Top 10 paauglių mergaičių filmai

Kai žiūrite, lengvai įsimylėti paauglių filmai, ar ne? Tai lengva nusiminusi, piktas, jaudintis, juoktis kartu su tuo, kai rasite tikrai gerą filmą, į kurį galite nuskęsti dantis. Tiesą sakant, mes manome, kad filmai labai įkvepia ir gali mums išmokyti daug pamokų apie gyvenimą …. Ypač tai 10 geriausių mergaičių filmų Tai išmokys jus vieną ar du dalykus!

1 – Lengvas A

Viršų 10 Teen Girl Movies_01

Atskleidžiant tiksliai, kaip svarbu jūsų reputacija, Emma Stone yra vaizduojama kaip kažkas labai skiriasi nuo to, ką ji iš tikrųjų yra šios vidurinės mokyklos filmo. Netrukus mokykloje plaukioja gandai, kuriuose vaikinai naudojasi ja, kad patektų į populiarumo grandinės viršūnę, ir anksčiau ji buvo pažymėta raudona moteris. Eksperimentas rūšių, kurios nėra pakankamai toli, kaip ji planuoja, tai tikrai moko paauglių mergaičių keletą dalykų, kuriuos jie turėtų žinoti apie realų pasaulį!

2 – Mean Girls

Ši galutinė kalė-šventė neabejotinai viršija sąrašą filmų, kuriuos mergaitės turėtų stebėti. Čia yra daug klišių (daugelis iš jų šiandien vis dar sakome – “Jūs negalite sėdėti su mumis”), bet tai yra gana tikroviška, kaip dauguma aukštųjų mokyklų ir jų draugų klipai yra teisūs?

Viršų 10 Teen Girl Movies_02

Tai reikia žiūrėti bet kokią paauglių mergaitei ir Rachelę McAdamsą, kuri vaidina kartu su Lindsay Lohan (prieš ją sunaikindama), tai jums reikės juoktis, sumušti ir užsimerkti už pagalvės, tuo pačiu mokydamas keletą labai svarbių gyvenimo pamokų. Aš turiu galvoje tiesiog pažvelk į L-Lo dabar!

  10 populiariausių Bolivudo filmų pasaulyje

3 – pusryčių klubas

Viršų 10 Teen Girl Movies_03

Šis filmas buvo nepaprastas, nes žaidimo tikslas buvo pakeisti stereotipų visuomenėje vaizdą. Labai skirtingi vaikai galų gale yra daug panašesni nei pirmieji tikėjosi, kai jie bus nubausti už blogus dalykus ir sulaikyti, ir tai tikrai moko jus keletą dalykų apie gyvenimą! Reikia stebėti, tikrai!

4 – teisiškai blondinė

Viršų 10 Teen Girl Movies_04

Reese Witherspoon šiame ir tolesniuose tęsimuose vaidina blinder. Barbė blondinė eina į teisės mokyklą ir šoko siaubą, iš tikrųjų sugeba jį ištraukti. Gerai, todėl ji gali būti bunny katilas, persekiojamas po savo super karšto ex-boyfriend po to, kai jis griauna ją kažkoks nuobodu ir konservatyvus, bet kažkaip, Elle Woods sugeba išeiti iš jo, atrodo, kaip rožės ir laimėti karščio pasidalijimą! Tai yra vienas iš mūsų mėgstamiausių filmų čia Herinterest ir mes juokiame, kol mes verkti, kiekvieną kartą, kai mes žiūrime! Nepamirškite “pasvirti” ir “prigulti” judėti? (Mes tai darome dabar!)

5 – John Tucker turi mirti

Viršų 10 Teen Girl Movies_05

Ateik – ten buvo a John Tucker kiekvienoje vidurinėje mokykloje ten nebuvo? Vaikinas, kuris flirtuoja su visomis merginomis, todėl jiems atrodo, kad jie yra vienintelė mergaitė, atsisakanti širdžių visur, kur jis eina ir apskritai nėra labai rūpestingai apie tai. Jis per daug karšta, kad rūpintis, ką merginos galvoja apie jį, nes jūroje visada yra daug žuvų …

Išskyrus šį filmą, John Tucker (kurį vaidina Penn Badgley) gauna jo sugrįžimą! Protinga nauja mergaitė, padedanti jam įsimylėti tik ją, kad ji galėtų nutraukti savo širdį, puikiai atlieka žaidimą, bet, kaip tikėtasi … viskas ne visada vyksta taip, kaip turėtų!

