Geriausi ausies pratimai geresniam klausos klausimui Stiliai gyvenime

Pratimai kasdieniame režime yra labai svarbūs tinkamam kūno funkcionavimui ir yra tinkami ir aktyvūs. Įvairių kūno dalių naudojimas padeda tobulinti kraujo apytaką ir taip apsaugo visą krizę ir negalavimus, kuriuos galbūt kenčia. Kaip ir kai kurie standartizuoti ir fiksuoti pratimai, efektyvūs kojoms, rankoms, bicepsui ir pilvei, taip pat yra pratimų, reikalingų tokioms dalims kaip ausys. Dauguma žmonių ignoruoja šį aspektą. Be to, jei yra tam tikrų konkrečių ausies sveikatos būklių, nuo kurių galėtumėte kentėti, gydytojai ir specialistai gali pasiūlyti ausų pratimus natūraliai gydyti tą patį.

Ausis Exercises

Jei norite sužinoti daugiau apie ausų pratimus, kuriuos labai rekomenduoja ekspertai, sukurtas šis gerai ištirtas vadovas. Patikrinkite aukščiausios klasės galimybes, kurios yra jūsų ranka, ir pasirinkite keletą, kad pasiektumėte savo aktyvumo, taip pat negalavimų gydymo tikslus. Ji privalo jums padėti matomais būdais.

1. Galvos sukimosi naudojimas:

Pasak profesionalių ausų gydytojų, vienas iš geriausių ausų pratimai ypač tokiomis sąlygomis kaip galvos svaigimas yra galvos sukimosi pratimai. Jis taip pat žinomas kaip habituation pratybos. Tiesiog drebulysi galva iš vienos pusės į kitą 25 kartus arba pradedant galvą iš priekio į nugarą, yra keletas būdų, kaip atlikti pratimą. Sūkuriai iš galvos į šoną taip pat rekomenduojama. Tai turėtų būti atliekama vieną kartą per dieną.

Žiūrėti daugiau: Vaikų pratybų nauda

2. Ausys atrakinti:

Išorinės ausų dalies atkūrimas padeda ne tik pagerinti kraujo srautą į regioną, bet ir pagerinti žmogaus dėmesį ir dėmesį. Tai turėtų būti padaryta iš viršaus į apačią, o po to pakartojama ne mažiau kaip 3 kartus. Tai taip pat yra vienas pratimas, skirtas vaikams mokykloje mokytis, kad jie galėtų tobulėti.

  25 religiniai musulmonų vaikai mergaičių ir berniukų Indijoje

3. Meditacija ausyje:

Paprastas būdas naudotis ausimis ir sėkmingais rezultatais – tai gerai apmąstyti dalį. Sukurkite tylią aplinką ir sudrėkinkite abi delnus, kad sukurtumėte šilumą. Ši švelnios rankos turėtų būti ant ausų, kairės rankos virš kairiosios ausies ir tos pačios su dešine. Laikykite rankas ant ausų apie 30 sekundžių ir pakartokite procesą. Ši praktika nuramina ausis ir protą.

Žiūrėti daugiau: Giliai kvėpavimo privalumai

4. Joga ausyse:

Uždenkite rankas ir atitinkamai palikite kairę ranką į kairę ausį ir dešinę ranką ant dešinės ausies. Pečiai turėtų būti nuleisti, o akys turėtų būti uždarytos. Dabar rankos turėtų būti perkeltos ratu taip, kad masažuotų išorines ausis. Vykdykite tai keletą minučių, o tada pradėkite tai padaryti priešinga kryptimi. Tai padeda išprovokuoti protą ir puikiai tinka ir ausų sveikatai.

5. Lobe masažas Pratimai:

Nykščiu ir rodomuoju pirštu reikia masažuoti ausies skiltis kaip vieną iš ausies pratimų. Padarykite mažus ratus ant ausų lopų už tą patį. Praėjus maždaug minutę, pirštai turėtų būti perkelti į beveik išorinės ausies vidurį, o po apskritimų visas ausines reikia pasukti.

Žiūrėti daugiau: Geriausios sušildymo treniruotės

6. Ausų spaudimas:

Atsigulkite ant žemės ir nuleiskite kojas. Kojos turi būti sulenktos, o kojos turi būti pakeltas taip, kad šlaunys prispaudžia prie ausų. Pirštai turėtų būti liesdami žemę nuo galvos. Tai turėtų būti laikoma 5-6 sekundes, o normalus kvėpavimas.

Pratimai smegenų ausų pusiausvyros problemoms:

Vidinės ausies problema gali sukelti galvos smegenų ir pusiausvyros sutrikimus. Šie paprasti pratimai gali palengvinti tokius dalykus kaip švelnumas, galvos svaigimas ir disbalansas.

1. “Brandt Maneuver” pratybos:

Geriausi ausies pratimai geresniam klausos klausimui Stiliai gyvenime

Šio tipo pratimai gali sumažinti pusiausvyros problemas, kurias sukelia vidinės ausų sutrikimai, ir palengvina galvos svaigimo ir kritimo simptomus.

  15 geriausių tatuiruotės dizaino vyrų ir moterų

Padaryti tai:

  • Jūs guli tiesiai ant grindų ir ištieskite savo kūną.
  • Pasukite galvą taip, kad smakras palies jūsų pečių
  • Laikykitės savo vizijos objektą kairėje
  • Žiūrėdami, pasukite į dešinę
  • Sėdėk vertikaliai vėl

2. “Epley Maneuver Exercise”:

Geriausi ausies pratimai geresniam klausos klausimui Stiliai gyvenime

Šis pratimas padeda išstumti laisvus kristalus, esančius vidinėje ausyje. Šie kristalai riboja judėjimą ir sukelia nestabilumą ir galvos svaigimą.

Padaryti tai:

  • Sėdėkite ant lovos kampo ir pakreipkite galvą.
  • Atsigulkite su nugara, palieskite lovą ir pečius atsigulnus pagalvę
  • Lėtai pasukite galvą į priešingą pusę
  • Greitai vėl pasukite atvirkštine kryptimi ir palaikykite 30 minučių
  • Kartokite kitoje pusėje

Tai yra kai kurie ausų pratimai, kuriuos galite pabandyti, bet tik po profesionalių patarimų. Ausis yra labiausiai apleistas, bet svarbiausias jūsų kūno organas. Labai svarbu išlaikyti sveiką ausį prieš pradėdami išgydyti, išbalansuoti ir iškraipyti gyvenimą.

Vaizdo šaltinis: 3.