15 naujausių stilingų batų mados partijos 2018 m

Šalies drabužiai yra vienas iš svarbiausių mados industrijos aspektų. Tai apima drabužius, batus ir aksesuarus, kurie dėvimi, kai mes einame į vakarėlį ar progą. Tai paprastai stilingi ir spalvingi kūriniai, kurie geriausiai tinka kai kurioms progoms ir ceremonijoms. Daugiau prekinių ženklų galima įsigyti rinkoje; jie suteikia gerą pasirinkimą žmonėms pasirinkti geresnius batus partijoms.

vakarėlis shoes

Dėl šalies tai labai svarbus pasirinkimas bet kokiam aprangai. Kai kuri šalis pateikia svečiams pagal temą aprangą kodą, taigi vyrai ar moterys yra labai pasiruošę tokio tipo vakarėliams. Jie nesutaria su tema; jie taip pat išbando aukšto lygio šalies batus. Atsitiktiniai, gimtadienio vakarėliams ar kitoms prabangių vakarėlių vakarėliams skiriama įvairi tema; žmonės gali pasirinkti kokybiškus batus su prekės ženklu. Batai turėtų būti pasirenkami labai atsargiai, kad montavimas suteikia jums patogią patirtį. Dauguma jų yra blizganti medžiaga, blizgučiai, karoliukai ir tt, kad būtų išryškintas oomph faktorius.

Puikios bateliai moterims ir vyrams:

Čia yra keletas dizainų, kuriuos galite pasirinkti, norėdami vaikščioti vakarėliui.

1. Blizgučiai platforma šalis dėvėti batai:

Blizgučiai Platform Shoes

Eik viską savo vakarėliams šiame iškilmingai spalvingi aukštakulniai apsirengimo platformos šalikai dėvėti batus. Blizgučiai apšviečia šios platformos moterų partijos batą. Aukštos kulniukai puikiai tinka jūsų suknelėms.

2. Suede ir odos Derbis vyrams:

Suede and leather derby for men

Tiesiog turėdamas Derbio batelius nepakanka, kai kalbama apie didžiąją vakarėlę. Pasirinkite šį zomšos ir odos juodos spalvos kombinaciją, kad atrodytumėte apsvaiginimo ir gražaus. Šis juodos spalvos batų laikiklis puikiai tinka ir oficialiam vakariniam juodų kakavimų renginiui.

3. Glamoriškos peepės pirštai moterims:

Spalvingi Peep Toes for Women

Pasirinkite šampano spalvos peep toe blizgučiu, kuris atrodo apsvaiginimo ant kojų. Pasivaikščiokite rampa, šokių aplink šokių aikštele šitomis išskirtinėmis grožybėmis, kurios sukurs galvas. Žvilgsnis pirštas priduria, kad taip pat smalsumas.

4. Užuovtukų liemenėlės:

Puokštė Loafers in Suede

Puikus batų paketas madingam sąmoningam žmogui – tai rudas drožėjas. Spalva neveikia ir puikiai tinka vakarėlių drabužiams. Jaukus išvaizda puikiai tinka visam ansambliui atlikti.

5. Vestuvių kačiuko kulna moterims:

Vestuvių kitten heel for women

Nešioti didelius kulniukus vakarėliams? Tada pasirinkite geriausią alternatyvą. Šie mieli kačiuko kulno batai yra geriausi, kai jums reikia vaikščioti daug ar šokti. Jie atrodo stilingai ir elegantiški visų amžiaus grupių moterims. Jaukūs dirželiai blauzdikai suteikia žvilgesį.

Žiūrėti daugiau:Slip On Shoes

6. Vyrų laukiniai dizaino batai, skirti vakarėliui:

Laukinis Designs for Men

Dizainerių batai puikiai tinka, jei norite padaryti mados ataskaitą ir nėra pakankamai drovūs. Išbandykite šiuos laukinius dizainus iš krokodilų ar aligatorių odos batų laukinei nakčiai. Batai turi kaubojų efektą su žalvario ar metalo papuošimais.

