Geriausi blondinės atspalviai su mažesniu sugadinimu

Sveiki atvykę į mūsų diskusijų dėl plaukų klausimą. Jei norite paprašyti internetinės konsultacijos dėl plaukų iš įžymios “hairstylist” Bill Angsto, vadovaukitės čia pateiktomis instrukcijomis.

Klausimas: Mano plaukai yra vidutinio ilgio, neįtikėtinai gerai, labai balintos blondinės. Aš asmeniškai manau, kad mano plaukų spalva yra viskas neteisinga, bet tai'kas mano plaukai visada buvo panašūs, nes aš'I’ve got it highlighted. 

Aš ne'Žinau, kokia blondine šešėlis eina su mano odos tonu ir mėlynomis akimis. Manau, kad tai natūraliai purvina blondinai, bet nesu įsitikinusi, nes aš'Jau kurį laiką pabrėžėme. Aš norėčiau, jei galėtumėte man pasakyti, kad man idealus šešėlis yra blondinai. Ačiū! & # x2014; Katie

A: Katie, kas man atrodo įdomu apie blondes, yra tai, kad jie randa tonas ir klijuoja su juo. Yra tikras privalumas blondes turi savo spalvą.

Su savo spalvos galite žaisti su visais spalvų spektru.

Tonas ir spalva yra akiratyje. Kai kurie žmonės mato auksą; kai kurie pamatyti raudonai.

Ši spalva turi ryškumą, kuris būtų baisus ir gražus jums, bet kainuotų dėl savo plaukų būklės. Be aukso tonų, tai yra kompromisas…

Išryškinta tos pačios spalvos ir tono versija būtų šiek tiek mažiau kenkianti.

Tamsesnė, purvina arba Ombrio šaknys ir ne tokia blondinė bus kito lygio geriau kondicionuojamų šviesiaplaukių plaukų.

Tada yra finalas & # x2026; puikus plaukų stiprinimo brunetė. 

Tu gali't blogai, jei pigmentas yra tinkamai nusodintas. Jei plaukuotosios odelės yra nepažeistos, jums teks spindėti a-go-go ir išlaikyti puikiausius plaukus.

Žinau, kad tu paklausė apie blondines atspalvius, bet negalėjau'T padėti man radikaliai pasikeisti.

billyxoxo

Billas Angstas yra vienas iš Kanados aukščiausiosios įžymybių šukuosenų ir “Angst Salon” savininkas 240 Queen Street East Toronte. Skambinkite 416-360-5942, kad užsisakytumėte paskyrimą.

  6 "Must-Know" makiažo patarimai lazdynams