataisą. Kita vertus, jei esate skubotas ir norite, kad dalykai greitai pasikeistų, tada paprasta nagų lakas jums tinka.

Nebijokite paimti šių nagų per dieną, nes jie gali būti tikras užkandis jūsų dienos apranga. Ir prašau, nesijaudinkite visko, kas jums patinka! Didžiausia laimė daro tai, ką myliu – laimė ir laisvė.

Metalinės spalvos populiarios pora sezonų tiek vasarą, tiek ir žiemos mėnesiais.

Šaltinis

Violetinė spalva visada atrodo ekstravagantiška ir tai yra jo šiuolaikiška pastaba.

Šaltinis

Dėl drąsių ponių, kurie mėgsta šiek tiek pastebimą makiažą ir manikiūrą, šis derinys gali būti tinkamas pasirinkimas.

Šaltinis

Šiame manikiūre buvo naudojamas baltas arba šviesiai rausvas pagrindo gelio lakas, ant kurio prapūsti šviesiai rausvi chromo milteliai.

Spalva yra labai moderni, o chromo milteliai puikiai pritaikomi, kad veidrodinis efektas būtų akivaizdus.


Vasara atvyksta taip, kad su šiomis spalvomis galite būti miesto karaliene!

Šaltinis

Gražus, nepastebimos šio ilgio nagų manikiūras neabejotinai nerimauja tau, ką tu darai. Šie atspalviai gali būti lengvai derinami su kiekvienu aprangu. Šalta baltoji spalva gražiai rafinuota auksu.

Šaltinis

Jei jūsų nagai palieka ir pertraukiami, uždėkite juos geliu. Tai suteiks jiems stiprumo ir ilgaamžiškumo.

Šaltinis

Ovaliniai nagai visada stilingi ir niekada neprimenami. Ši klasikinė forma sujungta su šiuolaikinėmis spalvomis ir jums bus tikri mados dainos.

Šaltinis

Užuot naudodami dekoratyvinius vinutes ir pasidaryk pats gražiausia išvaizda, naudokite chromo miltelius bent vienoje iš abiejų rankų nagų, kaip čia yra..

Šaltinis

Natūralių nagų spalvų derinys ir puikus pasirinkimas yra geras pasirinkimas. Matinė spalva yra diskretiška ir nepastebima, todėl labai linksmas tonas suteikia blizgus nagų lakas.

Šaltinis

Čia yra matinių spalvų derinys iš marmurinio dizaino su blizgiais dažais ant vieno nagų. Taigi, gerai, kad jūs galite pamatyti save į jį.

Šaltinis

Juodas ir auksas yra nesenstantis spalvingas derinys. Su šia manikiūra kiekvienoje vakarėlyje būsite pastebėti.

Šaltinis

Nude spalvos yra nepastebimos, moteriškos ir viliojančios. Jei pridėsite šiek tiek aukso spalvos, gausite šiuolaikišką ir efektyvią kombinaciją.

Šaltinis

Labai tvarkingas manikiūras, puikiai tinka dirbančiai moteriai. Reljefinis nagų ant žiedo pirštas sidabras suteikia elegancijos ir ypatingo ženklo į šį manikiūrą.

Šaltinis

Švelnūs tonai šiame manikiūre rafinavo žiedo piršto detales rožių pavidalu. Tokiu būdu pridedama norint atkreipti dėmesį į viliojimą.

Šaltinis

Dėl šiltų pavasario ir vasaros dienų rožiniai atspalviai visada yra tinkamas pasirinkimas.

Šaltinis

Karališkasis violetinis valdė mados sceną praeitą rudenį ir žiemą. Jo valdymas tęsiasi ir šiais metais, ir mados, tiek manikiūro.

Šaltinis

Sidabriniai nagai yra šiuolaikiški, ypač kai kuriam žavingam vakarėliui. Kalbant apie formą, pasirinkite tą, kuri geriausiai tinka jūsų rankoms.

