Kaip padaryti pandžabų vestuvių makiažas | Stiliai gyvenime

Makiažas nerimauja prieš visus savo vestuves. Tai tikriausiai todėl, kad jie niekada nebuvo tai padaryti anksčiau ir eksperimentuoti su makiažo atlikėjais nebūtinai tinka visiems.

Taigi, čia yra keletas paprastų žingsnių, kuriuos galite sekti ir savo nuotaiką padaryti savo nuotaiką. Viskas, ką jums reikia naudoti, yra geras makiažo produktų rinkinys, kad per visą ceremoniją atrodytų ilgai ir šviežiai.

punjabi bridal makeup

Pandžabų vestuvių makiažo patarimai ir technikai:

1. Bazė:

Prieš pradedant naudoti pagrindinį makiažą, kruopščiai išvalykite veidą ir švelniai drėkintuvą. Tada įmerkite ledo kubelius ant veido, kad uždarytumėte poras ir atrodytų švieži. Taikykite korektorių probleminėse srityse, kad suteiktumėte tamsų odos ir kaklo tonas. Vietoj taškų naudokite korektoriaus smūgius, kad būtų lygus mišinys.

Tada įdėkite pamatą visame veide, ypač aplink akis, kaklo ir žandikaulio liniją taškuose. Tada naudojant drėgną makiažo dangą padėkite jį ant odos. Tai suteiks sklandų pagrindą ir ryškiai atrodys į veidą.

Galiausiai uždarykite pagrindinį makiažą su “compaq”. Naudokite šešėlį, kuris atitinka pamatą. Venkite užpilti miltelių, nes tai gali padaryti išvaizdą labai pyragas.

2. Akys:

Kitas ateina akis. Norėdami pradėti, uždėkite dulkes virš akių dangtelių ir po akimis.
Pandžabo vestuvių makiažas turi drąsiai blizgančią akis, todėl naudokite lengvą pagrindą virš dangtelių, ypač vidiniame akių kampe.

Norėdami suteikti matmenis akims, naudokite tamsesnį atspalvį išoriniame kampe ir sumaišykite. Iš naujo pritaikykite vidinius ir išorinius kampinius atspalvius ir sumaišykite tamsesnei apdailai.

Dėl kulkšnies kaulo naudokite blizgučių, atitinkančių aprangą. Taikyti panašų pagrindą ant kulkšnies kaulo, tada blizgesį ir gerai išmaišyti, kad būtų tolygiai apdaila.

Naudokite 2 sluoksnius juodos tušo ir juodos arba rudos akių linijinės dangteliai.

  15 naujausių aukso deimantų žiedų dizainai jam ir jai

Norėdami baigti akių makiažą, pagal akis uždėkite tamsią spalvą arba “Kajal” ir, jei reikia, užtepkite spalvotą “Kajal” citatą..

Žiūrėti daugiau: Induistų vestuvių makiažas

3. Pjautuvai:

Dėl blizgančio išvaizdos, skruostus reikia išryškinti, kad nebūtų veidas atrodo labai nuobodu. Taigi įsitikinkite, kad naudojate pagrindo šešėlį arba vieną su rausvais aliejumi.

Visų pirma pritvirtinkite pagrindo tonas ant žandikaulio linijos. Pradėti iš vidaus ir judėti aukštyn kojomis į kaktą. Tai padidins veido savybes ir padaro veidą ilgiau.

Tuo pačiu pavidalu ant skruosto obuolio užtepkite bronzzerį su nuostabiu blizgučiu apdaila. Nenaudokite labai blizgančio ar labai tamsaus atspalvio. Tai padės jums atrodyti nuobodu. Taip pat venkite naudoti grietinėlės pagrindą. Veido ir veido tamsos nebus.

Žiūrėti daugiau: Gudžaratų nuotaka makiažas

4. Lūpos:

Galutiniam prisilietimui naudokite atitinkamą lūpų dažų spalvą ir pritaikykite taip.

Naudokite pamatą ant lūpų ir padėkite jį milteliais.

Su lūpų pamušalu apibūdinkite lūpas. Neišskleiskite išorinės pusės, kad suformuotumėte lūpas, todėl lūpos atrodys platus.

Tada naudokite pagrindinę spalvą ir padengite lygiagrečiu sluoksniu, naudodami ploną šepetėlį ant apatinės lūpos. Ant viršutinės lūpos užtepkite tamsesnį sluoksnį, todėl lūpos atrodys drąsus.

Uždengite blizgesį apatinėje lūpose ir sumaišykite su teptuku. Naudokite labai lengvą blizgesį viršutinėje lūpose.
Dabar esate pasiruošę savo didelę dieną. Vykdydami šiuos greitus ir paprastus veiksmus, galite atrodyti profesionaliai, neprilygdami brangus salonų paketais. Visų pirma, jei jūs pats atliksite makiažą, tai tikrai užtikrins šimtu procentų patenkinamų rezultatų.

Žiūrėti daugiau: Maharashtrės vestuvių makiažas

Vaizdo šaltinis: 1