8 geriausi kosmetikos prekės ženklai be glitimo

Jei jums yra celiakija ar gleteno jautrumas, tada jūs žinote, kaip sunku rasti saugias alternatyvas jūsų mityboje. Net ir tada, kai išgėrę glitimą iš dietos, gali nepakakti, kad jus jaustumėtės viršutine forma, todėl pagalvokite, kaip patikrinti savo makiažo priepuolį dėl slapto glitimo turinčių antagonistų. Yra kosmetikos galimybės, kurios yra prieinamos, ir net visos kosmetikos kompanijos, kurios yra pasirengusios suteikti jums saugius produktus be glitimo. Toliau perskaitykite žemiau, kad galėtumėte spėti, ar pasirinkote tinkamą prekės ženklą.

1 Afterglow

Afterglow kosmetika

Ši ypatinga grožio produktų linija Afterglow Cosmetics buvo pirmoji kompanija, kurią pripažino “Gluten-free Certification Organisation” kaip sertifikuotą be glitimo. Iš pradžių ši bendrovė buvo įkurta pastangomis tarnauti steigėjams motinai ir seseriai, diagnozuota celiakija, kartu su kitais glitimo neturinčiais vartotojais. Visiškai nė vienoje jų kosmetikoje nėra glitimo, ir jie gamina savo kosmetiką visiškai be glitimo. Be to, be glitimo, jie taip pat yra be nanos, parabenų ir bismuto. Jie net eina papildomą mylę, gaunant vitamino E iš ekologiško alyvuogių aliejaus ir organinio medvilninio sėklų aliejaus, o ne kviečių gemalų, kurie yra populiarus tarp kitų makiažo prekių ženklų.

2 Ecco Bella

Ecco Bella Products

“Ecco Bella” buvo sukurtas tiems, kuriems būdinga celiakija ar glitimo jautrumas. Kiekvienas jų produktas yra be glitimo ir kviečių baltymų. Daugelis jų kitų produktų taip pat yra nekomedogeniniai, be parabenų ir veganai. Iš pradžių įmonė buvo įkurta protestuojant dėl ​​gyvūnų žiaurumo per kosmetikos bandymus. Nuo to laiko ji tapo organine ir nutraceuticals orientuota kompanija teikti saugią ir aplinką tausojančią kosmetiką, plaukų priežiūros produktus ir kvapus.

3 Red Apple Lipstick

“Red Apple Lipstick”

Priešingai nei teigia vardas, “Red Apple Lipstick” gali pasiūlyti daugiau nei tik vienas lūpų dažai. Nors jie sutelkia dėmesį lūpų priežiūrai su įvairių lūpų dažų, blizgesių, lūpų pieštukų, balzamų ir šveitimo priemonėmis, jie taip pat siūlo akių šešėliai, tušas ir akių kontūrus. Visa jų kosmetika yra be glitimo ir parabenų, kad būtų saugi ir sveika alternatyva kitoms kosmetikos linijoms.

4 ZuZu Luxe

“ZuZu Luxe”

Ši visa natūralios kosmetikos kompanija yra puikus pasirinkimas be glitimo makiažo. Tai taip pat patvirtina “Gluten-free Certification Organisation”, kad ji būtų visiškai be glitimo. Tai yra Gabriel Cosmetics Inc linija, kurios vizija natūralų, esamą grožį paverčia ekologiškų, veganų ir glitimo neturinčiais produktais. “ZuZu Luxe” įkvėpė Europos spa tradicijos ir pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų. Be glitimo neturinčių medžiagų jie taip pat neturi kenksmingų cheminių medžiagų, tokių kaip parabenai ir ftalatai.

5 Pangea Organics

Pangea Organics

“Pangea Organics” yra natūrali grožio produktų linija tiek moterims, tiek vyrams. Jie siūlo produktus, kurie yra ekologiški, veganai, be žiauru ir be glitimo. Produktai, kuriuos jie siūlo, yra be glitimo, yra veido kremai, kūno alyvos ir lūpų balzamai.

6 Monave Minerals

Monavė Mineralinis makiažas

Jie turi puikias paslėpimo linijas, akių šešėliai ir odos priežiūros produktus bei daugybę lūpų atspalvių. Jų mineralinis makiažas yra 100% be glitimo ir be žiaurumo. Jie labai didžiuojasi mineralinio makiažo kūrimu, kurį galima įsigyti atspalviuose, kuriuose yra moterys iš visų spalvų ir odos spalvų.

7 Joelle

“Joelle Cosmetics”

Tai didžiulė kosmetikos linija, skirta moterims, turinčioms alergiją ir jautrumą. Bendrovės steigėjui buvo diagnozuotas Celiac ir jis labai aistringai siekė, kad moterys gautų visus natūralius, glitimo turinčius produktus. Galiausiai jie išplėtė šią priežastį, įtraukdami klientams, kurie jautėsi kukurūzų, kazeino ir sojos sudėtinių dalių, galimybes. Jie gamina beveik kiekvieną gaminį savo įrenginyje, kad užtikrintų jų kosmetikos ir odos priežiūros produktų saugumą.

8 Mirabella

“Mirabella Beauty”

Visa “Mirabella Beauty” pasiūlyta produktų linija yra be glitimo, išskyrus jų odos atspalvį, kuriuose yra kviečių baltymų. Galite būti tikri, kad šis prekės ženklas yra saugus, nes jų pardavėjai kruopščiai išbando kiekvieną gaminio partiją atsekamam glitimo turiniui. Nors jų kosmetika gaminama bendroje patalpoje, Mirabella užtikrina, kad mašinos būtų išvalytos tarp naudojimo būdų. Be šios atsargumo priemonės, jų glitimas, turintis odos dažų kremą, yra pagamintas visiškai kitoje vietoje, kad būtų išlaikyta atskira.