62 kojų tatuiruotės, kad jus peršokti su džiaugsmu

Nuostabios kojos tatuiruotės iš šio pasaulio. 62 fenomenalios kojos tatuiruotės, dizainai ir paaiškinimai. Mėgautis! 

Už didelio ploto su mažu skausmu registruoti geriausia vieta yra kojos. Kojos siūlo neįtikėtinai universalų tatuiruotės vietą. Tai taip pat lengvai taikoma, jei tai kelia susirūpinimą. Moterys linkę tatuiruotes įdėti į kulkšnies plotą arba aukštyn ant šlaunų. Daugelis vyrų pasirenka veršelių ploto tatuiruotes arba visiškai kojų rankoves. Kadangi skausmo lygis yra mažas, tikriausiai dėl to, kad kojas yra mėsingas plotas, jis tapo gana populiari vieta visoms dizaino rūšims. Tai puiki vieta tiek šviesioms, energingoms tatuiruotėms, tiek juodai baltiems darbams.

62 Amazing kojų tatuiruotės:

62. Spalvinga pradžia

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Norėdami pradėti, aš siūlau šį gražų spalvingą vandens gabalėlį. Tai ne tik turi gražių mėlynių bangų, bet ir didelę lotoso gėlę, auksinę žuvį (galbūt koi) ir žvaigždes. Jis eina nuo klubo link šlaunies ir apie pusę blauzdos. Tai puikus, didelis gabalas.

61. Bright and Bold

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kojinės tatuiruotės yra nuostabios universalios galimybės. Jie gali apimti visą koją arba tik dalį. Šis vienas čia apima tik šiek tiek kojos. Tai padaryta gražiose geltonojose ir apelsiniuose, su laisvu mėlynuoju kolibu. Aš myliu, kaip spalvos sujungia taip gerai, o gėlės gražus ir ryškus. Tai tikrai žinoma dalis. Gėlės yra tikrai įprasti tatuiruotes, ir jei jus domina kai kurie iš geriausių, spauskite čia.

Gauti Nemokamas tinkintas kojos tatuiruotė Dizaino citata:
Riboto laiko pasiūlymas (spustelėkite nuotrauką)
Spustelėkite here to get your free custom tattoo design quote.

60. Kaukolės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Gėlės patys yra universali tatuiruotė. Čia yra keletas gražesnių, ryškių spalvų hibiscus gėlių, tačiau jie yra suporuoti su kai kuriais realiais atrodančiais kaukolėmis. Šis gabalas apima viršutinę kojų šlaunų plotą, suteikiant daugiau erdvės skleisti šį nuostabų dizainą. Kaukolės atrodo beveik realios, o vandens lašeliai yra gražūs.

59. Atminimas

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Jūs tikriausiai matėte juoduosius apykaklės, dėvėjusius kai kurių žmonių biseksupus gedulais. Iš pradžių juodoji grupė prasidėjo kaip būdas parodyti giliai jaučiamą nuostolį ir parodyti pagarbą mirusiojo. Tamsios juostos kaip tatuiruotės gali reikšti tą patį. Žinoma, jie gali visiškai kitaip reikšti. Tai puikus dalykas apie tatuiruotes, jie gali reikšti viską, ką dėvėtojas nori ir jų. Galų gale dizainas yra asmeninis. Manau, kad šios storos juostos atrodė gana saldus kaip kojų tatuiruotės.

58. Šviesos ir Lacy

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Čia šis gražus gabalas yra labai moteriškas ir gražus. Koks geresnis tatuiruotes ant šlaunų nei sukneles megztinis? Aš, viena, tikrai myliu idėją. Manau, kad tai yra toks mielas gabalas, o šviesios spalvos – dar graziau. Tai iš tikrųjų atrodo taip, tarsi jis būtų pagamintas iš nėrinių. Tai yra viena užtrauktukas, kuris išliks vietoje ir tinkamai naudojamas šviesiai baltos spalvos rašalas. Jei norite daugiau puikių baltos spalvos rašalo idėjų, tai patikrinkite.

57. Black Koi

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Koi tatuiruotės yra populiarios ir gali būti labai sudėtingos. Su savo kreivės linijomis ir elegantiškais kampais koi suteikia jausmą ramybės ir švelnumo. Koi žuvis dažnai naudojama simbolizuoti sėkmę, bet kiekvienos spalvos koi turi savo ypatingą reikšmę. Juodosios koi, kaip ir čia pavaizduotos, dažnai reiškia, kad sėkmingai įveikti pokyčius ar iššūkius patekti į jų vietą. Šis pasikeitimas paprastai yra viena iš sunkumų, su kuria kovojo. Aš myliu šių dviejų koi plaukimo įvaizdį “upstream”. Galbūt geriausia dalis yra šiek tiek spalvos bangų ripples ir lapuose. Tiesiog pakankamai, kad suteiktum tai šiek tiek gyvybei.

