10 nuotraukos Saif Ali Khan be makiažo | Stiliai gyvenime

Saifas Ali Khanas yra žinomas Indijos filmų aktorius, kuris tapo gamintoju. Jis pradėjo savo karjerą 1992 m. Yash Chopra tiesioginiame filme “Parampara”. Vėliau aktorius įsitraukė į keletą filmų, tačiau pirmą kartą pasirodė 2001 metais filme “Dil Chahta Hai”. Saif Ali Khan karjera buvo ritualinis važinėlis kalneliais ir jis gavo 6 filmfare apdovanojimus, nacionalinę kino apdovanojimą ir net Padma Shri apdovanojimą šioje filmų karjeroje. Čia mes atnešime jums Saif Ali Khanus geriausius makiažo paveikslėlius, dėl kurių jo moteriškos gerbėjai dar labiau išgąsdins jį.

Saif Ali Khan be makiažo:

1. Cool Dude:

Saifas Ali Khan Without Makeup

Saifas Ali Khanas yra vienas iš nedaugelio Bolivudo aktorių, turinčių natūraliai gerą išvaizdą. Be gero išvaizda, jis taip pat turi puikią stiliaus jausmą, kaip matyti šiame Saif Ali Khan neturi makiažo paveikslėlį, kuriame aktorius buvo fotografuotas apelsinų šortai ir baltas marškinėliai.

2. Saifena pažymėta kartu be makiažo:

saif ali khan without makeup2

Ši Kareena Kapoor ir Saif Ali Khano be makiažo nuotrauka buvo paimta iškart po jų vestuvių, kai jie važiavo į Saifo protėvių namus. Duetas atrodė apsvaigęs kartu, kad paparaciai ateistų ir fotografuotų juos kartu. Jaunavedes taip pat lydėjo draugai ir šeimos.

3. Atsipalaidavęs po atostogų:

saif ali khan without makeup3

Saifas Ali Khan kartu su Kareena Kapoor fotografavo kartu po to, kai pora grįžo į Mumbajuje po atostogų į Paryžių. Tikimasi, kad šių metų pabaigoje jie bus susieti. Šiame Saifui Ali Khanui be makiažo paveikslo jis netyčia apsirengęs trasomis ir marškinėliais ir dėvi mėlyną dangtelį. Panarai tikrai atrodė labai geras laikas.

Žiūrėti daugiau: Allu Arjun be makiažo nuotraukų

4. Nr. “Make for Screen Performance” (ekrano našumas):

saif ali khan without makeup4

Saifas Ali Khanas pasidavė drąsiai, paskelbdamas, kad jis vaidino filme “Bullet Raja”. Aktorius pasiūlė natūraliai paryškinti kaimo gangsterių vaidmenį. Kad gautų natūralų įdegį, pranešama, kad Saif kiekvieną dieną sėdi lauke po pietų. Filmas neveikė labai gerai, bet mes mėgstame Saifą Ali Khaną natūraliai išvaizdą.

  9 nuostabios laivų tatuiruotės idėjos, dizainas ir prasmė Stiliai gyvenime

5. Bearded Look:

Saifas Ali Khan Without Makeup.5

Saifas Ali Kanas atsisėdo savo švaraus drožto išvaizdą ir pasirinko šį beardą išvaizdą. Aktorius atrodo labiau grazus, netgi su savo barzda, truputį baltos spalvos. Jis yra vienas iš tų nedaugelio aktorių, kurie kiekvienais metais tampa vis populiaresni savo moterų gerbėjams.

6. Ilgos spynos:

saif ali khan without makeup6

Saifas Ali Khanas buvo kritikuojamas dėl jo pasirinktų simbolių savo paskutiniuose pasirodymuose. Aktorius surengė spaudos konferenciją ir pasirodė be jokio makiažo. Jis citavo, sakydamas, kad vėl bandys daryti prasmingus filmus, tokius kaip “Hum Tum” ir “Parineeta”. Jo natūralus geras išvaizda pasirodė, ir mes mėgstame jo ilgus plaukus, tiesiai virš jo pečių.

Žiūrėti daugiau: Nuotraukos Varund Dhawan be makiažo

7. Bolivudo karščiausias pora:

saif ali khan without makeup7

Saifas ir Kareena vienas kitą papildo puikiai. Čia Saif Ali Khan be makiažo buvo pastebėtas Kareena Kapoor kai kuriu reklaminiu renginiu. Tarp jų tarpusavyje vykstanti chemija yra akivaizdi, kaip ir uždegimo metu, kaip per anksti pameršamas dienas. Mes visiškai garbiname Saifo akinius, kad jis atrodytų be galo kietas.

8. Pamirštos prisiminimai:

saif ali khan without makeup8

Tai yra Saifo Ali Hanos paveikslėlis be makiažo, paimto su buvusia žmona Amrita Singh. Jo pirmosiomis dienomis aktorius turėjo saldaus ir romantiško vaikino įvaizdį. Saifo santuoka su Amrita truko 13 metų, o aktorius dabar laimingai susituokė su Bolivudo aktorė Kareena Kapoor.

9. Gerai atrodantys broliukai:

saif ali khan without makeup9

Saif Ali Khan ir jo sesuo Soha Ali Khan paveldėjo tėvų Sharmila Tagore ir pavėluotai Mansoor Ali Khan Pataudi išvaizdą. Broliai-seserys, esančios iš karališkosios šeimos, gali išsiskirti be makiažo paveikslų. Šiame paveikslėlyje Saifas yra apsirengęs mėlynais, kad nužudytų!

Žiūrėti daugiau: Ranveer Singh Nr makiažas

10. “Cool Couple”:

  9 puikus veido šveitimo rinkinys Indijai Stiliai gyvenime

saif ali khan without makeup10

Saifas ir Kareena neabejotinai atrodo pernelyg gerai kartu. Pora buvo pastebėta atostogų kartu Goa. Saifas Ali Khanas be makiažo atrodė be galo vėsus juodos marškinėliai ir pilkosios dainos. Su Kareena Kapoor, be jokios makiažo, atrodančios gražiai, jo rankoje, mums nereikia daug pasakyti apie šį paveikslėlį.

Tai buvo geriausias Saif Ali Khan viešas pasirodymas be drabužių makiažo. Gerai atrodo kaip jis, kuris rūpinasi makiažu?

Vaizdai 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 šaltiniai.