20 šukuosenų, skirtų plaukams veidui

Ne visi iš mūsų gali turėti plonų, subtilus veidus ir skruostikus, kurie išsiskiria ir apibūdina mus. Kai kurie iš mūsų yra palaiminti šiek tiek apvalesniais veidais ir pilnais skruostais, kuriuos mes šypsojate. Jei esate viena iš nesuskaičiuojamų moterų su apvaliomis ar rausvomis akimis, tuomet nevilkite. Jei kas nors, jūs turėtumėte šaukti džiaugsmo. Aš asmeniškai manau, kad šiurpūs veidai yra daug patrauklesni nei plonesni veidai – yra kažkas apie tai, kaip jie įsižiebia, kai jie šypsosi, ir dėl jų kvailumo, kuris kitaip praranda.

Nors veidai, kaip tai gali būti palaiminimas, jei jūs nežinote, kaip nešioti plaukus su jais, jie taip pat gali būti prakeiksmas. Nešiojus plaukus netinkamu būdu, dažnai jūsų veidas apvalios gali išsiskirti šiek tiek per daug, todėl jūs atrodote sferinėmis ir slepiasi savo kuklumą. Nesijaudink, nesu prieštaraudamas savimi ir sakydamas, kad pilnais veidai yra blogas dalykas – aš vis tiek tvirtai tikiu priešingai – tai tik žinojimas, kaip dėvėti plaukus, kokius ilgius jums tinka ir kokie stiliai galiausiai turėtų vengti . Turint tai omenyje, čia yra mano galutinis 20 šukuosenų sąrašas, kuris tinka apvaliems ir šlubuotiems veidams …

[Skaityti taip pat: Kaip gauti plonesnį veidą ]

1. Sumaišykite sluoksnius

Sumaišykite Up Your Layers

Vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti, kad jūsų pilnas veido veidas atrodytų pasakiškas ir šiek tiek mažiau apvalus, yra suformuoti jį įvairiais sluoksnių ilgiais. Gaukite savo stilistą, kad pridėtumėte daug trumpų sluoksnių, vidutinių sluoksnių ir ilgų sluoksnių, kad suteiktumėte tekstūruotą efektą. Tai bus nukreipta nuo jūsų veido ir yra puikus, nes tai stilius, kurį galite nešioti nepriekaištingai, ar turite banguotas, garbanotas ar tiesus plaukus.

2. Bobas

Bobas

Aš tiesiog myliu bob stiliaus – būtent todėl, kad taip pat atrodantis pasakiškas, jis puikiai tinka visų formų veidų moterims, šiek tiek pakeitus. Jei turite apvalios arba rausvos veido, pabandykite gauti smakro ilgio bob. Tai atkreips dėmesį į savo žandikaulio liniją ir padarys jūsų kaulų struktūrą išsiskiriančią. Stipraus kreivė, nesvarbu, ar ją dėvite banguotu ar tiesi, sukurs veidą, suteiks jam beveik angelišką išvaizdą.

3. Pakeiskite savo dalį

Keisti Your Parting

Klasikinis vidurinis atsiskyrimas gali atrodyti puikiai, bet jie linkusios atkreipti dėmesį į skruos plotus, todėl jūsų skruostai atrodo išsamesni ir apvalūs – nėra puikus, jei jau turite apvalią veidą. Norėdami su tuo kovoti, eksperimentuokite su skirtingais dalimis, kad sužinotumėte, kokį poveikį jie turi jūsų išvaizdai. Šoninis atsiskyrimas visada atrodo fantastiškas, bet jūs taip pat galite pabandyti dėvėti zigzagą, atsipalaidavę papildomai.

4. Curl savo plaukus

Garbanoti Your Hair

Mes visi mėgsta tiesioginius plaukus, bet man labai gaila pasakyti tiems, kurie turi apvalią ar rausvą veidą – tai geriausias būdas išvengti. Galite manyti, kad išvaizda sulaužo veidą, bet iš tiesų ji tiesiog atkreipia dėmesį į jūsų apvalias skruostus. Pabandykite dėvėti savo plaukus laisvomis bangomis, kad suteiktumėte plaukų kiekį, tai išvaizdą padės nedelsiant nulenkti šias skruostus.

