Ar žemas skydliaukės sukelia jūsų “hormonų” spuogus?

Jei turėčiau pasirinkti vieną labiausiai paplitusią, varginančią ir nepatogią odos priežiūros problemą, tai taip pat yra retai gydomi dėl pagrindinių priežasčių, tai būtų suaugusiųjų spuogai. Kas'su manimi apie tai? Aš'Kovodamas su juo praeityje, yra tikimybė, kad taip pat turėsite kartu su dešimtimis moterų, kurias žinote. Remiantis Kanados dermatologų asociacijos duomenimis, ji turi įtakos iki 30 proc. 20-40 metų amžiaus suaugusiųjų, o 75 proc. Ligonių yra moterys.

“Ačiū, hormonai”, galbūt galvoji. Reikšmė estrogeno ir progesterono, tikriausiai, ir jų svyravimai visą menstruacinį ciklą. Aš tikrai kaltinėjau juos, visada priskyriau taškus, kurie neišvengiamai atsiras prieš mėnesines iki tos savaitės's hormoninis panardinimas. Aš'Aš netgi turėjo dermatologų tokius mažus diagramos, kad paaiškintų:

Tai'S myli, tai prasminga … bet vis dar nepadarė't pasakyk man kodėl. Aš buvau sveikas, aš valgė teisę, aš maniau, kaip “hormoniniai” spuogai gali būti normalūs?

Anksčiau supratau, kad niekas, kurį aš naudoju vietiniu būdu, neturėjo kokio nors poveikio. Gydytojai man pasakė, kad vieninteliai sprendimai buvo kontraceptinės tabletės ar spironolaktonas (diuretikai, kurie's skiriami ne pagal spuogus, nes jie turi antiandrogeninį poveikį). Bet šie meds visada atrodė drastiški man vieną kartą per mėnesį Breakout, ir aš tiesiog negalėjo'T pripažink, kad man reikia dirbtinių hormonų, turinčių rimtų šalutinių reiškinių, kad galėtų dirbti savo. (Taip, aš esu užsispyręs.)

Tada supratau, kad sutelkiau dėmesį klaidingi hormonai visą laiką.

aš laimėjau't palikite jus į tuščią “hormoną, aš manau, yra spuogai yra skydliaukės raktas. Skydliaukė! Niekas apie tai nekalba.

Na, vargu ar kas nors. Asmuo, apie kurį sužinojau, yra Dr. Ray Peat, endokrininė fiziologė. Visas jo darbas kaip mokslininkas, profesorius, autorius ir mitybos patarėjas buvo sutelktas į tai, kaip pagerinti skydliaukės sveikatą (ir mes'kalbame pusę amžiaus, žmonės). Kaip galite prisiminti, aš'Jau daugiau nei metus mes stebėjome jo mitybos ir hormonų pasiūlymus su puikiais rezultatais, todėl aš kartais jį atnešiu. (Paskui jo darbas nebegalės pernelyg pasikeisti). Pastaruoju metu aš dalinosi savo mintimis apie polinesočiųjų aliejų ir kai kuriuos maisto produktus, kurie yra svarbūs kovojant su senėjimu, nes jo nuomonė yra šiek tiek pašildyta. ne mainstream…. vis dar. Bet jei tu'Visu pirma suinteresuotos mityba ir hormonais, aš skatinu aplankyti jo tinklalapį, sužinoti daugiau apie jį ir skaityti jo straipsnius. Jis neabejotinai turi mokslą, kad būtų galima susigrąžinti reikalus, ir, skirtingai nuo daugybės sveikatos “gurų”, šiuo metu nesistengia nieko parduoti.

Bet grįžkite prie temos, esančios spuogai. Čia'ką aš'Per Dr. Peat ir kitus ekspertus sužinojau apie jūsų odos būklę ir skydliaukės būklę.

Atsakomybės apribojimas: Šis straipsnis skirtas tik informaciniams tikslams ir nėra medicininis patarimas. 

Labai svarbus jūsų skydliaukės vaidmuo

Taigi tegul'Tik eik per savo skydliaukę. Tai's maža, drugelio formos liauka, kuri yra jūsų kaklelyje, kuri yra jūsų endokrininės sistemos dalis, sudėtinga liaukų sistema, gaminanti ir išskirianti hormonus tiesiai į kraujotaką, įtakojanti, reguliuojanti ir kontroliuojanti medžiagų apykaitą, o daugelis organizmo's procesus. Metabolizmas – tai greitis, per kurį maistas deginamas, kad suformuotų energiją.

