Ar galite vietoje ką skiriasi apie Jessica Alba šiomis dienomis?

Tu'Turiu atidžiai stebėti naujausius Džesiko Albos paveikslus … ir tada turime kalbėti.

Tai yra iš jos knygos, pasirašytos kitą dieną (o taip, ar girdėjote, kad ji turi knygą?). Tai's skambina Garbingas gyvenimas ir taip, aš tiesiog nusileido akimis.

Bet kokiu atveju, eik … geras žvilgsnis.

Gerai? Dabar čia'vienas kitas. Tai yra neseni Stella McCartney F / W '13 parodyti Paryžiuje:

Ten yra'S kažkas … kitoks. Ar matai tai dar?

Gerai, dar viena:

Tai'praėjusį mėnesį gavo gamintojų gildijos apdovanojimus, o TAIP ji turi šiek tiek švelnų serumą, o TAIP – plaukus'S vis progresyviai blonders (mažai vėlai į tendenciją ?!) Ir TAIP jos lūpdažis yra gana kietas … bet aš'm apie tai nekalbu.

Aš'm kalbi apie ką'eina su savo antakiais! Kaip: ar jūs kada nors matėte juos taip pilnas? Taip tamsu? Taigi fanned *?

* Aš paaiškinsiu terminą “ventiliatorius” tam tikru momentu. 

Tik palyginimui'Sake, noriu, kad jūs pažvelgsite į picą net prieš metus:

Pagrindinis skirtumas, ar ne? Palyginti su tuo metu, ji'Dabar gana daug pridėjo visą naują karščių grupę, taip pat patamsėjusi juos pieštuku ar gal jos'Jie netgi buvo tamsinti.

Ir gerbėjai! Ventiliatoriai yra tai, ką vadinate plaukais vidiniuose kraštuose (arčiausiai jūsų nosies), kad vietoj apipjaustymo galite palikti natūralų ir auginti tiesiai, kad sugadintumėte visą akių efektą. Tai'sa terminas “ir techniką”, kurią aš paėmiau iš savo merginos Marijos (taip, aš esu jaudinantis, kad ji vėl jauna, ji yra tokia gera), ir tai daro pasaulį, kai permaina savo įtvaras jaunesniam, aušintuvui, labiau modeliuojančiam arkos. Galite sugrįžti atgal į šį įrašą, kad pamatytumėte dar geresnių gerbėjų pavyzdžių … ir blogiausiuoju fanų išlyginimo nusikaltėliu Megan Fox.

Tačiau mano taškas čia yra toks: pamatęs šiuos paveikslėlius, aš'm jausmas gana patvirtinta.

Kodėl? Kadangi dauguma pilnesnių, storesnių, tamsesnių antakių pavyzdžių'Buvo parodyti, kad visi modeliai buvę, o kas, tegul's veido, gali nusiskusti išjungti jų antakiai ir vis dar atrodo neįtikėtini.

Tai'S tikri gyvenimo žmonės, kad svarbu. Ir taip manau, kad “Alba” drąsiai pritrenkia į didžiulę teritoriją'yra aiškus ženklas, kad jis'S GAME ON. Jei įžymybės išauga, jos eina į priekį, tada išeina mūsų kelias … ruošiasi.

Mintys?

Ar jūs kasti Džesiką'ar nauja, pilnesnė piršto išvaizda? Ar vis dar norėtumėte ją “anksčiau” nuo praeitos vasaros?

Ar jūs augsite savo nėrines?

Ar jūs pasidarykte ar sugebate juos formuoti profesionaliai? Leisti's gauti tam tikrą recos eiti čia į komentarus!

  "The 15 Most Inspiring Beauty Choices 2014" apdovanojimų sezono