Šaltinis

Jei žmonės pissing save nagus, dažnai daro klaidų. Vienas iš jų pateikia nagus abiem kryptimis – pirmyn ir atgal. Turėkite omenyje, kad tai yra labai blogai, nes viniai nulaužo.

Šaltinis

Šis modelis su rytine rasa ant nagų yra pagamintas iš matinių ir blizgančių tonų derinio!

Šaltinis

Nors dominuoja vasaros pastelinės spalvos, juodos spalvos niekada nepadarys klaidos. Jos monotonija sunaikinama su šiomis įvairiausiomis blizgučiais.

Šaltinis

Naudojant želė ant nagų, jums bus baisi įprotis, kurį turi daug žmonių – nagų kramtymas.

Šaltinis

Vidutinis vinis ilgis vis dar yra pageidautinas, nes jį galima dėvėti bet kokiomis aplinkybėmis, o ne tik šalims. Čia yra gražus integruotas marmurinis dizainas su sidabro chrome milteliais.

Šaltinis

Auksinė spalva, primenanti prabangą, manau, nes tai yra auksas. Auksas brangus. Tai praturtina kiekvieną manikiūrą taip drąsiai derindamas šį atspalvį su beveik visomis spalvomis.

Šaltinis

Jei darai manikiūrą, niekada neužmirškite odelių, jie taip pat svarbūs gražiam ir tvarkingam rankų išvaizdžiui.

Šaltinis

Deimantinio blizgesio spalvos yra efektyvus ir spalvingi, ir gali būti dėvimi beveik bet kokiomis progomis.

Šaltinis

Kitas atspalvis su deimantų spindesiu yra nepastebimas. Nagų forma yra gera, gražiai stovi ant ilgos nagų lentos, o tie, kurie turi plačią nagų plokštelę, vizualiai susiaurėja.

Šaltinis

Vienkartinis manikiūras jūs visada galite praturtinti kai kuriomis detalėmis, čia yra platesnė zona su dviem vinimis iš abiejų rankų.

Šaltinis

Čia nagai atrodo kaip snakeskin, tik metalinės spalvos.

Šaltinis

Jei norite patai eksperimentuoti, chromo milteliai ne visada turi sudrėkinti visą nagų plokštelę, tai padaryti keletą nagų, bet skirtingomis formomis.

Šaltinis

Sėkmingam nagų dailymui reikės geros įrangos. Tik tokiu būdu galėsite sėkmingai panaudoti įvairias savo nagų struktūras. Turėtumėte turėti savo manikiūrą, kad nebūtų, išskyrus spalvas, tinkamas kempines, silikoninius dygsnius, pincetai, vandens marmuro įrankius, taškavimo įrankius, paletes, …

Šaltinis

Įdomus prancūziškasis manikiūras, ant kurio viršutinėje dalyje buvo nenaudojama balta spalva, iš tikrųjų trina holografinius miltelius. Šie milteliai mums suteikia metalinę spalvą, kuri žiūri į visas vaivorykštės spalvas.

Šaltinis

Čia taip pat naudojama pieštukų ant nagų holografinių miltelių.

Šaltinis

Čia mes turime žiedų dribsnius – daugiamečių dribsniai, kuriuose taip pat naudojami tinkami milteliai. Paprasčiausiai įdėkite šiuos miltelius į želė arba įprastą nagų laką, kai jis tampa lipni, naudojant teptuką ar kempinę. Be to, beveik bekvapi nagų lako sluoksnis skirtas tvirtinimui ar apdailai.

Šaltinis

Ši nagų forma stovi beveik visiems. Jei turite trumpus pirštus, ši forma bus vizualiai ištęstų.

Šaltinis

Švelni sidabrinė spalva yra prisiūta su vienu baltos spalvos nagais, ant kurio yra mažas sidabrinis karūnas. Jei norite, galite piešti dar vieną nagą rankoje, kad tapytumėte monotonišką baltą spalvą, taigi ir žaismingą sidabrinę spalvą.

