18 Mieli būdai sakyti, kad aš tave myliu …

Esame įsitikinę, kad myliu savo saldainį ir jis tai žino, bet kaip dažnai tu iš tiesų jam parodai savo meilę? Negalima visada būti didžiojo pasakojimo gestu: “Nešiojamojo kompiuterio proporcijos” (nepamirškite to, kad spalvingas namas pastatytas Nojus?), Bet jūs visada galite sakyti, kad myliu tave savo saldus, mielas, kad jo širdis išnyks kaip kvailas glaistas Štai keletas puikių idėjų, kurias galite naudoti!

 1. Pasakyk tai ypatingu kiaušiniu

kiaušinis

Žinau, kad tai skamba šiek tiek kvailai, bet aš garantuojau, kad ant jo veidas bus labai šypsena! Pirkite širdies formos kiaušinių formą arba silikoninį žiedą (lengvai pasiekiamą rinkoje), pabusti anksčiau nei įprastai ir paruoškite jam specialius pusryčius su kiaušiniais, blyneliais, kai kuriais skrudintais ir karštos kavos puodeliu. Dėl papildomo efekto galite naudoti kavos trafaretą “Aš tave myliu”. Dabar pasakyk man, kad jums nereikia eiti Aww!

2. Užsukite savaitgalį

Kartais gyvenimas prasiskverbia, o viskas, ko jums reikia prijungti, yra pailsėti ir atsikratyti visko. Yra kažkas apie gamtą, išleidžiančią jausmų jūrą, kurią kitaip būtų galima sugauti tarp kasdienio chaoso. Daugelis afrodiziagų yra pati “Mother Nature”, taigi jūs būsite nustebinti, kaip nauja vieta gali sukelti jūsų mojo! Tai neturi būti išgalvotas ar brangus. Net miela kalva ir pusryčiai parodys jam, kiek tu myli jį.

 3. Pasakyk tai su kortele

kortelė

Jūs niekada negalėsite nerimauti naudodami “pasidaryk pats” kortelę. Naujų kortelių kūrėjų ir ekspertų tinkle yra tūkstančiai žavingų idėjų. Bet jei jūs negalite sudaryti žodžių savarankiškai, tai puiki mintis naudotis kieno nors kitomis. Sveikinimo atvirukai yra ne tik gimtadieniams ir atostogoms. Yra tokios kategorijos kaip “Thinking of you” ir “Just because”, o oh so sweet. Palikite sveikinimo atviruką pagal savo pagalvę arba ant automobilio priekinio stiklo. Aš tikiu, kad padarysiu savo dieną!

4. Žiūrėk saulėtekį kartu

saulė

Pasakykite jam, kad turite ką nors specialų suplanuotą, bet vienintelis sugaištas yra tai, kad jis turi prabusti labai anksti. Iš anksto atlikite savo tyrimus netoliese esančiose vietose, kurios puikiai tinka žiūrėti saulėtekį. Pakelkite truputį neribotą iškylą ir, jei jis užduos per daug klausimų, tiesiog užmuškite jį bučiniu. Važiuokite ar žygiuokite į vietą ir stebėkite nuostabią saulę. Yra tik kažkas stebuklingo, kad vienas vienas kartu, stebint, kaip saulė atsiranda, kol pasaulis miega. Jei jūs abu tikrai ne ryto žmonės, pabandykite tą patį su saulėlydžiu. Tai taip pat spalvinga!

5. Paskelbkite technologijų nemokamą dieną

tech

Technologija griaudina pasaulį ir mes susiduriame su ja, daugelis iš mūsų yra priklausomi! Vidutinis žmogus žiūri į savo telefoną maždaug šimtą dešimt kartų per dieną (wow!). Nėra nieko daugiau erzina nei du žmonės, įsitraukę į socialinę žiniasklaidą. Paskelbkite technologijos nemokamą dieną ir pašalinkite visas bėdas, pvz., Mobiliuosius telefonus ir televizorių. Tiesiog praleiskite dieną vienas kito kompanijoje, paruoškite valgį kartu ir pasakykite jam, kiek tu myli jį.

