30 graži Paithani Saree kolekcija su nuotraukomis | Stiliai gyvenime

Paithani saree yra labai populiari Marathi saree. Saree yra iš miestelio, pavadinto Paithani Maharaštroje. Jis yra gerai žinomas dėl savo rankų austi šilko sarees ir jo ryškus spalvų derinys. Jūs galite lengvai identifikuoti originalias paithani sarees pagal savo simbolius ir funkcijas. Šių sarees būdingos ypatybės yra povas su pojūčiais, kuriuose vyrauja zari darbai. Kaleidoskopinis dizainas yra dar vienas unikalus šios saree bruožas, audinant vieną spalvotą duoną ir kitą spalvotą ilgį. Įvairūs kiti motyvai taip pat pateikiami dizainerių paithani sarees. Sienos ir pallu yra pagrindinės paithani sarees akcentai. Tai taip pat laikoma viena iš turtingiausių saree, kurios yra Indijoje ir eksportuojamos į įvairias kitas šalis.

Paithani Sarees istorija:

Jei jums įdomu, kas verčia juos populiariai ieškoti pasirinkimo, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie paithani sarees.

  1. Paithani grįžta į Satvahana dinastiją, valdžiusį nuo II a. Pr. Kr. Iki antrojo šimtmečio AD.
  2. Tai geras šilko rankų darbo sarees gavo savo vardą iš miesto, kuriame jie kilę, kuris yra Paithanas, esantis Aurangabade, Maharashtra klestėjo per Mogolų erą, ypač Aurangzebo laikais. Jis naudojamas bausti “Jamdani” audinius, kad paskatintų juos kurti kūrybingą ir romaną, taigi Paithani pristatė įvairias tradicinių “Paithani”.
  3. Kai “Paithani” audimo pramonė patyrė grėsmę industrinei revoliucijai ir Britanijos taisyklėms. XVII amžiuje “Peshwas” pačios pačios prisiėmė atsakomybę propaguoti amatus, taigi ir “Paithani” audėjai, įsikūrę Jeoloje, dabar yra “Paithani” gamybos centras. Nuo to laiko Paithani patyrė naują gyvenimą.
  4. Viena iš “Paithani sarees” specialybių, nors ji yra tiek šešių, tiek devynių kiemų, labiausiai įdomi dalis apie “Paithani” rankdarbius yra ta, kad abi saree pusės atrodo lygiai taip pat. Net sienos ir pallu! Tai yra rankų darbo paithani ženklas.

Geriausi ir graži Pure Paithani Sarees su nuotraukomis:

Čia, geriausiame 30 paithani sarees dizaino su nuotraukomis, kurios iliustruotos su nuotraukomis, kurios tikrai pritrauktų jus.

1. Raudona spalva gėlių dizainas Paithani Saree:

Paithani sarees

Ši raudona paithani saree turi aukso zari darbo polka taškus visoje saree. Sala ir pallu turi violetinius ir rožinius gėlių dizainus. Ši saree siena yra gana platesnė, todėl ji puikiai atrodo su Zari darbais. Šis tradicinis paithani šilkas turi blizgančią tekstūrą, dėl ko šis saree gabalas yra patrauklus.

2. Žalia Paithani Saree su auksine suprojektuota siena:

Paithani Sarees 2

Šis naujas paithani saree turi šviesiai žalios spalvos efektą, kuris yra kontrastas su daugybe spalvų sienomis. Tai tikrai yra vertinanti perspektyva. Auksiniai motyvai yra padaryti per žaliąją saree dalį. Rankų auksinis pienas, suprojektuotas sienos ir pallu, yra pagrindinė atrakcija. Šios saree yra puikus pallu ir sienas. Jei norite kontrastingos išvaizdos, suporuokite šią saree su raudona ir aukso spalvos palaidine.

3. Mėlyna Paithani Saree su raudona ir auksine siena:

Paithani Sarees 3

Šioje paithani šilko saree, pagrindinis darbas matomas pallu skyriuje. Raudona ir auksinė zari dryžuota siena tęsiasi visą šį saree gabalėlį. Konkreti tradiciniai stiliaus motyvai daromi visoje gyvoje mėlynoje dalyje. Pallu yra daugiausia auksinė srieginė dalis su skirtingais sriegiais gėlių dizaino.

4. Rankdarbis Paithani Saree:

Paithani Sarees 4

Tamsėjanti violetinė saree su auksiniais darbais atrodo gražiai. Tai purpurinė paithani rankų darbo saree turi auksinius polka taškus ant jo. Siena ir pallu yra skirtingai suprojektuotos kaip raudonos ir žalios spalvos ramunos. Šie puikūs “Meena” dirbiniai yra rankų austi dizainai ir turi tradicinį išvaizdą. Tai yra viena iš geriausių paithani šilko sarees.

