40 filmų, kurie verks jus verkti

Filmų žiūrėjimas yra viena iš geriausių žaidimų kada nors! Jie nėra panašūs į televizijos serijas, kur jums reikia palaukti mėnesius, kad sužinotumėte, kas ateityje vyks. Ir nors man patinka skaityti, kartais tiesiog reikia atsigulti ir žiūrėti gerą filmą, kad visi jūsų rūpesčiai išnyktų. Filmai taip pat puikiai tinka, kai jaučiatės žemyn, o visa, ką norite padaryti, yra verkti. Čia yra 40 filmų sąrašas, kuris padės jums tai padaryti. Prieš paspausdami grojimą įsitikinkite, kad naudojate Kleenex!

1. Miracle Cell No. 7

1

“Miesto ląstelė Nr. 7” yra Pietų Korėjos filmas, kuris 2014 m. Laimėjo širdis visame pasaulyje. Šis filmas yra apie psichinę nestabilią tėvą, o jo dukra kovoja už savo laisvę, kai jis neteisingai nuteistas už žmogžudystę. Besiklausoma meilė tarp tėvo ir dukters visada yra gražus sklypas žiūrėti. Be to, nuostabu stebėti, kaip mergaitė supranta savo tėvo negalias, net jei nėra motinos.

2. 50 pirmųjų datų

2

Yra daug romantiškų komedijų, tačiau 50 pirmųjų dainų, kuriuose vaidina Adamas Sandleris ir Drewas Barrymoreas, yra toks mielas, sielvartas filmas, kuris tikrai padės jums verkti. Įsivaizduokite, kad pažinsi tą, kuris kitą dieną negalės prisiminti. Dabar reikia tikro vyro, kuris įsipareigotų užmegzti tokius santykius! Žinoma, tai tik filmas, bet tai daro įdomu, ar tokie nuostabūs vyrai egzistuoja ir realiame gyvenime, ar ne?

3.  Titanikas

3

Kas ne “Titaniko” žiūrėjo mažiausiai du kartus? Tai padės jums verkti dėl daugelio priežasčių. Pirma, tas faktas, kad tai tikra tragedijos istorija, kurioje buvo tiek daug gyvybių. Antra, baigiasi. Aš niekada nustojau jaustis blogai dėl blogo Jacko. Tai toks varginantis, bet romantiškas pabaiga. Ir pagaliau, nes filmas buvo pagamintas iš širdies. Visi elementai kartu sudaro šį filmą tikrai didžiulį! Vienas iš mano mėgstamiausių klasikų, kad aš netgi turiu VHS juostą!

4. Awakenings

4

Awakenings žvaigždės Robin Williamsas (RIP) ir Robertas De Niro. Galite pasakyti, kad tai puikus filmas iš vienintelio. Šis filmas yra apie gydytoją (Williamsą), kuris sužinojo apie dramatišką “L-Dopa” vaisto poveikį jo katatoniniams pacientams, įskaitant Leonardą (De Niro). Nuostabu, kad jie “pažadina” iš savo katatoniškos būklės ir taip pat nusiminusi, kad žiūrėtų, kaip jie grįžta atgal. Nepaisant De Neiro skausmo, jis vis dar skatina Williams tęsti tyrimą, kad ateityje galėtų padėti kitiems pacientams. Kaip jūs jaustumėtės, jei žinotumėte, kad ketinate grįžti į katatonišką būseną ir dėl to jūs iš tikrųjų turėjo sugriūti su savo gyvenimo meilės? Toks bejėgiškumas verks jus verkti.

5.  Pamotė

5

Stepmom yra filmas apie motiną (Susaną Sarandoną), kuri miršta nuo galinės ligos ir tuo pačiu metu turi elgtis su savo jausmais apie savo naują vaiko jauną (Julia Roberts). Kaip jūs galite įsivaizduoti, visi išgyvena daugybe emocijų, bet viena iš mano mėgstamiausių scenų yra tai, kad Julija pasakoja Susanui, kad ji bijo, kad jos podiestinio vestuvių dieną, visa, ko norės, yra jos motina, į kurią Susan atsako, kad ji bijo, kad jos dukra ją pamirs ir net nepaliks jos. Jūs žlugdysite, kai žiūrėsite Kalėdų sceną, kur Sarandonas pasakoja savo vaikus, kad ji bus su jais amžinai. Tai yra vienas filmas, kurį galiu žiūrėti iš karto ir vėl.

