9 Naujausios juvelyrinių dirbinių iš platinos karoliai | Stiliai gyvenime

Per pastaruosius keletą metų vienas iš patvariausių vyrų aksesuarų rūšių, vyrų karoliai. Vyrų karoliai yra idealus “darbo žaislų” aksesuaras, nes juos galima lengvai pritvirtinti prie marškinių arba marškinėlių. Kaip ir kitų rūšių vyrų papuošalai, vyrų karoliai dažniausiai pasireiškia šiuolaikinėmis medžiagomis, tokiomis kaip nerūdijantis plienas, titanas ir volframo karbidas. Platinos grandinės yra didžiulis šiuolaikinių madingų vyrų.

platina necklace

Gražus platinos karoliai su nuotraukomis:

Dėvėkite vieną iš šios platinos karoliai su tinkamu aprangu ir būsite patrauklumo centru visiems. Čia yra 9 tipų platinos karoliai ir grandinės, kurios padidins jūsų išvaizdą iki naujo aukščio.

1. Platinos akių karoliai:

platinos akių karoliai

Grandinė, susidedanti iš kelių nedidelių laidų, jungiančių grandinę arba grandinę, vadinama tinkline grandine. Grandinė suteikia spyruoklės ar vielos tipą, ieškant baisių išvaizdos jūsų kasdieniam gyvenimui. Šie platinos karoliai gali būti dėvimi skirtingais ilgiais, priklausomai nuo pageidaujamo išvaizdos.

2. Pergalingos platinos karoliai su deimantais:

platinos pergalingos karoliai

Šis grakštus platintoja “Evara” karoliai yra kažkas, kas savo gyvenime prideda palaiminimą su jo elektros dizainu, kurį sudaro maždaug 93 deimantai, be spalvotų akmenų ir platinos masė 34.454. Šis pergalingas karoliai yra gabalas, kurį kiekviena moteris nori savo drabužių spinta.

3. Platinum Royal Bloom karoliai:

platinos-karališkosios bloom-karoliai

Ši apvali karoliai yra sukomplektuotos taip, kad kai dėvėti tradiciškai atrodo nuostabi kaklo. Šie platinos karoliai yra labai populiarūs, universalūs ir lengvi. “Royal Bloom” vėriniai suteikia vartotojui ramią išvaizdą, be jokio svorio.

4. Platininis grotelinis klasterio karoliai:

platinos grakštus klasterio karoliai

Ši poliruotos karoliai susideda iš grubių karoliukų, kurios yra tarpusavyje susijusios su mažų poliruoto karoliukų grupėmis, kad būtų patrauklus akcentas. Kaklo gabalas yra plačiai dėvimas tinkamais oficialioms funkcijoms ar mažiems renginiams. Tai pirmasis karališkųjų moterų pasirinkimas paprasta išvaizda.

Žiūrėti daugiau: Dizainerių karoliai moterims

5. Platininis kryžiaus pakabuje grandininis karoliai:

platinos kryžiaus pakabukas-karoliai

Ieškote kokybiškos išvaizdos bet kurioje teminėje vakarėlyje ar progiuose, pavyzdžiui, Kalėdų, gimtadienio ir tt Išbandykite vyrų kryžių puošmenų platinos karolius. Karoliai susideda iš kabelinės grandinės ir kryžminio pakabuko, sustabdomas iš šios gražios platinos grandinės. Lygus dizainas papildo jo unikalumą. Pabandykite tai, kaip žiūri į rozetę.

6. Platininis Venecijos karoliai:

platinos venetian-karoliai

Meilė dėvi geometrines figūras kaip ornamentą! Grab dizainą iš kvadratinės formos karoliukai. Vienintelis klackas puikiai tinka tiems, kurie nori vienodai ieškoti vakarėlių, verslo renginių, santuokų ir kt. Dažniausiai vyresnio amžiaus žmonės pasirenka taip pat ir jaunuolių pasirinkimą išvaizdą padaryti delikatesą.

Žiūrėti daugiau: Diamond Necklace Set

7. Platininis begalybės žiedas karoliai:

platinos begalybės žiedų karoliai

Ieškote elegantiško bet kokios funkcijos, įvykio ar įprasto dėvėjimo ieškojimo! Gaukite begalybės žiedo karolius, kuris yra suprojektuotas su dviem poliruoto žiedo sujungtais tarpusavyje. Grandinė suteikia įspūdingą išvaizdą naudotojui ant kasų ir formalų. Jauni poros, šokėjai, žiedų mėgėjai ir kt.

8. “Platinum Charms”:

platinos žavesys

Platininiai pakabukai – tai mažos prekės, kurios dedamos į grandinę. Šiuose karoliuose naudojamos pakabukai yra mažos, skirtingai nuo tų, kurios naudojamos moterų papuošaluose. Šie platinos grandinės vėriniai paprastai dėvimi taip, kad pakabukas remtųsi krūtinės kaulais ir nematomas, nebent jūs planuojate pašalinti savo marškinius.

Žiūrėti daugiau: Karoliai vyrams

9. Platinum religinės herbo karoliai:

platinos-religinės-emblemos karoliai

Šie karoliai naudoja religinius simbolius ir emblemus už pakabukus. Induistų dievai, tokie kaip Šiva, Ganesas ir kiti simboliai, tokie kaip kryžiai, yra gerai žinomi dėl to, kad jie naudojami tokiuose karoliuose. Šie platinos pakabukai dėvi žmonės visame pasaulyje dėl įvairių religinių įsitikinimų.

Moterys ir vyrai dėvi apyrankes ar grandines, kad papildytų jų išvaizdą. Šie karoliai ir grandinės yra labai regalios išvaizdos naudotojui. Platinos grandinės nėra pernelyg rausvos, bet tuo pačiu metu jie suteikia kitokios rūšies eleganciją. Atsargiai dėvėkite savo papuošalus, nes tai daug apie tave ir jūsų stilių.

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.