5. Ne-baltas atspaudas “Paithani Art Silk Saree”:

Paithani Sarees 5

Šis beveik balto paithani meno šilkas turi tiesiog tekstūruotą kūną su nuostabiu pallu. Paprasta auksinė siena su blizgančiu raudonu pamušalu abiejose sienos pusėse eina palei šį baltą paithani saree. Violetiniai ir žalieji pallu dizainai atrodo labai patrauklūs. Tai galima dėvėti tradicinėse ar religinėse progomis. Tai yra viena iš geriausių paithani šilko sarees.

6. Sky Blue Colored Heavy Pallu Paithani Saree:

Paithani Sarees 6

Ši nauja paithani saree yra dangaus mėlyna spalva, kuri yra sumaišyta su šilkine tekstūra. Jūs tiesiog atrodysite spalvingas net ir šioje šviesioje tamsioje saree. Platus zari sienos yra gana pabrėžtos, o apatinė pallu dalis turi tas pačias suprojektuotas daugiaspalvius darbus. Nepaisant to, mėlyna saree kūnas turi auksinius taškus visoje saree.

7. Pire Paithani Saree:

Paithani Sarees 7

Šioje ranijoje matomi patyčių pleistrų darbai, tamsiai atspalvio rausvos spalvos paithani šilko saree. Jis derinamas su paprastais auksiniais kraštais. “Pallu” yra kontrastas su auksine baze ir šiuo metu vyksta povų dizainas. Šiuolaikinis stilius derinamas su tradicine paithani saree, elegantiška. Šis dizaineris saree gali būti dėvimas priimančiosios šalyse.

8. Tamsiai mėlyna Paithani šilko saree su Meena bateliais ir “Peacock” stiliumi:

Paithani Sarees 8

Tai paithani saree turi meena bateliai ant mėlyna kūno dalis. Šis tamsiai nuspalvintas mėlynas yra derinamas su auksine ir raudona spalva, kurie atspindi išvaizdą. “Pallu” yra apvalaus ir pankūrio dizaino. Praturtintas aukso spalvos pallu atrodo išskirtinis, daugiausia žalia.

9. Garsta geltona Paithani Silk Saree:

Gintaro geltonos spalvos paithani saree atrodo gražiai su oranžine siena. Tiek geltonos, tiek oranžinės spalvos yra gana ryškios, o šią perspektyvą taip pat sustiprina “Zari” darbai. Geltonieji skirsniai turi aukso motyvo dizainą, o oranžinės spalvos pallu turi spalvotą povų dizainą su auksinėmis juostelėmis. Aukso zari juostelės taip pat eina palei oranžinę sieną.

10. Tradicinė Balta Paithani Saree su oranžine siena:

Paithani Sarees 10

Ši tradicinė paithani balta saree yra oranžinė dizainerio pallu. Jis taip pat turi oranžines ribas su Zari darbais. “Zari” veikia palei sieną ir per pallu yra tikrai akių įdomus. Jūs tikrai norite tai unikalaus dizaino saree. Šiandien baltos sarees skiria ne tik vyresnio amžiaus moterys, bet ir šios moterys pasirinko tos pačios moterys.

11. Geltona spalva su žalia siena Paithani Saree:

Paithani Sarees 11

Žalia ir geltona saree atrodo labai spalvingi ir spalvų derinys. Nors ji paprasčiausiai suprojektuota paithani šilko saree, šilkinė tekstūra kartu su kontrastingomis spalvomis daro šią saree visiškai elegantišką. “Pallu” susideda iš “Paryžiaus” stiliaus modelių su “Zari” darbais ir suprojektuota tik auksinės žalios sienos.

12. Lustrous Pink Paithani Saree:

Paithani Sarees 12

Tai paithani šilko saree turi blizgančią rausvą efektą su unikalaus dizaino pallu. Ši spalva puikiai tinka moterims, turinčioms sąžiningą veido spalvą. Pallu turi kaleidoskopinį efektą su kelių spalvų. Sienos turi povų konstrukcijas su skirtingomis spalvomis, taip pat su Zari darbais. Išbandykite šį naujausią iš paithani saree kolekcijos.

13. Juoda ir balta Peshwai Paithani Saree:

Paithani Sarees 13

Patikrinkite baltos ir juodos spalvos dizainą, kad pamatytumėte visą šį peshwai paithani saree. Čekio dizainai yra skirtingai su šia paithani šilko. Žaliasis kraštas palei saree su aukso zari darbais. “Pallu” taip pat susideda iš žalios porcijos su auksiniais piešiniais. Tai vienas iš geriausių paithani sarees. Šis naujausias “paithani saree” dizainas yra madingas ir suteikia tradicinį prisilietimą.