6. Armagedonas

6

“Armagedonas” buvo toks didelis įvykis 1998 m., Daugiausia dėl to, kad tai susiję su astronautais, kurie yra aistringi savo darbe ir darys tik ką nors, kad apsaugotų žemę nuo asteroido grėsmės. Jūs pradėsite kirpti (aš žinau, kaip tai padariau), kai Haris (Bruce Willis) pasako savo dukters vaikinui (Ben Affleck) palikti, kad jis galėtų būti tas, kuris miršta ir palaimina jį “Aš didžiuojuosi tuo, sūnus “pareiškimas. Ir visa tai vyksta kosmose! Dabar, kaip tai kietas?!

7.  Nematoma pusė

7

“Blind Side” žvaigždės Sandra Bullock ir Quinton Aaron pasakoja apie meilę ir vilties pasakojimą. Leigh Ann (Sandra) tampa globėju Michaelo (Quinton), našlaičio su kieta praeitimi. Lėtai, bet be abejo, ji atveria savo ypatingą dovana kaip puikią futbolininką, nepaisant abejonių apie jį visiems. Tai yra tipiška ašaros filmas, kuriame tu šaknysi už nepaklusnumo, ir jis pasirodo pergalingas ilgo kieto kelio pabaigoje. Neigiamas faktas, kad jis yra pusiau biografinis. Tai leis jums suvokti, kad galima mylėti ką nors ir laikyti juos šeima, net jei jie neturi tos pačios kraujo linijos kaip jūs. Niekada nepakiekite malonės galios!

 8. A Walk to Remember

8

Šis filmas daro mane kiekvieną kartą bausti kaip kūdikis! Tai puiki meilės istorija su labiausiai niokojančiu, grioviu galu. Mandy Moore vaidina Jamie, tipiškas geek, kuris įsimyja su Landon’u, tipišku šaunu vaiku, kurį vaidina Shane West. Taip, jie turi labai skirtingas asmenybes ir profesijas, bet gali sustabdyti širdį nuo noro, ko nori. Pradžioje jiems kyla sunkus laikas, kai, pagaliau, atrodo, kad jie eina savo kelią, jie atranda, kad Jamie miršta nuo leukemijos. Landonas padeda jai užbaigti savo kaušų sąrašą, laimėdamas mūsų širdis ir laužydamas jį tuo pačiu metu. Jūs negalite padėti, bet jaučiatės jų skausmas ir liūdesys.

 9. Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos

9

TFIOS buvo didžiulis smūgis, kai pasiekė knygynus. Jaunasis suaugęs romanas, kurį parašė John Green, tapo toks populiarus, kad Holivudei tiesiog reikėjo dainos. Tikrai pakankamai, tai buvo blokinis busteris! TFIOS yra apie du nuotaikingi jauni vėžiu sergantieji pacientai, kurie įsimyli vienas kito vėžio palaikymo grupėje. Nuostabu, kaip tikra meilė gali palengvinti žmones, nepaisant labai apgailėtinų aplinkybių.

  10 filmai kaip lengvai

10. Patas Adamsas

10

Robinas Williamsas buvo geriausias, ar ne? Patch Adamsas žaidžia medicinos studentą, kuris mano, kad pacientus reikia gydyti humoru ir užuojautu. Jis yra pasakojimas “Juokas yra geriausia medicina”. Jis daro viską, kad suteiktų paslaugas net žmonėms, kurie negali to sau leisti. Dar vienas papildomas elementas yra gegužės-gruodžio mėnesio reikalas, kuris yra tiesiog pernelyg saldus ir neapsiriboti.

12.  Sėkmės vykdymas

12

Will Smith įrodo, kad jis iš tikrųjų yra daugiau nei tiesiog gražus veidas su sklandžiu dainuojančiu balsu. Šiame filme jis parodo, kad tėvo meilė yra kaip niekas kitas. Jis kovoja kaip benamys pardavėjas, kuris liko rūpintis savo sūnumi (kurį vaidina Jadenas Smitas) tik po to, kai jo žmona palieka jį. Tai sunkus gyvenimas, nes jie kovoja su skurdu, miega prieglaudose ir netgi metro bare, bet jis nepraranda vilties. Jis randa galimybę vertybinių popierių rinkoje ir dirba savo verslo laiptais. Remiantis Chriso Gardnerio tikro gyvenimo istorija, tai yra neliečiami skustuvai į turtingą pasakojimą apie “laimingumo” siekimą. Žiūrėkite, kai jums reikia šiek tiek vilties.

