15 geriausių svertų tatuiruočių dizaino su pavadinimais ir reikšmėmis

Svarstyklės, septintasis zodiako ženklas, atspindi pusiausvyrą, harmoniją ir sąžiningą žaidimą. Tai simbolizuoja svarstyklės, kurios yra populiarus Svarstyklės motyvas, siekiantis gauti savo zodiako ženklo tatuiruotę ant savo kūno, o pats simbolis yra ir bendras skrybėlių tatuiruotės dizainas.

Svarstyklės tatuiruotės tapo madingos ir virš buvo keletas pasirinktų dizainų visame pasaulyje. Jie visada sukuria gražų efektą, naudojant įvairius spalvos ir šešėliai. 3D Svarstyklės tatuiruotės sukūrė magnetinę trauką tatuiruotės mėgėjams. Tai kaip libros ženklo tatuiruotės tema.

libra tattoo

Nuotraukos Svarstyklės Tatuiruotės vyrams ir moterims:

Toliau pateikiami populiariausi ir geriausi libros žvaigždės simbolių tatuiruočių dizainai vyrams ir moterims su nuotraukomis ir reikšmėmis.

1. Gana svoris drakonas tatuiruočių ant riešo:

Tai yra viena iš žymių Svarstyklių tatuiruočių ant riešo ar kitos rankos dalies. Paveikslėlyje vaizduojamas drakonas, turintis skalę. Drakonas keliose Europos šalyse reiškia ugnį, jėgą ir turtus, o Japonijoje reiškia dosnumą, jėgą ir išmintį.

labiausiai libra-tatuiruotė-dizainas-for-men-and-women10

Taigi Svarstyklės tatuiruotę su drakonu sukuria žmonės, kurie turi aukščiau paminėtų savybių. Šis “Libra” tatuiruotės dizainas yra pagamintas iš tamsaus juodo rašalo, o kitos spalvos gali būti naudojamos, kad drakonas duotų kitokį išvaizdą. Ši tatuiruotė atlieka tiek moteris, tiek vyras, riešą, nugarą, juosmenį, kaklą ir nugarą.

2. Svarstyklės tatuiruotė su žodžiais:

labiausiai libra-tatuiruotė-dizainas-for-men-and-women14

Tai unikalus Svarstyklių tatuiruotės dizainas. Dizainas apima skalę, o žodžiai, simbolizuojantys skalę, yra parašyti abiejose pusėse. Viena pusė yra teigiama, o kita – neigiama. Ji apibrėžia dviejų tipų charakteristikas; Teigiamas dalykas yra labdara, kilnumas, grubaustumas, kruopštumas, kantrybė, gerumas ir žmonija. Neigiama pusė apima geismą, godumą, žiaurumą, pavydą, pasididžiavimą ir tt Tai nuostabus meno šedevras, rodantis tikrąjį žmogaus standartą..

3. Svarstyklės pavadinimas Tatuiruotės ant kojų:

Svarstyklės Foot Tattoo

Svarstyklių tatuiruotė, pagaminta ant pėdos, yra unikalus ir yra ideali vieta tiek moterims, tiek mergaitėms. Tai atrodo mielas ir, kai padaryta pagal tokį patį modelį, kaip ir šis, jis turi žavingą efektą. Šis tatuiruotės laiškas gali būti atliekamas įvairiais patraukliais šriftais, kurie daro ją gražesnį, lygiu kreivėmis ir mažais unikaliais piešiniais aplink žodį. Jis taip pat gali būti gaminamas naudojant įvairius spalvų derinius pagal savo pasirinkimą. Šioje nuotraukoje libras gražiai tatuiruotas pėsčiomis.

4. Svarstyklės “Tribal Tattoo for Men”:

Gentis Libra Tattoo

Tribal tatuiruotes yra labai populiarus tarp tatuiruočių mėgėjams, tai nenuostabu, kad jis nustato savo kelią beveik bet kurį zodiako dizainą. Meno naudoti tribal stiliaus sukurti Libos simbolis yra gana vaizduotę, suteikiant jam dekoratyvinis išvaizdą. Ši tatuiruotė gali būti padaryta ant riešo, rankų ar atgal, kad būtų puikus vaizdas. Nors daugelis mėgėjams taip pat turi tokių genčių tatuiruotes ant kaklo pusės ir atgal. Tai yra puikus libros tatuiruotės dizainas su daugybe spalvų derinių ant rankų.