5. Sweeping Bangs

Sweeping Bangs

Bandydamas padaryti veidą atrodyti plonesnis, aš bijoju, kad paprastas kirpimas papratimas jį nugriauti. Jie galų gale atsigręžia į skruostus ir atkreipia jiems per daug dėmesio. Paprašykite savo stiliaus, kad jums šiek tiek šoninių pūkų – tai padės atkreipti dėmesį į jūsų akis, pabrėžti juos ir atkreipti dėmesį nuo jūsų veido apvalumo.

6. Pixie šukuosenos

Pixie Haircut

Jūs tikriausiai manote, kad esu beprotiška, bet pasitikiu, kai aš sakau, kad pixie gabalai gali būti palaiminimas moterims su apvaliais veidukais. Taip, jūs rodote savo “probleminę sritį”, bet kodėl tai turi būti blogas dalykas? Apkarpyti pixie gabalai su gerai išdėstytais siaurėjais atrodys geriausiai tokio tipo veidui, bet nebijokite klausti savo stilistikų nuomonės ir eksperimento. Kartais išryškinant tai, ką jūs manote, yra jūsų trūkumai, jūs iš tikrųjų galite stebuklai.

7. Padarykite pusę

Pusė Up Do

Jei nesate pasiruošęs parodyti visą savo veido apvalumo laipsnį, kaip išbandyti pusę, kad galėtumėte pamatyti, kaip atrodysi su savo apjuosiančiomis skruostais pirmą kartą? Tai gražus stilius ir, jei paliksite kelias atviras vietas iš jūsų, jūsų veidas vis dar yra šiek tiek rėmelių. Galite įdėti tiek daug ar mažų plaukų, kiek norite, taip pat verta eksperimentuoti. Kai kurios moterys tinka daugeliui plaukų, o kiti – labai mažai, tai tikrai priklauso nuo asmeninio skonio, nesijaudinkite išbandyti kelių šio stiliaus variantų.

8. Ilgi sluoksniai

Ilgai Layers

Aš jau minėjau apie mišrias sluoksnis, bet suprantu, kad stiliaus variacija nėra skirta visiems. Jei turite ilgus plaukus ir didžiuitės tuo, jūs visada galite gauti paprastus ilgus sluoksnius supjaustyti į plaukus. Jie vis dar atkreipia dėmesį nuo jūsų veido, tuo pačiu leidžiant iš tikrųjų išnaudoti visas jūsų saldaus spynos. Jei šiek tiek nervinatės apie šį stilių, pradėkite nuo to, kad iškirpote tik keletą sluoksnių ir palaipsniui juos sukursite.

9. Ploni ponytails

Glotnus Ponytails

Dar kartą, kodėl bandai paslėpti savo gražų, apvalų veidą? Kodėl ne parodykite jį ir išnaudokite visas savo kreives? Švelni ponytails padės jums tai padaryti. Atsižvelgdama, kad visi jūsų plaukai atsitraukia nuo veido, jie padeda išryškinti tikrą veido veidą. Tai taip pat pabrėžia jūsų kaklo kreivę, odos formą ir leidžia žmonėms matyti tiesiai į akis. Kur neigiamas dalykas??

10. Aukštakrosnės

Aukštas Buns

Mes visi mėgsta gražią bandelę, net nesistengia tai paneigti. Jei norite iš karto padaryti veidą atrodyti ilgiau ir todėl nedelsiant sulaužykite, patraukite plaukus į aukščiausią galą. Papildomas aukštis visiškai pakeis jūsų veido formą ir išvaizdą, o jūs taip pat gausite šį neįtikėtinai populiarią ir seksualų stilių. Laimėk, laimėk!

11. Trumpi plaukai

Trumpa Hair

Aš minėjau bobo šukuoseną anksčiau, tačiau noriu pakartoti, kaip gali atrodyti įvairios trumpos šukuosenos moterims su apvaliais veidais. Pamiršk, kad kvailas mitas, kad jūsų veido veidas atrodo ryškesnis – tai tikrasis mylios! Jie iš tikrųjų sušvelnina veidą ir išnaudoja jūsų kvailius skruostus. Aš pripažįsiu trumpus stilius, norėdami surasti jūsų tobulą ilgį, imkit bandymų ir klaidų, todėl patariu, kad jūsų stilistas iš karto šiek tiek nuplautų, kol nebus patenkintas jūsų nauja išvaizda.