56. Maišymas ir rungtynės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kai kalbama apie kojų tatuiruotes, nėra taisyklių. Nejaukite sumaišykite jį tiek, kiek norite. Tas žmogus tai padarė. Įtraukti į šiuos du didelius gabalus yra keletas stilių. Pirma, yra gėlės, rožės, pagamintos daugiausia su mažo taško pointillistiniu stiliumi. Taip pat yra mandala, kurioje yra kietos tiesios linijos ir koncentrinis raštas. Galiausiai, geometrinis piramidės modelis, sudarytas taškuose ir tuštumose. Šiuose kojose yra tiek daug skirtingų faktūrų ir plyšių, manoma, kad tai atrodytų gąsdinta, bet visa tai yra labai gerai.

55. Gaukite Catty

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kojų tatuiruotės yra puikus būdas būti kūrybingiems ir išskirti savo vidinį kačių. Šis ilgas leopardo spausdinimo traukinys yra gana kieta koncepcija. Jis tęsiasi nuo klubo iki kulkšnies, mažėja ir mažėja. Tai taip pat unikali, nes tai nėra padaryta tradicinėse juodos ir auksinės leopardo spalvos, bet gyvos raudonos ir raudonos spalvos. Tai, žinoma, yra kitokia rūšis, ir nors tai ne visiems, aš tikrai manau, kad yra intriguojanti.

54. Man Up

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Niekas nepažįsta vyriškos lyties, tarsi zondo gyvatė, einanti per kaukolės akies skylę, prieš patį įpakavimą, žandikauliai agape, aplink inkarą. Ar tai gudrybės gabalas ar kas? Kokia išskirtinė šio tatuiruotojo dalis yra nuostabi gyvatės skalių spalva. Tai iš tikrųjų labai gražiai padaryta kūrinys, net jei tai nėra mano stilius. Detalės ir spalvos yra fantastiškai ištvermingos, net iki mėlynės spalvos fono, o kitos dalys yra šiek tiek gylio. Jos tikrai daug nuveikė, tačiau viskas vyksta taip gerai kartu.

53. Batman Tribute

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Puikus būdas įveikti šią nepatogią tuščią koją yra įdėti visą kojų rankovių dalį savo mėgstamiausių didvyrių ir piktadarių. Koks geresnis dalykas nei Batmanas ir visi jo komiksų knygų grotuvai? Batmanas ir jo arch-nemesis “Joker” dominuoja didesnėje šlaunų dalyje, po to – “Two Face”, “Catwoman”, “Riddler”, “Penguin” ir “Robin”. Būkite sąžiningi, mes visi žinome, kodėl Robinas yra apačioje. Įdomu, ar Alfredas padarė pjūvį.

  Viršutinė dilbio tatuiruotė

52. “Kelionė per”

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kai kurios kitos puikios kojų tatuiruotės idėjos taip pat gali apimti didžiulius pagyrimų gabalus, tokius kaip šis žemėlapis. Manau, kad idėja yra tai, kad trys vardai apačioje yra tie žmonės, kuriuos jis bus prarastas be. Atkreipkite dėmesį, kad yra trys pavadinimai, datos ir kompasai. Galbūt kiekvienas žmogus yra kompasas, norėdamas nukreipti jį kur eina? Galbūt aš per daug filosofiškai, o vaikinas tiesiog mėgsta žemėlapius. Bet kuriuo atveju, ši tatuiruotė turi daugybę smulkių detalių, ir visa tai yra labai gražus gabalas.

51. Muzikos jausmas

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Muzika yra viena iš mano mėgstamiausių temų, apie kurią rašau. Tai ir tatuiruotes akivaizdžiai. Kas gali būti geriau nei juos sujungti? Nieko, tai kas. Šis kūrinys yra įkvėptas muzikine nuoroda, be kita ko, su pagrindiniu senojo mokyklinio mikrofono centru. Muzikos įrašai, raišteliai ir aštrių daiktai tiesiog pridedami prie šio kūrinio, todėl tai dar labiau įdomu. Tada, žinoma, žvaigždės. Aš myliu žvaigždes. Žvaigždės ir muzika, atrodo, eina koja kojon. Kietas dalykas apie šią ypatingą tatuiruotę yra atrodytų, atsitiktinai parinktas gabalus. Tai suteikia šiek tiek jausmo, ypač tamsoje be spalvų. Jei mėgstate tatuiruotes muzikos įrašus tiek, kiek manęs, ar net jei jūs neturite ir tiesiog norėtumėte pažvelgti į keistus, patikrinkite čia..