5. Svarstyklės “Back Piece” tatuiruotė moterims:

Svarstyklės Back piece Tattoo

Ši atgalinė Svarstyklės tatuiruotė, kurioje portretuojama “Lady Justice” su rankomis esančiomis svarstyklėmis, yra tobulumo vaizdas. Parodyta gera spalva ir sudėtinga dizaino tai nuostabus gabalas darbas. Mėlyna spalva simbolizuoja dangų, o ugningas oranžinis rodo pragarą, o teisingumo moteris su centro skalėmis yra idealus teisingumo pavyzdys tarp geros ir blogios.

Žiūrėti daugiau: Samoan tatuiruotes dizainas

6. Geometrinis svoris tatuiruotė merginoms:

Ši tatuiruotė taip pat gali būti pavadinta “Tribal Libra” tatuiruotėmis, nes tai įkvėpė jų naudojami dizainai. Ši tatuiruotė sukurta naudojant geometrines figūras, kurias tribaliai pirmą kartą naudojo įvairiems dizainams.

labiausiai libra-tatuiruotė-dizainas-for-men-and-women12Šis klasikinis tatuiruotė daugiausia sukurtas ant nugaros, bet taip pat yra žinomas kaip mielas Svarstyklės tatuiruotė ant riešo. Šio dizaino skalė yra įkvėpimas. Ši tatuiruotė yra pagaminta iš juodo rašalo, tačiau raudona spalva taip pat gali būti naudojama tarpusavyje, kad būtų geriausias genties vaizdas.

Žiūrėti daugiau: Mažos tatuiruotės dizaino merginos

7. “Lady Libra” tatuiruotė ant kaklo:

Lady Libra Tattoo

Tatuiruotės formos zodiako ženklų kūrimas tapo toks įprastas dalykas, kad tiek menininkai, tiek tautiečių mėgėjai taip pat ieško naujų būdų pavaizduoti saulės ženklą, šiek tiek švaistydami nuo stereotipinių ženklų ir simbolių modelių. Šis tatuiruotės dizainas, nebaigtas vaizduoti moteriško teisingumo skalėmis, turi visas Libos simbolizmo pusiausvyros ir harmonijos esmę. Tatuiruotė pati turi angelą kaip kokybę ir prideda spalvą prie dizaino. Šio tipo ponios libros tatuiruotes labiausiai puošia paauglės merginos.

8. Svarstyklės Zodiako ženklų simbolis Tatuiruotės ant rankos:

Svarstyklės Zodiac Symbol

Svarstyklių saulės ženklo zodiako simbolis yra labiausiai populiari Svarstyklės tatuiruotė. Paprasta dizaino ir lengvai padaryta, ji yra dėvima beveik bet kurioje kūno pusėje. Vienas iš šio simbolio vaizdų yra tai, kad didėjantis pakilimas viduryje išlaiko pusiausvyrą tarp kitų dviejų pusių, o kitas šio simbolio vaizdavimas demonstruoja tai, kad Svarstyklės simbolis yra panašus į lygiavertį ženklą.

Žiūrėti daugiau: Kojų tatuiruotės moterims

9. Svarstyklės “Letter Tattoo” su Zodiako simboliu:

Svarstyklės Letter Tattoo with Zodiac Symbol

Nors kai kurie mėgsta plačius ir sudėtingus savo zodiako ženklo modelius, ant kurių yra tuščia kapsulė, kiti pageidauja, kad ji būtų paprasta. Svarstyklės zodiako simbolis lydi parašytą tekstą asmeniniu raidiniu stiliumi. Elementarioji šio tatuiruotojo struktūra išreiškia savo žinią paprasta prasme ir yra pats paprasčiausias būdas išreikšti savo pasididžiavimą savo zodiako ženklu.