Pagalvokite apie skydliaukę kaip apie endokrininę sistemą ir, savo ruožtu, jūsų metabolizmo bosą. Jo gaminami hormonai pasiekia kiekvieną kūno ląstelę ir yra būtini norint jaustis šilta, laiminga ir energinga.

Tiesą sakant, galite't būk geros sveikatos, nebent skydliaukė dirbs tinkamai. “Sveikata prasideda ir baigiasi tinkamu endokrininės sistemos pusiausvyra”, – sakė vyriausiasis Broda O. Barnesas, MD, PhD. Amerikos gydytojas, kuris daugiau nei 50 metų savo gyvenimą paskyrė skydliaukės ir susijusių endokrininių sutrikimų tyrinėjimui ir gydymui, dr. Barnesas laikomas skydliaukės lauko “senelis” (ir tas, kurio darbas dr.Kurtas dažnai minimas).

Šeimos dietologė ir natūropatinė endokrinologė Laura Thompson, doktorantė, sutinka, kad, kai metabolizmas skaldomas, tai gali turėti daug pasekmių mūsų sveikatai. (Spuogai iš tikrųjų yra viena iš mažiausiai rimtų.) “Skydliaukės funkcijos sutrikimas sistemiškai veikia mūsų sveikatą”, – sako ji. “Kadangi endokrininė sistema yra atsakinga už augimą, remontą, metabolizmą, energiją ir reprodukciją, bet koks skydliaukės sulėtėjimas gali turėti didelės įtakos mūsų sveikatai”.

Baisi, bet negalėjo'galbūt tinka tau … ar gali tai padaryti? Dauguma žmonių don'Manau, kad jie turi skydliaukės problemą. Tačiau mažai skydliaukės (hipotirozė) iš tiesų yra labai dažnas ir dažniausiai yra pagrindinė spuogų atsiradimo priežastis.

Kodėl jums gali būti mažai skydliaukės funkcijos

Savo knygoje, Hipotiroidizmas: nepasitikimas savimi, Dr Barnes teigia, kad 40 proc. Amerikiečių kenčia nuo hipotirozės ar netinkamo skydliaukės hormono tiekimo. Tai buvo parašyta 1970-aisiais, taigi aš įsivaizduoju'arčiau 50 ar 60 procentų gyventojų šiandien (ir Kanada nebūtų kitokia).

Iš knygos striukės:

“Iš visų problemų, kurios gali turėti įtakos fizinei ar psichinei sveikatai, nė vienas nėra dažniau nei skydliaukės sutrikimas. Nieko nėra lengviau ir lengviau ištaisyta, o nė vienas nėra dažniau neištirtas ir net nenuspėjamas.” Hipotiroidizmas “- maža skydliaukės funkcija. yra viena iš lytinių sutrikimų, dėl kurios kenčia daug žmonių, net ir net neįsivaizduoju. Tai gali būti mažos energijos arba nuolatinio nuovargio, kuris yra vienas dažniausiai pasitaikančių skundų gydytojams, priežastis. Tai gali būti atsakinga už lėtinius galvos skausmus, pakartotines infekcijas, nepakankamos odos problemos [pabrėžia mano] arba kraujotakos sutrikimų. Dar labiau bauginanti, tai gali būti pagrindinis širdies ligų, plaučių vėžio ir emfizemos veiksnys. Ir ji yra atsakinga už daugybę emocinių ir psichinių sutrikimų. “

Gerai, taigi yra rimtesnių sveikatos problemų, bet aš'M ne pernelyg didžiuojuosi, kad pripažino, kad oda buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios pradėjau tyrinėti skydliaukę (ir tada sužinojau, kad štai ir štai, mano neveikia tinkamai). Aš'm grožio, ką aš galiu pasakyti? Odos klausimai.

