20 skirtingų šokių stilių su nuotraukomis | Stiliai gyvenime

Šokis yra vienas menas, kurį visi vertina. Yra daugybė šokių formų, kurias galima išmokti. Šokių formos skiriasi nuo vienos šalies į kitą, vienos valstybės į kitą ir net iš vienos religijos į kitą. Šokis yra geriausias būdas išgydyti jūsų liūdesį ir netgi tampa geriausiu asmens draugu. Šokių formos netgi skiriasi priklausomai nuo drabužių, batų ir muzikos.

Tipai of Dances

Pasaulio šokių tipai su nuotraukomis ir vardais:

Pažiūrėkite žemiau pateiktą sąrašą, kuris padės jums sužinoti apie 20 tipiškų šokių formų, paplitusių Indijoje ir pasaulyje. Šis šokių stilių vardų sąrašas padės jums pasirinkti mėgstamiausią.

1. Baletas:

Tipai Of Modern Dance Ballet dance

Baletas vadinamas įvairių tipų šokių formų stuburą. Tai įdomi šokių forma. Baleto atlikėjas atrodo labai elegantiškas visose situacijose. Baleto kūrimo būdai, sukurti prieš daugelį metų. Norint tapti puikia baleto šokėja, turite būti labai gerai disciplinuotas ir apmokytas, turi būti atsidavęs ir sunkaus darbo. Reikalingas tinkamas atsidavimas reikalingas, kad glide beveik visoje scenoje. Vienas dalykas, kad visi baleto šokėjai turi bendrą meilę grožį, malonę ir mokinį. Šį šokių stiliaus tipą gali sužinoti tiek vyras, tiek moteris.

2. Bharatnatyam:

Tipai of Indian Dance Bharathanatyam

Bharatnatyam yra Indijos klasikinės šokių forma, kurios kilmės šalis yra Indija. Ši šokių forma pirmą kartą buvo matoma Tamil Nadu, vienos iš Indijos valstijų šventyklose. Tai šokių forma, kurią praktikuoja tiek vyrai, tiek moterys. Jis žinomas tarp visų už švelnų šokių žingsnių malonumą ir malonumą bei grožį. Šokėjai dėvi vainikėlius, kuriuos sudaro daugybė varinių varpelių. Šokėjai privalo puikiai išmanyti malonų skambučių skambučių skambesį, taip pat privalo tinkamai jį valdyti. Bharatnatyam yra vienas iš gerai žinomų šokių rūšių Indijoje.

3. Kathak:

Sąrašas of Classical Dances Kathak

Indijos šokių tipuose Kathak yra tas, kuris kilęs iš šiaurės Indijos žemės. Tarp daugybės šokių vardų sąrašo Kathak yra viena gražių meno forma. Žinoma, kad senovės Šiaurės Indijos badauja šio šokio formos pagrindas. Jie buvo žinomi kaip pasakotojas ar Kathakaras. Šokėjai dažniausiai dėvi garsų Lehenga Choli kostiumą. Šioje šokių formoje naudojami net Bharatnatyam naudojami variniai varpai.

4. Break Dance:

Tipai of Western Dance Break Dance

“Break dance”, taip pat žinomas kaip gatvės šokis, kilo iš Puerto Rikos jaunimo ir Afrikos amerikiečių. Ši šokio forma susideda iš keturių pagrindinių judesių – jėgos juda, downrock, toprock ir užšąla. Tai šiuolaikinis šokių rūšis, apimantis abstrakčius kūno žingsnius, kurie gali arba negali perduoti nieko. Tai paprastai praktikuoja jaunimas.

5. Liūto šokis:

Sąrašas of Dances Lion Dance

Liūto šokis yra tradicinė kinų kultūros šokių forma. Šioje šokių formoje atlikėjai vilkina liūto kostiumus ir imituoja liūto judesius ir stilius. Šio tipo šokis yra nuostabus, kad žiūrėtumėte ir visiškai skiriasi nuo kitos šokių formos, nes paprastai šioje formoje neatsižvelgiama už kostiumo asmenį.