13. Užrašinė

13

Aš niekada negaliu pasisemti Noo (Ryan Gosling) ir Allie (račelio McAdamso) meilės istorijos. Esu įsitikinęs, kad mes visi svajojome rasti savo Nojaus tam tikru momentu ar kitą, ir kas gali mus kaltinti … jis tobulas! “Notebook” turi būti populiariausias romantinis filmas visame pasaulyje. Mes visi žinome, kaip miela jauna meilė yra tikras dalykas, kai jūs seniai augate ir toliau mylėsite vieni kitus tiek kiek, tiek ne daugiau. Jei ši istorija nesukelia ašaros ar dviejų iš jūsų akių, tu esi be rūpesčių!

14.  Marley & Me

14

Šunys tiesiog daro gyvenimą dar vertingesnį, ir tai yra puikus filmas gyvūnų gerbėjams visur. Marley yra žavinga, neįtikėtinai neklaužada ir labai patraukli. Šis filmas perkelia mus per Jono ir Jenny gyvenimą (Owen Wilson ir Jennifer Aniston), Marley Labradorą ir jų du vaikus. Kaip tikėtasi, Marley duoda maišytą patirtį, bet, svarbiausia, jis duoda jiems džiaugsmą. Deja, kaip ir daugelio šunų savininkų realiame gyvenime, jie susiduria su sunkiu sprendimu dėl Marley sveikatos priežasčių, ir tai yra beveik nepakenčiama žiūrėti! Marley & Me leis jums eiti per emocijų kalnelius.

15. Susipažinkite su Robinsonais

1r

Animaciniai filmai šiais laikais labai skaudžiai. Pirmasis animacinis filmas mūsų sąraše yra “Susipažinkite su Robinsonais”, širdies šildančiu filmu visai šeimai. Berniukas grįžta laiku, kad susitiktų su savo būsima šeima ir išsiaiškintų, kaip jis gali panaikinti praeities klaidas. Jo paieškoje jis atranda ne tik jo šeimos eilutę. Kiekvienam, kuris žiūri šį žavingą filmą, yra parduotuvėje puikios žinios!

16.  Hachi: Šunų pasaka

16

Kitas puikus tearjerker filmas šunų mėgėjams! Šis filmas remiasi tikra istorija apie šunį, pavadintą Hachiko, kuris kiekvieną dieną religiškai susitiko su savo meistru traukinių stotyje. Kai jo kapitonas kenčia nuo širdies priepuolio ir miršta, Hachis tęsia ritualą laukti jo dar dešimt metų, kol jis mirs sniege! Tai, kad tai pagrįsta tikra istorija, daro ją dar labiau ypatingą. Aš turiu omeny kalbėti apie lojalumą.

17. Mėlynas Valentinas

17

Yra meilės istorijos ir tada yra pasakojimai apie meilės iškritimą. Vaikų studentas Cindy (Michelle Williams) įsimyli iš mokyklos nebaigiančio dekano (Ryan Gosling). Jie pastoja, nusprendžia išlaikyti kūdikį ir kovoti už santuoką nepaisydami nuolatinių kovų ir argumentų. Deja, kaip tai vyksta realiame gyvenime, žmonės keičiasi, jie išsiskleidžia ir meilė virsta neapykanta. Tiek Michelė, tiek Ryan yra puikus aktorius, ir aš myliu, kad šis filmas išlieka realus. Tai varginantis filmas, bet tai grazus!

18. Aukštyn

18

“Up” turi būti vienas iš labiausiai mėgstamų filmų kada nors! Kartais aš tiesiog žiūriu Carlo ir Ellie gyvenimo vaizdo įrašą ir tuo pačiu jaučiuosi tokie saldūs ir laimingi. Aukštyn yra apie Carlą, kuris gyveno ilgai, nuostabiai gyvenime su jo gyvenimo meilė, Ellie ir neseniai ją neteko. Carlas nori išlaikyti pažadą paimti Ellie į “Rojaus krioklius” ir tuoj pat eina į kelionę su savo namais, apkabina balionus ir “ADORABLE” berniuko skautą Russellą. Filmas apie nepakartojamą meilę, viltį ir ypatingą draugystę … visi mano mėgstamiausi!