Tu'Turbūt bus šiek tiek šokiruoti, kai perskaitysite kitą bitą apie tai, kas sukelia hipotirozę, pasak Dr. Peat:

“Be bado ar chroniško baltymų stygiaus, bendros hipotirozės priežastys yra per didelis stresas arba 'aerobinis' (t. y. anaerobinis) pratimas ir dietos, kuriose yra pupelės, lęšiai, riešutai, nesočiosios riebalai (įskaitant karotinus) ir nevalyti brokoliai, žiediniai kopūstai, kopūstai arba garstyčių žalumynai. Daugelis su sveikata susijusių žmonių tampa hipotiroze, su sinergetine nevalytų daržovių programa; ankštiniai augalai, o ne gyvuliniai baltymai; alyvos vietoj sviesto; karotinas vietoj vitamino A; ir užpūtimas, o ne skatinamasis gyvenimas. “

O DIEVE! Aš ne'Aš žinau apie tave, bet aš darau viskas šiame sąraše. Nenuostabu, kad tarp kitų žemų skydliaukės simptomų atsikratyti.

Kaip mažai skydliaukės sukelia spuogus

Laimei, dr. Peat išsamiau aptarė ryšį tarp spuogų ir skydliaukės funkcijos, ir tai, ką mes galime padaryti, kad ją ištaisytumėte..

“Skydliaukės ir vitamino A yra pagrindiniai dalykai, kurie padeda nuo spuogų”, – sako jis. Taip yra todėl, kad, kai skydliaukės hormonas yra trūkumas, organizmas negali konvertuoti cholesterolio į steroidus pregnenolone, progesterono ir DHEA. Iš jų progesteronas yra svarbiausias iš spuogų prevencijos ir išgydymo, taip pat skydliaukės hormono ir natūralaus vitamino A darbo, siekiant užtikrinti jo formavimąsi..

Taigi kodėl ne tik imtis progesterono tiesiai? Tu gali (Aš tai paėmus, pats pats Dr. Peat patentuotas), bet jei turite skydliaukės nepakankamumą, tai'Svarbiausia tai ištaisyti, nes skydliaukė atlieka didesnį vaidmenį bendrai metabolinei sveikatai. Asmeniškai aš'Aš niekada nepastebėjau jokių odos skirtumų nuo progesterono papildymo, bet žiūrėjau rezultatus, kai pradėjau remti skydliaukę. (Daugiau apie tai sekundžiu.)

Kur yra vitaminas A yra tai, kad jis'yra maistinė medžiaga, kuri yra svarbi odos sveikatai, bet kiek jums reikia proporcingai jūsų medžiagų apykaitos greičiui. Padidėjus skydliaukės funkcijai, jūsų vitaminas A taip pat turi padidėti. Jei esi aren't vartojate pakankamai vitamino A savo kūnui's metabolizmo reikalavimus, tuomet tu gali gauti spuogus; Tačiau atvirkščiai, per daug vitamino A gali slopinti skydliaukę. Taigi, norint išlaikyti pusiausvyrą, gali prireikti šiek tiek savęs eksperimentuoti.

“Taip tai'S tikrai sunku juos suderinti, kai ten'sako dr. Peat. “Kai keletą metų, kai turėjau labai didelį medžiagų apykaitos greitį, per saulėtą orą turėjau 100 000 vitamino A vienetų, kad išvengčiau spuogų ir įvairiomis slyvomis , bet kai aš persikėliau į debesuotą klimatą, staiga daug buvo per daug ir slopino mano skydliaukę. Paprastai vidutinis žmogus yra hipotirozė ir reikia tik 5000 vienetų per dieną. Vengti didelių karotino kiekių ir gauti daug vitamino B12, kad būtų galima paversti karotinu's jūsų maiste, padeda efektyviai naudoti vitaminą “.

Aš'Kalbėjo apie vitamino A stebuklus, susijusius su spuogais, jau kurį laiką; Dėl šių išvadų aš daugiau nerekomenduoju kepenų aliejaus kaip šaltinio, o vietoj to rekomenduosiu Nutrisorb-A arba kepenų porciją vieną kartą per savaitę (skaitykite daugiau apie juos čia). Tačiau aš įtariu, kad daugeliui hipogrupių žmonės spuogai laimėjo'T tikrai gerėja, kol skydliaukė tampa pagalbos.