10. Svarstyklės Lady Justice Tatuiruotes ant rankos:

Svarstyklės Lady Justice Tattoo

Ledo teisingumas, susietas su Svarstyklės ženklu, yra taikos ir harmonijos simbolis. Teisingumas ir pusiausvyra yra jos karalystė, kaip ji vaizduojama per porą svarstyklių rankoje, o jos akys yra uždengtos uždangomis. Tai reiškia tai, kad ji pateikia teisingumą remdamasis vien tik faktais, pateiktais prieš ją, net neleidžiant jos akyse paveikti jos sprendimo. Šis tatuiruotės dizainas yra simbolinis Librano asmenybės bruožas.

11. Lady Eye Svarstyklės Tatuiruotes ant nugaros:

labiausiai libra-tatuiruočių dizainas-for-men-and-women11

Tai yra labai įdomi svertų tatuiruotė moterims, dabar taip pat madinga vyrams, simbolizuoja teisingumą. Viena vertus, tai taip pat reiškia, kad kažkur kažkas stebėjo visus jūsų darbus ir nusprendė jus iš ten. Šis šedevras yra puikus įstatymo, dvasinių įsitikinimų ir svertų derinys kaip ženklas. Šis spalvotas tatuiruotes gali suteikti nuostabų efektą, kai duodamas 3D efektą.

12. Svarstyklės Svarstyklės Tatuiruotės Dizainas:

Svarstyklės Scales Tattoo

Skalė yra pirminis Svarstyklių simbolis ir jis yra labai populiarus tatuiruotėmis, šalia Svaro zodiako simbolio. Jis dažnai vadinamas teisingumo skalėmis, jis yra pavyzdys, kas yra sąžiningas ir teisingas. Svarstyklės yra dažniausiai vertinamos kaip pagrindas kitoms sudėtingoms Svarstyklių tatuiruočių konstrukcijoms.

13. Svarstyklės Air Sign Tatuiruotės ant šlaunų:

labiausiai libra-tatuiruočių dizainas-for-men-and-women13

Ši Svarstyklės zodiako ženklas tatuiruotė yra geriausias, kuris tiki Zodiako ženklas tatuiruotes. Ši tatuiruotė ypač reiškia svertų oro ženklą. Manoma, kad šis ženklas yra “Love and Beauty” deivė (“Venus”). Šią tatuiruotę taip pat atlieka žmonės, kurie turi savo pusiausvyros jausmą. Tatuiruotė sukurta juodos ir raudonos spalvos deriniu. Žodis “Svarstyklės”, sukurtas tatuiruotėje, papildo grožį.

14. Svarstyklės su kryžių tatuiruotėmis:

Svarstyklės Scales with Cross Tattoo

Dievas, gyvenimo davėjas yra aukščiausiasis teisėjas, o Svarstyklių svarstyklės šiame projekte kartu su šventu Dievo kryžiaus simboliu tik siekia pakartoti šį faktą. Šis Svarstyklių saulės ženklo vaizdavimas reiškia, kad Dievas yra teisingas ir visada laikosi taisyklių, palaikančių tai, kas teisinga. Tai yra viena iš paprastų libros tatuiruotės dizaino ir sudėtingumo rankose.

15. Svarstyklės drugelio tatuiruotės dizainas ant peties:

labiausiai libra-tatuiruotė-dizainas-for-men-and-women15

Šioje Svarstyklės tatuiruotės dizaino mastą atlieka drugelis. Taigi, ši tatuiruotė simbolizuoja laisvę ir sėkmę. Tatuiruotė sukurta naudojant įvairias spalvas, todėl jis tampa patrauklesnis. Šią tatuiruotę plačiai atlieka paauglių mergaičių. Tai daugiausia pagaminta iš mergaičių nugaros ir nugaros, o berniukai – riešą, rankas ir krūtinę.

Svarstyklių tatuiruotės idėjos taip pat turi didžiulę reikšmę. Tai gali būti atlikta kaip zodiako ženklo tatuiruotė, taip pat žmonės, kurie yra įkvėpti simbolika, kurią jis kartu su ja. Svarstyklės tatuiruotės ant riešo tapo tendencingos Azijos šalyse, suteikiančios patrauklų išvaizdą tatuiruotės mėgėjams.

Vaizdo šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.