10 karščiausių vokiečių aktorių

Ar žinojote, kad Amerikos aktorius Bruce Willis iš tikrųjų gimė Vokietijoje? Akivaizdu, kad ši šalis yra ne tik bratvurstas, Pelenės stiliaus pilis, maistas ir alus, apie kuriuos šalis yra žinoma; tai sukūrė keletą gražiausių aktorių, kuriuos šiandien matome ant mūsų sidabrinių ekranų! Juokingas dalykas yra tai, kad dauguma iš jūsų net neįsivaizduoja to ….

 Bruce Willis gimė Reino krašto-Pfalco federalinėje žemėje, Vakarų Vokietijoje. Tada yra režisierius, aktorius ir komikas Martin Lawrence; Jis gimė Frankfurte prie Maino, Hesene, Vokietijoje. Kaip apie Ian Harding … Ar žinojote, kad gana mažai melagių žvaigždė iš tikrųjų gimė Baden-Württemberge, Vokietijoje? Plius yra “Lost” ir “Žiedų valdovų žvaigždė” Dominikas Monaganas – jis taip pat gimė Berlyne, Vakarų Vokietijoje! Atrodytų, kad ši graži šalis mums suteikė daugiau žvaigždžių (ir akių saldainių), nei mes galėjome realizuoti pirmą kartą.

 Jei dabar esate daugiau nei šiek tiek įkyręs, turėtumėte sužinoti, ką dar šią apsvaiginimo šalį mums teko pasiūlyti. Paimkite žvilgsnį 10 karščiausių vokiečių aktorių:

1 – Matthias Schweighöfer

10 Hottest German Actors_01

Gimė: 1981 m. Kovo 11 d. (33 m.)

Kur: Anklam, Rytų Vokietija

Geriausiai žinomas: Tai tikriausiai buvo 2008 m. “Valkyrie” filmas, kad šis jaunuolis, gimęs žinomų aktorių šeimoje, yra geriau žinomas. Šiais laikais jis daugiausia žiūri į Vokietiją, tačiau šiek tiek angliškai kalbančių stebuklų, kuriuos turėtumėte patikrinti. Ypač patinka 2010 m. “Draugystė”!

Netrukus pamatysi: Deja, jums reikės subtitrai, jei norėtumėte žiūrėti 2015 m. Filmą, kuriame vaidina šitą mažą hottie. “Der Nanny” – tai komedija, kurią per ateinančius keletą mėnesių turi pateikti vokiečių kalba.

Jūs turbūt turėtumėte žinoti, kad Matthias buvo laikomas vienu iš perspektyviausių talentų iš Europos, taigi neabejotinai jūsų akys bus nuluptos jam ateityje!

2 – Til Schweiger

10 Hottest German Actors_02

Gimė: 1963 m. Gruodžio 19 d. (51 m.)

Kur: Freiburgas, Vakarų Vokietija

Geriausiai žinoma: Nepaisant to, kad vienas iš sėkmingiausių režisierių išeina iš Vokietijos, Tilas Schweigeras turi 86 aktoriaus titulus, 19 pagamintų filmų 10, kuriuos jis parašė arba bendrai parašė 11, kad jis yra nukreipęs ir 3, kad jis turi redaguota Tai daug filmų! Dėl jo vaidmens, meistriškumo, turėtumėte tikrai patikrinti keletą jo didžiausių filmų, tokių kaip 2009 m. “Inglourious Basterds”, taip pat 2012 m. Komedija “Tai karas” (kurį mes asmeniškai mylėjome!)

Netrukus pamatysi: Til Schweiger’is turi vieną filmą, kuris 2015 m. Pasirodys “Punk’s End”. Tai komedija su šiek tiek krašto, ir mes negalime palaukti, kad ją pamatytume.

3 – Florian David Fitz

10 Hottest German Actors_03

Gimė: 1974 m. Lapkričio 20 d. (40 m.)

Kur: Miunchenas, Vokietija

Geriausiai žinomas: Ši cutie yra ne tik aktorius, bet ir režisierius bei prodiuseris, ir gali išdidžiai prisipažinti, kad pasirodė per daugiau kaip trisdešimt skirtingų filmų tik per pastaruosius 14 metų! Galbūt geriau žinomas dėl savo vokiečių filmų, ten buvo keletas galbūt sugauti sau, pavyzdžiui, 2010 m. Išleistas Vincentas nori į jūrą.

Netrukus pamatysi: Jis, atrodo, daro labai daug per kelerius ateinančius metus, bet jis yra labai mielas, todėl jaučiamės, kad čia vistiek priklauso … mergaičių giggle!