Julia T. Hunter, MD, sutinka. “[A] PRIMARY [dėmių atsiradimo priežastis] yra maža skydliaukės funkcija”, – sako ji. “Nedidelė skydliaukės funkcija padidina vidinį uždegimą, o OFTEN yra stebimas pacientams, sergantiems spuogais. Išskyrus tuos atvejus, kai gydote, spuogai geriausiu atveju bus sunku pašalinti, o blogiausiu atveju nebus pašalinti, nes vidinis uždegimas, atrodo, aktyvina jūsų spuogų genu ir jūs patiriate dėmių. “

Taip, tiek daug dangtelių! Aš ne'Tarkime, yra tokio dalyko kaip “spuogų genas”, bet aš su ja sutinku, kad skydliaukė yra pagrindinė priežastis ir kad reikia ją ištaisyti prieš ką nors dar.

Beje: norėčiau būti įsitikinęs, kad buvau't trūksta kritinių dalykų moteriškasis hormonas dalis galvosūkio, aš paprašiau Dr Peat tiesiogiai apie premenstrualinius spuogus. Jo atsakymas: “Premenstruacinis stresas rodo, kad skydliaukės funkcija yra maža, bent jau tuo metu.” Gerai tada. Viskas prasideda iki skydliaukės.

Kaip patikrinti mažą skydliaukę

Yra keletas būdų, kaip nustatyti, ar jūsų skydliaukė (ir dėl to metabolizmas) yra maža, ir sukelti spuogus:

Maža kūno temperatūra: Kadangi mažai skydliaukės funkcija dažnai pasireiškia kaip žema kūno temperatūra, Dr. Barnes sukūrė “bazinės kūno temperatūros” testą. Iškart po atsibudimo, prieš išeinant iš lovos, laikykitės termometro po liežuviu ar pažastimi ir palikite ten 10 minučių, kol gulite. (Ji'Geriausia naudoti tokį termometrą, kurį turėtumėte purtyti, priešingai nei naujos skaitmeninės rūšys, kurios paprastai būna mažiau tikslūs.) Menstruuojančios moterys turėtų atlikti rodmenis pirmosiomis trim mėnesio ciklo dienomis. Jei vidutinė budėjimo temperatūra yra nuosekliai mažesnė nei 36,6 ° C (98,6 ° F), gali pasireikšti hipotirozė.

Lėtas impulsų dažnis: “Atgimusi širdies susitraukimų dažnis padeda suprasti temperatūrą”, – sako dr. Peat. “Impulso greitis ir temperatūra yra daug geresni nei vieni.” Jis priėjo prie šios išvados, pastebėjęs, kad kai kurie žmonės, kurie akivaizdžiai buvo hipotiroidiniai, turėjo visiškai normalią kūno temperatūrą, ypač šiltuoju klimatu. Jūs galite išmatuoti savo pulso greitį tokiose svetainėse kaip šis. “Sveikos ir protingos žmonių grupės nustatė, kad vidutinis ramybės pulsas yra 85 minutės, o mažesnės sveikos grupės vidutiniškai yra maždaug 70 minučių”, – sako dr. Peat.

Hipotiroidizmo simptomai: Aukščiau yra keletas dramatiškų žmonių pavyzdžių prieš ir po skydliaukės gydymo. Tačiau hipotireozės simptomai gali būti dar subtilūs, negu tai. Šaltosios rankos ir kojos yra dažniausiai pasireiškiančios skydliaukės funkcijos požymis. “Kietoje aplinkoje galūnių temperatūra kartais yra geresnis rodiklis nei burnos ar bangolos temperatūra”, – sako dr. Peat. Kiti yra spuogai (akivaizdžiai), PMS, mažai energijos, depresija, vidurių užkietėjimas, plintančios išorės antakiai, nesugebėjimas numesti svorio ir dar daugiau. Stabdykite skydliaukės beprotybę turi puikų “ilgą ir apgailėtintą” mažų skydliaukės simptomų sąrašą. Patikrinkite tai ir pažiūrėkite, ar identifikuosite su bet kuriuo iš jų.

