Trisha Saree – mūsų Top 9 | Stiliai gyvenime

Trisha yra labai dominuojanti aktorė, kuri per kelerius metus pavadino save save, Trisha yra indėnų aktorė, kuri daugiausia dirba pietų Indijos filmų. Trisha per metus tapo veteranso aktoriumi, bet ne kartą jis suklupo savo išvaizda. Jos saree ši aktorė pavogia kiekvieno ventiliatoriaus širdis ir įprastą dieną ji atrodo visiškai apsvaigusi. Trisha visada sutiko, kaip gražu ji yra ir turi didelį pasitikėjimą savimi ir jos veikėja.

Trisha myli sarees ir visada matoma iš naujo papildant įvairius socialinius renginius. Žemiau pateikiamos kelios populiarios Trishos nuotraukos įvairiuose saree, parodančios, kaip tiksliai ji rožina Indijos merginos išvaizdą

1. Ombre All The Way:

Ombre all the way

Ombre yra neseniai sukurtas saree dizainas, tačiau tai nesustabdys šios aktorės, naudojančios dizainą, kad pavogtų savo gerbėjų širdis. Sarees tradiciškai yra indų drabužiai, o naujos spalvos reiškia modernizavimą, o ši aktorė nenori prarasti dienos mados.

2. Nude Gold:

Nuogas gold

“Nude” auksinės sarees visada yra puikios “showstoppers” ir ši saree yra dar viena natūralaus meno kūrinio. Saree didina tai, kad šios didžiosios aktorės atrodo, kad jos išvaizda yra visiškai apakinanti, palyginti su bet kuriuo kitu, tačiau saree taip pat yra labai ramus jaustis, kad žmonėms būtų ramybės jausmas.

3. Floral Show:

The floral show

Gėlių šou išskiria moteriškumą, ir tai yra tai, ko siekia ši dva, naudojant saree parodyti, kaip moteris gali būti nepriekaištingai graži ir miela. Gėlių šou yra puikus saree ir tikrai yra meno kūrinys, atitinkantis moteriškumą su elegancija ir tiesiog grožiu.

4. Auksinė mergina:

The golden girl

Netgi ši didelė aktorė visiškai pritraukia saree išvaizdą į visiškai naują lygį. Sidabrinės auksinės spalvos yra absoliutus suvirpinti žvilgsniu į aplinką aplink ją, kitą didžiulę saree, kurią dėvi ši stulbinanti aktorė..

5. Tuščia raudona:

The sultry red

Jutimo išvaizda yra viena iš Trishos daugiau ekrano išvaizdos, kuri rodo, kad ji yra ne tik veteranų aktorė, bet ir dva. 7 metai į verslą, ši neįvykdyti aktorė žino, kaip atrodyti realiai.

6. Tinklelis:

The netted pattern

Tinklelis yra dar viena labai jausminga saree, išryškinanti grožį šioje puikioje aktorėje. Tinklelinė saree iš tikrųjų yra prieinama daugybe skirtingų modelių ir spalvų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo skonį. Tai yra viena iš Trishos mėgstamų sarees.

Žiūrėti daugiau:  Nayanthara Saree

7. Saldūs Mauve:

The sweet mauve

Tai yra vienas iš jos naujausių jos drabužių spinta papildymų, saldus violets yra labai ekstravagantiškai paprastas saree, kuris išskleidžia šios nepriekaištingos aktorės spindesius bruožus ir įkvepiančias ponius visoje Indijoje jaustis labiau pasitikintis savimi.

Žiūrėti daugiau:  Anuška Shetty Karšta Saree

8. “Sheer Black”:

The sheer black

Padovanokite šiai pietų Indijos divei galimybę atrodyti puikiai bet kokiam socialiniam ar oficialiam renginiui, ir ji visiškai pasakos apie savo išvaizdą. Šioje nuotraukoje vienintelė juoda saree, kurią mylina visi, puikiai papildo šventinę aplinką, suteikiantį spalvą aplinkui.

Žiūrėti daugiau: Tamanna Bhatia Saree

9. “Cooler Shades”:

The cooler shades

Aušintuvo atspalvio sarees iš tikrųjų dar kartą yra prieinamos daugybe skirtingų spalvų. Tai ypač saree, kad ši didžioji aktorė nešioja, iš tiesų išryškina tikrosios tradicinės indėnų saree prasmę ir rodo, kad sarees skirtos ne tik specialiems renginiams, bet ir gali būti dėvimi kasdien, be jokio žvilgsnio ar nuobodu.