50. Pandoros dėžutė

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Šiame spalvingame projekte yra tiek daug, kad tikrai nežinau, kur pradėti. Grybų burnos yra šiek tiek creepy, bet gitara ir išvystyta kasečių juosta yra tikrai kietas. Aš pripažįstu, kad dėl nuostolių su voodoo lėlė, ateiviai ir freaky mėnulis nors. Tai suteikia vieną kažką, kad tikrai pažvelgti ir sunku atrodo. Akivaizdu, kad šios dvi nuotraukos yra prieš ir po gabalėlių, o papildomas atspalvių ir spalvinimas suteikia jam tikrai atrodo.

49. Netikri susieti

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kūno tatuiruotės yra puiki vieta pasidalinti šiek tiek moteriškos mistikos. Šis gaivus šaukštas tatuiruotė yra toks paprastas, bet toks gražus. Tai nurodo baleto šlepetę, apvyniotą aplink koją ir sujungtą su viduriu veršiu. Išjungtos spalvos ir subtilios spalvos, naudojamos kai kurių dalių gamybai, iš tikrųjų atrodo kaip permatomos juostelės, yra tikrai gražus. Apskritai, tai labai gerai atliktas kūrinys.

48. Songbirds

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Įdomu sumušimu ant treble kalno, šis yra atrodyti taip, tarsi jis yra suformuotas iš medžio. Sėdi ant šakelės yra du gražiai raudingi paukščiai. Tai, kas daro šį gabalėlį didingą, yra fenomenalus rašalo naudojimas, leidžiantis sukurti ne tik gyvačių paukščius ir realistišką medžio bei lapų išvaizdą, bet ir gylio ir dimensijos jausmą, kurio trūksta tatuiruočių meno srityje. Tai yra tikrai gražus, neįtikėtinai gerai padarytas tatuiruotė, tiek koncepcija išmintinga, tiek vykdant.

47. Ruduo

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Visi mėgsta rudenį, kai lapai keičia spalvą, o kraštovaizdis užima magišką išvaizdą, pilnas auksinių geltonų ir blyškių raudonų. Pakabintų lapų krūva po batus, baisūs vėjai, viskas sulėtėja, rengiant žiemos sezoną. Visa tai nėra nieko nuostabaus. Ši tatuiruotė mums suteikia skonį. Lapai yra nepaprastai detalūs ir atrodo gana tikri, o vynuogynai, kaip sukasi juodos linijos, suteikia jai šiek tiek judesio ir veikia kaip gražus fonas gražiems lapams.

46. ​​Perfect Pachyderm

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Naudojant didelę šlaunų plotą puikiai tinka tokiems neįtikėtinai detalių dramblių tatuiruotėms. Šio tvarinio genčių / indų išvaizda yra visiškai neįtikėtina. Dramblio dizainas yra rimtai sudėtingas ir ten čia vyksta tiek daug, kad nebūtų pernelyg stiprus ar perkrautas. Galima sakyti, kad tatuiruotė yra nepamirštama.

45. Latin Spice

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Šis kūrinys yra dar vienas, kuriame vyksta daug. Atrodo kažkas iš miesto apylinkių, su šiek tiek Latino nuojauta. Šis dizainas yra panašus į tuos, kurie kartais dažomi automobiliuose, nors stalai pasirodė čia ir automobilis įtrauktas į gabalą. Taip pat yra ir pinigai iš rožių, 23 pilni kulkų ir pravardė Brownie. Aš negaliu prisipažinti, kad suprasčiau visą šį kūrinį, bet tai tik rodo kojų tatuiruotes universalumą.

44. Azijos stilius

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kodėl neturite šiek tiek įdomus, kai kalbama apie tatuiruotę. Šis kūrinys rodo tai, ką aš manau, kad jis yra kinų, nors jis taip pat gali būti lengvai japoniškas. Bet kuriuo atveju, jis susimaišo gražų Azijos raidžių srautą su ryškių spalvų garsais abstrakčiame fone. Dėl tam tikrų priežasčių spalvos primena senus Azijos iliustracijos ir gali turėti tam tikrą kultūrinę reikšmę.

43.Pasakyk man

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Tai yra nuostabu. Tai vienintelis žodis, kurį turiu jį apibūdinti. Atrodo, kad oda buvo pagaminta iš popieriaus ir buvo suplėšyta, kad atskleistų kirilicos tekstą. Tai gali būti kažkas iš knygos, o gal ir dalis dainos. Tai yra rusų kalba, kuri yra tokia graziai atrodanti kalba, nuo kurios prasideda, bet pridedamas susmulkinto popieriaus efektas ir tikrai daro kažką didingo.