14. Dizaineris Paithani Saree su mėlyna siena:

Paithani Sarees 14

Skraidančios spalvos yra pomidorų raudonos ir mėlynos spalvos. Abi šios didingos spalvos patraukliai atrodo šioje kombinacijoje šiame paithani saree gabale. Auksiniai motyvai daromi visoje raudonoje dalyje, o mėlyni pallu – žaibo auksiniai darbai. Ši saree atrodo visiškai elegantiška ir galite ją suporuoti su blizgančia auksine arba mėlyna spalvos palaidine.

15. Žalioji Paithani šilko saree su oranžine piotai siena:

Paithani Sarees 15

Tamsiai žalios spalvos paithani Silk Saree turi mažus auksinius taškus, kurie sustiprina šį tamsiai atspalvį saree. Puikūs auksiniai darbai atliekami ant oranžinių sienų. Blizgančio aukso pallu bloko dizainas yra tas pats spalvų derinys. Šis geometrinis modelis visoje saree puikiai atrodo jums. Žalioji palaidinė su aukso motyvais užbaigs perspektyvą.

16. Juodosios spalvos Paithani Saree su auksine siena:

Paithani Sarees 16

Juodas visada yra pageidaujamas pasirinkimas. Ši saree turi kontrastingą spalvų efektą su auksinėmis ir oranžinėmis kontrastinėmis spalvomis. Apelsinų sienos su puikiais zari darbais turi blizgančią perspektyvą. Polka taškai yra visame juodajame saree, išskyrus pallu. Pallu, turintis skirtingą dizaino stilių, atrodo patrauklus šioje juodo paithani saree.

17. Violetinė Paithani šilko saree su apelsinų dizainerio siena:

Paithani Sarees 17

Violetinė paithani šilko saree turi mažus taškus visame saree kūne. Apelsininis ir auksinis siūlas yra susiuvami tuo pačiu metu, kad saree būtų blizgantis išvaizdą. Puikiai tekstūruotos paithani saree turi gyvą perspektyvą. Pallu yra oranžinės spalvos per šį dizainerio Zari darbai yra padaryta.

18. Rich Blue Paithani Saree su Parrot Green border:

Paithani Sarees 18

Ši pusiau paithani saree yra pabrėžta derinys. Papūgos žalia siena ir pallu sekcija yra derinama su šiuo turtingu mėlynu paithani šilko. Ši saree turi auksinį motyvą ir sienos yra suprojektuotos. Žaliajame pallu yra skirtingos žalios ir mėlynos spalvos tamsesni darbai. Tai vienas iš geriausių paithani sarees.

19. Ryškus Raudonasis Pajamų sienų meno šilkas Paithani Saree:

Paithani Sarees 19

Šis meno šilko paithani saree išvaizda tikrai nuostabi raudonai. Ši nuostabi raudona spalva tinka visoms ir ši vestuvių saree yra sunkiai suprojektuota pallu. “Peacock” stiliaus dizainas yra padarytas palei apatinę pallu pusę. Sienos taip pat suprojektuotos taip pat daugiausia žalios ir auksinės spalvos.

20. Turquoise Silk Zari pasienio rankų audiniai Paithani Saree:

Paithani Sarees 20

Šis turkio spalvos paithani šilko saree turi akių raminančią efektą. Sienos ir pallu yra skirtingai suprojektuoti. Auksiniai geltoni taškai yra virš turkio dalies. Pasienyje yra kaleidoskopinis mėlynos ir auksinės spalvos efektas, kuris vaizduojamas paprasčiausiai. Pallu yra kontrastingas aukso efektui, o tai daro daugiaspalvį povų stilių.

21. Violetinė Paithani šilko saree su daugialypiu spalvos Pallu:

Paithani Sarees 21

Šis kūrinys puikiai tinka vestuvėms ir pritraukia moterys savo didingais darbais. Gėlių darbai yra atliekami palei sieną, o tuo pačiu būdu pallu yra suprojektuotas su daugialypiu gėlių efektu. Violetinė yra miniatiūrinė šio paithani šilko saree, kuri neabejotinai sustiprina šio saree grožį.

22. Žalia ir tamsiai raudona gryna Paithani rankų darbo šilko saree:

Paithani Sarees 22

Šis rankų darbo saree yra tamsiai nuspalvinto kaleidoskopinio efekto visame šio paithani šilko. Šis tamsiai nuspalvintas žalias taip pat turi rausvą efektą, nes dvi skirtingos temos yra suskaidytos kartu. Auksiniai motyvai daromi visoje saree. “Red Pallu” yra šventyklos dizainas per paprastą sieną ir taip pat turi povų dizainą. Tai vienas iš geriausių paithani sarees.