Kraujo tyrimai: Kraujo tyrimai yra paskutinis, nes net dauguma šiuolaikinių MD pasakys jums tai'kaip matote skydliaukės funkciją, jie'iš tikrųjų yra vienas iš mažiausiai tikslių būdų diagnozuoti hipotirozę. Iki devintajame dešimtmetyje hipotiroidizmas buvo nustatytas remiantis pirmiau minėtais požymiais ir simptomais, bet tai pasikeitė su PBI testo baltymų jodo tyrimo pradžia. Dr Turtas paaiškina:

“Nuo 1940 m. Iki maždaug 1950 m. Hipotiroidinių amerikiečių procentinė dalis, remiantis PBI testu, išaugo nuo 30% arba 40% iki 5%, ir šis skaičius buvo artimas mažesniam skaičiui (daugelis leidinių teigia, kad jie yra tik 1 % arba 2%). Iki to laiko, kai PBI matavimas buvo tik neaiškiai susijęs su skydliaukės hormonine funkcija, jis buvo naudojamas pakankamai ilgai, kad naujos kartos gydytojai būtų mokomi nepaisyti senesnių idėjų apie diagnozavimą ir jie buvo išmokyti informuoti savo pacientus, kad tradiciniai simptomai, kurie iki 1950 m. buvo nustatyti hipotiroidizmu, buvo pacientų' Pavyzdžiui, liga ir laktacija, dėl kurios atsiranda nuovargis, nutukimas ir širdies liga) arba kad problemos buvo įsivaizduojamos (moterys'ypač hormonų ir neurologinių problemų), arba kad jie buvo tik paslaptingos ligos ir defektai (pasikartojančios infekcijos, artritas ir vėžys) “.

Oho. Ar tavo protas susprogdintas? Daugiau apie tai dr. Peate'čia yra straipsnis.

Vis dar gali būti naudinga atlikti skydliaukės skydliaukės kontrolinį kraujo tyrimą. Tiesiog žinokite, kad jis gali nepasakyti, ar jūs tikrai turite skydliaukės problemų. “TSH (skydliaukės stimuliuojančio hormono matavimas) gali ilgai atsilikti nuo mažų skydliaukės simptomų atsiradimo”, – teigia dr. Davidas Derijs, dabar išėjęs iš Kanados skydliaukės ekspertas ir tyrėjas. “Viena aiški byla, kurią prisimenu, yra moteris, kuri 26 metų amžiaus pradėjo prarasti savo plaukus ir viską praradusi iki 35 metų, bet TSH nepasileidžia iki 48 metų. Laikytis TSH, kol gydosi. kažkas dėl mažo skydliaukės taip pat stengsis nepakankamai gydyti pacientą. “

Kaip padidinti skydliaukės funkciją per dietą

Gerai, todėl manote, kad turite mažą skydliaukės požymių. Ką galite padaryti, kad pradėtumėte stiprinti savo medžiagų apykaitą ir gydyti spuogus?

Yra du būdai, kaip tai padaryti: dieta ir papildai. Aš'Pradėsiu nuo mitybos pasikeitimų, kuriuos lengviau įgyvendinti, bet ir lėtesnę rezultatų gamybai, ypač senesniam. Apskritai, jūs norite valgyti tikruosius maisto produktus, kurių sudėtyje yra daug maistinių medžiagų ir skydliaukės palaikančių, ir neįtraukti maisto produktų, kurie nėra.

Pieno produktai: Pienas gali gerokai padidinti metabolizmą. Visi's anti anti-pieno šių dienų, ypač kaltinti jį spuogai, bet tai'nes jis didina medžiagų apykaitą tiek, kiek reikia žmonėms taip pat padidinti savo suvartojamą vitaminą A, kad būtų įvykdytas didesnis medžiagų apykaitos reikalavimas. Tu matai? Galų gale dabar prasminga. Pieno nėra priešas. Be pieno, taip pat galite valgyti sūrį, įtemptą jogurtą (tarkim, graikų jogurtą) ir ledą (aš siūlau “Häagen-Daz”, labiausiai gryną). “Dr Turtas” šiame straipsnyje randa mitus apie pieno saugumą / grynumą ir galimą pieno alergiją. Aš asmeniškai gaunu didžiąją dalį savo kalorijų iš pieno ar pieno produktų, siekdamas užtekti litrui ar du per dieną.