 6. Palikite jam slaptus vonios pranešimus

Tai vienas senas, bet gera, ir tai puiku, jei esate tas, kuris dažniausiai būna apsirengęs ryte. Steam savo vonios kambario veidrodį, kai jūs dušo ir palikite mielą (arba garų!) Žinutę ant veidrodžio. Kai jo ruožas į dušu ir veidrodis pasidaro įtemptas, jis pamatys jūsų paslaptingą veidrodinį meilės pastabą ir šypsokis, kaip niekada anksčiau. Ieškokite atsakymo, kai kitą kartą būsite ten.

7. Padarykite netvarką, kurią nekenčiu tik jam

Pasakykite, kad jūs nekenčiate darydami skalbinius ir tai paprastai yra kažkas, ko jis rūpinasi, nustebina jį ir daro tai patys. Įsivaizduokite, jei vieną dieną jis atėjo namo ir rado savo drabužius švarų, trapų ir išlygintą. Jei tai nesako, kad myliu tave, aš nežinau, kas tai daro. Taigi, taip, pasiimk gedulą, kad jis žino, kad nekenčia ir pasirūpina, kad tai būtų diena. Aš tikiu, kad jis įvertins paprastą, tačiau meilės užpildytą gestą.

8. Atsitiktiniai tekstai ir pastabos

bėgo

Kai esate biure svajojat apie savo partnerį, puiku idėja, kad jis žinotų. Teksto, kuriame rašoma “galvoju apie jus” arba “aš praleidau tave”, siuntimas gali atrodyti ramus, bet tai gali būti tik tai, ko reikia jūsų partneriui. Jūs netgi galite palikti jam pastabas ant šaldytuvo ar pagal jo pagalvę. Tai puikus jausmas žinoti, kad esate kieno nors proto ir tai yra žavingas būdas pasakyti, kad myliu tave.

9. Gauk rankas

Po ilgos, varginančios dienos pokalbiai gali atrodyti kaip išsekimas. Užuot kalbėję, pabandykite naudoti savo rankas, kad galėtumėte bendrauti. Bėda jūsų meilužis su jausmingu nušluostyti. Įrodyta, kad fizinis lietis padidina emocijas ir taip pat yra puikus būdas atsipalaiduoti. Be to, kas nori kalbėti apie įtemptą dieną, kurią jie turėjo darbe?

10. Turi poezijos naktį

Tai ne epocha Romeo ir Džuljeta, bet kas rūpinasi? Poezija buvo naudojama emocijoms išreikšti šimtmečius, o poezijos naktis gali būti įdomus. Nereikia įdomios vietos, tiesiog suraskite keletą mėgstamiausių eilėraščių ir pasakykite jas kamuoliukui kartu su stikline vyno. Jei jūs tikrai norite įgyti tauriųjų taškų, pabandykite sukurti savo pačių poemą.

 11. Žaisk žaidimą

Pagalvokite, kad esate per senas žaidimams? Pagalvok dar kartą! Žaidimų žaidimai gali būti įdomus būdas vėl susieti, linksmintis ir parodyti jam savo meilę. Stenkitės, kad jūsų mylimasis vyktų minkštinimo medžioklei, kuri veda prie mielos mažos dovanos. Įjunkite “Kinect” ir žaisdami linksmą šokių žaidimą. Organizuokite žaidimų naktį su savo pora draugų krūva. Nepriklausomai nuo to, ką norite žaisti, jūs tikrai norite juoktis ir vėl įsimylėti.

12. Daugiau PDA Prašome!

pd

Nėra nieko geresnio už liūdnų PDA parodyti jam, kiek jį myliu. Galimybė išreikšti savo meilę ir išlaikyti saugumą nesvarbu, kas aplinkui įrodo, kad besąlyginė meilė, ypač pasaulyje, kuriame turime tūkstančius “Facebook” draugų. Socialinė žiniasklaida taip pat yra puikus būdas įsitraukti į PDA. Padarykite savo reikšmingą kitokį šiuolaikinį smurtą arba suteikite jiems prasmingą šaukimą – tai saldus gestas.