4 – Thore Schölermann

10 Hottest German Actors_04Gimė: 1984 m. Rugsėjo 26 d. (30 m.)

Kur: Iserlohn, Vokietija

Geriausiai žinoma: Jis nėra tik vokiečių aktorius, jis taip pat yra televizijos laidų vedėjas, todėl per keletą metų galbūt jį matėte keliais. Didžiausius iš jų tikriausiai pastebėsite 2006 m. “Butterfly Child” arba 2004 m. “Rašomoji mašinėle”. Paprastai pasivaikščiojant į atsitiktinį išvaizdą, tai yra labai miela šypsena su puikiais baltais dantukais, kurie maišosi jį su vieta šiame sąraše!

Netrukus pamatysi: 2015 m. Išleidžiamas vienas Vokietijos filmas “Perkėlimas į Aacheną”, ir apie jį nėra daug informacijos, nes jis vis dar yra vystymosi procese, tačiau mes žinome, kad tai dramatiškas filmas.

5 – Max Riemelt

10 Hottest German Actors_05

Gimė: 1984 m. Sausio 7 d. (Amžius 31)

Kur: Rytų Berlynas, Vokietija

Geriausiai žinoma: Tikriausiai 2008 m. Filmas “The Wave” labiausiai žinomas Max Riemelt, nors jis turi daugybę 59 kreditų jo vardu, nes jis tik trisdešimtmečius!

Netrukus pamatysi: Yra pora vokiečių filmų, iš kurių galite pasiimti jį, dauguma iš kurių yra vokiečių, todėl jums gali prireikti pakartoti šiuos subtitrus. Pažiūrėkite 2015 m. Filmą “Amnesia” – tai atrodo gana gera!

6 – Ken Duken

10 Hottest German Actors_06

Gimė: 1979 m. Balandžio 17 d. (Amžius 35 m.)

Kur: Heidelbergas, Vakarų Vokietija

Geriausiai žinoma: Per keletą metų jis buvo keletą filmų, tačiau vienas populiariausių turi būti 2009 m. “Inglorious Basterds”. Nors jis yra labiausiai žinomas dėl savo filmų Vokietijoje, jis taip pat yra keletas angliškai kalbančių.

Netrukus pamatysi: Atrodo, kad jis prilipo prie savo vokiečių šaknų medžio apdailai su trimis filmais ir televizijos filmu, kuris pasirodys per artimiausius dvylika ar net keletą mėnesių. Mes tiesiog turime toliau stebėti Inglorious Basterds!

7 – Aleksandras Felingas

10 Hottest German Actors_07

Gimęs: 1981 m. Kovo 20 d. (Amžius 33 m.)

Kur: Berlynas, Vokietija

Geriausiai žinoma: Kaip ir Ken Dukenas, Aleksandras Fehlingas yra geriausiai žinomas dėl savo vaidmens 2009 m. Spygliuočių “Inglorious Basterds”. Daugiau scenos aktoriaus ir Vokietijos aktoriaus, jis laimėjo eilę apdovanojimų už savo praeities darbą.

Netrukus pamatysi: Dėl šio hottie yra keletas vokiečių filmų, bet yra ir angliškai kalbančių, kurių reikia laikytis. “Atomic Falafel” – tai drama po merginos, kuri praranda savo nekaltybę ir beveik sukelia branduolinio pobūdžio karą!

8 – Kostja Ullmann

10 Hottest German Actors_09

Gimė: 1984 m. Gegužės 20 d. (Amžius 30)

Kur: Hamburgas, Vokietija

Geriausiai žinoma: Jis yra Vokietijos aktorius, tačiau jis vienas iš didžiausių hitų – “Sommersturm” arba “Summer Storm” anglų kalba – išgarsėjo visoje Europoje.

Netrukus pamatysi: 2015 m. Išleisti du Vokietijos filmai. Deja, atrodo, kad daugumoje jo nepamiršsime Europos pusėje! Boo!

9 – David Kross

10 Hottest German Actors_08

Gimė: 1990 m. Liepos 1 d. (Amžius 24 m.)

Geriausiai žinomas dėl: 2008-aisiais jis nufilmavo į “The Reader” filmą ir buvo ne tik nominuotas, bet ir laimėjo visą eilę apdovanojimų už savo vaidmenį. Ne tik, kad buvo keletas kitų angliškai kalbančių hitų, kuriuos galbūt girdėjote apie nuostabų ir kvapą gniaužantį karo arklį.

Netrukus pamatysi: Vienas Vokietijos filmas ir vienas anglų filmas, o pastarasis vadinamas “Freedom Flight”, veiksmo filmas apie įsilaužimą.

10 – Marco Girnth

10 Hottest German Actors_10

Gimė: 1970 m. Vasario 10 d. (Amžius 43 m.)

Kur: Diuseldorfas, Vokietija

Geriausiai žinoma: Už šio karšto voverės nėra daug angliškai kalbančių filmų, bet jis yra labai gražios akys, todėl jaučiame, kad jis vis tiek priklauso sąraše!

Ką tu manai? Bet kokie karšti vokiečiai, kuriuos, mūsų nuomone, daugelis nepaliko? Kodėl mums neinformuoti!