12. Chignonai

Chignonai

Tai puikus atrodo moterims su apvaliais veidais. Žinoma, ji taip pat atrodo puikiai tinka ir moterims, turinčioms plonas veidas, tačiau tai nėra svarbu. Faktas, kad jis veiktų ant apvalaus veido, yra palikti kelias plaukų dalis, paliekant rėmą jūsų veidą ir sušvelninti skruostus.

13. Nejautrus Ponytail

Kvailas Ponytail

Jei sklandžiai ir elegantiški yra ne jūsų stiliaus, pabandykite dėvėti netinkamą ponytail vietoj. Jis turės viską tą patį poveikį jūsų veidui, taip pat suteiks jūsų plaukų gyliui ir tekstūrai, atkreipdamas daugiau dėmesio į tai, taigi, jūsų apvalaus veido mažesnis. Tai iš tikrųjų bandymų ir klaidų stilius – kai kurios moterys patiria netinkamą susidomėjimą, kiti tik kaip kelios liko užraktai plaukams. Tai visiškai priklauso nuo tavęs!

14. Ilgos spynos

Ilgai Locks

Turėdami tikrai ilgus plaukus, galite stebuklus susidaryti ant apvalaus veido. Tai padeda prailginti ir išlyginti veido išvaizdą ir suteikia jums vieną greito atramos funkciją, kurią žmonės gali pažvelgti. Aš myliu ilgus plaukus, tai vienas geriausių išvaizdų, jei manęs paklaus!

15. Klasikinės bangos

Klasikinis Waves

Mes padengėme garbanos ir dabar atėjo laikas pasakyti, kodėl paprastos, klasikinės bangos yra fantastinis apvaliems veidams. Panašiai kaip ir garbanos, jie sušvelnina veido išvaizdą ir suteikia jūsų plaukų kiekį ir tekstūrą, iš karto nuslopina jūsų veido išvaizdą. Jūs galite turėti trumpus bangas, laisvąsias bangas, pusę jūsų plaukus arba visą tai. Puikiai tinka paskelbti pareiškimą ir pritaikyti savo stilių.

16. Glotnus ir tiesus

Glotnus And Straight

Gerai, aš žinau, žinau, dabar esu prieštaringas, bet pasitikiu, kai aš sakau, kad tai nėra pagrįsta priežastis. Jūs tikriausiai manęs nepatyrėte, kai tau pasakiau, kad tiesūs plaukai nebuvo puiku, kad apvalūs veidai būtų tikri … kiek. Jei tiesiog negalėsite likti nuošalyje nuo švelnų sklandų spynų, pabandykite pridėti šiek tiek lėlių želės prie savo plaukų, kai baigsite stiliaus, kad jis būtų grubus. Švelnus, švelnus plaukų matinis, nepastebimas vaizdas išvaizdą, kad jūs iš tikrųjų gautumėte geriausius iš abiejų pasaulių.

17. “Accessorize”

20 šukuosenų, skirtų plaukams veidui

Jei norėtumėte atkreipti dėmesį nuo veido formos su minimaliu nerimu, tai yra geriausias būdas tai padaryti. Tiesiog pasirinkite tą, kuris eina su savo drabužiais, paslysti į voką! Niekas net nematys jūsų veido.

18. Šoninis lankelis

Pusė Braid

Aš esu didelis šoninės juostos gerbėjas, daugiausia dėl to, kaip jis visiškai paverčia jūsų išvaizdą. Puiku, nes, atverdamas veidą, jis yra pakankamai gana, kad galėtumėte juos akis parinkti, todėl niekas nebus rūpinęs, kaip apvalus jūsų veidas.

19. Pridėti aukštį

Papildyti Height

Stumdami savo ponis uodegą ar puseks aukštyn danguje, iškart pailgins savo veidą. Papildomas aukštis jūsų plaukuose padėtų atrodyti tolygesnis ir storesnis, o jūsų veido išvaizda sulėtės. Tai yra paprasta iliuzija, suteikianti puikių rezultatų.

20. Tousled Plaukai

Tuščias Hair

Paprastai prailginkite savo plaukus, ar tai ilgas, trumpas, bobbedas ar pečių ilgis, kad galėtumėte slinkti žemyn apvalius veidus. Tiesiog pridėkite šiek tiek putos ar gelio ir dirbkite pirštais per plaukus. Jūs galite turėti savo plaukus, kaip jums patinka, todėl verta eksperimentuoti ir sužinoti, kas tinka jums.