19. Mano mergina

19

Mano mergina yra viena iš tų klasikinių tearjerkers, kad kiekvienas turi savo kopiją. Istorija sukasi aplink Vada (Ana Chlumsky) ir jos draugas Tomas (Macaulay Culkin). Sunku stebėti, kaip Vada eina per tiek daug, tiek ankstyvame gyvenime. Įsivaizduokite, kad esate 11 metų amžiaus, kuris turi susidoroti su sudėtingomis emocijomis, tokiomis kaip motinos mirtis, paauglys, tolimas tėvas ir vienatvė įvardyti keletą. Visą laiką šaknysi jai, bet ji taip pat sutrupins tavo širdį, kaip nieko kito.

20.  P.S. Aš tave myliu

20

Awww! Tai tik saldus filmas kada nors. Tai apie moteris Holly (Hillary Swank), kuri praranda savo vyru Gerry (Gerard Butler) tragišką ligą. Tačiau, kol jis miršta, jis įsitikina, kad jo buvimas lieka su Holly, todėl jis rašo laišką, kad padėtų jai vėl susirasti save ir judėti toliau. Jo saldus ir sveikas balsas bus jums verkti, kai ji skaito laišką. Tai nepažeidžia, kad ji žvaigždes labai gražus Gerardas Butleris.

21.   Mano sesers globėjas

21

“My Sister’s Keeper” yra filmas, pagrįstas to paties pavadinimo Jodi Picoult romanu. Aš asmeniškai buvo labai sužavėtas su Cameronu Diazu, kurio vaidmuo kaip motina yra toli nuo savo įprastų rom-com filmų. Sara (Cameron) ir Brian (Jason Patric) atranda, kad jų vyresnioji dukra Kate (Sofija Vassileva) kenčia nuo leukemijos ir laikas nuo laiko reikės donorų, kad išgyventi. Taigi jie nusprendžia turėti dar vieną vaiką – Aną (Abigailą Bresliną), kurios tikslas gyvenime yra paaukoti suderinamų organų, kraujo ir audinių, kad jos seseris liktų gyvas. Tai liečia tašką, kur Anna turi paaukoti savo inkstus savo seseriai, ir ji atsisako. Ji taip pat kaltina juos už medicininę emancipaciją ir teises į savo kūną. Tai gražus filmas, kuris kartais gali būti nepaprastai stiprus ir iš tiesų gaunamas vandentiekis.

  Populiariausi 100 labiausiai romantiškų filmų iš 2000 - 2013 m. (B dalis)

22. Septyni svarai

22

Tai yra antrasis mūsų sąrašo, kuriame vaidina Will Smithas, filmas. Tai apie žmogų Timą Thomasą (Will Smithą), kuris įgauna tragišką teksto ir vairuotojo avariją, kurioje gyvena septyni žmonės, įskaitant šešis svečius ir jo sužadėtinę. Nepavykęs gyventi su savimi, jis nusprendžia, kad vienintelis būdas ištaisyti – tai paaukoti savo gyvybiškai svarbius organus septynioms nusikaltėlėms, prieš pradėdamas savo gyvenimą. Ar jis randa septynių vertingų žmonių? Ar galų gale jis pats gyvens? Jums reikės stebėti ir sužinoti.

23. Mieli kaulai

23

“Mieli kaulai” yra gilus ir tamsus antgamtinis filmas, paremtas to paties pavadinimo romaną. Susie Salmonas (Saoirse Ronan) vaidina 14 metų, kurią žiauriai nužudo jos kaimynas George’as Harvey (Stanley Tucci). Pasibaigus jos mirčiai, ji pati pasireiškia “In-Between”, kuri nėra nei dangaus, nei žemė. Ji negali atsisakyti ir stebėti savo šeimos narius, stengdamiesi nukreipti juos į savo žudiką ir jos kūną. Filmas turi labai atsipalaidavusią, bet tęsiamą temperamentą, kuris padės išlaikyti tavo vietas. Be to, stipri meilė, kuria dalijasi šeima, sukels jums ašarų, o kinematografija nutildo jūsų kvėpavimą!