42. Mandala

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Mandala ir saulė yra du labai populiarus pasirinkimas tatuiruotėms. Tai gali būti dėl jų reikšmės, arba tiesiog todėl, kad jie turi gražius, suapvalintus dizainus, kurie padaro gerus tatuiruotes. Čia yra šių dviejų derinys. Man tai patinka, tai yra ant viršaus blauzdos, esančio tiesiai po keliu, tai didžiulis unikali vieta vienai mažai tatuiruotei tokiame dideliame plote kaip kojelė.

41. Gyvybės medis

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Didelės tatuiruotės, panašios į šį medį, taip pat tinka kaip kojų tatuiruotės. Tai yra neįtikėtinai spalvinga, su kieta iliustruota jaustis. Visi įtraukti elementai yra tiesiog smagu žiūrėti, net jei žinia “nuodų medis” yra rimta. Manau, kad geriausia šios dalies dalis – tai neįprastos jo kontūrai, o žolės pjūklai, padarytais ertmėje, riboja gabalą.

40. gerai pagrįstas

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Vis populiarus inkaras yra suporuotas čia su vienodai populiariomis rožėmis. Vis dėlto šių dviejų kūrinių populiarumas nepakeičia šios tatuiruotės. Tradicinis inkaro ir lyno išvaizda yra apsvaiginimo, o rožės yra tokios didelio kontrasto, kaip ir metalo išvaizda, kurios jie tikrai minkština. Tai yra vienas nuostabus išskirtinis kūrinys, nors tema yra taip paprasta. Nemanau, kad aš kada nors žaviuosi inkarais tiek mano gyvenime.

39. “Legendų daina”

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Legendoje teigiama, kad koi žuvis gali lipti Geltonosios upės krioklys ir tapti drakonu. Dėl šios priežasties jie paprastai siejami su sėkme ir sėkme. Šis gabalas rodo, koi žuvis, kad pasivaikščioti upę. Aš myliu, kaip tai daroma daugiausia juodi ir balti su spalvingais lapais ir raudonais ženklais ant pačios žuvies. Tik šiek tiek pop spalvos.

38. Akvareliniai gėlės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Čia yra labai energingas, spalvingas gabalas. Akvarelė išties išties iš vyšnių žiedų ir levandų gėlių. Akvarelinio stiliaus rašalo grožis yra tai, kad jo skrybėlės ir bėgeliai suteikia unikalią skonį. Man patinka prekiaujama nemokamomis spalvomis kojose ir kojose, o pačios kojos – spalvos. Tai tikrai graži tatuiruotė.

  128 geriausios tatuiruotės "Geisha"

37. Stilius

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Aš nežinau, ką vadina šis stilius, bet man tai tikrai patinka. Galbūt blokavimas? Man patinka lotoso gėlės ir paukščių spalvos. Apie tai, kas man nepatinka, yra beveik nieko. Jei manote, kad žinote, koks šis stilius yra vadinamas, prašome pranešti apie tai. Tamsių kontūrų trūkumas ir spalvų maišymas yra toks džiaugsmas pažvelgti. Medžių grūdų išvaizda paukščių uodegose yra tiesiog nuostabi. Negaliu pakankamai pasakyti, kiek man patinka šis. Daugiau nuostabių paukščių tatuiruočių skirtinguose stiliuose patikrinkite šią nuorodą.

36. Šviesa kaip plunksnas

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Plunksnos tatuiruotės, kaip ir šios, tikrai pradeda pasiimti garą. Jie daro tikrai elegantišką priedą prie kojų tatuiruotes dėl jų neįtikėtino universalumo. Tai rodo daugiaspalvį plunksną, kuris prasiskverbia į mažus paukščius. Tai daro nuostabų duoklę, pabaigoje pridedant spalvingą ranka parašytą parašą. Šio gabalo spalvos yra labai kietos, nes jos yra tokios laisvos ir ryškios, bet ne itin ryškios ir įnoringos. Jie turi beveik metalinę išvaizdą.

35. Santrauka Gėlės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Koks unikalus “Calla Lilly” pasirodymas! Šios dvi puikios gėlės auga nuo kulkšnies galo iki pat viršutinės šlaunų srities. Čia labai kruopščiai naudojama, pvz., Dažymo akvarelė, suteikianti gėlėms nuostabiai abstrakčią išvaizdą. Manau, kad skauda, ​​kaip pragaras, kelio nugaroje, bet galutinis rezultatas yra tikrai nuostabus.

34. Azijos infuzija

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Šis tigro ir gyvatės gabalas yra ryškus Azijos jaustis. Tai daroma tradiciniu stiliumi, o spalvos yra tiesiog laukiniai. Nors tai gali sukelti daugiau “karikatūros” efekto, manau, kad tai tiesiog puikus. Individualių spalvų atskyrimas nuo gyvatės ir tigrams atspalvių maišymas tikrai taip glaudžiai susieja gabalą.

