Kaip tinkamai taikyti lūpų linijas? | Stiliai gyvenime

Norite puikus būdas taikyti lūpų linijinės? Jei jums sunku taikyti lūpos, tada šis straipsnis skirtas jums. Lūpų antdėklų tinkamam naudojimui gali būti skirtas labiausiai atsidavusio makiažo naudotojas. Yra daug skirtingų priežasčių, kodėl žinios, kaip taikyti lūpos, yra labai svarbios. Kadangi tai gali pagerinti jūsų lūpų dėvėjimąsi, išvengkite spalvos plunksnų, patikrinkite spalvos kraujavimą, siūlome daugiau apibrėžties į lūpas, padidinsite arba paslėpsite lūpų savybes ir darysite, kad atrodote apsvaiginimo. Jei jaučiate, kad jūsų lūpos yra netolygus, tinkamas lūpų dažymo antdėklų naudojimas gali sukurti patrauklesnę lūpos formą.

Naudojant lūpų linijinį lakštą, jis turi būti neperleidžiamas jūsų makiažo procedūros elementas. Paprastai kaip lūpų dažai yra paskutinis dalykas, kurį taikome, mes galime būti linkę pasidaryti šiek tiek neatsargus dėl jo naudojimo ir sugadinti visą bendrą išvaizdą. Tiems, kurie naudoja lūpų juostelę sunkią, nuobodu ar ilgą užduotį, perskaitę šį straipsnį, tai padarysite lengvai kaip profesionalas.

kaip to apply lip liner

Jūs ketinate reikalauti kelių skirtingų lūpų įdėklų spalvų. Jūs norite naudoti lūpų pamušalą tuo pačiu tonu (arba lengvesni) prie lūpdažo atspalvio, kurį ketinate naudoti. Tamsi lūpų juosta niekada netinka, nes ji gali pasirodyti tinkama iš pradžių, kaip jūsų lūpdažis nusidėvi, tu pradės atrodyti kaip vaiko spalvos knyga.

Žiūrėti daugiau:  Kaip užsidirbti lūpas

Geriausias būdas užpildyti lūpų dangą:

Pirmas žingsnis:

Prieš pradedant lipnų liniuotėlių įtvarą, visada turėtumėte greitai pamaitinti lūpų likučių pieštuką. Tai yra ne tik garantuoti švarias linijas, bet ir pašalins bakterijas, kurios gali egzistuoti ant lūpų linijinės dėžutės nuo ankstesnio naudojimo.

Antras žingsnis:

Remiantis plunksnų lūpomis, šis lūpų pamušalas bus naudingas jūsų įprastos lūpos linijos išoriniam kraštui. Atlikdami atvirkštinį veiksmą (t. Y., Šiek tiek ištraukite viduje savo lūpų liniją) dėl prieštaringo poveikio.

  9 geriausių nuotraukų iš "Hansika Motwani be makiažo" Stiliai gyvenime

Trečias etapas:

Pradėkite V formos viršutinės viršutinės lūpos viduryje. Skirta minkštesnei išvaizdai, todėl galite pastatyti V kreivumą. Netrukus atrasite formą, kuri jums labiausiai patinka. Nemažai moterų mėgsta pabrėžti V formą, tuo tarpu kiti mėgsta jį apeiti.

Ketvirtas žingsnis:

Pradėkite nuo kiekvieno V viršūnės; nukreipkite pieštuką kryžminiu būdu, kad jūsų lūpų linija būtų prie burnos kreivės. Stenkitės pritvirtinti prie savo burnos kampo, greičiau nei kitą lūpų stulpelį.

Penkta žingsnis:

Pristatydami pieštuką žemiausioje jūsų pagrindo lūpų vietoje, šiuo metu pakartokite šią kampinę piešimo procedūrą link burnos kreivės.

Šeštas žingsnis:

Padėti tvirtą pagrindą jūsų lūpų dažai, tolygiai spalvoti visą lūpų apvalkalą … .. Lengvai!

Baigta! Tu esi pasiruošęs. Dabar galite tepkite savo lūpdažį, pažymėkite audiniu, taip pat sutepkite šiek tiek lūpų blizgesio už puikų apdailą.