 24. Selena

24

Tiesa istorijos visada daro geriausius filmus! Širdies atšilimas ir širdies susitraukimas žiūri į šį filmą, nes kalbama apie spalvingo gyvenimo Selenos istoriją ir tai, kaip ji nustojo egzistavusi. Taktai ir posūkiai yra neabejotinai plyšiai! Be to, ar jūs, jūsų manymu, nesąmoningai, kaip Jennifer Lopez šiame filme atrodo lygiai kaip Selena. Žinoma, ji taip pat labai talentinga! Tai beveik kaip ji yra vėlai Latino menininko reinkarnacija.

25.  Liūtas karalius

25

Šis filmas bus mėgstamas daugeliui ateinančių kartų! Jame yra visi puikūs filmai, juokai, ašaros, didieji personažai … ir muzika! Iki šiol niekas mane verkia kaip scenos, kur Simba randa Mufasa kūną. Žinoma, Timon ir Pumbaa yra žavios ir juokingos, ir aš vis dar gauna gurkšnius, kai Simba įsimyli su Nala. Hakuna Matata!

26.  Forestas Gampas

26

Tomas Hanksas negali nieko blogo! Jis vaidina gerą, bet lėtą Forrestą Gumpą, kuris turi daugybę daugybę nuotykių. Jis eina kaip vėjas, gauna koledžo futbolo stipendiją, eina į karą, tampa krevetės laivų kapitonu ir tampa milijonierių akcininku, kuris pavadino keletą. Visų pirma, nors šis filmas yra apie Forrest meilę Jenny (Robin Wright). Itin nuostabu žiūrėti, kam nors su tokiu mažu IQ iš tikrųjų suprasti meilės sudėtingumą. Tik Tomas galėjo padaryti šį vaidmenį teisingumu.

27. Kuprotas kalnas

27

Prisimenu, kaip žiūri “Brokeback Mountain” ir jaučiu, kad aš ką tik nušovėiu širdyje. Tiek “Heath Ledger”, tiek “Jake Gyllenhall” žaidžia savo dalis kaip Ennis ir Džekas. Susitikimo vieta yra viena iš mano mėgstamiausių. Nepaisant to, abu laikais buvo susituokę, bet kokia emocija, kurią jie kada nors jautė vieni kitiems, tik ateina, skleidžiasi atgal, o antrosios – mato vieni kitus. Tai graži, pažeidžiama tragiškoji meilės istorija, kuri yra daug daugiau nei “gėjų kovos filmas”, ir jūs turite žiūrėti bent kartą savo gyvenime.

28. Šindlerio sąrašas

28

Holokausto filmų trūksta, bet Schindler sąrašas visada išliks mano sąraše. Mes visi žinome apie holokausto siaubas, ir šis filmas priveda jį į gyvenimą. Oskaras Schindleris, kurį vaidina Liamas Neesonas, yra čekų kilmės gamyklos savininkas Lenkijoje. Kai jis liudija auschwitz žiaurumus, jis pradeda gelbėti tiek daug žydų, kiek gali. Mano nuomone, tai yra geriausias “Speilberg” filmas. Kai pirmą kartą žiūrėjau šį filmą, negalėjau miegoti kelias dienas. Tai stebuklingai puikus, o jūsų siela paliks ženklą.

29. Knygos vagis

29

“Knygos vagis” yra viena iš mano mėgstamų visų laikų knygų! Prisimenu, kai pradėjau skaityti knygą, aš nenorėjau nieko daryti, kol to nepabaigčiau. Taigi, buvau labai sužavėtas, kai girdėjau apie filmo versiją. Žinoma, tai ne taip gerai, kaip knyga, bet jūs vis dar turėtumėte žiūrėti. Sophie Nélisse groja protagonistas Lieselas, mergaitė Antrojo pasaulinio karo metu, gyvenanti su savo globėjais. Ji yra neraštinga ir juokiasi, bet jos globėjas tėvas jį paaukoja mokyti. Ji pradeda mylėti knygas, bet turi išlaikyti savo meilę paslaptimi, taigi ji pradeda vogti juos iš mero žmonos. Kilus karui, “Liesel” taip pat mokosi rašyti, o gyvenimas juda, kol tragedija streikuoja. Tas faktas, kad šis filmas faktiškai pasakoja “mirtis”, papildo patirtį.