 13. Kelias į žmogaus širdį yra per jo skrandį

puodelis

Jie ne tik padarė tai, tai 100 procentų tiesa! Taigi šiek tiek laiko praleiskite skanių patiekalų su kai kuriais mėgstamiausiais. Kai jis klausia, kokia yra ypatinga proga, atsakykite “Tiesiog todėl, kad” ir jam pasakyk bučinį ant jo nosies. Ar ne toks žavingas būdas pasakyti, kad myliu tave?

14. Žaisk kaklą

Kartais jums reikia pertraukos, net jei gyvenimas reikalauja jūsų buvimo. Nesijaudinkite atsikratyti visų atsakomybės ir tiesiog mėgaukitės dienomis vienas su kitu. Tokios savaiminės dienos, kaip ši, privalo vėl užsidegti liepsną, o laikas, kurį praleidžiate kartu, tampa dar brangesnis, nes jūs paprastai laikytumėte už savo stalviršio popieriaus piltuvą.

 15. Padaryk jam mielą vaizdo įrašą

vid

Šiuo metu, kai žmonės yra priklausomi nuo tokių svetainių kaip “Vine”, “You Tube” ir “Instagram”, vienas iš geriausių būdų išreikšti savo meilę yra vaizdo įrašas. Galėtumėte kartu su savo mėgstamų momentų vaizdo montažą sudėti ar sudėlioti juokingą nedidelį veiksmą, kuris padaro jį juoko arba tiesiog įrašo saldų, nuoširdų meilės pranešimą. Tiems, kurie yra šiek tiek drovūs, tai gali būti puikus būdas pasakyti, ką norite pasakyti, be akis į akį. Žinoma, tekstiniai pranešimai yra kietas, tačiau nėra nieko daugiau autentiško nei sugebėti pažvelgti į kažkieno akis ir skaityti jų kūno kalbą. Nesijaudinkite, jums nereikia paskelbti, kad galėtumėte pamatyti pasaulį, naudokite tiesioginio pranešimo metodą arba atsiųskite jį per vaizdo įrašą.

16. Rasti “savo” dainą

Kiekvienai porai reikia dainos! Tai gali būti apie tai, kaip jūs susipažinote, kaip jūs įsimylėjote ar kažkas, kas geriausiai apibūdina santykius, kuriuos jūs bendri. Atrodo, kad yra puiki meilės daina kiekvienai porai ten. Įsitikinkite, kad klausotės tai kas dabar ir tada. Ji priverčia jus jaustis arčiau, ir jei jūsų daina kada nors atsitiktinai atsitiks, kai būsi kur nors, jus pateks į emocinę sūkurį, kuris jums primins, kodėl esate kartu.

 17. Suplanuokite “puikią” datą

las

Tu pažįsti jį geriau nei bet kas kitas pasaulyje. Taigi planuoti datą su veikla, kurią jis myli. Nepamirškite fotografuoti savo tobulos datos, kad galėtumėte sugrįžti, prisiminti ir šypsotis!

 18. Pasakyk, kad tu myli jį

Koks yra geresnis būdas parodyti jam, kad jį myliu, negu tai sakydamas, bet aš nenoriu pasakyti tai įprastu būdu. Jei esate paplūdimyje kartu, pažiūrėkite į akis ir sakyk “Aš tave myliu paplūdimyje”. Jei dirbate kartu, pasakykite “Aš tave myliu sporto salėje”. Jei esate prekybos centre, pasakykite “Aš myliu jus vaisių ir daržovių skyriuje”. Jūs gaunate idėją. Tai sako, kad šie trys žodžiai yra daug labiau įdomūs!

Čia jūs turite ponios, 18 žavių būdų, kaip parodyti savo saldainį, kad jį myliu! Atminkite, kad veiksmai kalba garsiau nei žodžiai, ir niekas nėra garsiau nei meilė!