12 ženklų jis turi merginą

Jei pažinčių pasaulis, vienas dalykas, kurį galėtumėte pasakyti apie vaikiną, yra tas, ar jis turi merginą. Nors tai yra pats svarbiausias dalykas, kurį galite iššifruoti susitikus su kitu, tai taip pat yra vienas iš sunkiausių.

Tai tikrai sunku ir bauginanti atsidaryti ir investuoti laiko į kažkas tik sužinoti, kad jis jau turi merginą, ir jūs ką tik praleidote visą savo laiką. Ir dauguma vaikinų ne tik visiškai sako, nes jie mėgsta flirtuoti ir patinka patraukti dėmesį, net jei jie jau yra paimti.

Kai kurie vaikinai netgi turi kamuoliukus, norėdami pabandyti susitikti su kuo nors, kol jie jau turi merginą! Tai tikrai didelė problema, kurią norėsite sužinoti iš karto, jei kada nors tikitės susitikti su kuo nors.

Taigi, ponios, jums reikia išsiaiškinti, ar jis turi merginą, ar jis yra tokio pobūdžio, kad paslėptų jį nuo jūsų ir bandytų įvesti dvi moteris iš karto. Tai sakant, tai nėra lengva užduotis, tačiau su šiais dvylika ženklais galėsite išsiaiškinti, ar jis yra paimtas kito galo, ar jei jis nemokamas.

istock_000036070662small

 1. Jis neatsako į jo telefono skambučius ar tekstus aplink jus.

Tai didžiulis ženklas, kad kažkas vyksta su šiuo vyru. Jei esate aplink jį ir jis žiūri į jo telefoną, kai jis skamba ir greitai jį pašalina, tai gali reikšti, kad jo mergina šaukia ir jis nenori su juo atsakyti. Tačiau yra žmonių, kurie ignoruoja savo telefonus, kai jie yra su kuo nors, kas jiems tikrai patinka, todėl tiesiog atkreipkite dėmesį į šiuos kitus giedimus.

 1. Jo telefonas niekur nėra matomas, periodas.

Jei jis apskritai niekada neturėjo telefono, tai dar viena raudona vėliava. Pasaulyje, kuriame dauguma iš mūsų visada turi savo telefonus ir mus, tai keista, kai žmonės to nedaro. Tai gali būti todėl, kad jis nenori, kad jūsų telefone būtų rodomas vardas, kuris jums duotų supratimo apie merginą. Bet jis taip pat galėtų paslėpti savo telefoną, jei jis tiesiog nori izoliuoti savo laiką su jumis.

 1. Jis vengia vadinti tave savo vardu.

Tai yra didžiulis ženklas, kad jūs pažįstate asmenį, kuris turi merginą ar net keletą merginų. Baimindamasi pasakyti netinkamą vardą, vaikinai, kurie jau yra santykiuose, linkę skambinti savo merginoms tik pagal gyvūnų vardus. Jei jis visada skambina tau “kūdikiui”, “medaus” ar “mylėtojui” ir retai tvirtina tavo vardą, tai gali būti, nes jis turi merginą ir bando netvarkyti.

 1. Jo savaitgaliai niekada nemokami.

Savaitgaliais dauguma žmonių neveikia, ir paprastai tai laikas, kurį jie skiria reikšmingiems kitiems. Tačiau, jei jūsų vaikinas niekada nemokamas savaitgaliais ir visada turi pasiteisinimą, kodėl jis negalės praleisti laiko su jumis, gali būti, kad jis negali išsisukti nuo savo merginos, kad praleistų laiką tu.

 1. Jis niekada nepriims tavęs į savo vietą.

Ar visada TIK turėtumėte leisti praleisti laiką savo vietoje, ir jūs niekada net tiek daug girdėjote, kur jis gyvena? Jei taip, tai gali būti, nes jis turi merginą, su kuria jis netgi gyvena. Arba tai, ar jo mergina tiesiog turi tiek daug dalykų savo vietoje, kad jis negalėjo perleisti būti vienišas ir tiesiog pažintys. Atkreipkite dėmesį į pasiteisinimus, kurie neleidžia jus atsikratyti jo vietos. Nieko panašaus į kambario draugus ar netinkamą butą – tai neužtektų jus išsilaikyti.