Šaltinis

Spalva tarp geltonos, ochro ir žalia yra labai įdomi ir dažnai nematoma. Moterys dažnai pasirenka keletą paprastų atspalvių. Su panašios spalvos suknele, tu būsi žvaigždė, kuri šviečia.

Šaltinis

Geometrinės nagų formos, tokios kaip apskritimai, trikampiai, linijos, kubai, visada yra pageidaujama ir populiari..

Šaltinis

Ilgos vilnos yra geras pasirinkimas jaunoms mergaitėms, kurios dar nėra įdarbintos, nes jos netrukdo jų kasdieninei veiklai. Žinoma, visa tai priklauso nuo darbo, kurį kažkas pasiūlo!

Šaltinis

Sidabriniai vineliai bus geras pasirinkimas bet kokiai šventinei progai, žinoma, meistriškai suderinta su likusia apranga.

Šaltinis

Nors ateina šiltesnės dienos, o tau atrodo, kad tamsios spalvos yra netinkamos, tu neteisi. Tokie atspalviai su deimantiniais milteliais per juos yra geras pasirinkimas net vasaros mėnesiais, su kuriais jūs tikrai negalite sugrįžti.

Šaltinis

Klubo diskotekų partija tikrai bus geras šios manikiūro sprendimas. Juoda spalva tamsi, tačiau ji yra atnaujinta sidabro trikampiais.

Šaltinis

Jei nuspręsite, kad ant vinių yra chromo milteliai, gausite mažus veidrodžius ant rankų.

Šaltinis

Kas sako, kad visata yra tiesiog virš mūsų galvų. Tinkamai parinkus spalvas ir raštus visata gali būti mūsų rankose.

Šaltinis

Jei turite silpnus nagus, supilkite juos geliu, jie bus išdirbti, truks ilgai ir jums nereikės nuolat juos išduoti. Kartą per mėnesį pakaks.

Šaltinis

Tiesios linijos keliomis kryptimis skiriasi, praturtina nagus ir įdomu.

Šaltinis

Jei esate gotikinės mados gerbėjas, šis manikiūras yra tikrai skirtas tau.

Šaltinis

Vieno spalvos manikiūras yra paprastas, bet, kai jūs skubate ir neturite daug laiko skirti nagams, tiesiog dažykite juos vienoje spalvoje, kurią esate pasiruošę.

Šaltinis

Pastelines spalvas parenka švelnios ponios, o tie, kurie mėgsta ir elegancija, naudos auksą dekoravimui ir keletą detalių, tokių kaip širdys.

Šaltinis

Matinės spalvos sušvelnina efektyvią ryškią spalvą ir ryškias spalvas, kurios suteikia gyvenimo ramiai matinius tonus. Jie be abejo papildo vienas kitą.

Šaltinis

Mano brangioji manikiūras, galėsite laisvai eiti ir ant raudono kilimo!!!

Šaltinis

Jūs neturite būti garsenybė būti spalvingi. Jei norite žavingo atrodo, nebijokite nešioti, tai ne tik superžvaigždėms leidžiama dėvėti ryškias spalvas ir akmenis aukso tonais.

Šaltinis

Migdolų forma vis dar laikosi manikiūro pasaulyje, ir ją myli ir jaunosios, ir vyresnės moterys.

Šaltinis

Čia pakanka pasakyti: grynos prabangos ant vinių!

Šaltinis

Ovalios nagai yra klasikinės visame pasaulyje manikiūro. Rasite idėją, kaip atrodys jūsų kitas manikiūras ir pasiruošę eiti į saloną.

Šaltinis

Paplūdimyje, biure, gatvėje, apsipirkime ar diskotekoje tokie nagai visada taps jums gerai.

Šaltinis

Ir pagaliau čia dar viena idėja, kaip naudoti chromo miltelius nagams papuošti ir kaip žiedai prisideda prie bendros rankų išvaizdos.

Šaltinis