Žiūrėti daugiau:  Kaip padengti lūpų balzamą

Patarimai, kaip prisiminti:

  •  Nepadarykite lūpų.
  •  Naudokite pieštuką kaip lipo gruntą. Užpildykite visą lukštą su įdėklu (ne tik kraštais) anksčiau, nei lūpų dangą, kad galėtumėte atrodyti. Linijinės lazdelės atsipalaiduoja ant švarių paviršių, todėl pasirūpinkite, kad lūpų balzamas nebūtų bandomas anksčiau, negu taikote.
  •  Eik su savo lūpų spalva, kitaip taps lengvesnė. Būkite atsargūs, kad jūsų įklotas būtų panašios spalvos, kaip kitaip švelnesnis nei lūpų dažai. Panašus į pamatą, lūpų juostelė yra paslėptas žingsnis. Niekas neturėtų žinoti, kad jį dėvėjote.
  •  Pateikite storesnės viršutinės lūpos fantaziją, padengdami jos kraštus ir pritvirtindami pamušalą ant pagrindo lūpų.
  •  Jūs visada turėtumėte laikyti lūpų linijinį natūralų, raudoną ir rausvą toną.
  •  Išspausti labai praėjusio sezono lūpdažį. Uždenkite lūpas raudonuoju pieštuku, o tada virš jos padėkite pageidaujamą vasaros rausvą lūpų dažą, kad švelniai pakeistų šešėlį.
  •  Palaikykite ribas Q-tip. Norėdami išstumti stiprią liniją aplink lūpą, nuvalykite “Q-tip” maždaug kraštais, kad sumažintumėte išvaizdą. Turėkite omenyje, kad delikatesas yra raktas.
  9 Mind Blowing Tribal Petite Tatuiruotės vyrams

Lūpų linijinės privalumai:-

Gerinti lūpdaukį:

Galiausiai, lūpų linijinė buvo skirta, kad ji galėtų pagerinti bet kokį spalvotą lūpų dažą, kurį turite. Lūpų lazdelės darbas kartu su lūpų dažais, kad sukurti lūpas atrodytų puikiai viliojantis!

Padaryti lūpas atrodyti pilnesnės:

Jūsų lūpinkas ne tik apibrėš lūpų formą, bet atsimins, kai aš sakiau, kad jie atrodo išsamesni? Tai veikia! Iškart po to, kai naudosite liplinerį, pamatysite, kad jūsų lūpos pasidarys, ir #look fuller!

 Neutralių spalvų išlaikymas:

Kai naudojate lūpų pamušalą, jūs visada norite įsitikinti, kad lūpų linijinė medžiaga iš tikrųjų atitinka bet kokią lūpų dangą.

Žiūrėti daugiau:  Kaip padaryti natūralų vestuvių makiažą

Drėkina lūpas:

Prieš naudodami bet kokį sluoksnį, prailginkite drėkinančią priemonę. Po to leiskite keletą minučių nusileisti į lūpas ir nuvalykite visus perteklius.

Aprašykite lūpos formą:

Vienintelis iš pagrindinių dalykų, kuriuos lūpų linijinis iš tiesų gali atlikti jūsų lūpoms, yra jūsų lūpos formos apibrėžimas. Esant sąlyčiui, jūs iš tikrųjų turite pilnų lūpų, lūpų juostelė puikiai juos atliks, jei turite mažas lūpas, o lūpų juostelėmis pamatysite didžiulį skirtumą!

Laikosi lūpdaukio iš kraujavimo:

Lūpdažis taip pat buvo pripažintas kraujavimas visais virš jūsų lūpų, todėl jūs baigėte lūpų dažais aukščiau jūsų burnos vietoj tiesiai ant lūpų. Kai tik lipdų liniuotę tapsite, visa tai bus sustabdyta! Ne tik nepastebėsite kraujavimo, bet ir jūsų lūpų dažai laukia!

Palaiko spalvą nuo nuostolių:

Turėkite omenyje, kad kai jūs naudojate lūpų linijinės jis iš tikrųjų padeda išlaikyti jūsų lūpų dažai. Puiku, ji taip pat saugo spalvą. Neabejotinai jūsų lūpų dažai apšviečia tol, kol jūsų lūpų linijinės dėžutės yra panašios spalvos, jums patinka jūsų lūpų dažai ir lūpų dažai.!

  9 skirtingi tatuiruotės su vaizduokliais stiliai | Stiliai gyvenime