6. Bakstelėkite “Dance”:

Tipai of Modern Dance Tap Dance

Šioje šokių formoje prie medinių grindų reikia baksnoti. Batai yra pagaminti iš metalinio pado ant kulno ir piršto, kuris palengvina garsą. Du gerai žinomi bokšto šokių tipai yra Brodvėjaus bakstelėjimas ir ritminis bakstelėjimas. “Baptis” šokiai taip pat atliekami “Cappella” stiliaus, kuriuose atlikėjai turi atlikti muziką, sukurtą paleisti.

Žiūrėti daugiau: Šokių batų tipai

7. Kabuki:

Sąrašas Of Dances Kabuki

Klasikinė japonų šokių dramos yra žinoma kaip kabuki. Tai žinoma dėl savo stilizacijos ir sudėtingų bei sudėtingų atlikėjų susidėvėjimo. “Kabuki” daug praktikuoja ir tvarko kostiumą kartu su šokio žingsniais. Tai buvo vienas didžiausių teatrinių pasirodymų Japonijoje apie keturis šimtmečius.

8. Salsa:

Pora Dance Types Salsa Dance

Tai ateis ir kitų tipų vakarietiško šokio, kurį beveik visi žino ir atliekami visame pasaulyje. Salsa buvo kilusi iš Niujorko dėl stiprios Lotynų Amerikos įtakos. Ginklai yra naudojami pagrindinių šokėjų bendrauti su pasekėjais. Šių tipų šokiuose pagrindiniai išraiškingi judesiai atliekami apatine kūno dalimi, kuri yra klubai, kūnas ir kojos.

Viršutinė kūno dalis lieka lygi. Salsa gali būti atliekama skirtingais stiliais, kuriuos galima nustatyti pagal pėdų modelius, posūkius ir figūras pagal laiko, kūno ritinius, šokio įtaką, požiūrį ir partnerių tarpusavio santykį, kai šoka.

9. Valdas:

Pora Dance Types Waltz

Balandžių poros šokiai, vykdomi uždarose pozicijose, yra žinomi kaip valsas. Ši šokių forma atsirado Anglijos šalyje 1816 metais. Keletas Viktorijos laikų romanų paminėjo ir puikiai apibūdino šią šokio formą. Kol šoko, žmogus privalo užsikabinti savo rankas aplink jo moteriškos partnerio juosmenį. Šios šiuolaikinės šokių rūšys reikalauja, kad atlikėjai atliktų subtilus ir sklandų judesius ir šokius, kad lėta melodinga muzika.

10. Pilvo šokiai:

Tipai of Modern Dance Belly

Viena iš unikalių šokių formų yra pilvo šokiai, ir tai priklauso šiuolaikinio šokio rūšims. Jis pasižymi aštriu ir besiplečiančiu pilvo ir klubų judesiais. Šioje šokių formoje yra skirtingų šokių judesių rūšys, priklausomai nuo regiono ir šalies, kurioje jis atliekamas. Šlaunies ir liemens judesiai praneša apie didžiausią. Šakira, žinomas Lotynų Amerikos superžvaigždė, 2000-ųjų dešimtmetyje populiarino šią formą.

Žiūrėti daugiau: Zumba šokio svorio kritimas

11. Sūpynės:

Tipai of Dodern Dance Swing

Sūpynės, kaip skamba, yra labai įdomi šokių forma. Tai šokių grupė, sukurta su sūpynės stiliumi, šoko džiazo muzikos kūriniuose 1920-ųjų ir 1950-ųjų. “Swing” yra tamsus žodis įvairiems šokiams, pavyzdžiui, “Jitterbugs”, “Boogie Woogie” ir “Lindy” apyniams. Šios rūšies šokių forma yra įdomus, o atlikėjai dėvi stilingas suknelė, tačiau labai patogu.

12. Oro šokis:

Sąrašas of Dances Aerial Dance

Oro šokiai lėtai tampa labai garsiomis šiomis dienomis. Ši šokių forma nėra lengva atlikti ir reikalauja tinkamo mokymosi. Tai pirmą kartą buvo atlikta JAV 1970-aisiais. Pavadinimas aiškiai rodo, kad šioje formoje atlikėjas turi atlikti ore. Šokėja užkabina iš bet kokio aparato, kuris pritvirtintas prie lubų ir atlieka žingsnius oro viduryje. Tai suteikia daug vietos naujos idėjos ir šokių judesiams kurti.