33. p. Bukas ir ponia Owl

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Tai yra super hip mod dizainas čia. Šios kojos tatuiruotės yra unikalios, originalios ir prasmingos. Tai viskas, ko reikia tatuiruotėi. Jis turi stilių ir klasę. Atrodo, kad ji yra pagarba tėvams, taigi “tėvas žino geriausiai” ir “motina geriausiai žino”, lydinčia gyvūnus. Papildomas akinių, gingham drabužių ir spiderwebs į ragus atrakcionai suteikia jai netikėtai šiek tiek užgaidų. Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį į tikrai stilingą pastelinį žydrą žolę po pelėda. Tai iš tiesų yra kitoks ir unikalus spalvų darbas, kad išaugo.

32. Tiny Tat

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Ne visos kojos tatuiruotės turi būti didžiulės ekstravagantiškų kojų rankovių ar šviesių, neįtikėtinų spalvų. Kai kurie tiesiog turi būti paprasti turėti didelį poveikį. Čia matai šį vaikiną, jis turi šitą mažytį tatuiruotę. Šis minuscule inkaras ant galvos jo kulkšnis. Tai viskas, ko jam reikia prisiminti, kad jis liktų įžemintas, laikytų savo kojas žemyn ir galėtum tvirtai laikytis. Tik trumpa linijos darbas gali nutildyti ilgą kelią.

31. Srovės linijos

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Tada yra šis nuostabus gabalus linijos darbas. Šventoji karalienė, tai puiki tatuiruotė. Viskas iš tikrųjų yra linijos. Tiesiog eilučių linijos, tekančios, dengiančios, sukryžiuojančios ir apvitusios kojos, sukuria vieną tikrai kietą specialiųjų efektų tatuiruotę. Aš tikrai norėčiau pamatyti šį judesį. Įdomu, ar viskas išties skiriasi. Kas žinojo, kad krūva linijų gali tapti tokia nuostabi.

30. Mūsų Tėvas …

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Jei esate tas, kuris nori parodyti tik šiek tiek tikėjimo, čia yra puikus rožinis tatuiruotė. Jame yra raudonos karoliukai, kryžius ir tai, kas atrodo kaip šventojo medalionas. Man labiausiai patinka šis gabalas, kad jis atrodytų kaip tikras kulkšnis. Tai suteikia jaukią jausmingą jausmą ir išskiria jo dvimačius analogus.

29. Povandeninis stebuklas

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Jei jūs tikrai nori padaryti pareiškimą, eikite drąsiai ir ryškiai, kaip ši kojų tatuiruotes. Tai yra jūrinė ir povandeninė stebuklų šalis. Spalvos yra nepaprastai ryškios, beveik iki neono taško. Aš tikrai norėčiau pamatyti tai po juodos šviesos. Yra tiek daug pažvelgti, nuo jūros būtybių prie mergautų, kačių, inkarų, laivų avarijų, lobių lizdų. Tai tikrai jūros mėgėjams svajonė.

28. Kaukolės ir kaulai

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kam reikia megztinių kojinių, kai galite sukurti efektą su kaukolės ir kaulų tatuiruotėmis? Aš myliu, kaip kaulai pagaminti, kad atstovauti šilko kojinių nugarą. Aš taip pat iš tikrųjų kasti realistinių ieškote kaukolių viršutinėje šlaunų srityje. Faktas, kad yra berniuko kaukolė ir merginos kaukolė, taip pat yra gana mielas.

27. Mano geriausio draugo kojų tatuiruotės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kokia dovana šiai šuniui. Man patinka dinamiška oranžinė fone pradedantiesiems. Bet šuo ir rutulys yra tiesiog nuostabios. Tai yra toks realus abiejų vaizdavimas. Menininkas netgi surado džiaugsmo ir meilės išvaizdą šunų veidui. Aš nežinau, kaip jis sugebėjo padaryti šunis kailius atrodyti šlapias, bet tai nuostabus meno kūrinys. Šis žmogus turi tikrai mylėti savo šunį.

26. “Purrfect Panther”

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Jei esate daugiau nei kačių žmogus nei šuns žmogus, visada galite eiti su šia tema. Šis lengvai išgraviruotas, supjaustytas kontūro panteras yra tiesiog kietas. Minimalus dizainas ir katės su atrodytinai atsitiktine forma, sukurta tinkamais intervalais, sukūrimas yra tokia stilinga. Žaliosios kačių akys suteikia jaudinančią kokybę ir šiek tiek spalvos yra gražus įtraukimas.

25. Mažoji šokėja

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Šokiai ir baletas yra dvi meno formos, kurios sukuria daug aistros, nes jiems reikia judėjimo, kad perteiktų jausmą. Šokti su šia stiliumi ir malone yra puikus regėjimas. Tai tinkama balerinos tatuiruotė ant taško ir tai yra toks nuostabiai paprastas gabalas. Tai visiškai nepriekaištinga.

