22 Natūralūs namuos gynimo priemonės, skirtos inkstų akmenims

Tarp paplitusių ir dažniausiai pasitaikančių sveikatos problemų inkstų akmenys yra vienas iš žinomų ir sukelia ne mažiau kaip 2-3 žmones iš kiekvieno dešimtojo. Inkstuose akmenys susidaro iš tam tikrų cheminių medžiagų, kurių sudėtyje yra šlapimo rūgšties, oksalo rūgštis, fosforas ir kalcis. Per didelis vitamino D vartojimas yra viena iš svarbiausių priežasčių, susijusių su inkstų akmenų susidarymu. Dehidratacija, podagra ir netinkama ir mažai mitybinė dieta yra keletas kitų priežasčių, apie kurias turėtumėte žinoti.

Namai Remedies For Kidney Stones

Kai kurie simptomai, susiję su inkstų akmeniu atsiradimu, yra pykinimas, dažnas šlapinimasis, perteklinis prakaitas ir netgi skausminga šlapinimosi patirtis. Tačiau gera žinia yra tai, kad daugumą inkstų akmenų dėžių galima lengvai gydyti kai kuriais natūraliais ir naminiais vaistiniais preparatais. Toliau pateikiamas gidas padės jums suteikti jums keletą geriausių namų gynimo būdų. Sekite juos įprasta tvarka, kad gautumėte norimų rezultatų.

22 Natūralūs namuos gynimo priemonės, skirtos inkstų akmenims

Geriausi Pradžia Namų gynimo priemonės dėl inkstų akmenų:

Toliau pateikiamas geriausių 25 natūralių namų inkstų akmenų, kurie yra labai naudingi greitai inkstų akmenims gydyti, sąrašas.

1. Turėkite daug vandens:

Gėrimas water woman

Vienas iš lengviausių namų inkstų akmenų gydymo būdų – išvalyti visą sistemą, kad ji išplautų iš organizmo toksinus ir akmenis. Kiekvieną dieną rekomenduojama gerti apie 10 stiklines vandens norimų rezultatų.

Žiūrėti daugiau: Pradžia Apsaugos nuo apetito praradimo

2. Kiaulpienės šaknų gydymas inkstų akmenims:

Namai Remedies For Kidney Stones Dandelion Root

Kaip inkstų tonikas, taip pat valiklis, kiaulpienės šaknis yra puikus žolė, kuri gali būti naudojama kasdien skausmingų inkstų akmenų gydymui. Apie 500 mg du kartus per dieną yra puikus pasirinkimas laisvei nuo krizės.

3. Granatų sultys:

Namai Remedies For Kidney Stones Pomegranate Juice

Išgerkite šviežias granato sultis kiekvieną dieną ir suvartokite be cukraus. Yra žinoma, kad vaisiaus sutraukiančios ir rūgštančios savybės padeda pašalinti akmenis iš inkstų. Patikrinkite, ar sultys yra iš organinių granatų, kad gautumėte geriausių rezultatų.

4. Uva Ursi:

Namai Remedies For Kidney Stones uva ursi

Tai vienas iš labiausiai paplitusių natūralių namų priemonių inkstų akmenims. Jis buvo naudojamas kaip natūralus vaistas nuo inkstų akmenų pašalinimo problemų daugelį metų ir gali būti laikomas vienu iš geriausių iš ten. Tai padeda užkirsti kelią visoms organų infekcijoms ir valo šlapimo takus, siekiant užtikrinti akmenų prevenciją ir išgydymą. Jis taip pat sumažina skausmą, jei vartojamas po 500 mg tris kartus per parą, kol problema bus gydoma.

  15 efektyvių šaltų vaistų vaikams ir suaugusiems Stiliai gyvenime

Žiūrėti daugiau: Raumenų deformacijos gydymas

5. obuolių sidro actas ir medus:

obuolys cider vinegar 123

Yra žinoma, kad obuolių sidro actas sėkmingai ištirpina inkstų akmenis dėl rūgštinio pobūdžio. taip pat žalio medaus kartu su obuolių sidro actu ir taip pat savaime yra labai geras inkstų akmens namų gynimo priemonė. Jame taip pat yra savybių, kurios padeda šarminiai šarminius.

 • Už tai galite paimti apie medaus šaukšteliu kartu su dvigubu obuolių sidro acto kiekiu ir sumaišykite jį labai gerai.
 • Dabar viską darykite visą dieną ir suvartokite.
 • Taip pat galite sumaišyti medaus kiekį su puodeliu vandens ir kasdien suvartoti puikiai.

