8 geriausi juodi šukuosenos vyrams Stiliai gyvenime

Geriausias būdas atrodyti patraukliai yra tai, kaip jūs sukite savo plaukus. Jei jau kurį laiką turite tą patį kirpimą, turite išbandyti kažką naujo. Be to, juodi vyrai turi savo stilių formas ir kirpimo priemones, o savo plaukais jie daro kažką naujo. Jie dažnai yra labiau įsitikinę, kad bando kažką naujo ir taip pat gali gerai jį atlikti. Galite išbandyti šį stilių iš salonų ar profesionalų stilistą arba net patys, jei esate stilius. Svarbu išlaikyti šį stilių, kad būtų išvengta plaukų išaugimo.

1. Trumposios apvaisintos garbanos:

juoda hairstyles for men

Juodi vyrai paprastai yra gimę su garbanotais plaukais. Taigi, jei turite truputį garbanoti garbanotieji plaukai ant karūnaus krašto, tada pasodinkite jį mažą, kad būtų stiliaus, išlygindami ilgį. Šis stilius puikiai tinka tiek atsitiktinms, tiek oficialioms progoms. Tai tinka ilgiems veidams.

2. Bushy Tight šukuosenos vyrams:

juoda hairstyles for men2

Kadangi dažniausiai juodi vyrai turi garbanoti plaukus, todėl, jei turite ilgus plaukus, galite juos apdailuoti tiktai lygiai ir stiliaus ilgio ilgio garbanos. Jei neturite natūralių garbanų, kreipkitės į stilistai, kurie gali užsikimšti garbanomis. Šis stilius, nors ir klasikinis, neatitinka formalumų. Taigi, tai yra puikus atsitiktinis gyvenimo būdas.

3. Plikas apipjaustytas vaizdas:

juoda hairstyles for men3

Dėl karsto vasaros ir dar stilius išvaizdos, galite išbandyti šį apkarpytą plikotą išvaizdą. Tai pakeitimas iš jūsų įprasto kirpimo ir patogus. Jums reikia pasitikėti, kad išeitumėte iš šio stiliaus. Požiūris ir komfortas yra šio stiliaus sudedamosios dalys.

4. Plikas atrodo:

juoda hairstyles for men4

Nors tai nėra kažkas panašaus stiliaus, bet šis plikas išvaizda yra pats stilius. Jei jums patogu, galite tai išbandyti. Plikas išvaizda visada yra ir paplitusi tarp juodųjų vyrų, todėl tai gali išbandyti.

Žiūrėti daugiau: Dread šukuosenos vyrams

5. Storosios storosios garbanos:

juoda hairstyles for men5

Jei turite natūralius trumpus garbanotieji plaukai, tuomet galėsite eiti į šias storas garbanos, kurios atrodo labai kietos. Tai puikus šaltinio stilius. Tiems, kurie mėgsta stilių, bet neturi natūralių garbanų, taip pat gali gauti garbanotes iš stilistės.

6. Vidutinio storio lankas:

juoda hairstyles for men6

Jei turite vidutinio ilgio plaukus, juostelės yra labai paplitę monistiniai juodi vyrai. Plytelės visada yra, ir jūs galite išbandyti kitą juostelę, pvz., Įprastą juostelę, susuktus pintus. Galite išbandyti šį apipjaustytą išvaizdą su kiekvienu plaukų segtuku, pagamintu juostelėmis. Tai gali būti arba “pakabinti”, arba gali būti net susukti ir laikomi virš kaklo. Šis stilius tinka tiek vyrams, tiek ilgai ir trumpam.

Žiūrėti daugiau: Vyriškas šukuosena plonoms plaukams

7. Kabančios pintys:

juoda hairstyles for men7

Tarsi virvelės viršuje, jei turite vidutinio plauko ir nusprendžia, kad palapinės paliktos po kabliu, kabo po kaklu, stilius yra tobulas. Tai taip pat dažna tarp juodųjų vyrų. Šis stilius gali būti geriausiai tinka žiemoms ar maloniam orui, nes vasaros gali būti ne gera idėja.

8. Viršutiniai sluoksniai:

juoda hairstyles for men8

Jei turite plonus plaukus, bet vidutinio ilgio, galite pabandyti turėti skirtingas dalis iš plaukų viršaus karūna regione ir tada kiekviename skyriuje yra juostelės. Tai labai stilinga. Tačiau tai reikės priežiūros.

Žiūrėti daugiau: Labai trumpos šukuosenos vyrams

Vaizdai Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.