“Minions”: vardai ir faktai “Who’s Who” sąrašas

Minions … Jei per pastaruosius keletą metų nesate gyvenę po uolos, tikriausiai turėsite gerai suprasti, kas jie yra, ir tik tuo atveju, jei ne, jie yra iš 2010 m. Filmo, Niekingas mane. Jie mieli, per mieli, kad daugeliu atvejų ilgai ištveri, o jie geltoni. Ryškiai geltona! Ne tik pasirodė pirmame filme, jie taip pat pasirodė įdomiai Bjaurusis aš 2, netgi vystosi į purpurines savybes.

Pakalikas 10

Šaltinis: “Pinterest”

Tokie kaip Tic-Tacs, jie gali turėti vieną ar dvi akis, ir jie yra tvariniai, kurie yra žinomi kaip gana piktybiški. Jie labai mažai kontroliuoja nulį, jie labai naivūs ir nekalti, jie taip pat labai malonūs. Nuo pirmojo filmo iki pat dabar jie greitai tapo labai mylimu filmo charakteriu, todėl žiūrovai visame pasaulyje juokiasi kartu su juokingais antikomis. Ir jų kostiumai – tie katilo kostiumai / kombinezonai ir akiniai, be abejo, daro įdomų susidorojimą.

Gru, blogis meistras filmuose, yra vienas iš pirmųjų filmų piktadarių, kuris iš tikrųjų garbina savo mažus bajorus. Jis, be abejo, vertina sunkų darbą, kurį jis jam įvedė, įkvėpdamas žemės sklypus, kad perimtų pasaulį ir panašią blogybę, ir, skirtingai nei daugelis iš mūsų, jis kiekvieną iš jų žino pagal vardą. Jis taip pat supranta jų kalbą – “Miniones”, kurią sudaro keletas kitų, įskaitant anglų, italų, ispanų, prancūzų, hindi ir netgi bosų indoneziečių kalbą. Atrodo, kad jų lingo nėra daug prasmės, tačiau kiekvienoje šalyje, kurioje filmas yra išleistas, judesio balsai yra dubliuojami, taip pat yra lengviau žiūrovams toje šalyje suprasti ir juos.

Pats minios patys turi daug draugų – pavyzdžiui, Gru, bet taip pat Margo, Edith, Agnes ir Dr Nefario. Jie taip pat turi keletą priešų – “Vector”, Eduardo ir piktų minionų – tik keletą vardų. Dėl įrašų minionus išreiškė du žmonės – Chrisas Renaudas ir Pierre Coffin.

  40 filmų, kurie verks jus verkti

Mes nusprendėme atidžiau pažvelgti į minionus, o štai kas yra kas sąrašas:

Dave

Pakalikas 1

Šaltinis: Bjaurus mane – Wikia

Šis mažas vaikinas turi dvi akis, ir jis yra pagrindinis minionas iš visų jų. Tai neabejotinai yra antroje iš dviejų filmų, “Nusivylęs” 2. Jis akivaizdus linksmas, bet jis yra daugiau nei toks – malonus ir dosnus. Kartu su kitu minionu, Stuartu, jis yra artimiausias minionas savo super piktadariui, Gru, ir kai jis ateina į nelaimę, jie paprastai yra pirmieji vietoje, kad jį išgelbėtų. Mes matome vieną pavyzdį, kai “Gru” buvo įtrauktas į “Miss” Lucy Wilde automobilio antrą pusę – Stuartas ir Dave atėjo į jo gelbėjimą.

Ledo mylėtojas Dave minionas taip pat myli kompiuterinius žaidimus ir, kaip žinoma, žaidžia juos su savo gelbėtoju-draugu Stuartu. Jis taip pat yra nepatogus, ir mes matome klasikinį jo nepakankamo pobūdžio pavyzdį, kai jis netyčia užpuls pirmuoju filmu vidutiniu ieškos raketu. Jis parodo tokį gailestį tuo, kaip jis kyčia po galvos, ir kiek jūs juokiatės, jūs negalite padėti, bet jaustis labai atsiprašau už jį. Jis yra vienas iš labiausiai mėgstamų – kuris nemyli Dave’o miniono?

Stuartas

Pakalikas 2

Šaltinis: Bjaurus mane – Wikia

Žinoma, mes negalime kalbėti apie minioną Daveą be šiek tiek paminėti Stuartui minionui! Šis mažas vaikinas turi tik vieną akį, bet tai nėra jo, kai jam jaučiasi visi gelbėjimo būdai. Antrame filme “Nemalonus mane” 2, Gru dažomos tiek Stuarto, tiek Daveio violetinės spalvos, kad padėtų jų aplenkti į Eduardo priklausantį junginį. Techniškai jie bandė išsaugoti dieną …

Jerry

Pakalikas 3

Šaltinis: Bjaurus mane – Wikia

Kitas dviejų žvilgsnių mažas grožis, Jerry minionas yra gana simbolis, žėrintis savo smailus plaukus, šiek tiek plumper nei dauguma kitų minions. (Jis neprieštarauja mums, sakydamas, kad nesijaudink!) Jis dažnai vadinamas bailiu, o kai mes matome Keviną, kuris jam sako kaip tokį, mes galime pamatyti, kad jis tampa nusiminęs. Jis yra gana jautri maža siela, ir keistų dalykų, tokių kaip keistos garsos, dažnai jį išgąsdins. Tai ne minionas, kurį norėtumėte eiti ir pamatyti baisų filmą, tai tikrai!