30. Toy Story 3

30

Kodėl ne Toy Story 1 arba Toy Story 2, galite paklausti? Na, abu pirmieji yra puikūs, bet manau, kad trečiasis buvo labiausiai judantis ir labiausiai “išaugęs” iš trijų. Andy yra pasiruošęs eiti į koledžą, o tai reiškia atsikratyti savo vaikystės žaislų. Mūsų mylimas personažas pasibaigia dienos centre, kuris yra mažiau įdomus, nei jūs manote, kad tai yra. Taip, vis tiek yra išmintingų, juokingų akimirkų, nuostabiai susipynusių su tamsesnėmis, siauresnėmis emocijomis. Tai geriausiai stebima su mylimuoju, kuris turi norimą pečių.

31. Žalioji Mile

31

Šis filmas buvo paremtas Stepheno Kingo paties knygos knygeliu. Tai mirties biuletenio dramos ir pagrindiniai veikėjai – milžinas (Michael Clark Duncan) ir pelė. Žinoma, tai yra paprasčiausias būdas apibūdinti šį sunkųjį filmą su judesiais emocijomis ir krikščioniškomis nuorodomis. Tonai žmonių bus susiję su šiuo filmu, ypač tiems, kurie buvo Depresijos eros mirties eilės dalis. Tomas Hanksas, kaip įprasta, nesijaudina, bet tikra žvaigždė man yra vėlai Michaelis Clarkas Duncanas su savo didžiulėmis ir išraiškingomis akimis … kad tikrai atsinešė ašaras į savo akis.

  2015 m. "The Top 20 Chick Flicks"

32. Million Dollar Baby

32

“Million Dollar Baby” yra ne tik dar vienas bokso filmas. Žodis “eutanazija” pats savaime yra tearjerkeris, dabar jį pynėte į filmą, kuriame jūs esate įsišaknijęs ant pagrindinio herojaus (Hillary Swank) vieną sekundę ir kitą, ji staiga yra kvadriplegija, neturinti vilties susigundyti. Didžiosios partijos, puikus filmas ir tas, kuris tikrai verks jus verkti. Dėl šios filmo temos šis visuotinai pripažintas filmas pateko į šiek tiek problemų su neįgaliųjų teisių gynėjais. Jie ypač nepatinka filmo pabaiga ir stumiami už kitą. Tačiau tai ne tik baigiasi, kad klausimai yra teisingi? Tai pats pats filmas, ir aš už tai galėčiau vadinti šį filmą įkvepiančiu … niokojamai liūdnas, bet įkvepiantis!

33. Vaikų vaikai

33

Vaikų vyrai vyksta 2027 m. Ir tai yra mokslinės fantastikos filmas, kurį parašė 5 skirtingi didieji rašytojai – todėl jau galite pasakyti, kad esate filmo grožis. Tai labai įdomus filmas, nes jis susijęs su viena iš pagrindinių visų žmonijos baimių: išnykimas. Filmo metu nuo pasaulinio nevaisingumo pradžios praėjo 18 metų. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie turi širdį visuomenei ir žmonijai. Be to, tai tikrai netradicinis sklypas, kurį jums patiks.

34.  Kraujo deimantas

34

Deimantai gali būti geriausio mergaitės draugas, tačiau šis filmas padės jums tikrai galvoti apie tai, kur yra tas nuostabus deimantas, kurį dėvėjote, ir kas yra “kruvinoji” pasaka už jos. Atsižvelgiant į tai, kad “Blood Diamond” yra pasas apie rasinę politiką, godumą ir gryną blogį, filmas galėjo būti išmintingas ir nuobodus, bet režisieriaus Edwardo Zwicko ir tokių nuostabių aktorių kaip Leonardo DiCpario, Jennifer Connelly ir Djimonas Hounsou filmas tvarko kad jus visada įsimylėtų!

35.  Apie laiką

35

“The Time” režisierius Rachel McAdams ir “Domhnall Gleeson” – tai tik saldus filmas apie laiko keliones kada nors! “Domhall” vaidina Timą, kurio tėvas (nuostabus Billas Nighy) jam 21-uoju gimtadieniu sako, kad visi jų šeimos vyrai turi galimybę keliauti laiku. Vietoj to, kad panaudotų daug pinigų ar surinktų materialių dalykų, Tim naudoja jį rasti ir išlaikyti savo gyvenimo meilę. Jis turi daugybę saldžių akimirkų, kurie užpildys akis laimingais ašarais ir įvertins viską, ką turėsite.