6 – 10 dalykų, apie kuriuos nekenčiu apie jus

Viršų 10 Teen Girl Movies_06

Julia Stiles ir liūdnai mirusysis Heath Ledger susibūrė į du labai skirtingus žmones vidurinėje mokykloje, privalo žiūrėti paauglių filmą mergaitėms. Jis tik pasidaro su ja kaip “mokamą koncertą”, kai vienas iš populiariausių vaikinų mokykloje nusprendžia, kad jis nori susipažinti su savo seseriu, bet kažkaip jiems pavyksta linksmiai praleisti laiką ir įsimylėti. Tai ne viskas planuoti nors … kaip ir dauguma puikių romantiškų komedijų!

  40 filmų, kurie verks jus verkti

7 – Seksas ir miestas

Mokydamas mus apie meilę, gyvenimą ir visa kita tarpusavyje, keturi geriausi draugai susiburia, kad parodyti, koks gyvenimas yra tikrai jūsų dvidešimties ir trejetuosiuose, ir televizijos laidoje, ir antrame filme, netgi tose pačiose ateityje!

Viršų 10 Teen Girl Movies_07

Carrie Bradshaw yra pagrindinis veikėjas, kurį mes seime, ir filme, jūs sekti jos santykius su savo mylimu p. Bigu ir kaip ji leidžia viską išvysti, galų gale jį prarasti ir švelninti altoriuje. Ar jie grįžta kartu ir gyvena laimingai kada nors taip, kaip norėtumėte, kad jie būtų? Na, jūs tiesiog turėtumėte žiūrėti ir pamatyti, ar ne? ��

8 – Clueless

Tai turi būti bet kokia paauglių mergaitė žiūrėti ir su širdies plakimas Paul Rudd (prieš tai jis gavo labai garsus), žaisdamas žvaigždingos mergaitės žingsninį brolią Cherą, jūs negalėsite juoktis, kaip jis atrodys jaunas!

Viršų 10 Teen Girl Movies_08

Tai filmas apie materialistinius kalėnus ir jų kritimas nuo malonės (ir realybės), bet nuoširdžiai, daugiau nei tai, tai tikrai puikus žiūrėti ir kartais juokingai smagu! Jūs turėtumėte tikrai atiduoti žiūrėti, jei niekada nematėte.

9 – sulenkite tai kaip Beckhamas

Filmas, rodantis mergaites, gali padaryti tiek pat berniukų, kai jie į tai atkreipia dėmesį, tai yra tikras filmas, galintis jaustis, kuris gali suteikti mergaitėms, kurios ją žiūri. Kartais gyvenimas patenka į jūsų aistras ir tiek, kiek norite palinkėti šeimos nariams ir draugams, kartais tai yra gerai priimti sprendimus ir išardyti savo kelią gyvenime.

Viršų 10 Teen Girl Movies_09

O, jei tikrai norite žaisti futbolą, galite nepaisydami lyties! Be to, tai yra tikrai puikus filmas ir turi keletą puikių aktorių ir aktorių, įskaitant ir Keiros Knightly, kol ji virsta totaline bombone.

  "Minions": vardai ir faktai "Who's Who" sąrašas

10 – Thelma ir Louise

Filmas, rodantis tikrąją meilę ir atsidavimą draugijai, Thelma ir Louise yra filmas, kurį sužinosite negu pajusite įkvėpimą. Na, jei nenorite būti nusikaltimais!

Viršų 10 Teen Girl Movies_10

Labai mažai tikėtina, kad duetas sukuria ryšį per visas savo neramumus ir kovą, taip pat su labai jaunais Bradu Pittu, kuris vaidina kartu su jais, taip pat yra mielas akies saldainių!

Šie filmai yra visi tie, kuriuos mergaitės gali mokytis iš vienos ar kitos priežasties ir šiuo metu ir amžiuje, pavyzdžiai yra viskas! Jei per savo gyvenimą nematėte šių filmų, gali būti laikas užsidirbti “Netflix”! Jūs niekada nežinote, kokių gyvenimo pamokų galėjote praleisti!