  Geriausios 25 korėjiečių dramos, kurias neturėtumėte praleisti!

Ne tik išsigandęs minionas, Jerry taip pat yra vienas iš labiausiai muzikinių iš visų minionų. Jis yra pagrobtas ir groja gitara paplūdimyje, o jis taip pat dainuoja merginoms, kad nuramintų juos, kai Gru palieka jį atsakingą.

Kevinas

Pakalikas 4

Šaltinis: “Minions 2015”

Jis yra grupės golfo žaidėjas, jis mėgsta erzinti Jerry’o minioną, ypač dėl to, kad jis yra šiek tiek wimp. Jis turi dvi akis, ir jis šiek tiek kvailas. Pavyzdžiui, kai Džeris pagrobia, jis iš tikrųjų atsisveikina su savo seneliu draugu ir, bandydamas paimti jį taip pat, jo pirmasis instinktas yra patraukti savo vaiko draugą …

Jis tikrai ne pats geriausias įrankis lauke!

Timas

Pakalikas 5

Šaltinis: Pinterest

Kitas dviejų žvilgsnių klubas, Timo minionas turi juokingą mažai dygstančių plaukų stilių, ir jis yra “išaugęs” grupės. Jis linkęs veikti labiau brandžiai nei dauguma kitų minionų ir dėl to jis dažnai apsirenka daug švelniau (ir konservatyviai) nei kiti. Mes matome, kad jis ančiose kino filmuose sukasi kaklaraištis, ir kurį laiką jis taip pat plikas!

ženklas

Pakalikas 6

Šaltinis: Bjaurus mane – Wikia

Markas puikiai šukuoja plaukus ir, kaip ir Timas, turi dvi akis. Žinomas kaip grupės motina, jis dažnai apsirengęs šia motinine prigimtimi. Jei kada nors grojo Minion Rush, jis yra atrakinamas simbolis, žinomas kaip “motina”, ir tai yra paimta iš jo motinos vaidmens filmuose “Nemalonus”.

Būtent tada, kai jis yra paprašytas nusipirkti mergaite Agnezą, filmo vienaragį, jis pirmą kartą apgaubia šį motininį vaidmenį ir suknelė kaip filmo motina. Taip pat prisiminsite, kad jis dainuoja karaokės dainas, kai pirmą kartą ją atranda. Ar tu prisimeni dainą? Tai buvo “Copa Cabana”.

  10 geriausių romanų animes

Phil

Pakalikas 7

Šaltinis: Bjaurus mane – Wikia

Kitas dainininkas, Philas nusprendžia prisijungti prie karaoke įdomus su Marku ir Timu, ir jis taip pat dainuoja “Copa Cabana” toje minione kaip jie daro. Kitas iš trijų minionų, susibūrusių, kad Agnesas taptų nauju vienaragiu, šis dviašis minionas dar vaidina svarbų vaidmenį antrajame filme. Kol jis pagrobtas, mes matome jį apsirengusį tarnautoju ir suteikiantį namuose gerą pavasario švarą.

Carl

Pakalikas 8

Šaltinis: WallpapersIQ

Karlas turi mažiausius šukuosenos šukuosenos šukuoseną, jis taip pat turi tik vieną akį. Be to, iš tikrųjų garsiai triukšmo, jis yra skateboardo gerbėjas, jis taip pat mėgsta žaisti ir sukelti piktadarybę su savo miniono draugais. Kas ne?!

Juokingas vaikinas, Carl netyčia purškia Stuart su gesintuvu ant juokingo ledų, kuris, turime galvoje, yra visiškai linksma.

Joshas

Pakalikas 9

Šaltinis: RantNOW

Dar vienas šiek tiek baisus minionų klubas, Džošas turi dvi akis ir labai juokingą asmenybę. Jis taip pat myli sukelti pykinimą, kaip matyti, kai jis nuskaito savo uodegą su Larry ir Stuart. Vienu filmo tašku, kai “Carl” ir jo žavios šukuosenos šukuosena skleidžia signalą “bitės daryti”, pamatome, kad Džošas pasirodė kaip gaisrininkas. Galbūt mes turėtume vadinti jį ugniagesiu Džošu minionu?

“Minion Quotes” – “Favoritus”

Minionai yra žinomi daugybe puikių citatų, tačiau kai kurie iš jų yra:

  • “Apatinis” – kaip sakė Stuartas
  • “Para Tu” – kaip sakė Philas
  • “A! Pa-POY! “, – sakė Timas
  • “Whaaaat ?!” – kaip sakė Jerry
  • “Bah? Pappy? Kokia pappy? – kaip sakė Timas
  • “Ne, ne. Ne, ne. Ne, ne Pa-POY! “, – sakė Markas
  • “Ken Pai” – kaip sakė Dave
  • “Gelato!” – kaip sakė Steve
  • “Poppadom?”, – sakė Stuartas
  • “Bananaaaa! Potato-naaaaaah! “- kaip sakė visi minionai nuostabioje bananų dainoje