6. Bazilikas ir medus gydo inkstų akmenis:

Namai Remedies For Kidney Stones basil and Honey

Bazilikas yra inkstų tonikas. Tai yra vienas iš būdų pašalinti akmenis iš inkstų.

 • Paimkite saują baziliko lapų ir ištraukite sultis iš jų.
 • Šaukštelis šviežios baziliko sulčių su tam tikru kiekiu pageidautina žalio medaus.
 • Dabar sunaudokite šį mišinį mažiausiai 2-3 kartus per dieną.
 • Tai turi būti imamasi anksti ryte, kad būtų matomi kiti 4-5 mėnesiai.
 • Tai tikrai padės jums pašalinti inkstų akmenis.

7. Wheatgrass:

Wheatgrass powder

Kartu su inkstų akmenų gydymu, kvietrugių sultys taip pat rūšiuoja visas inkstų problemas. Stiklinis šviežių kvietrugių sultys su citrinų sultimis yra vienas iš geriausių būdų, kaip išspręsti dalykus inkstų akmenų atveju. Jis turėtų būti vartojamas 2-3 kartus per dieną.

8. Inkstų pupelės:

Namai Remedies For Kidney Stones Kidney Beans

Didelis ląstelienos kiekis pupelėse puikiai tinka valyti organą ir padeda pašalinti akmenis. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra įtraukti juos į dienos dietą nedidelėmis dalimis. Jis privalo suteikti jums rezultatus kartu su dviguba įvairių kūno maistinių medžiagų nauda.

Žiūrėti daugiau: Pradžia gynimo priemonės celiulito

9. Salierų už inkstų akmenis:

Namai Remedies For Kidney Stones celery

Stiklinis šviežiai išgautos salierų sultys yra dar vienas gydymo būdas, skirtas inkstų akmenims. Tai ne tik turi anti-spazminių savybių, bet ir padeda išvalyti toksinus gerai iš organo. Diuretikų savybės padeda siekti tų pačių tikslų. Salierai yra vienas iš geriausių ir labai svarbių namų inkstų akmenų gynimo būdų.

10. Alyvuogių aliejus padeda pašalinti inkstų akmenis:

Namai Remedies For Kidney Stones olive oil

Alyvuogių aliejus yra labai naudingas, kai kalbama apie inkstų akmenis. Kai alyvuogių aliejus sumaišomas su kažkuo panašiu kaip citrinų sultys arba actas, jis gamina puikų gėrimą, kuris gali išgydyti inkstų akmenis per labai mažą laiką. Tai taip pat gali padėti jums jaustis sveika iš vidaus ir suteikti jums tikrai gerų naujienų apie savo sveikatą.

  15 skirtingų ir gražių 11 metų mergaičių suknelių dizaino Stiliai gyvenime

11. Soda:

Namai Remedies For Kidney Stones baking soda

Tai nuostabus inkstų akmenų namo gynimo būdas, nes soda yra ingredientas, kuris labai padeda pašalinti rūgščią aplinką kūno viduje. Taip yra todėl, kad akmenys sustiprėja rūgštinėje aplinkoje, o kepimo soda padeda ją pašalinti. Sumaišykite ½ arbatinį šaukštelį soda su maždaug 2 šaukštais obuolių sidro acto ir vartokite tirpalą ne mažiau kaip du kartus per dieną po fizz.

12. Šilto vandens tvarkymas:

Kaip inkstų akmens pagrindus, šis sprendimas yra nuostabus, tačiau reikia nepamiršti, kad šiltas vanduo yra labai svarbus siekiant tinkamo poveikio. Tokiu būdu jūs turite sumaišyti obuolių sidro actą ir šiek tiek šilto vandens, taip pat šiek tiek medaus kiekio, o po to vartojate šį tirpalą bent du kartus per dieną, kad gautumėte geriausius rezultatus..

13. Medus ir kepimo soda:

Namai Remedies For Kidney Stones honey

Kai obuolių sidro actas tarnauja kaip pastovus visose šalinimo priemonėse, kepimo soda ir žalias medaus derinys kartu didina vaisto gerumą.

 • Norėdami pasinaudoti šia korekcija, turite užmesti didelę puodelę, pilna vandens, ir į tai pridėti apie 1/4th šaukštelis kepimo soda ir geras kiekis medaus ir vartoja tai kaip viena iš natūralių priemonių inkstų akmenims.

14. Alyvuogių aliejus ir citrinų sultys:

Namai Remedies For Kidney Stones Olive Oil And Lemon Juice

Alyvuogių aliejaus ir sidabro rūgšties, esančios citrinų sultyse, derinys yra puiki priemonė natūraliai inkstų akmenims gydyti..