24. Dėl rašalo meilės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Oho. Tiesiog wow Man patinka šie nuostabūs trimačiai kūriniai. Tai tik staigiai. Sudėtingos mažos nėrinių mezgimo linijos yra savybės. Švelniai tatuiruotės pistoleto, kuris švelniai priglunda prie šio kelnaitės, papildymas daro visa tai neįtikėtinai nuostabiu. Už šepečio ir apyrankės šešėliai, suteikiantys trijų matmenų efektą, yra tik … .wow.

23. Saulėlydis

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kai jums reikia šiek tiek pakelti mane, tiesiog pažvelk į šį paprastą saulę ant šlaunies viršaus. Kaip tu gali turėti blogą dieną su šiek tiek minimalistinio linksmumo? Jūs negalite, tai netgi netgi nuotoliniu būdu neįmanoma. Kartais ryškiausios idėjos yra paprasčiausias dizainas.

22. Išsiliejusios rašalas

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kitas iš tų šveitimo / akvarelės tatuiruotes. Šie dalykai yra tokie linksmi. Šiame paveikslėlyje parodytas rašalo butelis apvirsta ir išpūstas jo drėgnas, drippy turinys visi žemyn kojos. Skirtingos spalvos giliai įsiskverbia viena į kitą ir sukuria šį stebuklingą efektą. Tai neatsižvelgia į visus nenuoseklius arba nepakankamus, ir tai yra jo žavesio dalis.

21. Mažoji undinė kojų tatuiruotė

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Tai grakščiai atliktas abstraktus gabalas beveidio undinė, sėdi ant gėlių arba galbūt mandala. Tai tampa kubistiniu jausmu, kartu su apvilktomis spalvomis, kurios nepaiso jokių apribojimų. Šioje tatuiruotėje šiek tiek išsiskiria tai, kad daugybė skirtingų odos spalvų. Koks puikus efektas, kurį sukelia maišydami skirtingus mėsingus tonus kartu.

20. Planetos Mayhem kojų tatuiruotės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Tai savotiška imtis planetos Jupiterio. Išmintingas išvaizda yra keista ir šiek tiek mistinga, bet ji vis dar labai kieta. Nors žvaigždės, saulės ir mėnuliai yra populiarus tarp tamsesnių, planetos retai atlieka pjūvį. Malonu matyti šį vaizdą, bet man įdomu, kodėl jis rodomas pulsacijoje. Gal ji turi tam tikrą mokslinės fantastikos nuorodą, kuri tiesiog praėjo galvą. Bet kuriuo atveju, tai yra būdas, kietas “iš šio pasaulio” (nyuck nyuck) tatuiruotė.

  40 Secret Thigh Tatuiruotės, kurių niekas niekada nematys

19. Biomechaniniai kūno tatuiruotės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kojų tatuiruotės yra puiki vieta, kuriai būdinga biomechaninė išvaizda, nes čia yra tiek daug vietos dirbti, o kojos vieta, kur mes galime iš tikrųjų įsivaizduoti robotų padėtį. Gal tai tik man. Kas yra puikus, apie tai vienas yra spalvos. Bio-mechaniniai tatuiruotės yra įvairių rūšių dizaino ir spalvų schemų, tačiau šis yra išskirtinis gabalas nuostabių ieškote metalo dalių. Be to, šiek tiek implikuotiems robotams, vis dar palaidusiems po oda prie kulkšnies sąnario, yra tikrai malonus liestis! Norėdami gauti daugiau biomechaninių genijų, išmėginkite juos.

18. Fazės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kiekviena Mėnulio ciklo fazė turi savo reikšmę, tačiau Mėnulio keitimas gali reikšti bet kokį dalykų skaičių. Man patinka galvoti, kad ši tatuiruotė vaizduoja idėją, kad žmogus gali nuolat keistis, tačiau vis tiek išlieka tas pats, nepaisant to, kaip jie atrodo išorėje. Galų gale viskas grįžta aplink visą ratą ir jie mato, kad jūs vis dar esate tokia pati.

17. Geometrija tobuliausi

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kūno tatuiruotės gali būti įvairios prasmės ir dizaino. Gebėjimas naudoti tokią didelę drobės sritį, kartu su odos kontūrais iš tiesų atveria išradingą dizaino pasaulį. Čia yra tikrai kieta geometrinio stiliaus tatuiruotė, su įtraukta mandala ant kojos. Tai sudėtingas juodos ir baltos spalvos gabalas, tačiau jis turi gylį, tekstūrą ir judesį, todėl tai itin intriguojantis.