Kokosų aliejus: Kokosų aliejus yra labai skydliaukės. Jame yra sviesto rūgšties, kuri padeda skydliaukės hormonui pereiti į smegenis, ir prieštarauja prieš švitrą nesočiųjų aliejų, apie kuriuos čia rašiau. Remiantis fermentų dietologu Lita Lee, jos trumpo ir vidutinio ilgio riebalų rūgštys, tokios kaip lauro rūgštis, stimuliuoja imuninę sistemą, moduliuoja cukraus kiekį kraujyje, yra antialerginės ir apsaugo mitochondrijas nuo streso sužalojimų. Aš virėjau visa tai rafinuotame kokosų aliejuje, kuris yra mažiau alergiškas nei grynas, ir neturi kvapo ar skonio.

Gyvuliniai baltymai: Turiu tai pasakyti … norint pagaminti skydliaukės hormoną ir jį paversti T4 (neaktyviu skydliaukės hormonu) iki T3 (aktyvus skydliaukės hormonas), reikia pakankamo gyvūno baltymo. Dr Turbė rekomenduoja mažiausiai 80 gramų per parą, o tai gali būti iš pieno, mėsos, paukštienos, žuvies arba vėžiagyvių. Taip pat galite išbandyti “Great Lakes” želatiną, kuris yra puikus baltymų šaltinis ir kuriame yra pro-thyroidinės amino rūgštys, kurios subalansuoja anti-skydliaukės aminorūgštis raumenų mėsoje.

Vaisiai ir vaisių sultys: Natūralus vaisių cukrus padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir nusiraminti antinksčius. Geriausi yra apelsinai ir kiti saldūs vaisiai, kurių sudėtyje yra labai mažai krakmolo; jie'Taip pat yra didelio magnio, kurio dažnai trūksta žmonėms, sergantiems hipotiroidizmu (magnis dirba su skydliaukės veikla, kad sumažėtų stresas). Kai vartojote baltymus, kai kurie vaisių ar vaisių sultys gali taip pat padaryti baltymų asimiliaciją daug veiksmingesnę, taigi reikia mažiau. Stengiuosi gerti mažiausiai litrui ar du kartus per parą šviežiai išpjaustytų apelsinų sulčių, kurias naudoju kaip karbamido šaltinį, o ne krakmolą.

Druska: “Padidėjusi druska padeda padidinti medžiagų apykaitos greitį,” sako dr. Peat. “Žemas skydliaukės dėka jūs per daug lengvai praranda druską, o laikinai tiesiog valgydami daugiau druskos padeda kompensuoti mažą skydliaukės ir antinksčių progesteroną”. Tiesiog eikite į įprastą stalo druską, jūros druskos dažnai yra nešvarumų ir toksinų. Čia galite sužinoti daugiau apie druskos sveikatą.

Kofeinas: “Kofeinas padidina jūsų medžiagų apykaitą, todėl jis'sako dr. Peat. Kava ir kakava yra geri šaltiniai (ir didelis magnio kiekis). Aš buvau visą gyvenimą gerinantis arbatą, tačiau praėjusiais metais pradėjau gerti kavą vien tik už naudą sveikatai!

MoliuskųBe to, kai kurie baltymai yra svarbūs geros skydliaukės funkcijai, vėžiagyviai, tokie kaip austrės ir krevetės, suteikia mineralinių medžiagų (tokių kaip cinkas), kurių dažnai trūksta kitų maisto produktų ir gali padėti nuo spuogų, sako dr. Peat. Paprastai pakanka vieną kartą per savaitę … ir skanu!

Kepenys ir / arba Nutrisorb-A priedas: Ugh, taip. Žinau, kad niekas nevalgo kepenų, bet ar tai nėra įtikinamas? “Kai žmonės papildo skydliaukę ir kepenys vartoja vieną ar du kartus per savaitę, jų spuogai ir pleiskanos (ir daugelis kitų problemų) dažniausiai pasitaiko labai greitai”, – sako dr. Peat. Aš paprastai bandau užmegzti organinių viščiukų kepenų pyktį … nes jei jūs užaugo valgyti kepenis 'n' svogūnai, tas kvapas padės jums mirti. Šaukti mano žmonėms “Sveikas mėsininkas”. Kitas variantas, kaip minėjau, yra “Nutrisorb-A”, kuris yra saugus vitamino A priedas, kurį galite sužinoti daugiau apie tai. Kremas, sviestas ir kiaušiniai yra kiti vitamino A šaltiniai, tačiau jie yra daug mažiau stiprūs.

