Top 10 kaulų riebalų priežastys | Stiliai gyvenime

Storas pilvas! Ar atrodo gerai? Ar esate susierzinęs nuo pilvo riebalų? Ar žinai savo priežastį? Pilvo riebalai yra papildomi oficialūs centrinės riebalinės kilmės terminai, plius tai aišku, kaip pilvo riebalai, dėl kurių padidėja juosmens dydis. Pilvo riebalai gali iš anksto nustatyti rūpesčius dėl širdies ligų, aukšto kraujo spaudimo, atsparumo insulinui ir Alzhaimerio.

pilvo riebalų priežastys

10 geriausių pilvo riebalų priežastys:

1. Persivalgymas:

Valgymas taip pat gali daug prisidėti prie svorio padidėjimo, kuris gali papildomai patenkinti jūsų liemens augimui. Tai ypač pasakytina, jei jums nepavyksta rasti pakankamai pratybų konkrečioje konkrečioje dieną. Svorio padidėjimas yra pagrįstas lengvu kalorijų principu, ypač atsižvelgiant į per daug kalorijų, o nesugebėjimas sudeginti pakankamai, kad jį neutralizuotų.

2. Hormoniniai pokyčiai:

Hormoniniai pokyčiai, susiję su menopauze, yra vienas dažniausiai kaltininkas po perteklinio pilvo riebalų. Menopauzė sukelia lytinių hormonų gamybą, pvz., Estrogeną, todėl padidėja pilvo riebalai. Be to, menopauzė sukelia vietos, kur jūsų kūnas kaupia riebalus, pokyčius, nes jie yra laikomi kojose, rankose, plaktukuose į pilvo sritį.

Žiūrėti daugiau: Kaip sumažinti riebalus iš kūno

3. Stresas:

Moterys, kurios yra labiau linkusios į stresą, tačiau kitaip sveikos, be papildomo svorio, papildomai gali turėti perteklių pilvo riebalų. Kai kurios moterys yra ypač jautrūs streso hormono kortizolio turtui, kuris yra atsakingas už riebalų kaupimąsi maždaug už jūsų organus, taip pat dėl ​​to, kad yra didelis kiekis pilvo riebalų.

4. Senėjimas:

Nustačius, kad jūsų kūnas gamina hormono dehidroepiandrosteroną arba dar pripažįstamas DHEA, jis mažėja. Nors DHEA rezultatas dėl pilvo riebalų neribojamas, kai kurie gydytojai mano, kad DHEA papildai gali padėti sumažinti pilvo riebalų kiekį.

5. Cukraus vartojimas:

  9 Naujausi trumpi šukuosena vaikams mergaičių ir berniukų Stiliai gyvenime

Cukraus vartojimas, ypač didelis fruktozės kukurūzų sirupas, paskatina insulino gamybą, kuri gali paskatinti visceralinių pilvo riebalų kaupimąsi. Laikykitės nuo cukraus saldžių gaiviųjų gėrimų ir saldainių, kad galėtumėte suvalgyti didelį fruktozės kukurūzų sirupą.

Žiūrėti daugiau:  Kaip praleisti virvę svorio netekimui

6. Magnio trūkumas:

Mūsų kūnams reikia magnio už daugiau nei 300 cheminių reakcijų, skaičiuojant išlaikyti širdies ritmo stabilumą ir prisitaikantį cukraus kiekį kraujyje, tačiau, be jo naudos sveikatai, ši maistinė medžiaga taip pat gali padėti svorio netekimui ir kūno formavimui.

7. Perteklinės druskos valgymas:

Papildoma druska sukelia vandens ištekėjimą į kraują į odą. Beveik 90 procentų žmonių valgyti papildomai, nei siūloma 2 300 mg natrio per dieną. Taigi vengti druskos vartojimo iš kitų šaltinių, pavyzdžiui, konservuotų maisto produktų, valgomųjų mėsos, salotų padažu ir dar keleto pieno produktų, panašių į varpą.

Žiūrėti daugiau:  Plaukimas prarasti pilvo riebalų

8. Sedentary Gyvenimo būdas:

Pagrindinė pilvo riebalų priežastis – tai silpnas gyvenimo būdas, kuris yra aiškus kaip gyvenimo būdas, nes asmuo dažnai nesugeba dirbti, kitaip jis nieko nedaro. Sėdi gyvenimo būdas paprastai susideda iš praktikos sėdėti ant sofos ir stebėti perteklius, skaityti papildomai ar net naudojant kompiuterį per daug.

9. Jūs darote netinkamą treniruotę:

Reguliarus važiavimas kitaip, Spin klasės yra didelis jūsų širdyje; tačiau “Cardio” treniruotės tik neduos daug jūsų liemens. “Jūs privalote atlikti svorių mišinį kartu su širdies ir kraujagyslių sistemos treniruotėmis. Stiprumo treniruotės padidina raumenų masę, kuri nustato jūsų kūną iki ugnies. “Raumenys sudegina papildomas kalorijas nei riebalai, taigi jūs natūraliai papildomai sušvirkškite papildomas kalorijas visą dieną.

10. Miego trūkumas:

Puikiai, kiekvieną vakarą suaugusiesiems reikia septynias ar devynias valandas miego. Kai jums nepavyks pakankamai miegoti, jūsų kortizolio koncentracija (streso hormonas) padidėja ir sukelia norą saldžių maisto produktų. Norint išlaikyti normalią streso hormono kortizolio koncentraciją, stenkitės, kad kiekvieną naktį pasiektumėte rekomenduojamas miego valandas.

  Žymūs šventyklos ir parkai Chhattisgarhse Stiliai gyvenime