16. Sumaišykite ir derinkite kojų tatuiruotes

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kaip apie mažą hodge-podge mišinį ir rungtynės tatuiruotės? Šie maži elementai visi susitinka, kad susidarytų įsišaknijęs rausvą išvaizdą. Kiekvienas iš jų turi šiek tiek tradicinės išvaizdos jiems, bet elementai yra iš įvairių šaltinių. Labiausiai pastebimi ryškiai spalvoti gėlės ir drugeliai. Taip pat yra angelų rūšių, pusiau paslėptų priekinėje blauzdoje. Du, kurie, atrodo, šiek tiek nepasiekiami, yra sutrūkusios kojos su numeriu 13 po jo ir Hario Poterio lazdeliu su rašybos “Juokingi” rašmenimis. Nors jie neatrodo, kad jie atitiktų kitus gabalus, jie iš tiesų gerai sutampa su tinkleliu.

15. Medžiai

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Medžiai yra natūraliai geros kojų tatuiruotės idėjos. Tai yra todėl, kad jie gali būti “įsišakniję” prie kulkšnies, šalia pėdos. Tada jie gali “augti” aukštyn išilgai kojos linijos ir klestėti bet kokiu mastu. Tai suteikia idėją augti ir būti su gamta. Gana mažos rausvos gėlės ant šio yra gražus liesti, ypač todėl, kad jie, atrodo, krenta ir kaupiasi prie medžio pagrindo, suteikiant jai gražią spalvingą pradžią.

14. Nėriniai ir Paisley

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Geras būdas parodyti savo moterišką pusę savo rašalu yra gauti didžiulį girly elementų gabalėlį. Ši tatuiruotė turi viską ir tada kai kuriuos. Jis gali būti ne ryškus ir spalvingas, nesvarbu gėlės ir drugeliai, tačiau neatsisakoma, kad ši mergina taps draugais. Scrolling nėriniai ir Paisley, nuleidžiantys koją, yra gražūs, bet vis tiek tokie blogi asilai.

13. Dėl muzikos meilės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Muzikos mėgėjams visur reikia atkreipti dėmesį. Tai yra tai, kaip padaroma fenomenali muzika, įkvėpta tatuiruotė. Jis ne tik turi fantastišką, prasmingą frazę, kurioje dirbo (aš norėčiau būti nekenčiamam dėl to, kam aš esu, nei mylimas už tai, kam aš nesu), tačiau jis taip pat turi keletą įdomių roko elementų. Šis panelei pagamintas dizainas yra kažkas, ko jūs nepasiekiate daug už komiksų tatuiruotes, todėl šis, neturintis spalvų, yra tikrai unikali šios idėjos idėja. Roko žvaigždės siluetas prie kelio taip pat yra tikrai geras šiek tiek darbas. Apskritai, tai tik crazy good tattoo.

12. Labai tradicinis

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Ši tatuiruotė turi visus nuostabius klasikinio, tradicinio grįžimo elemento elementus. Tai turi tradicinį “Sailor Jerry” stilių ir daugelį populiariausių tatuiruočių vaizdų. Yra drugeliai, širdys, raktas ir keletas jūrinių vaizdų. Viskas ko gero, kad padėtų tradicinių tatuiruočių pagarba.

11. Jūrininkų gyvenimas

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Ši kojinių tatuiruotės pora yra įdomus veidrodis. Kairėje kojoje vaizduojamas jūrinis sapnų pasaulis, gražus laivas su visais buriais, vėjas atgal. Po laivu yra gražus, ryškus rožė su inkarine virve, nukreipta žemyn, gražus undinė. Tačiau dešinė kojos yra daugiau košmaras, kita pusė to monetos. Laivas buvo sunaikintas, burės išsiskyrė, debesis drumstas ir audringas. Rožė prarado visą savo svyravimą ir inkaro virve laikoma siaubinga, žvilgsniai atgalinė mergaitė su žuvies ir moters kojų galva ir pelekais. Tai tikrai tarsi įdomus namo atspindys kairėje kojoje.

10. Veidrodinis veidrodis

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Visiškai priešingai paimkite iš paskutinio vaizdo, ši kojų tatuiruotės pora vaizduoja beveik tobulą veidrodinį vaizdą. Pats dizainas yra beveik tikslus, o vieta yra nepaprastai panaši, po blauzdos ir pėdos linijų. Jie taip pat yra kojos priekyje, tiesiai ant blauzdos kaulo, kurią galiu pasakyti iš patirties, yra galinga skausminga vieta, kur įdėti šiek tiek dažų. Jų bendras baigtas darbas yra nuostabus, nors ir aš myliu šią koncepciją.