 1. Jis niekada nepalieja tavęs aplink jo šeimą ar draugus.

Jei kelerius mėnesius pažinsite ir vis dar neturite draugų ar šeimos narių, tai gali būti ženklas, kad jis turi merginą, kad jis paslėps nuo tavęs. Tai tik natūralu, kad santykiai su pažintimi yra susiję su draugais ir šeimos nariais, o jei jūsų santykiai yra šiek tiek rimti ir jūs juos dar turite susitikti, tai gali būti dėl priežasčių.

 1. Jūsų santykiai socialinėje žiniasklaidoje yra žemi.

Jei jis jus paminėjo, kad jis tikrai nemėgsta parodyti savo santykių socialinėje žiniasklaidoje, todėl norėtumėte jus visiškai išjungti, jis tikriausiai turi merginą. Tiesa ta, kad vaikinai nori jus nuo socialinės žiniasklaidos pridėti tik todėl, kad turi merginą, kuri dažnai skelbia apie jį ir žyminčia jį įvairiais daiktais.

pasimatymo vakaras

 1. Jūs išeinate iš miesto visoms savo datoms.

Jei niekada neturėjote datos mieste, kurioje jūs abu gyvenate, tai yra todėl, kad jis turi merginą. Jei jis kažkada vengs viešai su tavim atvykti, kad jis gali būti pastebėtas tavo akivaizdoje, tai akivaizdu, nes jis nenori, kad jo mergina matytų tave, ar vėją, kad jis buvo, ir su kita mergina.

 1. Jis niekada neatsako, kai skambinate.

Tai yra kažkas, kas jums tikrai yra varginantis ir didelis ženklas, kad jis turi merginą. Jei nesate su juo ir jis yra “namuose” ar kur jis niekada neatsako į jūsų telefono skambučius, tai gali būti, nes jis turi merginą, apie kurią jis nenori žinoti apie jus. Todėl jis vengia atsakyti, jei ji perklausytų moters balsą telefonu.

 1. Jis niekada nelieka nakties.

Jei jau kurį laiką susipažinote ir jis niekada neužsibaigė naktį tavo vietoje, tai gali būti, nes jis gyvena su savo mergina ir akivaizdžiai negali būti visą naktį. Jei jis liko labai vėlai iki to laiko, kai bet kuris kitas vaikinas tiesiog liktų naktį, bet jis primygtinai reikalauja grįžti namo, tai yra todėl, kad jis turi merginą ir negali būti bet kuriuo nakties metu arba ji žinotų, kad kažkas yra.

 1. Jūs kvepiate moters produktus ant jo.

Tai dar vienas klasikinis ženklas, kad jis turi merginą. Jei pastebėsite, kad jis visada kvepia girly ir dar svarbiau, jis kiekvieną dieną kvepia kaip SAMŲ rūšių merginos kvepalai, tai tikriausiai todėl, kad jis turi merginą. Jei jūs kvepate pažįstamą moters kvapą ant jo kaskart, kai jį pamatysite, tai tikriausiai gaunu tuos kvapus iš jo merginos, ir jūs turėtumėte būti atsargūs iš jo.

graži young woman using mobile phone

 1. Matote nuotraukas iš jo ir kitos merginos visoje socialinėje žiniasklaidoje.

Jei atsitiktų, kad peržiūrėtumėte savo socialinę žiniasklaidą – nepaisant to, kad jis nenori su jumis susisiekti su juo – ir jūs matote, kad ten yra nuotraukos apie jį ir kitos merginos, kurias ji paženklina, tai tikriausiai yra jo mergina. Tai tikrai raudona vėliava, kad turėtumėte būti atsargūs ir net paprašyti jo, nes tai reiškia, kad jis turi merginą.

Vaikinai, kurie turi merginų ir bando datuoti kitas mergaites tuo pačiu metu, yra mažiausias žmonių tipas. Todėl norėdami įsitikinti, kad nesate susipažinę su nė viena iš šių ženklų, kad įsitikintumėte, jog jis neturi merginos, kol jis susipažino su tave.