 • Sumaišykite dvi aukso alyvuogių aliejaus ir citrinų sulčių uncijas, o dabar dar kartą sumaišykite apie du uncijas obuolių sidro acto dvylikoje uncijų vandens.
 • Dabar sumaišykite ir tirpalus, ir vartokite du kartus per dieną.

15. Kokosų aliejaus gydymas inkstų akmenims:

Namai Remedies For Kidney Stones Coconut oil

 • Sumaišykite du šaukštus obuolių sidro acto su tokiu pat kiekiu kokoso aliejaus.
 • Dabar gerai sumaišykite du ir sumaišykite tiek šiltu vandeniu.
 • Labai gerai suplakite šį mišinį į alyvą ir dabar jį vartokite mažiausiai du kartus per dieną.

16. Žalias citrinų sultys:

Namai Remedies For Kidney Stones raw lemon juice

 • Išskirkite citrinos sultis ir su juo nejaukite jokio vandens.
 • Vartokite žaliavą, nes citrinų rūgštis sultys padės ištirpinti ir suskaidyti inkstuose esančius akmenis.
 • Tai yra priežastis, kodėl jūs turėtumėte tai padaryti bent 2-3 kartus per dieną, kad galėtumėte greitai atkurti.
  "Amla Oil" nauda ir nauda Stiliai gyvenime

17. Citrinų ir cukraus

Namai Remedies For Kidney Stones lemon andsugar

Nors žaliavinės laimų sultys yra labai gera, kita vertus, galite tai padaryti ir šiek tiek daugiau skanu. Jūs galite tiesiog pridėti dviejų citrinų sulčių pakankamai vandens kiekį, tada į jį pridėti cukraus. Tai padės laiku išvalyti inkstų akmenis. Tai vienas iš paprasčiausių ir populiariausių namų inkstų akmenų gynimo priemonių.

18. Vaisių arbata pašalina inkstų akmenis:

Namai Remedies For Kidney Stones Horsetail tea

Kita inkstų akmens natūrali priemonė yra arklys arbata. Ekspertai pabrėžia, kad gerti šią arbatą gana dažnai visą dieną (bent 3 kartus per dieną). Tai pasirodė esanti veiksminga šalinant inkstų akmenų problemas ir taip pat teikia veiksmingų rezultatų inkstų infekcijos mažinimui.

19. Aromatiniai ledo kubeliai

Namai Remedies For Kidney Stones Ice cubes

 • Paimkite citrina ar kitus vaisius, kurie yra veiksmingi inkstų akmenų gydymui.
 • Dabar ištraukite sultis iš vaisių ir tada užpildykite ledo patiekalus tuo pačiu.
 • Užšaldykite, kad suformuotumėte aromatintus ledo kubelius ir naudotųsi bet kokiomis sultimis.
 • Tokiu būdu jūs galite turėti tai, ko norite, taip pat vaisių gerumą.

20. Dantų lapai gali pašalinti inkstų akmenis:

Namai Remedies For Kidney Stones Nettle Leaves

 • Norėdami sukurti šį namų gynimo priemonę, turėsite paimti apie 2-3 šaukštus džiovintų dilgėlių lapų ir sumaišykite su labai karštu vandeniu.
 • Leiskite jam ramiai pailsėti, kol lapai prasiskverbia, tada gerkite šį tirpalą maždaug 2-3 kartus per dieną.
 • Tai tikrai gali atleisti nuo inkstų akmenų problemos.

21. Sėlenų dribsniai:

Namai Remedies For Kidney Stones Bran flakes

Skausmas yra labai svarbus organizmui, kai kenčia nuo inkstų akmenų. Jūs turėtumėte be abejo įtraukti daug dribsnių, pluoštų ir avižų į savo kasdienį suvartojimą ir valgyti su kiekvienu maistu, kai kurie iš jų. Tai yra labai svarbus maisto produktas, apsaugantis inkstus.

22. Vandens meliono gydymas inkstų akmenims:

Namai Remedies For Kidney Stones Water Melon

Tai yra labai geras vaisius, jei norite gerai pasirūpinti ir susilaikyti nuo inkstų akmenų. Kiekvieną dieną suvartojamos melionai gali būti labai naudingi. Tai apima magnio ir kalcio bei daug mineralinių medžiagų, kurios padeda pašalinti skrandžio priemaišas.

Inkstų akmenys yra labai skausmingi ir gali sukelti rimtų problemų per labai trumpą laiką. Tai yra priežastis, dėl kurios jūs turėtumėte kuo greičiau prisitaikyti prie kiekvienos inkstų akmens namų gynimo priemonės.