36. Didelė žuvis

36

Jūs žinote, kad filmas bus geras, kai dalyvaus Tim Burtonas. Edwardas Bloomas (Albertas Finnejus) yra naudojamas pasakoti daugiau nei gyvenimo istorijas apie savo praeitį. Nors linksmina klausytis, jo aukšti pasakos sukėlė gana įtempto santykio su jo sūnumi Will (Billy Crudup). Tačiau kai jo sveikata pradeda žlugti, Willas ir jo žmona grįš į Alabamą, kad būtų arti jo. Edwardas tęsia savo pasakojimus. Ar reikės tiesos. Tėvo pasakoje jis sužinotų, kad jo tėvo pasakojimams tikrai buvo tiesa. Tai yra puikus tėvo-sūnaus istorija, kuri šiltų tavo širdį.

37.  Gerbiamasis Jonas

37

Tai dar viena saldinga, tačiau neliečiama meilės istorija iš pripažinto romanisto Nikolo Sparkso. Gerb. Jonas yra apie kareivį Johną (Channingą Tatumą), kuris, atostogaujant, įsimylėjęs Savana (Amanda Seyfried). Kai Jonas turi grįžti į lauką, Savannah ir jis tęsia savo santykius rašydamas laiškus vieni kitiems. Deja, ilgalaikiai atstumai, ypač kariuomenės, yra sunkūs, ir Savana baigiasi su kuo nors susituokusi. Mano mėgstamiausia siužetas yra tada, kai Jonas perskaito laišką savo tėvui, kai jis yra mirties lovoje. Tai būtina stebėti visus Nicholas Sparks gerbėjus!

38.  Meilės istorija

38

Remiantis tokio paties pavadinimo romaną Love Story yra tragiškoji dviejų mėgėjų pasakojimas, Oliveris (Ryan O’Neal) ir Jenny Cavalleri (Ali MacGraw). Jenny miršta nuo leukemijos, tačiau abi susituokė prieš Oliverio tėvo pageidavimus. Jie dalijasi trumpu, bet gražiu gyvenimu, ir jūs atsikelsite, kai ji paprašys, kad jis tvirtai laikytųsi prieš mirtį. Mano kita mėgstamiausia dalis yra tai, kad Oliverio tėvas bando pataisyti su juo ir pakartoja Jenny žodžius “Meilė reiškia, kad niekada nereikia sakyti, kad atsiprašau”. Aww!

39. Išpirkimas

39

Nieko skauda, ​​kaip nepasisekusi meilė. Cecilia (Keira Knightley) ir Robbie Turner (James McAvoy) įsimyli ir Cecilia sesuo Briony (Saoirse Ronan) atsitiktinai žiūri į juos mylėti. Ji tampa pavydus ir net nesupranta, ką ji mato. Ji kaltina jį išžudyti savo pusbroliu. Jis siunčiamas į kalėjimą ir tada į karą. Du susivienijimai prieš jį siunčiami į karą ir vėliau susituokę, ar jie daro? Galų gale jūs nekenčiate Briony ir norėtumėte, kad jums būtų laiko mašina.

40. 12 metų vergas

40

Niekada nelengva žiūrėti filmą apie vergiją be širdies. Šis “Oskaro” filmas, paremtas nuostabia tikra istorija, pasakoja apie Saliamono Northupo (Chiwetel Ejiofor) pasakojimą, kuris buvo pagrobtas ir parduotas vergovę. Jis gyvena brutaliame gyvenime 12 metų, kol jis pagaliau susibūrė su savo šeima. Labiausiai širdies susižavėjimo scenos yra, kai Saliamonas yra priverstas plakti savo draugą Patsey (Lupita Nyong’o). Tai tikrai padės jums galvoti apie žmogaus prigimtį ir kaip kai kurie iš mūsų iš tikrųjų neturi širdies.

Čia yra 40 nuostabių filmų sąrašų, kurie verčia jus verkti nuo 1990-ųjų iki dabar. Ar jūsų mėgstamiausi įrašai į sąrašą? Papasakokite mums žemiau.