Nuo “Fresh Skin” iki “Berry Lips”: pastaruoju metu geriausios “Celebrity Beauty” pasirodė 13

Su rudeniu'atvykus, šventės pamažu perėjimą nuo lengvos vasaros grožio atrodo, kad šiek tiek daugiau lenkų. Pagalvokite tamsesnes lankes, gilesnę lūpdaukį ir šiek tiek daugiau dramos akimis.

Laikykitės naujausio grožio įkvėpimo slinkimo: 

Jaime King

Ką aš mėgstu: Jaime'S sveiką odą ir minimalų makiažą. Paprastai ji eina sunkesnė (prisiminti apatines klaidingas blakstienas?), Bet šis mažai rausvas pečių vaizdas yra gražiausia aš'Ve EVER matė ją. Tamsios briaunos ir ilgieji blauzdeliai puikiai suformuoja veidą. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko. 

Ali Larter

Ką aš mėgstu: Ali's šviežios veido glamour. Kaip Jaime, ji turi neįtikėtiną veido spalvą ir mums pasisekė't uždengti jį sunkiu pagrindu ar milteliais. Turtingas lūpdažis ir apibrėžtos blauzdos yra tai, kas sukelia dramą, bet laisvi plaukai neleidžia jaustis pernelyg formaliai. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko.

Lupita Nyong'o

Ką aš mėgstu: Ten yra'Štai taip vyksta čia, rudos rausvos lūpdažės! Alyva akių šešėliai! milžinišką skraistę! “, tačiau Lupita vis dar išvaizda iš šio pasaulio puošnus. Niekas geriau negu spalvos užblokuotas makiažas. Pažiūrėkite, kaip lūpų atspalvį pastelės paverčia edgy, o ne saldus? Ką aš'D pasikeitimas: Nieko.

Lupita dėvi:Akių šešėlis “Mauve Cherie” / / Akių kontūlas // Tušinukas // Lūpų balzamas / / Lūpų įdėklai // Rose Lancôme lūpdažis

Natalie Portmanas

Ką aš mėgstu: Natalie's minkštos, romantiškos, šiek tiek neryškios bangos. Ah, aš praleidau ją ant raudono kilimo “don't tu? Žalia šešėlis taip pat yra netikėtas siurprizas; tai's matchy į suknelę, bet manau, kad tai veikia. Man tai patinka, ji pasirinko uogų lūpų dėmę, o ne žaisti saugiai su nuogas. Ką aš'D pasikeitimas: Blakstienos yra šiek tiek sunkios, bet gerai.

Zoey Deutch

Ką aš mėgstu: Zoey'S prigimtis turi mirti! Čia taip pat patinka jos šviesos makiažas: praplauti skruostai, rausvos spalvos lūpos, blyškus vario šešėlis ir juoda tušas. Ultra stilizuotas dirbtinis bobas't mano dalykas, bet aš tai gaunu'”Miu Miu” išvaizdą daro “nuo vieno iki kelių”. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko.

Diane Kruger

Ką aš mėgstu: Diane'S rožinės lūpos “, spalva ir tekstūra yra tarsi ji tiesiog baigė valgyti Popsicle! Kaip įprasta, aš'm, savo švelni makiažo ventiliatorius (kurį ji pati daro), ypač stiprios blakstienos. Ką aš'D pasikeitimas: Saldainiai yra šiek tiek bla. Aš praleidau Dianės dienas's medaus blondinai banguotas lobas!

Alicia Vikander

Ką aš mėgstu: Alicia's raguoliukas 'n' Bangas Combo. Taigi žavinga su savo šviežios veido, mažai raktų makiažas (tik blakstienas ir užuomina Taupe šešėlis). Tai jaučiasi labiau “her”, nei tada, kai ji atsipalaiduoja tamsiai violetinėse akių šešėliai ir uogų lūpų “, pavyzdžiui, 2015 m. TIFF. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko, išskyrus aš'd duoti jai lūpų balzamą.

Suki Waterhouse

Ką aš mėgstu: Suki'S rožinės skruostos ir atitinkančios matinės lūpos. (Argi jos lūpos plikas? Sunku pasakyti.) Atkreipkite dėmesį, kad ji pasirinko makiažo pinkus, nors jos suknelė yra oranžinė. Kūdikių katės akys atskleidžia giliai rudas akis. Ką aš'D pasikeitimas: Aš myliu tamsią lazdą Suki, bet čia pasirinkta šešėlio šešėlis yra per šiltas, o smūgiai atrodo neryškūs.

Emily Blunt

Ką aš mėgstu: Emily's bedazzled updo. Tai'iš tikrųjų perlas ir aukso gėlių karūna, ir sugeba atrodyti elegantiška, ne vyriška. Jos oda yra labai šviesi, o nepermatomas rožinis lūpų blizgesys yra gražus. Ką aš'D pasikeitimas: Nežinote, ar tai'už vaidmenį, bet aš'M tikrai nejaučia jos kaip blondinai. Aš taip pat manau, kad jos akių makiažas gali būti švaresnis (mažiau tamsos po akimis ir trumpesnės falsities).

Dakota Fanning

Ką aš mėgstu: Dakota'Žinoma, ryškus auksinis pamušalas. “Fanning seserys” visuomet susiduria su tokia nuostabia makiažo grėsme ir dėvi juos šiuolaikiniu būdu, išlaikant odą ir natūralias nėrines lūpas ir plaukus. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko. 

Greeras Grammeras

Ką aš mėgstu: Greeris's odos! Tai's neįtikėtinai spinduliavimo, ir ten'nėra akių spalvos. Jos pėdos atrodė gerai, lūpos ir skruostai gražūs ir subtili. Ką aš'D pasikeitimas: Juodos sluoksniuotos ir blakstienos yra šiek tiek griežtos, jos grazios spalvos.

Kristen Wiig

Ką aš mėgstu: Kristenas's luminized skruostai. Tai ką aš kalbu apie geresnę odą septyniasdešimt septyniasdešimt metų; pažiūrėkite, kaip šis švelnus spindesio pojūtis daro odos spalvą akimirksniu tobulesnę ir jaunesnę? Puiki šilta raudona lūpa ir atitinkanti krūmyną taip pat puikiai tinka jos rausvai odai. Ką aš'D pasikeitimas: Svajones reikia geriau sujungti į vieną skruostą.

Anna Ewers

Ką aš mėgstu: Ana's sculptuotas akis. Tai yra tokia sunkiųjų dangų modelio technika, kurios atspalvia juos įvairiose minkštaus rudos spalvos, bet tik dėvi tušas ant viršutinių blakstienų ir praleidžiant akių kontūrus. Su tvirtu viršūniniu mazgu, tai iš tiesų parodo jos kaulų struktūrą. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko. (Tačiau tikrai tik modeliai gali traukti tokius dalykus kaip šis!)

Kas pastaruoju metu atrodė jūsų mėgstamiausia grožio?

  Ar galite vietoje ką skiriasi apie Jessica Alba šiomis dienomis?