Žinoma, tu'Taip pat norėsime išvengti PUFA, temos, apie kurią rašiau plačiai čia, nes jie slopina skydliaukės funkciją.

Kaip padidinti skydliaukės funkciją skydliaukės papildais

Kai kurie žmonės yra tokie labai hipotiroidiniai, kad būtų tiesiog pažeisti metai atlikti bet kokius reikšmingus pokyčius dietos, ir net tada jie gali nevisiškai išgydyti. Jiems naudojant skydliaukės hormonų priedą yra daug greičiau ir veiksmingiau ištaisyti skydliaukės funkciją.

Yra keletas skirtingų tipų skydliaukės hormono:

Sinthroidas (levotiroksino natris): Tai dažniausiai vartojama forma ir kokia dauguma pagrindinių gydytojų norės paskirti. Kaip sintetinė T4 forma, neveiklus skydliaukės hormonas, ji turi būti pakeista į aktyviojo skydliaukės hormono T3 kepenyse. Problema yra ta, kad tik labai sveiki žmonės ją gerai konvertuoja. Moterims sunkiau nei vyrams, nes mažai skydliaukės ligų sergantiems pacientams taip pat būdingas estrogenas, o estrogenas slopina T4 konversiją į T3. Pasak Dr. John Lowe, “T4 nepadidina daugelio pacientų metabolizmo' audiniai, nesvarbu, kiek didelis dozavimas. “

Liaukinė skydliaukė: Taip pat žinomas kaip natūralus testeris (NDT), tai skydliaukės hormonas, išgautas iš kiaulių skydliaukės liaukų. Jame yra T4 ir T3 baltymų pirmtakų, kurie yra suskaidomi, kad susidarytų aktyvūs T4 ir T3 vienetai subalansuotu santykiu. Daugelis endokrinologų priešinasi natūralios skydliaukės naudojimui, nes jie mano, kad partijos yra nestabilios, nors tai yra “Synthroid”, iš tikrųjų tai buvo pakartotinai prisiminta. (I don'Tuo labiau daug dėmesio skiriama, ką teigia endokrinologai, nes ten'yra ilgalaikiai finansiniai santykiai tarp jų organizacijų ir “Synthroid” gamintojų.) Laimei, yra daug naturopatinių gydytojų, kurie propaguoja šią skydliaukės papildo formą, o kai kurie MD (galbūt ne endos) jį skirs.

Cynoplus ir Cytomel: Tai yra sintetiniai skydliaukės papildai; Cynoplus yra subalansuoto T3 ir T4, o Cytomel yra tik aktyvus T3. Mano nuomone (ir dr. Peat's), tai saugiausi ir efektyviausi skydliaukės hormonai. Nors daugelis žmonių gerai veikia NDT, aš'ji patyrė alergiją dėl tabletėse esančių rišiklių ir užpildų; Aš ne'Turiu šią problemą su sintetika.

Akivaizdu, kad sprendimas imtis skydliaukės papildo nėra tas, kuris turi būti vartojamas lengvai, ir kadangi šios tabletės yra tik receptiniuose daugumoje šalių, jūs'Jums reikės pasikalbėti su savo gydytoju'pakartotinai kandidatas. Tiesiog jus įspėti: tai'Sunku gauti MD, kad padėtų jums su šia būkle, nes jie linkę susituokti su kraujo tyrimais (kurie gali arba negali atskleisti problemos). Apsvarstykite galimybę dirbti su skydliaukės mąstančiu natūropatiniu gydytoju; Aš'atrado juos labiau atvirą gydymui, pagrįstam simptomais. Kadangi mažai skydliaukės funkcijos yra daug rimtesnių pasekmių nei tik spuogai, aš tikrai tikiu, kad tai's verta būti nuolatinis apie tai ir imtis atsakomybės už savo sveikatą. 

Norėdami sužinoti daugiau apie skydliaukės funkciją, medžiagų apykaitą ir mitybą, nukreipiu jus į Dr Turtą'(geriausia vieta internete!) ir didelis skaičius elektroninio pašto mainų su Dr. Peat, kurie buvo sudaryti čia.

Ar kovojote su “hormoniniais” spuogais??

Kada manoma, kad tai gali būti dėl mažos skydliaukės funkcijos?

Kaip manote, kad skatindami skydliaukę naudodami šiuos patarimus?