9 tradicinės ir naujausios juodos karoliukai Mangalsutra dizaino

Kaip pagal induizmo mitologiją, Indijos moterys yra geltonas siūlas arba auksinė grandinė arba juodos karoliukai. Tai grandinė kaip “Mangalsutra”, kuri yra ženklas, kad ji yra vedusi. Norint, kad Mangalsutra būtų paprastas, tačiau stiprias, kurį galima dėvėti kasdien, dizaineriai pristatė juodųjų karoliukų mangalsutrą, kurią tradiciškai dėvi pietinė valstybės dalis, pavyzdžiui, Andra ir Karnataka, ir šiaurinėje Indijos dalyje.

Auksinė grandinės dalis yra lordas Shakti ir juoda karoliukas atstovauja Viešpačiui Šivai. Su šia mintimi ten viršuje 9 juodos karoliukai mangalsutra dizaino, išvardytų šiame straipsnyje.

Gražios ir patrauklios juodos karoliukai “Mangalsutra” dizaino moterims tendencijos:

Čia yra geriausios juodos karoliukės Mangalsutra dizaino.

1. Dvia kryptimi paprasto juodo karoliuko grandinėlė su auksiniu pakabu:

juoda beads mangalsutra designs

Abi juodos karoliukai simbolizuoja Viešpatį Šivą ir Šakti. Centro pakabukas, kuris gali būti Circular vati, kuris atstovauja Iccha Shakti, Kriya Shakti ir Dynann Shakti. Kad ji atrodytų labiau kaip dizainerio drabužiai, moterys nori dėvėti auksinį pakabuką.

2. Juodasis karoliukas- Auksinis kamuolys Mangalsutra su auksiniu pakabu:

Juoda bead- Golden Ball Mangalsutra with Gold pendant

Tik juoda karoliukas daro grandinės perspektyvą nuobodu ir blaiviu, spalvinga dizaino, dizainerių kartu juodos karoliukai su auksinėmis karoliukais alternatyviai arba įterptos juodos karoliukai į auksinę karoliuką. Tai sudaro grandinę su kablys.

3. Trijų eilučių juoda karoliukas Mangalsutra grandinė:

Trys eilės Black bead Mangalsutra Chain

Trys eilės juodos karoliukai Mangalsutra tampa karoliai, dažniausiai dėvimi kaip šališkas drabužiai. Trys grąžto karoliuko eilutės turi auksinį rutulį trijų iš eilės eilės viduryje. Auksinės karoliukai pritvirtinti prie auksinės grandinės su kablys.

4. Juodas karoliukas-perlas-rubinas Mangalsutra grandinė su pakabu:

Juoda bead-Pearl-Ruby Mangalsutra Chain with Pendant

Tokio tipo dizaino Pearl ir rubino akmuo yra pritvirtintas prie juodos karoliuko Mangalsutra. Juodoji karoliukas gali būti pagamintas iš vienos ar dviejų gijų.

  25 Geriausi natūralūs namų gynimo būdai viduriavimui Stiliai gyvenime

Žiūrėti daugiau: Antikvariniai Mangalsutra dizainai

5. Storosios juodos karoliukinės grandinės su Lakshmo moneta Mangalsutra:

Storas Black bead Chain with Lakshmi Coin Mangalsutra

Mažos granulių grandinės klasteris sujungiamas su mažų juodųjų karoliukų siūlais į vieną su patrauklia centrine dalimi, pagaminta iš auksinių kamuoliukų, ir tarp auksinių kamuoliukų, monetos Lakshmi pakabos.

6. Keturių eilučių juodos karoliukai Mangalsutra su akmens pakabu:

Keturi Row Black bead Mangalsutra with Stone Pendant

Šios rūšies Mangalsutra grandinė dažniausiai naudojama kaip šališkas drabužiai dėl jos subtilios ir ekstravagantiškos perspektyvos. Keturių eilučių grandinė yra pagaminta iš dviejų auksinių juodųjų granulių grandinių. Kiekviena grandinės grandinė yra pabrėžta centro Amerikos deimantų pakabučiu.

Žiūrėti daugiau: “Mangalsutra” grandinė be pakabos

7. Mažas juodas karoliukas Mangalsutra:

Mažas black bead Mangalsutra

Šis “Mangalsutra” tipas yra labai elegantiška ir paprasta suprojektuota grandinė iš mažų juodųjų granulių ir mažo aukso kamuoliukų, išdėstytų alternatyviu būdu. Kas šeši ar septyni juodi karoliukai seka auksiniais kamuoliukais. Ši grandinė turi reguliuojamą kablys.

8. Juodojo karoliuko “Mangalsutra” grandinė su juodais karoliukais:

Juoda bead Mangalsutra chain with black bead Hangings

Juodosios karoliukai “Mangalsutra” dizainai yra paprastas modelio grandis, tačiau jis turi daug religinės vertės, todėl itin svarbu Indijos ponios. Remdamasi šia mintimi, dizaineriai sukūrė paprastą mažą juodą granulių grandinę su dviem arba trimis juodosiomis granulėmis, kabančiomis išilgai grandinės, kuri atrodo kaip anketa.

Žiūrėti daugiau: “Mangalsutra Set in Gold”

9. Juodojo karoliuko Mangalsutra grandinė su Chandbali pakabu:

Juoda bead Mangalsutra chain with Chandabali Pendant

“Chandbali” pakabukas yra garsus dizaino modelis, naudojamas mažo ar didžiojo vėrinio apyrankės. Karoliai paryškinami pusvalandžio pusrutulio formos pakabu. Juodoji karoliukas yra paprastas, su dviašmeniu išdėstymu su chandbali pakabu centru.

Juodosios karoliukai “Mangalsutra” dizainas tikrai yra paprastas dizainas, elegantiškas jo prisilietimas. Svarbiausia privaluma prisijungti prie juodosios granulių grandinės grandinės prie auksinės vielos yra visumoje sukurtos neigiamos vibracijos pašalinimas. Moterys, dėvėjusios Mangalsutra, neabejotinai padės teigiamai paskatinti šeimos energiją.

  25 Naujausi ir spalvingi Banarasi sarees su nuotraukomis