7. “High Shine” slipwear for men:

Aukštas Shine Slip Ones for Men

Pasirinkite šią porą moterų bateliai su dideliu spindesiu. Šie bateliai yra geriausias pasirinkimas, kurį galite padaryti. Tai pritraukia dėmesį partijoje. Jis šviečia kaip kibirkštis, todėl jūsų brangioji berniukas sužavės šiuos batus. Juodos spalvos su blizgesiu yra geriausias pasirinkimas visada. Jie puikiai susilygina su smokingais ir kostiumu.

8. Vyrų moteriškos papuošalai:

Sequined Heels for Women

Sidabras kaip vakarėlio spalva yra per daug geras pasirinkimas praleisti. Šis randų kulnais sidabrinė batų laikiklis moterims yra puikus jūsų kolekcijos priedas, nes jis puikiai tinka pastelinių spalvų komplektams ir suknelėms, kuriose yra sidabro.

9. Etninės partijos dėvėti batai:

Etninė Shoes

Pasirinkite Indijos batus vestuvių sezonui ar bet kokiai ceremonijai. Etniniai batai būna skirtingų spalvų ir stilių. Šie batai skirti vyrams ir moterims, ir jie turi daug detalių. Tai savo asmenybę ryškia vestuvių metu. Jūs gausite gerus komplimentus iš savo brangioji.

10. Wing Tip Lace up Batai:

Sparnas Tip Lace up Shoes

Eikite į šokių vakarą šiuose itin šauniuose sparno galuose, juodai baltuose. Nėriniai batai yra tikrai šokių mados aksesuaras. Jos atsitiktinis, bet tai padeda jums švyti ir roko jūsų šalis. Spalva ant batų prideda žavesio jūsų aprangai.

Žiūrėti daugiau:Biuro batai moterims

11. Nėrinių darbo T-Strap Shoes:

Nėriniai Work T-strap Shoes

Pasirinkite komfortą savo vakarėliui su šiais T-diržo batais, kurie yra subtilus nėrinių darbas. Buteliuose yra nedideli blizgučiai, pritvirtinti prie nėrinių darbo, kurie tampa subtili. Nėriniai yra visur, todėl puikiai tinka jūsų kojoms.

12. Žirgų vyrų batukas:

Jodinėjimas Men’s Boot

Pasivaikščiokite kaubojų stilių su šiais žirgų lenktynių vyriškais batais, pagaminti iš rudos odos. Švelnus senovinis stilius puikiai tinka vestuvėms ir bet kurioms šalims. Šiltas darbas yra nuostabus šio stiliaus prisilietimas.

13. Blauzdos kojų pirštinės vyrams:

Punktinis toe shoes for men

Šalis batai gali būti beprotiški laukiniai. Pavyzdžiui, atkreipkite dėmesį į šiuos akinius bateliai. Batai turi visiškai išspausdintą piešinį ant jų, o kojų pirštai yra su metalu. Batai būna drąsūs ir gali būti suporuoti su tradiciniais drabužiais.

14. Šalutiniai drabužiai Gilduotos moteriškos blauzdos dirželiai:

Puoštas Ankle Straps for Women

Blauzdos juostelės batai yra puikus batus moterims. Jie prideda subtilus romantišką apeliacinį skundą prie jūsų kojų, nes vidurinė dalis yra atvira. Priekinis diržas yra padengtas gildo darbais arba deimantais, kurie pritraukia daug dėmesio.

Žiūrėti daugiau:Golfo batai

15. Šalies avalynės auksiniai bateliai vyrams:

Auksas Shoes for Men

Visur eikvokite apie tai, kaip vyresni auksiniai batai vyrams. Šie batai turi aukso sluoksniuotą apdailą. Tai gražina įsimintiną išvaizdą. Pasirinkite šią porą tik tuo atveju, jei jums patinka pajusti save. Tai tikrai yra pokalbio pradininkas.

Šalis batai yra labai smagu, o įvairių tipų, kurie yra prieinami vyrams ir moterims, yra tikrai didžiulės. Jūs galite rasti gerą pora batų su geriausios kokybės rinkoje. Pagal savo aprangą galite pasirinkti geriausią batų pasirinkimą vakarėliui. Nuo mažo iki aukšto lygio batų galima įsigyti plačią kolekciją. Pasirinkite puikią porą ir eikite vakarėlį naktį.

Vaizdai Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.