9. Pamok mane svajoniu

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Visada populiarus svajonių gaudytojas atliekamas čia ant klubo kampo, kaskadinis nusileidžia šlaunies išties grazus modelis. Plunksnos turi realią, subtilią spalvą, o sudėtingas svajonių gaudyklių audimo dizainas yra taip gerai atliktas. Net mažos mėlynos karoliukai, prispausti prie plunksnų, suteikia jai puikų detalumą. Svajonių gaudyklės tatuiruotės nėra mano mėgstamiausia asmenybė, bet tiems, kurie galvoja apie tai, kad juos įgausite, patikrink tai.

8. Flowery

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Geras būdas naudoti kojos tatuiruotes yra prailginti mylimą ir laikų pagyrimą. Ši tatuiruotė yra padaryta lengvai apibūdintų gėlių, labai mažai užpildyti spalvos ir ilgai, tekantys vynuogynai. Tai trasa nuo veršelio vidurio iki pat kojos sukama konstrukcija, pažymėta mažais taškais ir spalvingais lapais.

7. “Freak” šou

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Šis vaizdas atkreipia dėmesį į senovių dienų piktogramas, kuriose “Tatuiruotas žmogus” buvo tas, apie ką žmonės sumokėjo gerus pinigus. Čia vėl tatuiruotės yra labai tradicinės ir jiems atrodo gražus rūpestis. Man patinka šliaužiojančios, atrodančios saulės ant kelio. Vis dėlto turiu prisipažinti, kad keistos kojos ant pėdų suteikia man užuominas.

6. Negalima daugiau

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Šviesios gražios spalvos, sumaišytos su gilia, tamsia, paslaptinga varna, sudaro šią tatuiruotę. Šio elemento dalys yra griežtai supakuojamos, viskas traukia ant šlaunies. Tai nesuteikia jausmo būti pernelyg daug žmonių, nes spalva yra naudojama tobulo įdėjimo ir šešėliai ant paukščio suteikia daug lengviau srityse, kad akys pertrauka.

5. Maori

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Maorų stilius gaunamas iš Naujosios Zelandijos giminių. Jos garbanojimo modeliai ir geometriniai užpildai suteikia jai švarų išvaizdą, kuris taip pat įtikinantis. Tai teka nuostabiai, bet paprastai nėra tokia tamsi ir sunki, kaip ir daugelis kitų genčių dizainų. Tai netgi padėjo pora gėlių, o tai atsinaujina dėl tipiškų maorių kainų. Jei norite sužinoti daugiau apie Maorų tatuiruotę, tai yra nuoroda.

4. Tai yra Helovinas

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Čia yra dar vienas skanus varnos tatuiruotė. Arba, galbūt, varnas-o-žibintas? Tai beveik atrodo taip, tarsi prasta siela įstrigtų toje pačioje paukščio vietoje. Šis daugialypis šio dalyko išsidėstymo sluoksnis iš tiesų suteikia jai įdomų efektą. Tai gana rad idėja ir įvaizdis.

3. Samoan

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Samoa tatuiruotė yra Havajų tatuiruotės forma. Skirtingai nuo maorių tatuiruotės, šį stilių dažnai sudaro tiesios linijos ir raštai, kurių šiek tiek be kreivumo. Tai taip pat apima tamsiai juodos srities dalis, visiškai užpildytas. Jei Samoa bus daugiau savo stiliaus, kad maorių, galite pamatyti daugiau dizaino ir istorijos Samoan tatuiruotes čia. Manau, verta paminėti, kad bendrinis žodis “gentis” netgi neapibūdina visų šių tatuiruočių skirtingų formų ir dizaino elementų, taip pat neatsako jums apie daugelio genčių istoriją ar kultūrą, sugrupuotą po antrašte “Gentis”. Aš labai rekomenduoju atlikti šiuos dalykus, prieš pradėdamas “genčių” paiešką.

2. Šiukšliadėžė Polka

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Šis stilius, matyt, vadinamas Trash Polka. Aš nesuprantu, kodėl, bet galiu jus patikinti, kad man labai patinka. Moterys, apsuptos tamsios, pasipylėtos sienelės, profilis yra naujas išvaizdas, kurį galbūt dažnai nematėte. Tai, iš viso, tikrai gerai atliktas kūrinys.

1. Kojinės

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Mergina tikrai negali nusikelti su puikiu porą žuvų tinklų ir kaukolės strypų. Ar aš teisus? Aš tikriausiai neteisingai, bet čia jie yra, mieli maži kaspinai ir visi. Dėl tam tikrų nematomų priežasčių, gyvulių sustojimas prie kelio, o tada jūrų tema perima, bet aš tikrai išsiplėsiu pereinamuoju laikotarpiu. Aš myliu jūrinių daiktų spalvas, net jei jie yra šiek tiek išblukę, o kojinės yra seksualus rūpestis jiems. Gal gal negalima nutikti.