9 Easy Hat amatų idėjos vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams Stiliai gyvenime

Skrybėlės – tai cool dalykai, kuriuos reikia dėvėti ant galvos. Padaryti šiuos kepurės amatus yra labai malonu vaikams daryti. Skrybėlės gali būti padarytos mokyklos dienoms, namuose ar net gimtadienio vakarėliams. Jūs galite tai padaryti pagal tam tikrą temą ar tai, ką mėgsta jūsų vaikai. Čia rasite daugybę “DIY” metodų, kuriuos galite pasirinkti iš interneto. Padarykite tai su savo vaikais arba leisk jiems patiems eiti.

Skirtingų tipų skrybėlių amatų idėjos vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Išbandykite šį 9 geriausių amatų namus vaikams ir ikimokyklinukams,

1. Moliūgų skrybėlė:

Moliūgų Hat

Šis puikus skrybėlių amatas puikiai tinka vaikams ir atostogų sezono metu. Moliūgų skrybėlė pagaminta iš kelių garstyčių spalvoto popieriaus gabalų, kurie yra klijuoti kartu. Skrybėlių viršuje yra žalios spalvos popieriaus pjūvis, atrodantis kaip lapai.

2. Kaubojų skrybėlė:

Kaubojus Hat

Čia yra gražus kaubojų kepurė berniukams, kurie jiems bus mylimi. Kaubojų kepurė pagaminta iš šablono, todėl labai lengva. Geltonas ženklas užbaigia išvaizdą. Tai geras skrybėlių amatų idėja.

3. Ačiū Skirta skrybėlę:

Dėkoju Giving Hat

Padarykite šį nuostabų skrybėlių amatų mažiems vaikams atostogų sezoną. Padėkos laivas yra pagamintas iš įvairių spalvų popieriaus, supjaustyto ovalios formos. Tuomet skrybėlę puošia karoliukai, kabantys nuo jo.

4. Klouno skrybėlė:

Klounas Hat

Ši ikimokyklinių amatų mokykla yra geriausias ir laimingiausias amatas, kurį jie atliks. Klouno skrybėlė pagaminta iš daugybės ryškių spalvotų popieriaus dalių. Jis atrodo labai apsvaiginamas ir padaro gerą klouno skrybėlę.

  Bitter Gourd nėštumo metu | Stiliai gyvenime

5. Širdies skrybėlė:

Širdis Hat

Čia yra vėsioje širdies skrybėlėje, kurią vaikai mėgsta padaryti. Skrybėlė lengvai pagaminta iš popieriaus plokštelių. Spalvokite ją raudona arba rožine spalva ir iškirpkite pažymėtą dizainą. Tai puiki skrybėlių amatų idėja, kurią vaikai gali padaryti. Jaukios mergaitės taip pat gali išbandyti šį amatą vakarinėms mažoms vakarėlėms.

6. Wizard Surprise:

burtininkas Surprise

Ši nuostabi burtininko skrybėlė pilna netikėtumų. Skrybėlė pagaminta iš ryškiai mėlynojo popieriaus, o po to dekoruota žvaigždėmis. Tai taip pat gali būti naudojama kaip žiemos skrybėlių amatų gimtadienį. Galite užpildyti skrybėlę su gėrybėmis ir saldainiais. Sukurkite šį skrybėlių amatininką ir savo Kalėdoms.

Žiūrėti daugiau: Easy Fun Craft Idėjos

7. Elnių skrybėlė:

Elnias Hat

Galite padaryti šį gražų skrybėlių meną ir amatą atostogų sezonui. Elnių skrybėlė pagaminta iš rudos spalvos popieriaus. Akys ir nosis yra centrinė dalis. Nosis yra šiek tiek raudonos pompos, kuri iš tikrųjų atrodo labai miela. Tai atrodo juokinga, bet patraukli skrybėlę ir tinka vaikams vakarėliams.

8. Piligrimų skrybėlė:

Piligrimas Hat

Padaryti gražų piligrimų skrybėlę su juodo popieriaus plokšte ir juodu kūgiu. Šis popieriaus skrybėlių amatas yra labai kietas ir gerai atrodantis. Skrybėlę galima naudoti bet kokiam kostiumo vakarėliui ar funkcijai. Tai taip pat yra gera istorinė amatų idėja, kurią galite panaudoti mokyti savo vaikus apie piligrimų kelionę. Taip pat galite naudoti pritaikytas spalvas.

Žiūrėti daugiau: Geriausi dinozaurai amatai vaikams

9. Vabzdžių skrybėlė:

Vabalas Hat

Ši raudona berniukų skrybėlė yra labai saldus ir puikiai tinka kostiumų dienos renginiui. Mažos amatų skrybėlės yra sukurtos su popieriaus gabaliukais, kurie gerai tinka ant galvos. Ši skrybėlė puikiai tinka vaikams. Jie mėgsta puošti moteriškąją klaidą su juodais taškais. Šis skrybėlių amatas bus geras pasirinkimas tavo vaikams.

  8 Gražios šukuosenos koledžo mergaitėms Stiliai gyvenime

Skrybėlės yra universalus daiktas, kurį mėgsta visi vaikai. Skrybėlių amatai gali būti skirti kostiumai, gimtadieniams ir funkcijoms. Jūs taip pat galite turėti skirtingas gyvūnų temines skrybėles. Galite individualizuoti šį skrybėlių amatų pagal savo pasirinkimą ar jūsų vaikas gali padaryti rankų darbo skrybėlę plaukiojančiomis priemonėmis pristatyti savo gimtadienio vakarėlius. Paimkite keletą skrybėlių amatų dizaino pagal paiešką internete arba galite jas kurti naudodami savo kūrybiškumą.

Žiūrėti daugiau: DIY meno ir amatų idėjos

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.