23. Balta savęs suprojektuota Paithani šilko saree su žaliąja pallu:

Paithani Sarees 23

Ši balta paithani saree turi minimalų dizainą virš saree kūno. Jis susideda iš žalios, rausvos suprojektuotos sienos. “Pallu” turi žalią atspalvį, dėl kurio labai daug smulkiai atliekami įvairių spalvų efektai. Ši saree yra geriau suporuoti su žalia spalvos palaidine. Tai vienas iš geriausių paithani sarees.

24. Balta ir raudona Paithani rankų darbo šilko saree su savimi:

Paithani Sarees 24

Raudonos ir baltos spalvos derinys yra tradiciškai naudojamas. Ši raudonos ir baltos spalvos kombinezinė pinti rankų darbo šilko saree atrodo labai elegantiška. Dauguma saree lieka paprastos ir paprastos, išskyrus sieną ir pallu. Baudžiamieji darbai atliekami per pallu ir sienų. Tai vienas iš geriausių paithani sarees.

25. Daugiaspalvis dizaineris Paithani Saree:

Paithani Sarees 25

Tai paithani saree dizaino išvaizda turi neįprastą požiūrį. Ypatingas dėmesys skiriamas šiame saree, suteikiant gėlių dizainą visame saree. Tai yra laikas, kai rankdarbius saree, nes jis susideda iš labai gerų daugiaspalvių dizainų. Tai vienas iš geriausių paithani sarees.

Žiūrėti daugiau: Gota Saree dizainai

26. Deimantinė balta Paithani šilko saree su mažomis bateliais ir reali Zari siena:

Paithani Sarees 26

Mažas bateliai per balto spalvoto pagrindo šio paithani saree suteikia elegancijos. “Zari” sienos turi povų stiliaus dizainą ir orangišką efektą. Šios senovės baltų saree dieviškumas yra tikrai pastebimas. Jūs galite pridėti šią saree savo vestuvių spalvą, kad pridėtumėte tradicinę sieną ir dizainą.

27. Balta savęs projektavimas Paithani Handloom Saree:

Paithani Sarees 27

Savo dizaino darbas per balto paithani rankų darbo saree yra unikali šio saree ypatybė. Ši saree neturi sunkių konstrukcijų. “Self” suprojektuoti darbai atrodo paprasti. Jei norite paprasčiau suprojektuoti paithani rankų darbo saree, turite pasirinkti tai su rudomis ir jūros žaliomis porcijomis. Jūros žalia trumpa apykaklės palaidinė puikiai tinka šiam saree gabalui.

Žiūrėti daugiau: Kantos siuvinėjimas Sarees

28. Trendy Pink Paithani Saree su Juodosios ir Zari sienos:

Paithani Sarees 28

Pink yra derinama su juoda, kuri atrodo madinga. Ši madinga rožinė saree turi blizgančią efektą. Juoda ir aukso spalvos sienelė yra tradicinio raštuoto dizaino. Apatinėje dalyje yra auksiniai ir juodi kintamieji skyriai, kurie turi puikią perspektyvą. Galite pasirinkti dėvėti juodos spalvos dizainerio palaidinę su šia saree. Tai vienas iš geriausių paithani sarees.

29. Melsvai žalia Paithani Saree su Zari siena:

Paithani Sarees 29

Kaleidoskopinis šio saree efektas atrodo nuostabus ir gyvas. Blizganti tekstūra kartu su mėlyna-žalia kaleidoskopine efekto padidina šio paithani saree ryškumą. Šioje saree nukritusi šviesa pasireiškia skirtingomis kryptimis, todėl atsiranda skirtingų spalvų atspalvių. Puikus oranžinis pallu ir sienos yra tikrai akį traukiančios. Tai vienas iš geriausių paithani sarees.

Žiūrėti daugiau: Leheriya Sarees

30. Violetinė-alyvuogių Paithani šilko saree su Zari siena:

Paithani Sarees 30

Šis tamsiai violetinis šio saree efektas kompensuojamas su violetinėmis ir rožinėmis sienomis. Zari veikia išilgai sienų, pabrėžia jūsų saree. Pallu turi tas pačias suprojektuotus darbus, kurie yra žemesnėse dalyse. Tai paithani saree dizainas atrodo maloningas ir ryškus.

Paprastai arba sunkiai suprojektuoti paithani sarees yra rinkoje. Tai paithani šilko rankų austi sarees leidžia jums atrodyti puošnus su savo zari ribas ir sunkiai suprojektuoti pallu. Šių paithani sarees specialybė suprojektuota pallu su kaleidoskopiniu efektu.