13. Tango:

Tipai of Modern Dance Tango

Tai partnerinis šokis, kilęs iš upės Plato per 1890-ųjų, tango partneriai seka vienas kitą krūtinę į krūtinę su atvira apykakle arba uždaru apskritimu, kuris nuolat liečia šlaunų plotą. Tango yra pobūvių šokio rūšis ir prasidėjo Urugvajaus, Argentinos ir Rio de la Plata darbo klasės uoste.

14. Fandango:

Tipai of Dances in the World Fandango

Fandango yra pagrindinis Portugalijos šokis. Tai apima dainavimą ir šokius. Šokėjai prisilietę prie savo kojų ir greitai pakeisdami pozicijas. Šią šokių formą lydi kastantai, gitaros ir netgi kartais rankos klapai.

15. Cancan:

Sąrašas of Dances Cancan

“Cancan” yra labai energingas ir fiziškai sudėtingas salės šokis. Paprastai ją atlieka moterys choras, dėvi gražius kostiumus, kurie yra ilgi sijonai su juodomis kojinėmis. Pagrindinis šios formos požymis – tai ilgio šurmuliuojančios sijos iškėlimas kartu su dideliu smūgiu.

16. Lotynų šokis:

Tipai of Modern Dance Latin Dance

Lotynų šokiai apima du partnerius ir primena balso šokius. Jis kilęs iš Lotynų Amerikos. Tarptautinio šokio socialinis lotyniškasis šokis apima rumbu, samba ir tt Lotynų šokio istorija prasidėjo XV a., Kai europiečiai pirmą kartą užregistravo vietinius šokius. Jų šokių forma yra giliai įsišaknijusi istorijoje ir privalo žiūrėti muzikantą.

17. Irano šokis:

Sąrašas of Dances Iranian Dance

Persų šokis arba taip pat žinomas kaip Irano šokis reiškia šokio formą, kuri yra vietinė Irano rūšis. Šokių žanrai Irane paprastai skiriasi priklausomai nuo vietovės, kultūros ir vietos gyventojų kalbos. Jie taip pat yra nuo sudėtingų rafinuotų teismo šokių rekonstrukcijos iki energingų liaudies šokių. Šokio stilius yra ritminis ir malonus žiūrėti.

18. Azerbaidžaniečių šokis:

Sąrašas Of Dances Azerbaijani Dance

Yra daug azerbaidžaniečių šokių, kuriuos praktikuoja ir naudoja azerbaidžaniečių tauta Azerbaidžanas ir Irano azerbaidžaniečių. Jų šokis yra įdomus ir skiriasi nuo kitų šokių ir yra žinomas dėl savo greito tempo. Jie žavisi žiūrėti ir yra nacionaliniai interesai.

19. Disco Dance:

Sąrašas of Dances Disco Dance

Disko šokiai – tai šokių stiliaus stilius, kuris yra muzikinis stilius iki 1970-ųjų pradžios. Jis prasidėjo nuo JAV miesto naktinio gyvenimo scenos, kur ji buvo skirta tik namuose. Iš ten jis pradėjo reguliariai dalyvauti mainstream pasirodymuose ir susirinko populiarumą. Jos populiarumas buvo pasiektas kažkada 1970-ųjų viduryje iki devintojo dešimtmečio pradžios.

20. Liaudies šokis:

Sąrašas of Dances Folk Dance

Liaudies šokis yra tipiška šokio forma, kuri dažniausiai plačiai atliekama kaimo vietovėse. Tai kalba apie folklorą ar kaimo padėtį. Tai tradicinis šokių rūšis, priklausanti vienam žmonių ar bendruomenės rinkiniui. Kostiumai yra įdomūs ir dažniausiai vaizduoja tradicinę bendruomenės suknelę.

Žiūrėti daugiau: Sąrašas šokių pratimai

Šokis kaip išraiškos terpė vis labiau populiarėja. Daugelis tradicinių šokių formų dažniausiai atspindi jų sunkumus ir yra orientuotos į populiarius laiko temas. Įtraukti kostiumai, šokio žingsniai yra visi svarbūs aspektai pristatant ir skleidžiant pranešimą auditorijai. Šokių sąrašas yra pats menas, tačiau tai yra svarbi bendravimo priemonė.

Vaizdai Šaltinis: 9.